Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani_Misiowa

CZERWIEC 2009 - gdyż we wrześniu nam się uda !!!

Polecane posty

Widze ,ze powoli wracaja dziewczyny na "stare smieci"i ruch wiekszy na forum sie zrobil;) Kolorowy Motylku ja rowniez zycze Ci duzo zdrowka ,nie wiem coż to za choroba ale mam nadzieje,ze wszystko bedzie w porzadku i ciesze sie,ze odezwalas sie do nas;) Jagodo dla Ciebie rowniez wszystkiego dobrego;) Geanetko radzisz sobie zadziwiajaco dla mnie dobrze ,czlowiek nigdy nie jest w stanie przewidziec swojego zachowania dlatego ja sie nigdy nie zarzekam,ze moj M.,swiety,ze nigdy nie zrobie tego czy tamtego...nie wiemy co zycie przyniesie a ile jestesmy w stanie udzwignac sam Bog wie:O Cizekie chwile przed Toba i Benim i moze bede wredna ale ja naTwoim miejscu cieszylabym sie ,ze Beni mamisynek poki co ..lepsze to niz mialby plakac za ojcem:o Planujemy ze znajomymi wypad do Wiednia jakis weekendowy ale pod koniec sierpnia ,znajomy tam pracuje i ma mieszkanie,jak wszystko wypali moze uda mi sie Ciebie na jakas kawe wyciagnac? apropo KAWY CZY OPROCZ MNIE I CARMEN NIKT NIE JEST CHETNY NA SPOTKANIE MAM ROZUMIEC? zIZU slicznosci z Was...ja myslalam,ze tak po "kawalku"sie ujawniasz poniewaz masz jakies kompleksy czy cuś a tu dziewczyna jak ta lala nam sie objawia ,pozazdroscic figurki;) Twoja Zuzia chyba wyprzedzila w konwersacji wszystkie forumowe dzieciaki:D gratulacje dla malej gaduly;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tunciu co do zmiany forum ja do zgody jestem za wiekszoscia jak mus to mus:D a powaznie jesli dla kogos bedzie to wiekszy komfort pisania to oczywiscie zgadzam sie;) to tyle na razie...bo dopiero co weszlam do domu bylam z Tomkiem w kinie na shreku a potem jeszcze mamooooo empik...mamooooo pizza....mamooooooo lody...a mama chciala wyprzedaze poogladac ,...no coz poogladac poogladalam ale syn mnie tak z kasy wydoil,ze nawet wyprzedaze były mi za drogie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze chcialam zapytac ile Wasze dzieci pija mleka?w jakich odstepach czasowych i jakie to mleko tzn modyfikowane czy krowie,bo mam dylemat i chcialam zapytac jak u Was;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam może tak na raty uda mi sie odpisać (wiadomo, Witusia wszytsko interesuje tylko nie zabawki, własnie przeglada Joy'a :p ) Joolaa mój Wituś teraz je mleko dwa razy dziennie rano jeszcze w łózku i przed snem. Po 260 ml + 4 miarki od mleka jakiejś kaszki/kleiku. próbowłam mu dawac mleko krowie, ale książe nie lubi :/ i za nic w świecie nie chce jeść No właśnie, chyba nas tylko dwie zostały chętne na Kraków :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! DUniu - milo,ze znowu jestes z nami :) No jak to mowia - wszedzie dobrze, ale w domu najlepiej ;) Ewka tez niewiele mowi i w sumie od kilku mce zero postepow - mama, tata, baba, dada - i to okreslenie dot wszystkich, papa, ba -okragle, bach -spadl, didi - kaczka reszta to jakies dziwolagi jezykowe ;) Ziziu a Twoja mala to jakies rekordy bije - pierwsze zdania to chyba dzieci w okolicach 2 r.z. wypowiadaja :) maly geniusz Ci rosnie jak nic ;) Joolu - ja dalej daje modyfikowane - nie wiem jak dlugo moze do 18 mce , albo do 2 roku , potem chyba krowie. a daje - wieczorem ok 250 ml (7 miarek), potem ok 22 znowu to samo (mala sama nie budzi sie juz - ja wchodze , daje, wypija, wychodze i nie wiem czy dobrze robie, ale moze dzieki temu spi do 7 bez wybudzania ;) ) i rano z 7 -8 miarek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśka czerwcowa
Miałam ślub we wrześniu, a w październiku dowiedziałam się, że jestem w ciąży. Zaszłam w czasie podróży poślubnej:) Tak naprawdę wcale się nie staraliśmy, ale byliśmy odprężeni na maxa, zero stresu, inny klimat :) Teraz jestem mamą miesięcznego synka i jestem ogromnie szczęśliwa:) Życzę radości ze swoich pociech a starającym się cierpliwości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, u nas radosci z pociech duzo ale starajacych sie juz o nastepne to chyba jeszcze nie, co? No oczywiscie oprocz naszej Nemezis :) Jolu, ja podaje raz modyfikowane raz krowie zalezy jak mi sie widzi .. Ale teraz jak skoncze paczke modyfikowanego to nie wiem czy sie juz zupelnie nie przestawie A Ola pije mleczko rano 6 miarek I wieczorem 6 miarek. W ciagu dnia to juz raczej nie. Uzupelniamy za to jogurtami czy tam serkiem. Wczoraj mi doniesiono ze Mala w zlobku zrobila swoje pierwsze kroczki! A tak chcialam byc pierwsza ktora to zobaczy 😠 no ale oczywiscie sie cieszymy! Jolu, a nie macie moze jakis znajomych tez w Londynie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duniu miło, że znalazłaś chwileczkę czasu i dla nas w tym całym wakacyjnym zamieszaniu! Szkoda, że jednak Jasiu nie tak jak trzeba stawia te swoje nóżeczki! ale może właśnie kilka ćwiczeń mu szybciutko pomoże! Taaa coś mi się wydaje , że sierpien to bedzie ten miesiącn na poodwiedzanie lekarzy w moim przypadku. Właśnie, też na kontrolę po wymrożeniu nadżerki mam iść, i te cholerne hormony ;( MamoE no tak to bywa, szkoda, że Olka wybrała sobie taka widownie " :) Zizu, no to pieknie juz Twoja córcia mówi! Ale to musi byc słodkie!!!! Ganetko i bardzo dobra postawę przyjmujesz! pokaż mu jak zachowuje się porządny człowiek! kobieta z klasą! wrrr Nemezis dbaj o siebie, oby tak dalej! :) Milenka mały terrorysta? taki aniołek ze słodka minką??? :D eee ;) tam gdzie Wy tam i ja, możemy zmienic topik, chociaż ja też bardzo jakos tak się do niego przyzwyczaiłam... może wygodniej , takie bardziej prywatne sprawy, o których nie wszytscy musza wiedziec czytając na forum otwartym umieszczajmy na naszym blogu, w skrzynce mailowej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje za odzew;) wlasnie mysle co z tym mlekiem zmienilam na rossmanowskie ale Kuba ani mysli pic,wiec na zmiane daje nan 3 i nestle junior lub modyfikowane w kartonie candia juz gotowe, pije wieczorem o 20.00 potem o 24,00 nie da rady oszukac woda ,pozniej 4.00 i 8.00 jak noworodek:o z 7 miarek... Tomek juz dawno na tym etapie nie pil w nocy,zageszczam kaszka,kleikiem na przemian ale nie syci go to ani troszke bardziej:o Mamo E gratulacje dla Olci,rozumiem Twoj zal ,ze nie widzialas pierwszych kroczkow :( ale tyle jeszcze "pierwszych razow "przed Wami,ze nadrobisz 🌼 hehe w Londynie mieszka moj były ...pomimo tego ,ze juz kilkakrotnie namawial mnie na wizyte,naprawde super facet ,tzn przyjaciel i mialabym ochote pobyc z nim bo swietnie nam bylo jako przyjaciolom ,(niestety chemia słaba)...to jakos nie wiedziec czemu moj m.,nawet nie chce slyszec ,ze moglabym go odwiedzic:classic_cool:nie mowiac juz wogole o wspolnych odwiedzinach;) Mamusia czerwcowa gratulacje serdeczne ale jesli chcialabys byc na biezaco to nie ten rocznik;)nasze dzieci w czerwcu skonczyly rok:) Carmen oczywiscie wazniejsze wiadomosci na blogu ale jesli poprzez zmiane topiku mailby sie zwiekszyc czyjs komfort pisania to zmienimy ,oczywiscie na forum tym samym ale tytul topiku inny...trudno no;);) maly mi sie cos przeziebil...wczoraj jak nas nie bylo z Tomkiem moj m.,kosil trawe a,ze bylo chlodno i mokro..to nie wpadl na to,zeby Kubusia cieplej ubrac ,jemu jest zawsze cieplo wiec nie czul chlodu,Kubus ganial w krotkich spodenkach bez skarpet i w gumowych basenowych klapkach....a bylo dosc zimno...no ale to jest moja wina bo szanownego malzonka nie uprzedzilam jak ma go ubrac....eh skomplikowany gatunek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam______ Jestem czytam ukradkiem z pracy. Czasu na ppisanie brak Trzymajcie sie urlopowiczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joolaa Emilka wypija 150 -180ml formuly w ciagu dnia i drugi raz przed snem, w nocy jesli sie obudzi ok 120ml. Do tego rano kaszka mleczno-ryzowa. A wieczorem gotuje jej manne na krowim mleku. Wczesniej tez mi sie budziła w nocy po kilka razy a odkad zaczela jesc kaszke przed snem jest tylko jedna pobudka. Wydaje mi sie ze manna jest bardziej sytna niz te kaszki ryzowe. Wczesniej podawałam jej na przemian na sniadanie jednego dnia manne a drugiego wlasnie kaszke bobowity i odniosłam wrazenie ze po bobowicie duzo szybciej była głodna. Moze tez sprobuj gotowac Kubusiowi manne. Wczoraj ogladałam wywiad z pediatra i wypowiadał sie na temat mleka krowiego wg niego mozna go zaczac podawac dzieciaczkom po 6 miesiacu zycia. Oczywiscie na poczatku raz dziennie. Nie powiedzial kiedy mozna calkowicie zrezygnowac z formuly ale ja mysle ze ok 18 miesiaca juz zaczne przestawiac Emilke. Jeszcze mam pytanie odnosnie jogurtów jakie podajecie Waszym maluszkom??? Ja kupowałam Emilce Yoplait dla dzieci albo C&G a ostatnio kupiłam danonki i one sa strasznie słodkie. Mamusiu czerwcowko gratuluje pociechy ale nasze dzieciaczki to juz troszke wieksze :) Mamo E gratulacje dla Oli. Moja sasiadka zastrzegła sobie ze jak jej Grace zacznie chodzic to M (bo to M siedzi z mala w domu) ma jej nic nie mowic bo ona chce zobaczyc "pierwsze" kroczki, nawet jesli nie beda pierwszymi. Mamo E chyba zapomniałas o mnie :) Uciekam ogarnac dom bo Emilka wstałą dzisiaj o 6:30 zjadła sniadanie i połozyłam ja z powrotem i tak dosypialysmy do 10 ;) A na drugie sniadanie zjadła 1,5 mojej parówki. Staram jej sie nie dawac parówek ale tak jej dzisiaj zasmakowały ze nawet jajecznicy ie chciała jesc. Raz na jakis czas to jej moze nie zaszkodzi. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jak? działamy coś w temacie zmian? ktos dokładnie wie, jak to zorganizować? co tzreba bedzie zmienic, czy nicki tez trzeba bedzie zmeinic? ja słabo to ogarniam... mamy juz jakis plan? hmmm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak na szybko , bo mam dzisiaj kontrolną wizytę u dentysty na 17 , a o 17.30 szczepienie Zuzi :o Na szczęście obie placówki są niedaleko siebie . Nemezis -zapomniałam Ci napisać , moja pomimo 8 zębów pokarmy rozdrabnia głównie dziąsłami , jak pokroisz Milence jedzenie na małe kawałeczki to na pewno sobie poradzi :) Dziewczyny , przepraszam ale muszę kończyć , bo jak w tej chwili nie zacznę Zuzy usypiać to nie wyrobię się w czasie , a że będzie to usypianie na siłe to najszybciej mi zaśnie na spacerze , pa pa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera, ja znowu z doskoku. Nie mam czasu usiasc sobie, poczytac na spokojnie, i poodpisywac kazdej z Was. A przeciez siedze sobie w domu nie pracuje wiec powinnam miec tyyyyyle wolnego czasu ( niektorzy madrzy tak uwazaja:-) ) Nawet moj M cos jeczy ostatnio, ze mi to fajnie bo nie musze chodzic do pracy, ze on tez by tak chcial. A jak mu przyjdzie zostac z dzieckeim pol godziny to juz jest prolem i tysiace pytan czy ja na pewno musze wychodzic bez Mai? Kurde, przydaloby sie mi zostawic go na caly dzien z Majka w domu.... Teraz do Was pisze a caly pokoj to pobojowisko. Wszedzie wszystko lezy..... ale szczerze to mi sie nawet podoba, widac ze dziecko jest w domu:-)) Ostatnio Majka wchodzi nam do garderoby a ze polki z ciuchami sa nisko to i wszystko laduje na podlodze. Ale ma przy tym taka frajde, ze jej nie przeszkadzam tylko korzystam z tych bezczennych chwil:-) No Ganetko, dzielna z Ciebie babka!! Oby tak dalej!!! Powiedz mi tylko jesli oczywiscie chcesz jak dlugo ten Twoj romansuje juz z ta lampucera? ( jak ja dawno nie uzywalam tego slowa, nawet nie wiem skad mi przyszlo do glowy:-) ) Ciekawi mnie po prostu ile wystarczy facetowi czasu zeby podjac tak glupia decyzje i zniszyc to co tyle lat sie budowalo?? Sciskam Cie mocno i Benjego:-)) Lusiu79...zanim zapomne... swietny ten kurs!!!! Jest tyle obcykanych kursow a ten brzmi interesujaco. Wiesz ja na przyklad skonczylam studia ekonomiczne.... i jestem jedna z tysiaca ktore to maja.A Ten kurs swietny, tworczy.... moze akurat znajdziesz w nim cos dla siebie:-) No i pisz co tam z weselem?? Na kiedy termin, chrzciny?? carmen, jolu... szkoda ze tylko we dwie nawolujecie do spotkania. Moze wiec we dwie sie spotkacie?? Ja to bym chetnie sie z Wami spotkala, jestescie super babki!!! Szkoda ze nas tyle km dzieli. No ale i tak warto nawet tylkowe dwie, ja tam juz sie nie moge doczekac kolejnego spotkania z MamaE :-)) No wlasnie MamoE.... coz to za wazne wydarzenie:-)) Oli pierwszy kroczek..... Gratuluje!!! Teraz jeszcze wiecej schudniesz:-)) hehehe a wlasnie jak tam dieta, rezultaty?? A moze nastapila przerwa w koncu bylas w Poslce ;-)) ?? I bardzo wazne pytanie... czy probowalas w koncu majonez kielecki??? Zizu.... no maly geniusz coz moge wiecej powiedziec:-) a do tego taaaaaki sliczny!!!! Sliczniutka Twoja cora, lalunia:-) No i z ta spineczka, sukieneczka....Cudenko!! A z Ciebie niezla laska ;-) mam nadzieje, ze nie urazi Cie moje okreslenie:-) Cathrine..czekamy na Ciebie:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:O dziewczyny przepraszam ale musze Was na jakis czas opuscic. eh, pytalam sie M o te zdjecia a on niespodziewanie wybuchl, ze sobie nie zyczy zebym wstawiala gdziekolwiek zdjecia naszego dziecka i nasze, ze mu o niczym nie powiedzialam, ze on nie wie z kim ja o nas pisze ale nie chce zebym kontynuowala bo nie wie jacy to ludzie, kto, co, dlaczego itd. stanelo na tym, ze na jakis czas Was opuszcze, on ogarnie co to za forum ale zdjec sobie kategorycznie nie zyczy. przepraszam Was bardzo, M ma swoje racje a ja swoje, strasznie Was lubie ale same rozumiecie... swiety spokoj w domu tez lubie... takze mam nadzieje, ze predzej czy pozniej do Was wroce jak ksiaze sie ogarnie buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis mam wiecej czasu bo.... telewizor sie popsul i nie moge ogladac Gotowe na Wszystko :-)) I szczerze to nie ma tego zlego, bo to znaczy ze moj M jak dzis wroci z pracy to nie polozy sie przed telewizorem bo nie bedzie po co....czyli spedzimy czas razem:-)) Ale znajac go on szybko cos zorganizuje.... telemaniak:-) a wlasnie wywolujemy!! Annnnnnna!!! gdzie nam zniknelas?? Mum2be??? czarunia... Apsika.... odezwalyscie sie i obiecalyscie pisac i co ??? No dajcie znak!!! Biala czekoladko:-) jak tam sie sparwy ukladaja?? gonzalo... czytasz nas jeszcze?? Vikusia.... hop hop:-)) Mamuski no odezwijcie sie:-)) chociaz od czasu do czasu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cathrine.... no szkoda, bo Cie polubilam:-) I fajnie pisalas.... Rozumiem obawy twego M, bo samej mi troche zajelo, zeby sie pokazac dziweczynom. No ale klikac anonimowo to chyba mozesz...??? Tak czy siak poczekamy na Ciebie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko szybciutko dalam rade czytac tylko o Catherine KOMUNIKAT do Meza Catherine jesli to czytasz czesc mam na imie Kasia i jestem mama Marianny. Rozumiem twoje obawy, moj maz tez mial opor abym wysylala zdjecia naszej corki. Dlatego nasz blog jest zastrzezony haslem i dostepny tylko dla osob 'sprawdzonych'. Jak wiemy ze jestesmy naprawde tym kim piszemy? otoz moj drogi znamy sie juz dluzszy czas, obserwujemy na facebooku i nk. Malo tego kilka z nas zna sie juz z reala. Ja no poznalam Mame E i ona naprawde jest tym kim mowi:-) Mama E z kolei zna Myszke i skoro Mama E potwierdza istnienie Myszki w takiej postaci jak Mysza to opisala to znaczy ze to prawda. Dalej, Dunia. Nie znam z reala ALE jest to znajoma znajomej ktora znam naprawde i Dunia podala mi PRAWDZIWE fakty i kontakty przy okazji mojej przeprowadzki z UK to USA. Moglabym podac jeszcze kilka przykladow ale chce cie krotko zapewnic ze my nap[rawde jestesmy PRAWDZIWE i w sumie niegrozne. Jak chcesz napisz mi e maila (w stopce chyba mam) podaj swoj identyfiukator skype, gg poklikamy czy pogadamy i z checia odpowiem na Twoje pytania czy zastrzezenia. pozdrawiam K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasza jestes swietna, mnie bys przekonala:-)) Tylko z tego co pamietam to M cathrine jest z Portugalii, no ale mozna mu przetlumaczyc:-)) Cathrine do dziela zatem:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tu jak macie chwilke, krotka historia ktora zaraz wysle mojemu M... :-) Facet wraca z pracy i widzi, jak trójka jego dzieci siedzi przed domem, ciągle ubrana w piżamy, umorusana i bawi się w błocie wśród pustych pudełek po chińszczyźnie, porozrzucanych po całym ogródku. Drzwi do auta żony otwarte, podobnie jak drzwi wejściowe do domu i nie ma najmniejszego śladu po psie.Mężczyzna wszedł do domu i zobaczył jeszcze większy bałagan. Lampa przewrócona, a chodnik zawinięty pod samą ścianę. Na środku pokoju ryczy telewizor na kanale z kreskówkami, a jadalnia zarzucona zabawkami i różnymi częściami garderoby.W kuchni nie lepiej: w zlewie góra brudnych naczyń, resztki śniadania porozrzucane po stole, lodówka szeroko otwarta, jedzenie wyrzucone na podłogę, stłuczona szklanka pod stołem, a przy tylnych drzwiach usypana kupa z piasku.Mężczyzna szybko wbiegł na schody, depcząc przy okazji kolejne zabawki i kolejne ciuchy, ale nie zważał na to, tylko szukał swojej żony. Zaniepokoił się, że może jest chora, albo że stało się coś poważnego.Zobaczył, że spod drzwi do łazienki wypływa woda. Zajrzał do środka i zobaczył mokre ręczniki na podłodze, rozlane mydło i kolejne porozrzucane zabawki. Kilometry papieru toaletowego leżały porozwijane między tym wszystkim, a lustro i ściany były wymalowane pastą do zębów.Przyspieszył kroku i wszedł do sypialni, gdzie znalazł swoją żonę, leżącą na łóżku w piżamie i czytającą książkę. Spojrzała na niego, uśmiechnęła się i zapytała jak mu minął dzień.Popatrzył na nią z niedowierzaniem i zapytał: - Co tu się dzisiaj działo? Uśmiechnęła się ponownie i odpowiedziała: - Pamiętasz, kochanie, codziennie gdy wracasz z pracy do domu, pytasz mnie, co ja do cholery dziś robiłam? - Tak - odpowiedział z niechęcią. - Więc dziś tego nie zrobiłam. i spadam juz bo ja dzis tylko przed kompem:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Google translate Pressione para Catherine Meza, se voc ler isto parte do meu nome Kasia e eu sou minha me Marianne. capaz de compreender suas preocupaes, meu marido tambm teve a resistncia que ela me enviou as imagens da nossa filha. por isso que nosso blog restrito e senha disponvel apenas para 'pessoas' boas. Como sabemos que somos quem realmente est falando? Agora, a minha estrada que j conhecemos h muito tempo, vemos no Facebook e Pink. Malo que alguns de nós j sabemos o Reala. Eu no sou Mame eu conheci E e realmente quem ele diz que esta me sabe E, por sua vez, Mama Mouse, E e se confirma a existncia de ratos na forma descrita como um rato que a verdade. Em seguida, Dunya. Eu no sei do Real Ale um amigo de um amigo que realmente sabe e Dnia me deu os fatos verdadeiros e contatos, por ocasio do meu afastamento do Reino Unido para o E.U.A.. Eu poderia dar alguns exemplos, mas eu quero voc em breve para garantir que [unidade Rawda so reais e totalmente inofensivo. Como voc quer me escrever um e-mail (se no estou no rodap) identyfiukator Digite o Skype, gg poklikamy e conversar, o prazer de responder suas perguntas ou reservas. cumprimentar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, Joola__ale byloby super gdyby nam sie udalo spotkac,ja jestem na 100% na tak w Wiedniu,juz czekam na termin spotkania,jakies wspolne lody albo cos:).a co do mleka to Beni zajada po przebudzeniu ok 180ml,a wieczorem 210ml+/-3-4 miarki kleiku albo kaszki,czasem w trakcie dnia jak malo pije plynow to daje zamiast posilku 150ml,ale rzadko,ja daje od 2 tyg.aptamil junior(po 1 roku) Duniu__witaj Kochana!a wiec czekamy na aktywnosc Twoja juz po drugiej stronie wody,a tym czasem rozkoszuj sie ostatnimi chwilami w ojczyznie🌻 Catherine__oj,no szkoda ze Twoj M tak dziwnie do tego tu podszedl,ale moze za pomyslem/wpisem Kaszy(Kasza jestes niezastapiona)jakos sie tu do nas przekona. Lusi_no to masz juz na dobre rozpedzona biegaczke,gratuluje. MamoE a wiec pierwsze kroki niech beda te,ktore Alex zrobi pod Wazsym okiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko,z tego co sie dran przyznal,spotkali sie w maju po raz nr 1,ale dla mnie to za krotko,zeby doszlo juz do takich drastycznych decyzji,moze trwalo to juz wiecej,brak slow co dla niektorych mezczyzn znaczy 7 letni zwiazek,4 lata malzentstwa,wspolny dom,rodzina i najwazniejsze male dziecko:(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko__ z powodu awarii tv,moze tak mily wieczor we dwoje,a w sumie Ty wspominalas kiedys ze planujecie rodzenstwo dla Maji,a wiec moze to zrzadzenie losu;)ten popsuty tv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko super ten tekst. Na szczescie nie musze go praktykowac bo czasami jak pracuje w sobote to M zostaje z Emilka i wie jak wyglada dzien w domu. Ostatnio np malował sciane w salonie, wyszedł na chwile do kuchni a Emilka łapki na sciane... oj miał chłop sprzatania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry tekst! własnie wysłałam mojemu M. Ganetko no to w maju dostał twój niezłego udaru! eh, brak mi słów! Catherine, no szkoda, że Twój taki nieufny! :( ale może po wiadomości od Kaszy! (Kasza- dzięki!) zmieni zdanie! Ziziu - trzymajcie sie dzielnie!!!! :) Gonia no ja daje te danonki, faktycznie są bardzo słodki. Próbowałam zrobic domowe jogurciki tzn kupiłam mus owocowy i jogurt naturalny ale yyy nie było to najsmaczniejsz" . Nie wiem, może zamiast jogurtu naturalnego śmietanki? ale to chyba jeszcze gorzej???? no i tyle z mojego pisania... cium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catherine - hmmm moze Kasza troche przekona tego Twojego nieufnego, mega ostroznego M - zreszta jego oblicza nikt nie musi ogladac ;) MamoE - gratuluje tych pierwszy krokow Oli -zaraz week i pewnie i rodzica pokaze co potrafi :) Ewka jak rozpedzila sie to od 16 teraz ciagle na dwoch lapkach czlapie, raczkowanie tylko sporadycznie... Jooola - faceci faktycznie bez wyobrazni sa . zdrowia dla Kubusia ! Gonia - ja nie daje jogurtow za czesto - ale jak juz to naturalne bez cukru i do tego gniote jakies owoce, czasami daje tez kefir z ziemniakami. Kasz tych smakowych Ewka niecierpi i jak juz to daje jej taka neutralna 8zboz i zageszczam nia zupe albo daje do musu owocowego, teraz po roku sa tez kakaowe - podobno wiekszosc dzieci je lubi... tylko ze one sa z dodatkiem cukru... Myszko -slub,wesele w "lesie" i chyba coraz to bardziej odechciewa mi sie organizowac to wszystko... fajna ta historia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok czyli na dzień dzisiejszy topiku nie zmieniamy... Jolu mój Mati pije mleka 2 razy dziennie, góra trzy i to po 150 ml , bebiko 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×