Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani_Misiowa

CZERWIEC 2009 - gdyż we wrześniu nam się uda !!!

Polecane posty

hej dziewczynki:) wszystkiego dobrego z okazji naszego święta dla mamuś i Waszych ślicznych córeczek🌼 humor miałam troszeczke lepszy zrobilam porzadki w szafie i wyrzucilam mase rzeczy ktore jescze mioesiac temu ledwo sie dopinaly a teraz sciagam bez rozpinania...to tyle przyjemnych spraw a teraz Capsem bede pisac zeby sie wykrzyczec MAMO E NASZE UPADKI ZE SCHODOW TO PIKUS MNIE DZISIAJ KUBUS SPADL.masakra trzeslam sie tak ,serce tak mi walilo ,ze myslalam ,ze zwariuje i tak opatrznosc czuwala nad nim ,ze poturlal sie bokiem a nie na glowe w dol ,ze spadl schodami a nie z pietra miedzy balustrada.normalnie trzeba myslec do przodu i pamietac ,ze zdarzyc sie moze wszystko zadzwonil telefon a my porzadkowalismy szafe w sypialni,may byl w kącie za wozkiem ,mnie nie bylo ok 30 sek wybieglam z sypialni zbieglam ze schodow odebralam i spowrotem w tym czasie widze jak leci:( do pokonania mial ominiecie wozka,lozeczka,lozka,skret ,marsz przez cala sypialnie,przedpokoj i schody nie wiem jak to zrobil,a ja glupia lozec zko obnizone,kojec kupiony k,dzrwi w sypialni mozna zamnknac a maly mi spadl,ja zaczelam plakac podbieglam do niego ale on sie tylko wystraszyl,obmacalam go nic mu nie jest,nie ma zaczerwien,siniakow itd ale obserwuje go jakby co to do lekarza,zreszta dzisiaj mamy wizyte wiec wspomne o tym:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
geanetko jak widzisz raczkowanie wcale nie jest takie przyjemne:o Ladnie sobie Beni radzi,rozumny chlopczyk:) mam wiezę maly dostal na swieta ,on traktuje te koleczka jak gryzak:p o slimak tez fajny! chyba pojde do sklepu na zywo poogladam te zabawki moze wtedy latwiej bedzie cos wybrac;) podotykaj Benjaminowi okolice ucha tzn za policzkiem a przed uchem ponaciskaj troszke jesli maly bedzie plakal,probowal zabrac Twoja reke tzn,ze najprawdopodobniej to jest ucho(przynajmniej ja tak srawdzam) Kasza kurcze wspolczucia dla Pandy ,mam nadzieje,ze to tylko jednorazowe🌼 Tunciu moj jeden % i mojego ojca tez przekazany ,mam nadzieje,ze reszta osob ktorym mowilam stanie na wysokosci zadania za zaproszenie dziekuje ,chetnie skorzystam jak Kubus bedzie zdrowy,nie chce Ci dzieci zarazic🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goniu przyjemnego pobytu w Polsce:) Gratulacje przespanych nocek z tym drzeniem zdarzylo mi sie raz ale juz nie powtorzylo pomimo obserwacji wiec zapomnialam o tym a wygladalo tak jak dreszcze przy goraczce Jasiu kochany gratuluje zeboli moze teraz troszke spokojniej bedzie Duniu:) dziekuje dziewczyny za gratulacje w sprawie moich spadajacych kg jeszcze duzo przede mna ale zaczynam dostrzegac poprawe mam ochote sie ladnie ubrac itd...ale meka nieziemska i mecza mnie juz te cwiczenia dieta ale przynajmniej widze efekty wiec sie mobilizuje ok spadam bo maly mial wyjatkowo krotka drzemke a staralam sie go przetrzymac po tym upadku dwie godz zeby nie zasnal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duniu Kuba nienawidzi spac na brzuchu na rekacj wogole spi tylko u m., maz ma pace jak pol malego wiec jak go poklepuje to mu dobrze:p dalam do lozeczka duza moja poduszke ,wiem,ze maluchy powinny na plasko spac ale teraz na czas choroby malemu takj jest wygodnie:) na temat moich facetow nawet sie nie wypowiadam,tata jak jest teraz w domu daje taki przyklad bratu,ze oboje mnie olewaja:o juz sie przyzwyczailam czekam licze dni kiedy pojedzie do De wtedy i brat znowu bedzie"moj" na temat m., nie moge nic powiedziec bo on strasznie mi pomaga w miare mozliwosci,sprzata gotuje,uczy sie z Tomem,myje okna pierze,wychodzi z KUba itd tyle ,ze w nocy go nie budze,boje sie ,ze jak sie nie wyspi zasnie mi za kierownica czy cos i znowu klopot:o a Tomek....no coz idzie o 7.00 do szkoly wraca 15.00 ,obiad potem basen,gitara jest 18.00 ,albo odrabia lekcje albo jeszcze jakis kosciol typu droga krzyzowa(mieszkam na wsi ksiadz sprawdza obecnosc:o) wraca mi ok 19.00 wiec nic nie kaze mu juz robic,w weekendy pomaga mi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojejku Jolu, ale stracha mialas. Obserwuj Kubusia I nie pozwalaj mu zasnac do popoludnia, wiem ze to latwiej powiedziec niz zrobic. No dzieci coraz to mobilniejsze nam sie robia My mamy bramki na schody, uzywalismy w starym domu jak Evelyn zaczela sie schodami interesowac, ale teraz jeszcze nie zakladalismy jejku!!! Duza buzka dla Kuby I ciebie! Kasza! Ja mam nadzieje ze to "tylko" notawirus! Przenosi sie przez kontakt, nie przez powietrze wiec jesli paranoicznie Sam bedzie ciagle myl rece I smarowal zelami antybakteryjnymi (choc na wirusy to I tak moze nei dzialac) to powinien uniknac. Mnie wirus nie zlapal a wszyscy w domu chorzy byli. Biedna Panda 😘 mam nadzieje ze bedzie ci pila, nie martw o jedzenie, mozesz ja troche glodzic, ale pic dawaj I to regularnie. Moze tez duzo spac, ale sen to zdrowie! Oj szybkiego polepszenia zycze I teraz to juz pewne ze raczej to nie ciaza ;) Ganetko, zabki ida!!!! z tym uchem to wlasnie moze byc I tak jak Dunia mi kiedys mowila, czesto przy zabkowaniu jest tez zapalenie. Oczywiscie lepiej sprawdzic. Alex tez mi sie za ucho wczoraj ciagle lapala :( Ide popracowac :o 🖐️ Fajnego Dnia Kobiet!!! 🌻 P.s. Duniu, az sie poplakalam jak przeczytalam ze my dwie takie glupie ;) :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kobietki i wszytskiego najlepszego!!! Stukam o klawiature a rece mam jak sopelki lodu. Ogrzewanie wciaz nie dziala, grzejnik elektryczny chodzi na maksa, ja poubierana w rajtuzy, spodnie swetry....i tak dygocze z zimna. Brrr.... MamoE... jesli nie naparwia nam tego ogrzewania to ja odradzam wizyte:-( Chyba ze masz stroj eskimosa:-)) Naprawde zimny ten dom jak ogrzewania nie ma. A wiesz jaka jest sytuacja wiec wlasciciel bojlera nie naprawi, wiec jak reka polaka nie pomoze to jestesmy...... no zalatwieni. Spacery tez do przyjemnych nie naleza, niby slonko swieci, wychodzisz na spacer wejdziesz do cienia i telepiesz sie z zimna!! Ja chce wiosny!!! Nie chce kwiatow czy czekoladek dzisiaj tylko wiosny!!!! A do tego zbliza sie @ wiec cierpliwosc to zaczyna byc problem... Ganetko co do tego telepania..... Maja czasem po przebudzeniu jak ja przenosze do innego pokoju albo biore do kuchni to tez sie tak wzdryga, czy nawet telepie. ale u mnie to jest spowodowane raczej nagla zmiana temperatury czyli mrozem w domu. Moze u Ciebie tez?? Joolu... TY to tez masz coraz jakies przejscia w domu. Na szczescie dobrze sie konczy ale uwazajcie na siebie. Oj musialas sie niezle wystraszyc. Duza buzka dla Was:-) Dunia77, ja tez ogladalam film Jestem. Ale u mnie to bylo tak, ze przeczytalam ksiazke i potem niezle sie oszukalam filmu bo szlyszalam ze wlasnie nakrecili. Ksiazka jest niesamowita, pieknie pokazuje jak sie rodzi milosc do dziecka, poczatkowo niedojrzala ale za to jak piekna. Czytalam ja kilka lat temu i wciaz ja pamietam a film mi juz troszke uciekl z glowy. Ale zgadzam sie piekna lektura aczkolwiek lekka nie jest. No i dzisiaj byly Oscary:-)) Ja to tak nie bardzo przezywam, ale wczoraj wlasnie ogladnelam sobie film The Blind Side z Sandra Bullock a dzis sie dowiaduje ze ona Oscara za niego dostala:-) Film polecam, warto ogladnac. Zaczelam go ogladac tylko dlatego ze jest na faktach ( uwielbiam, filmy na faktach:-) No i naprawde warto bylo:-)) A co do tych lezek to ja sie dolaczam do grona beczacych:-)) Mi to teraz tez ntak niewiele potrzeba a juz rycze:-))) Filmy, jak mi M cos wzruszajcego powie, czasem zwyczajnie patrze na Maje i rycze... tak ze szczescia ;-)) Normalnie mam ochote na kielicha, na rozgrzanie:-)) Poki co zrobie sobie cieplej herbatki, pewnie was wynudzilam, jak ktos dotarl do konca mojego posta do pozdrawiam:-) :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut sie napisalam i .... ach tylko zdenerwowalam sie ide szykowac sniadanie i pozniej w skrocice cos naskrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dunia77, wlasnie mi sie zaswiecila zarowka w glowce:-)) pomylily mi sie filmy:-)) Mi chodzilo o film i ksiazke "ONO" :-)) Takze jak masz mozliwosc to raczej ksiazke przeczytaj. Ale wracajac do filmu "Jestem" to sparwdzilam w google bo juz sobie nie dwoierzalam i ta, ogladalam ten film. Pamietam na mnie rowniez zrobil nie lada wrazenie, wprawdzie tytul uciekl ale to nie zmienia faktu ze film jest naprawde dobry. a ja pije troszke " mocniejsza" herbate tu jest naprawde zimno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mantraelle... ta ksiazka o zasypianiu wlasnie znalazlam plik: Kast Zahn Annette Morgenroth Harmut "Kazde dziecko moze nauczyc sie spac" Taka jest nazwa pliku, wiec jak moze byc ze sa jakies przekrecone literki, az musze psrawdzic skad jest ta autorka:-) Takze jak chcesz to Ci podesle ten plik, daj tylko znac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe Myszko, cos dolala do herbatki? Kochana, przyjedzcie do nas bo ja ogrzewanie mam na 22 stopnie, az za cieplo czasami!!!! Ale mam nadzieje ze sie cos ociepli a jak nie to z toba kielicha sie napije i ma spacer wybedziemy ;) Duza bedzie to ona raczej w domu u ciebei nie wysiedzi, a jest taki fajny plac zabaw na dole Primrose Hill ... a Polaka Hydraulika jakiegos znacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loola__az mnie dreszcze przelecialy,wyobrazam sobie co przeszlas,biedna wspolczuje,no widac ze raczkowanie to zabawa dla dziecka ale za to jaki stres dla rodzicow czasem moze byc.dzieki temu na gorze,nic sie wielkiego nie stalo,trzymam kciuki zeby maly malo mkial sianiakow,najlepiej zadnych.wycaluj Go ode mnie. Beni juz troszkwe mniej pociera reka o glowke,ugff..to moze byc od zebow,pocieszam sie;),jutro lekarz musi gO szczegolnie sprawdzic. buziaki dla WAs,a swoja droga odwalasz niezla robote,jezeli masz samych facetow w domu,jakos wczesniej nie doczytalam.dobrze,ze maz taki pomocny,a Tom,to widac bez tego mnostwo zajec pozalekcyjnych ma. moj M tez prasuje(ale rzeczy malego ja liubie),w soboty robimy dokladniejsze sprzatanie,wtedy do M nalezy odkurzanie i mycie podlog,robi w soboty duze zakupy,myje okna zawsze,a wc iazy robil wszystko,bo ja nie mialam ochoty no i musialam sie oszczedzac-zalecenie doka.:P Myszko__herbatka z wkladka,najlepiej rum,polecam. wspolczuje zimna,oby szybko jakos udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomnialam dopisac,ze Beni super sie buja na strony gdy uslyszy jakas melodie,czy z jego zabawek czy jak teraz wlasnie z cd z hitami dla dzieci.slodki widok,siedzi na puzzlach i sie buja,moj slodziak do schrupania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grrrr....zjadlo mi koniec posta do Myszki..Myszko,oby jak najszybciej udalo sie naprawic ogrzewanie i w domku bylo cieplutko. a wlasnie ta zima😠ja jut mialam odkladac do garderoby zimowe kurtki,szale i buty a tu...klops:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joola__ten wpis do Looli to dla Ciebie,przepraszam,te moje literowki:O a te obrecze w piramidzie,to Beni tez jak KUba jako najsmaczniejsze gryzaki uzywa:),ale juz sciaga ladnie kolka z piramidy,nakladanie udaje mu sie ale nie zawsze wteyd do buzi,popiesci i znowu probuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mantraellle__oj,nawet nie chcce myslec co by to bylo gdybym juz pracowala,ja teraz wstyd sie przyznac co drugi dzien przelece odkurzaczem mieszkanie(a mam wlosiastego goldena psa):O,ja podziwiam i chyle czola kobiety,ktore pracuja,prowadza dom do tego i maja wiecej dzieci niz 1,dziewczyny CHYLE KAPELUSZA🌻 wiem ze pewnie jakos da sie isc na koprpmisy,umiejetnie zorganizowac czas itp,ale mimo wszystko to kawal roboty trzeba odwalisc w domu,ja juz odpuscilam moja malostkowosc w porzadkoach i intensywnosc,jakos sily nie mam a wdomu z dzieckiem TYLKO siedze,chyba sie starzeje. a tak wogole,to sprzety AGD,typu zmywarka,pralka dobry odkurzacz to dla mnie wynalazki bezcenne,bez nich juz nie wyobrazam sobie zycia,tak wiem czlowiek jest zwierzatkiem ktore do kazdej sytuacji ma zdlolnosc sie przystosowac,jednak ja na campingu bym nie przezyla;) a co do prania,to ja piore rzeczy Bena w persil gel sensitive+nakretka plynu przeciw bakteriom i wirusom,czasem dodam odplamiacza vanish lub cos tego typu,piore w temp 30-40 st,nastawiam dodatkowo namaczanie,ale plamy czasem zostaja,po jakiejs papkowej uczcie mallego:O Dunia__Jasiu,nareszcie sa zebolki na gorze i od razu hurtem.gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gonia__udanej podrozy do PL i milego pobytuw ojczyznie,zycze WAm zeby pogoda byla wiosenna i sloneczna.Goniu i wracaj do nas,czekamy.buziaki dla Emilki😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusie,moze mmacie jakies rozwiazania na dalekie podroze autem,zeby malemu sie nie nudzilo gdy jedzie sie dluzej,chodzi mi o jakies zabawki,cos co zajmie Go i milej minie mu droga do dziadkow do pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkiego NAJ w Dniu Kobiet czy w PL wciaz to swieto jest obchodzone jak pamietam z dziecinstwa:)? Kasza - duzo zdrowka dla Pandy i zeby wirus jak najszybciej opuscil wasz domek Gonia - udanej podrozy i pobytu w PL ja mam w pralce opcje bardzo gorace, gorace, cieple, zimne, welna, reczne, dleikatne, dziecice i sanitarne i zawsze sparwdzam metki i stosuje sie do nich.. no moze poza ciuszkmi malucha ale i te czesto piore i w cieplej wodzie i susze i maja sie dobrze jak jest plama to staram na swierzo zaprac i potraktowac odplamiaczem http://www.ecover.com/us/en/Products/Laundry/Stain+Remover.htm wybawiaczy nigdy nie stosuje i o dziwo jakso nigdy nie czulam potzreby i wszystko jest ok bez suszarki zycia sobie nie wyobrazam, latwiej, szybciej i do tego przyjemniej... np nie cieprpie skarpetek suszonych na sznurku, nawet jak sie je wyprasuej to nie sa takie jak po szuszarce, poza tym spodnie i bluzki po suszarce sa fajnie zbite i uformowane i musze powiedziec, ze nie mam poniszczonych rzeczy. Fakt ze lubie kupowac na dlugo i dobre gatunkowo rzeczy, wiec sezonowe mody nie dal mnie, co najwyzej buty:) Jola - wposlczuje przezycia, chyab czas na bramki kurcze zjadlo mi posta i nie pamietam co jeszcze nic maly spi czas na prace poza tym pikna pogoda, slonecznie prawie 15 st ma byc to trzeba korzystac... moze jzu ie central park, ale mam taki fajny park blisko siebie ciagnacy sie przez kilka miasteczek wiec moze dzisaij z 2 godzinki zaliczymy z maluchem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mantraelle, ksiazka wyslana, powodzenia:-)) Duniu77, zapomnialm Ci pogratulowac tych zabkow:-)) Nareszcie:-)) No ale tez i znowu to samo Cie czeka:-)) nie ma lekko... ja juz po dwoch herbatkach hehehe :-))pierwsza mi posmakowala i rozgrzala wiec i szybko skoczylam po druga:-)) MamoE... jak Ci arktyka w moim mieszkaniu nie przeszkadza to super, a w razie co to herbatka jest:-)) Kasza jak tam dzisiaj?? Jak Marianka?? A wlasnie, tak piszecie ze wasze skarby mowia bardziej tata, dada a moja Maja zdecydowanie szybciej zaczela mama. Na poczatku bylo "am" a potem "mama". No i teraz tam nawija sobie rozne rzeczy po nosem, czasem piszczy az sie sciany trzesa ale jak juz jest zmeczona, glodna czy wogole potrzebuje mnie to wtedy wlasnie wola mamamama i juz nic nie pomoze tylko moje rece:-)) cos tu jeszcze chcialam ale ucieklo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko - sliczne dzieki dzisiaj malutek obudzil sie tylko raz przed 4 wiec nie jest zle:) pozniej o 6:30 weszlam to bawil sie w lozeczku, ale jeszcze byl zaspany wiec pewnie nie duzo wczesniej obudzil sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jola____ alez ci musiallo serducho stanac jak zobaczylas malutka spadajacego ze schodow :-O Matko! Ja mam chate parterowa i w sumie to doceniam powoli, im wiecej ruchu Jaska tym wiecej drobiazgow mnie cieszy :-) Ale ostatnio bylam u koleznaki, ktora mieszka w domu pietrowym. Starsze dzieciaki polecialy z miejsca na gore szalec, a mlody coz, zostal z nami na herbatce w kuchni. A chcial do starszakow wiec zaczal wspinac sie po schodach. najpierw mnie zszokowalo, bo radzil sobie na pierwszych 3 jakby w zyciu nic innego nie robil, tylko wlazil po schodach. Ale potem, po podescie, na kolejnych juz mu sie nozka podwinela nie w te strone i byloby zle, gdybym nie stala przy nim murem. I w ten sposob Jasiek poki co zakonczyl przygode ze schodami. No i musze przypomniec rodzicom w PL, zeby powiesili bramki na schodach na nasz przyjazd. W sumie chata pietrowa, ja (my) urzedujemy na strychu wiec schodow jest. I bramka wlasnie na samej gorze, jeszcze jak Hania byla mala. Na wszelki wypadek, skoro spala sama, to zeby jej sie nie zachcialo samej schodzic jakby sie obudzila z drzemki. Druga bramka na tarasie/balkonie, z ktorego jest zejscie do ogrodka. Tyle, ze schody sa akurat w linii prostej od drzwi balkonowych wiec jak sie ktos rozpedzi jeszcze w domu to moze polecieeeeec. Wiec tutaj tez byla przeszkoda i w tym roku tez dobrze by bylo, zeby powiesili rodzice obydwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja szybko Aniu P co do Twojej wagi bo wczesniej zapomnialam: to jest normalne ze ci waga wariuje. Co z tego ze niby hormony masz teraz w normie jesli sa one sztucznie regulowane przez tabletki. Metabolizmu sztucznie zaprogramowac sie nia da. Mozesz sobie pomoc unikajac rzeczy kalorycznych . No ale generalnie raz bezie w ta raz w druga strone wiec trzymaj sie kochana:-*** Rany boskie Mama E i Jola:co wy macie z tymi upadkami! Jola Kuba widocznie wlaczyl sobie dopalacz szkoda tylko ze w niewlasciwym momencie...Moze warto zainwestowac w bramke na schody u gory i u dolu? Malawnocy rzygala 4 razy:-( za kazdym razem jedzenie normalnie wychodzilo z niej w kawalkach. Ja milam tak samo, tak jakby zeladek nam nie trawil przez caly dzien i na koniec pozbywal sie wszystkiego. Wymiotowala o 21, 23, 24 i o 1. Po 1 byl juz strasznie zmeczona, normalnie zaczela wymiotwac przewrocila sie na brzuszek na poduszce i momentalnie zasnela w wymiocinach! spala oczywiscie z nami wiec ja kontrolowalismy ale byla tak zmeczona ze nie pozwolila sobe nawet po raz 4 ubranka zmienic:-( no ale trzeba bylo i mala zasnela momentalnie. Dobrze ze juz nie wymiotowala potem bo nie mielismy juz przescieradel, 2 poduszki poszly do prania, moje ciuchy, jej 4 pary spiochow...w nocy sie budzila bolal ja brzuszek wiec wyla:-( pol nocy dawalam tylko wode ale kolo 4 byla juz dosc glodna wiecwypila mleko ale tylko 30 ml i zasnela. Spala jak zabita do 7 spalaby dluzej ale tatus rozmawial ze swoj mama a wiecie jak to ten narod; darli sie przez tego kompa jak nienormalni:-( Panda wstala, wesola, dostala ryzu troche, po godzinie znowu wykazalazmezenie wiec dostala60 ml mleka i poszla spac (walczac z baczkami). Ja od rana mam problem z lewa piersia. Ta ktora zawsze miala mniej mleka i ta ktora mala tak ugryzla. Zaczla tworzyc mi sie jakas gula w niej, a przeiez nie mialam problemu z za duza iloscia mleka, praktycznie tylko 2 dni musialam odciagac raz na 24 h o 18 wieczor potem kolejne 2 dni do czwartku mala dostawala do odciagniecia tylko nad ranem. I bylo ok. Nic mnie nie bolalo, nie pieklo nic! A teraz kula z piersi, gula w srodku, piecze boli,,,zaczelam masowac, polozylam kapuste ale nic...w srodku drzemki malej podstwailam jej pod noc, oddetkala mnie cale szczescie, gula zniknela ale piers jeszcze trohe boli. No ale mala wstala po drzemce i jak sie za przeproszeniem posrala...wyciekalo z niej, z pieluchy, smierdzialo bbbleeee! ale to dobry znak:-) mnie od razu sie poprawilo po tym etapie:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasza_____ no to macie rota, albo jakas inna jelitowke. Wspolczuje i mam nadzieje, ze i Pandzie przejdzie szybko, jak tobie. Jesli nie bedzie chciala jesc, zaopatrzcie siew jakimkolwiek spozywczaku w plyn elektorlityczny dla niemowlat Pedialyte, stoi zawsze gdzies w okolicy formul na polkach. I to dawaj po lyzeczce, nawet co 5 minut, zeby cos sie utrzymalo w brzuszku. Sciskam 🌼 Myszka_____ Zgadzam sie, ze ksiazka "Ono" to dobra literatura. Czytalam pare lat temu i do tej pory pamietam, ale filmu nie ogladalam. I chyba nie obejze, bo ja mam tak, ze jesli ksiazka mi sie mocno spodoba to z reguly potem jestem rozczarowana filmem. Wspolczuje tej zimnicy w domu. Dziewczyny, czy gdzies juz wiosna na dobre zawitala?! Ja wiem, ze my z Kasza przynajmneij w teorii powinnysmy juz rozsylac sloneczko, ale u mnie drugi dzien z rzedu pada, kapie i wieje. I gdyby nie to ze tylko 13C to mozna by powiedziec, ze zaczyna sie teksanska wiosna. Ale jutro ma byc juz 23C wiec juz dzis wysylam promyczki w kazdym kierunku ❤️ ganetka____ alez ten twoj Beni to zdolny chlopak. Jasiek poki co cienie uwaza za najlepsza zabawe, choc z lusterkiem powoli juz zaczyna lapac o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasza_____ oj to super, ze mala cos je i moze juz bedzie nieco lepiej ❤️ Dobrze by bylo zeby Sama ominelo, bo chory chlop to gorzej niz dziecko chore. No, chyba ze Sam i pod tym wzgledem moze robic za wyjatek od reguly :-D No i ja zycze wszystkiego najlepszego kobietki! Pamietajcie, cokolwiek soebie panowi mysla i uwazaja, w cokolwiek wierza, to tak naprawde caly swiat to my ;-) Z tego co ja pamietam, to na dzien kobiet dostawalam pierwsze wiosenne tulipany, z reg od kolegow z klasy. W sumie to tego swieta oficjalnie chyba juz nie ma, prawda? Bo komunistyczne i wogole, wszystko co zle :-p Tylko mi milo, jak wlasnie otworzylam maila z zyczeniami od taty :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dunia ja wiem o elektrolityach w koncu byla sluzba zdrowia:-P mozna zrobic wlasnejroboty w domu: sok z cytryny albo limoni, cukier, sol i gotowe!:-) mala biega wesola wiec mysle ze wychodzimy na prosta co do pogody to jst plus 15 jutro ma byc plus 24:-D cant wait. Mala miala jutro isc do zlobka a ja na wyzerke (spotkanie mamus) ale nie pojdziemy bo nie chce innych dzieciakow zarazic... Ganetka ja ONO cztalam nawet ostatnio jakos teraz wicej wrazenia na mnie zrobilo niz jak bylam bastolatka. Podobnie jak Jola bardzejplaczliwa jestem... bardzo lubie tez 'Tam gdzie spadaja Anioly' leeee dzis dzien kobiet! moj chlop nie wie no bo jak...:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Jooola - dobrze, ze nic powaznego nie stalo sie ! ale dla Ciebie to musial tez byc stres :/ Kasza - niech Panda szybko zdrowieje ! Ganetka - gratuluje zdolnosci Beniego :) Ewka co prawda raczkuje, wspnia sie, ale ani papa , ani czesc, ani nie wskazuje na osoby o ktorych mowi sie - wiec jak widac kazde dziecko w swoim tempie. a tak apropo wspinania i stawania - dzis znowu rehabilitacja byla (kiedy to skonczy sie :( ) no i mamy zalecenia aby malej nie stawiac i tez zainteresowac tak zabawkami aby nie interesowala sie wspinaniem - tyle ,ze ja tylko to teraz ciekawi :/ Ewka ma zbyt napiete miesnie nog i potem moze na palcach zaczac chodzic jesli zacznie zbyt wczesnie - przynajmniej tak to zrozumialam... zreszta juz mi sie nie chce na ta rehabilitacje chodzic :/ (moj jeszcze podjudza mnie, ze po co to jesli Ewka szybko rozwija sie, raczkuje, siada, wspina sie, staje...- i ze pewnie tylko ciagna z nfz kase...) Ja na to tak nie patrze , ale wkurza mnie jakosc tego wszystkiego - rehabilitacja odbywa sie w wiekszej sali - jest kilka rehabilitantow kilkoro dzieci w roznym wieku, roznej sprawnosci - dzieci krzycza, placza. Ewka jest spokojna , mimo tego zgielku , ale jesli jakies dziecko dostaje histerii to w koncu i ona zaczyna plakac... chyba nie w takich warunkach powinna cwiczyc. Dunia - no w koncu doczekalas sie tych zeboli ! :) Ulga musi byc ;) Ewce dopiero pol gornej jedynki wyszlo - tak wiec prawie 3 zebole sa a klopoty ze spaniem, zasypianiem, marudzenie w ciagu dnia etc to norma niestety teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi i zmiany nastrojow to i mnie dopadaja, i tez bardziej placzliwa zrobilam sie - do tego stopnia, ze wzruszam sie czasami i na reklamach - normalnie powinnam chyba isc sie przebadac czy zostalo mi choc kilka szarych komorek po tej ciazy . MamoE i reszto pracujacych mam tez chyle czola przed wami - mi nie chce sie wszystkiego robic w domu i czasami po prostu mniej wazne rzeczy olewam, dodatkowo moj m - gotuje, robi zakupy, robi sam dla siebie sniadania, kolacje etc, pierze, rozwiesza pranie - ja w sumie tylko sprzatam i zajmuje sie mala , a i tak czasami mam dosc :/ ale nie chodzi o to ,ze nie mam czasu tylko o to ,ze dosc mam tej monotonii - marzy mi sie praca :/ MamoE - z ta chandra to nie jestes sama . Tylko ,ze Tobie chyba przeszla a u mnie nasila sie. nie bede juz marudzic - zmykam ! aaa Wszystkiego Najlepszego z okazji dnia KObiet ! w Polsce tradycyjnie dalej jest obchodzone- tzn kwiaty, jak pracowalam to tez zawsze kwiaty byly od meskiej ekipy, jakies czekoladki, zyczenia etc. MOj oczywiscie rano zapomnial, dopiero w pracy zapewne zorientowal i dzwonil z zyczeniami....... dobra nie bede juz marudzic ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusia____ ja sie nie zgodze ze zdaniem twojego faceta co do rehabilitacji. Skoro kilku lekarzy stwierdzilo, ze rehabilitacja sie rzyda, a teraz juz podczas cwiczen okazuje sie, ze sa jakies nieprawidlowosci to coz, lepiej chyba teraz niz pozniej sobie w brode pluc, ze sie przegapilo moment i nie sluchalo lekarzy. Owszem, warunki cwiczen jak wynika z opisu, pozostawiaja "troche" do zyczenia, ale taka rzeczywistosc, a za prywatne wizyty to juz sie pewnie niezle buli z kieszeni wlasnej. Jednak skoro Ewa daje rade i glownei wytrzymuje taki charmider przy cwiczeniach to coz, tobie pozostaje zacisnac zeby i chyba cwiczyc dalej. Bo tlumaczenie, ze sie szybko rozwija, raczkuje, siada wcale nie wskazuja na to, ze wszystko jest w porzadku w tym rozwoju malucha. Powodzenia [kwiatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki , ja tylko na chwilke wpadlam, żeby Was usciskac z okazji Dnia Kobiet! Zdroweczka, pomyslnosci, radosci, miłości na kazdy dzien roku :) 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 I lece spac! jestem tak strasznie zmeczona!!! ...jutro sie moze zorganizuje lepiej i napisze wiecej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×