Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani_Misiowa

CZERWIEC 2009 - gdyż we wrześniu nam się uda !!!

Polecane posty

A w Polsce bylo swietnie!! Bylam na weselu u siostry i powiem szczerze bylo to najlepsze wesele w moim skromnym zyciu:-))) Co ciekawe bylo to miedzynarodowe wesele wiec ciekawa bylam jak wyjdzie bo przeciez rozne nacje roznie sie bawia. No ale ludzie okazali sie rewelacyjni!! Muzyka bomba, goscie jeszcze lepsi i zabawa do rana!! A moj M..... no coz tak sie chlopak upil, ze nie chcial zejsc z parkietu:-)) Ja juz padalam a ten do mnie, ze tak mu ciagle gledze ze on nie chce tanczyc, wiec mam teraz korzystac:-) No i korzystalam:-) Tak sobie potanczylam,ze przez nastepny tydzien bolal mnie... nadgarstek:-)) Chyba od obrotow bo od czego innego:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wlasnie, wiedzialam, ze mam jeszcze Wam cos smiesznego powiedziec. Przed weselem siostry poszlam do fryzjera. Jako ze bylam swiadkowa postanowilam w koncu cos innego miec na glowie a nie tylko proste dlugie wlosy. Poprosliam wiec fryzjerke o lekkie pofalowanie.... A ta zrobila ze mnie barana!! Tyle lokow to w zyciu nie mialam!! Jak mnie rodzina zobaczyla to tez byla w szoku. Ja sama musialam sie przyzwyczaic to czegosc tego na glowie:-)) No ale wyobrazcie sobie, ja wchodze do domu ide do Majki a ona zareagowala na glos ucieszyla sie ale jak mnie zobaczyla to stanela...:-) Gapila sie na mnie z minute i.... po raz pierwszy wybrala rece taty od moich:-))) Wystraszylam wlasne dziecko:-) ( i nie tylko) Moj M jak mnie zobaczyl to tez zbaranial:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Myszka :D dawaj Twoje zdjecia i to juz ! a tak poza tym to zdrowka dla Was ! moze to po klimie w samochodzie ? Bylam na blogu i Milenka - cud miod :) Nemezis ty tez wygladasz kwitnaco, Barbara - Wy tez juz po wakacjach nad morzem ? zazdroszcze !sliczna rodzinka, Pimach - wlasnie w koncu usmiech ! Antos jak zwykle zadowolony i juz taki "dorosly" , Gonia - EMilka juz po schodach biega ???, Tuncia -co to za modelka na tym ost zdjeciu ? ;) Pytalam sie i zero odpowiedzi ... tylko moja Ewka ma chorobe lokomocyjna ? wymiotowalo jeszcze jakies dziecko podczas podrozy samochodem ? Nie wiem co robic -bo ja nigdy nie wymiotowalam podczas jazdy- no i troche panikuje, boje sie ,ze mala zachlystnie sie wymiocinami :/ U nas to bylo juz drugi raz, wiec nie wiem czy przypadek czy jednak musze zakupic jakis specyfik w aptece... Co do slodyczy staram sie unikac dawania. Nie chodzi nawet o otylosc - ja jadlam , a raczej pochlanialam ogromne ilosci i nigdy (az do ciazy i okresu po niej ;) ) nie mialam klopotow z waga. Jedzenie tabliczki czekolady dziennie bylo norma i to raz za jednym zamachem. Do otylosci prowadzi wiele czynnikow glownie genetyka, metabolizm indywiodualny, i wiecej bledow zywieniowych niz tylko nadmiar slodyczy, i oczywiscie brak ruchu ! Dlatego teraz tyle dzieci jest otylych kombinacja modyfikowanej zywnosci i siedzenia przed tv/kompem... Kiedys wieczorami parki, place zapelnialy sie dziecmi - moje pokolenie np skakalo na gumie, biegalo , wspinalo sie ,gralo w dwa ognie i to codziennie. Tak wiec nie daje, ale z innego powodu - aby dziecko nie zapelnialo sie byle czym a mialo miejsce na wartosciowsze jedzenie. Oczywiscie sa slodycze i slodycze - a wiec suszone owoce, galaretki, placki domowej roboty w malej ilosci ok. Ewka zreszta i tak dostaje karmiona przez moja matke, druga babcie - juz nie mowiac o mojej ciotce ktora Ewce gdy ta miala pol roku chciala dawac czekolade :D no i tak poplynelam z tematem ,ze az zapomnialam co chcialam napisac ;) aaa pralka - u nas ariston, nie wiem jaki model - ale dziala idealnie i cicha jest ;) jesli o sprzet chodzi to przy okazji odradzam odkurzacz samsung !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zizu, jeśli chodzi o pralkę, to amicę miałam kiedyś i byłam z niej zadowolona, a teraz (co mnie podkusiło, nie wiem) zakupiłam boscha i.... jak ona wiruje, to tak jakby samolot startował! a najkrótszy program trwa 1 godz 40 min :( U nas idą dwójki dolne na maksa z płaczem przez sen... Myszka, ja sobie zrobiłam 'rude' pasemka do szwagra na wesele, na weselu było, ok, ale szybko pasemka z rudego zrobiły się... żółte Wrrrrr już łep malowałam i dalej to cholerstwo przebija. Teraz będę farbowała włosy co 3 tyg, aż odrosną i obetnę tą żółcień. Co do słodyczy, to daję Małej jakieś słodkie od czasu do czasu. Nie dostaje codziennie, ale też jak jesteśmy u rodziców, czy teściów, to nie zabraniam dostaje jedno-dwa ciasteczka i wystarcz. Najbardziej lubi roladę biszkoptową z owocami i sernik z gotowanego mleka, obydwa wyroby domowe. Zgadzam się z Lusią co do przyczyn powstawania nadwagi czy otyłości. Brak ruchu i siedzenie przed tv/kompem. Teraz mnie to dopadło przyznaję bez bicia. Dopóki nie zaszłam w ciążę trudno było mnie do domu zagonić, ciągle byłam w ruchu, ciągle gdzieś gnałam, a teraz.... obiadek, spacerek, itd itp. Czasami brakuje mi tamtego biegania :) czasami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja na szybko jestem w uk do czwartku rano potem wracam do us powiem szczezrez ze nie chce mi sie wracac do mojego nudnego zycia kury domowej:-( no ale coz... odezwe sie jak wreszcie siade na swojego kompa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialam dac zdjecia na bloga i chyba dodalam ale jak zwykle jestem mokra ...spocona...i zajelo mi to tyle czasu ,ze nie zdazylam sie umyc nawet a mal juz wstal...dlatego doczytam pozniej,i prosze którąs z Was znajaca sie na blogu lepiej niz ja o poprawienie mnie w razie czego bo jak znam zycie to i tak cos popierniczylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joolaa a wiesz ze nie wolno jesc produktow w sklepie przed zaplaceniem!!! Ale Kuba juz jest duzy i jak dzielnie pomaga... zjadac wypieki ;) A u nas Emilka wlasnie ma poranna drzemke bo jak zwykle wstała o 7 -mej. Ale za to cała nocka przespana oby tak dalej. A ja jeszcze musze dom ogarnac bo sasiadka przychodzi na kawke (chociaz ja swoja juz popijam jak zawsze przy czytaniu kafe) Myszko polskie wesela juz to maja do siebie ze obcokrajowcy je uwielbiaja :) A wiem cos o tym bo byłam z moim M juz na doch weselach bo zawsze mielismy super zabawe. Jeszcze odnosnie nazywania przedmiotow przez Emilke - ona tego nie robi a jak chce zebym jej cos dala to pokazuje raczka i wydaje z siebie odglosy typy yyyy yyyy . Ale wczoraj bardzo pieknie krzyczala w sklepie MAMA MAMA az ssie ludzie ogladali, no jest bardzo towarzyska macha o wszystkich ludzi, pieskow i codzienny wieczorny rytuał pomachać ptaszkom na dobranoc. Wymysł M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny , jesteście kochane , 👄 dla Was za porady. Niestety nie skorzystałam z nich bo dopiero teraz weszłam na kafe a pralkę kupiliśmy wczoraj . Zdecydowałam się na Elektroluxa i na razie jestem bardzo zadowolona . Chciałam dużą na 7 kg. prania i z możliwością zmiany czasu prania (w moim przypadku skrócenia czasu ). To były moje dwa warunki , reszta nieistotna , bo np. koc musiałam prać u moich rodziców bo do mojej starej ( 3 letniej ) pralki nie mieścił się . Tak więc dobrze że sie zepsuła , przynajmniej nie muszę się prosić . I wiruje z prędkością 1400 obr. Oby tylko nie zepsuła sie tak szybko . Przepraszam że tak chaotycznie ale jestem w pracy i co chwilę ktoś mi przeszkadza w pisaniu :p Takietam - moi rodzice maja 13- letniego Boscha i jest bardzo fajna , pracuje normalnie i dużo się mieści ,no i można kręcić programatorem w trakcie pracy :p i zamiast np. godziny prałam 30 min. ale teraz takich nie robia , wszędzie elektronika . A ta moja oprócz tego ,że mogę skracac bądź wydłużać czas prania ma opcję prania w 14 minut :p z czego bardzo sie ciesze :) Lusia79 - moja nie ma choroby lokomocyjnej , ja miałam jako dziecko i aviomarin ratował tapicerke w samochodzie , ale nie wiem czy można go stosować u tak małych dzieci , najlepiej idź do apteki , tam Ci coś doradzą . Gonia - przespane noce ... jak ja bym tak chciała . A machanie ptaszkom na dobranoc jest przesłodkie :) Kasza - fajnie że dałaś znać , pomyśl raczej , że wracasz do swojego ukochanego a nie do roli kury domowej :) Myszka - dawaj zdjęcia , też chcę zbaranieć :D Ja też uważam że ta choroba to wina klimy , niestety .Oby tylko szybko Wam się poprawiło , zdrówka słoneczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, ja tak na szybciutko, czy macie może jakieś sprawdzone miejsca noclegowe nad morzem???? Dajcie znać prosze,bo tak szybko zapadła decyzja że moglibyśmy gdzieś wyskoczyć a ja nie chce za bardzo tak w ciemno, prosze Was o jakieś namiary i wyjaśnienia ile mniej więcej od osoby się płaci no i czy za dziecko coś liczą?? No i czy pokoje z łazienką? Jak nie chcecie tutaj na kafe pisać to proszę na maila: ewcik83@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusiu ja też za bardzo nie doradzę z tą chorobą lokomocyjną. Powiem tylko że sama miałam i co jechałam gdzieś to musiałam łykać aviomarin, no i najgorzej zawsze miałam jadąc autem osobowym. Kiedyś jechałam do siostry do Niemiec autobusem ponad 16 godzin nic mi nie bylo a jak tylko przesiadłam się do auta siostry to już po 5 min musiała się zatrzymać i wymiotowałam. No i miałam tak gdzieś do 14-15 roku życia i wyrosłam, teraz jest już ok. A takim małym dzieciom to nie mam pojęcia co się podaje, może zapytaj w aptece albo jakiegoś pediatry/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcisko - nie doradzę niestety , ostatni raz nad morzem byłam jak miałam jakieś 10 lat :) a po drugie jestem miłośniczką Tatr :) Za to bardzo chętnie poczytam co mają do napisania dziewczyny , ponieważ wędrówki górskie na jakiś czas muszę odłożyć to może wybierzemy się nad morze :) Ale mi się zrymowało :p Sztorm - nie napisałaś jak udał się niedzielny wypad ? Spadamy na rower , pa pa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcisko - udanego wyjazdu ! Niestety konkretnych namiarow nie podam na kwatery, ale co moge polecic to Ustke i Lubin niedaleko Miedzyzdrojow, a odradzic zatloczone i glosne Wladyslawowo i Łebe. Ja nad Baltykiem nie bylam kilka lat , ale z tego co dowiedzialam sie od znajomych ceny niestety dosc wysokie - moja znajoma jedzie z dzieckiem 3 letnim i za pokoj placi 110 zl/doba - wlascicielka chciala poczatkowo 130... nie wiem ile za dziecko roczne biora. Musisz podzwonic a przy takiej pogodzie i bez wczesniejszej rezerwacji moze byc ciezko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja ekspresem :) Lusiu nie wiem co Ci doradzić z tymi problemami lokomocyjnymi, nigdy nie miałam...Ale w pierwszej lepszej aptece z pewnością ktos udzieli Ci podpowiedzi! powodzenia!!! Ewcisko nigdy nawet nad morzem polskim nie byłam ... kiedys nadrobie :) Czekoladki cukiereczki, ciasteczka... byłam przeciwna, nie chciałam dawać Witowi, no ale dziadziu i babcia zadziałali, dali spróbować, i tłumaczenia nie pomagają, że jeszcze Wituś nie musi takich łakoci próbować, chociaż sama uważam, że domowe ciasto to nic złego i można jeść w każdych ilościach :) ale te "sklepowe"- to juz inna bajka, tzn nic dobrego. Tak więc najczęściej Witus wcina sobie biszkopciki, od czasu do czasu dziabnie jakąś galaretke w czekoladzie, spróbuje loda,no i babcine wypieki... Barbara, z tymi jakami... faktyczznie, to chyba zbyt dużo jajecznic na tydzień , jak na takie małe dziecko :) coś czytała, że jajko co drugi dzień... może najlepiej przy najbliższej okazji zapytaj pediatry...? Gonia, przespane noce ...mmmm... ale bym juz chciała... :)a machanie ptaszkom na dobranoc faktycznie rozkoszne :) Myszko no to fajnie, że sie weselicho udało! czekamu na zdjecia!!! wczoraj bylm u fryzjera podciac włosy, żadna drastycna zmiana i tk Wit mnie nie poznał jak wróciła!nie chciał do mnie iść na raczzki! aż mi sie prykro zrobiło! i znowu nie dokończe! ale może jutro jakimś cudem dane mi będzie spokojnie odpisać.... papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Emilka własnie ucina sobie posniadaniowa drzemke a ja mam czas na kafe. Ewcisko ja tez Ci niestety nie pomoge nad morzem byłam tylko raz jakies 10 lat temu w Łebie. A ceny teraz pewnie sa wygorowane bo nie dosc ze pelnia sezonu to jeszcze pogoda dopisuje. Emilka tez mi sie dziwnie przyglada jak umyje włoy i mam zakrecone w recznik. Prosze jakie te nasze dzieci spostrzegawcze. A ja wczoraj byłam na spotkaniu z kolezankami nic wielkiego takie babskie plotkowanie. I poczułam sie lekko "poza kregiem". Bylo nas pieć, a ja jestem najstarsza i jako jedyna mam dziecko. A dziewczyny singielki gadały o wyjsciu na disco, babskim wyjezdzie na weekend itd. A ja coż nie moge przeciez wychodzic co wieczor i prowadzic trybu zycia jak one. Chociaz na koniec dnia i tak uwazam ze mam jednak lepiej bo wracam do omu do Emilki i M a one... Musze chyba czesciej spotykac sie ze znajomymi mami bedziemy miec wiecej wspolnych tematow, kaszki i pieluszki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zIZU__wyjazd w tatry jak zwyklae udany 560 km zrobione choc troche za cieple było. Polecam do odwiedzenie miejscowosc na sLOWACJI VYSOKIE TATRY bardzo malownicza fajna okolica -super na specerek zaraz pod tatrami. W ta niedziele Madzia jedzie z tata do Nidzicy i Czorsztyna ja zostaje z Jaskiem)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszo to super ze tak dobrze bawiłas sie na weselu. Dzieki temu odskoczyłas troszke od coidziennosci i pewnie teraz pałasz nowa pozytywna energia:) heh no to niezła reakcja małej była. JA TO BYM NIE ZASKOCZYŁA TAK mATISKA BO SWOJE WŁOSY MAM KRECONE, A prostuje jak mi sie chce:P Najlepsze jest to, że na fotkach zawsze mam proste i wszyscy mysla ze jak mam krecone to sobie zakrecam a jest na odwrot bo jakos lepiej sie czuje w prostych. Lusiu modelka:) miło to słyszec:P Tak szczerze to lubie sie tak negliżowac, chodzic w dekoltach i pokazawac nogi ale mieszkamy z mama od Ksiedza wiec troche mi nie wypada. Teraz przy tych upałach to nosze ciagle krotkie spodenki i widze ze babcia musiała sie przyzwyczaic, ale dekoltow jej oszczedzam:P No bo jak sie tak człowiek ubierze to bynajmniej nie zwracaja uwagi na duzy brzuchol:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusiu moje dzieciaczki dobrze znosza jazde samochodem. Ale teraz jedziemy na morze i chyba kupie cos na chorobe lokomocyjna bo to jednak kilka godzin jazdy. Tak Lusiu masz racje co do otyłosci. Moj Niki nie bedzie miał problemow bo on nawet nie chodzi tylko biega po domu:/ Ewcisko my jedziemy do sarbinowo i wiem ze babka jeszcze niedawno miała sporo miejsc. Ale top domki do wynajecie. Ja płace 150 za domek we wrzesniu. http://www.rafa.kgg.pl/index.php tu masz link.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcisko ja byłam we Władysławowie,pokoje z łazienką w środku chodzą tak po 40-45 a ze wspólną łazienką 35.Za Małą płaciliśmy 10zl za dobę.Zdzierstwo.Nie sądziłam że za roczne też się płaci.Babka chciała 20zl ale mąż wytargował.Ogólnie nie ma problemu ze znalezieniem kwatery.Co krok to wolne pokoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do słodyczy też planowałam nie dawać.Jednak dziadkowie zaczęli podtykać a to wafelka a to ciasteczko.Na początku reagowałam złością,miało to się zmienić ale jak np gdzieś wyszłam i zostawiłam ją z dziadkami to po powrocie widziałam że ma trochę czekoladki w kącikach ust lub na bluzeczce a jak pytałam to zaraz się wypierali.A wiec przymknęłam na to oko i sama od czasu do czasu dam słodycza.Zresztą Mała jest drobniutka porównując wymiary w tabelce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie nie będę małej aż tyle jaj serwować....a jeśli chodzi o morze to ja polecam karwie, Sarbinowo rowy i też odradzam Władysławowo, Mielno Łebę. ja szukałam domków przez internet ale teraz to słyszałam że są wolne tylko od 15 sierpnia, ale jak będziesz cierpliwie dzwonić na pewno coś znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sztorm - :) dzięki , zapamiętam miejscowość :) Gonia - czasami ogarnie mnie nostalgia za panieńskimi czasami , za tym że mogłam żyć sama dla siebie i dysponować swoim czasem jak chciałam , ale potem uświadamiam sobie że teraz mam tysiąc razy lepiej , czuję się potrzebna, kocham i jestem kochana , moje życie ma teraz sens . I tak jak sama napisałaś na Twoje koleżanki nie czeka ukochane dzieciątko i stęskniony M :p Tuncia - koniecznie musisz nam się pokazać w kręconych włosach !!!No i widzisz , oponka nie jest taka ważna jak ma się piękny dekolt i super nogi ,a babcią bym się tak bardzo nie przejmowała , jesteś młoda i śliczna , kiedy masz się ubierać w mini czy też bluzki z dekoltem , kiedy będziesz miała 60-tkę na karku ? Wtedy to będzie niestosowne , nie teraz :) Pooglądałam te domki w Sarbinowie , wyglądają bardzo fajnie :) Lilianka - widziałam zdjęcia , śliczne dziewczyny jesteście :) U nas się zachmurzyło , trochę powiało i miałam nadzieję że będzie burza i się ochłodzi , bo normalnie już mam dość tych upałów a tu nic :( Dobrze że mieszkamy sami bo po domu chodzę w samej bieliźnie albo i bez :p Miłego wieczoru , pa pa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja całkiem nieźle sie trzymam, chociaż 32 stopnie w cieniu. Ciepłolubna jestem, pisałam ...:) Nie przeszkadzaja mi upały, ale przeszkadza mi to, że w nie moge spokojnie wieczorem otworzyc okna, bo te cholerne komary i ćmy wlatuja do domu!!!! to mnie najbardziej meczy! Gonia :) u mnie jakos tak się złozyło, że każda z moich przyjaciółek koleżanek ma dziecko/dzieci lu stara sie o dziecko, lub chce miec w najbliższej przyszlosci :) Temat wspólne są, ale właśsnie czasu na pogaduchy coraz mniej, a odległośc to druga sprawa, ale.... masz racje. Mieć takie skarby w domu, to przecież najpiekniejsze i najważniejsze! Tunciu to pani babcia aż tak konserwatywna? a może tak dziwnie patrzy bo zazdrosci? ;P ja tam nie widze nic zdrożnego w krótkich spodenkach i bluzce z dekoltem... zwłaszcza, że mamy iście tropikalne ostatnio warunki pogodowe! Kasza to znaczy , że wyjazd był bardzo udany skoro nie chce Ci sie wracać! a u Sama wszytsko juz dobrze, rozumiem? a! i bym była zapomniała! dla Julii Koorowegomotylka i Wiktorii Atiliimamy głośne Stooo Lat!!!! zdróweczka, radości, szczęśliwego dziecinstwa!!!! i dziewczyny!!!! może sie odezwiecie??????????????????? haloooooo!!!!!! Duniu pewnie mąż juz na miejscu i odwiedzacie rodzinke ? :) ganetko, mam nadzieję, że sie dobrze bawisz i Twoje obawy sie nie potwierdziły / :) MantraElle u Ciebie chyba też miło czas płynie w Ojczyźnie :) mamoE Ty chyba też wylądaowałaś Juz w PL :) Anaconda fajnie, gdybys sie odezwała! tak samo Zakochana mamo! Apsika! Czarunia!Gonzallo!Wiki hop hop! Musze uciekać!pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dzieki za zainteresowaniie tematem,nadal nie mamy nic zamowionego,Tunciu dzwonilam zeby sie dowiedziec o te domki,maja nawet jakkis domek wolny alle.....wyobraz sobie ze wolaja sobie 380 zl za domek na dobe!!!!!Kurcze jakim cudem udalo Ci sie uzyskac taka cene?Jak sie pytalam to we wrzesniu jest tylko troche taniej ale nie az tyle. Dzisiaj wykonalam chyba z 20 telefonow i nigdzie nie ma miejsc,czasem jest jakis jeden pokoj ale my potrzebujemy dwoch bo jedziemy z moja siostra i jej rodzinkom. Nie wiem moze by pojechac w ciemno?TRoche sie boje bo gdybysmy byli sami to ok ale z Wika,nie wiem czy ryzykowac. A i jeszcze zapomnialam napisac,dziekuje wszystkim za zyczenia urodzinowe,kurcze to juz 27!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcisko - ja szczerze mowiac odradzam jezde w ciemno - wlasnie z powodu na dziecko. W Ustce nie mialam nigdy problemow z kwatera (jezdzilam kilka razy w czasach mlodosc ;) i tam juz na dworcu watahy naganiaczy ;) ) za to w Łebie bylo bardzo ciezko cos dostac, a najgorzej juz w Ustroniu Morskim gdzie bylismy kilka lat temu -tzn mialo byc docelowo , a bylo przejazdem ;) i tak tam ani w sasiednich miejscowosciach nie bylo wolnych miejsc ! dopiero dotarlismy do Łaz i cos bylo (tzn jesli bylo to ceny od 50 zl w wzwyz/osobodoba ...-a to bylo kilka lat temu, wiec nie wiem jakby to bylo teraz;) ) Ewcisko jesli moge cos doradzic jeszcze to sprawdz (jesli oczywiscie takie rozwiazanie wchodzi w gre) jakies miejscowosci polozone nie nad samym morzem - np 10 - 20 km dalej - macie samochod to jest to kilka min na dotarcie - a kwatera pewnie bedzie i za mniejsze pieniadze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewcisko - ja bylam rok temu na majowce tutaj: http://www.slonce.afr.pl/ Fajna miescinka i bylo baaardzo sympatycznie :) Jest i morze i jezioro :) Defekt moze byc jedynie taki, ze w lazience jest tylko prysznic. Ale i to da sie przezyc - moja siostra kupila corce maly pontonik i tak ja kapala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O a moze tutaj :) http://www.mewa.dabki.pl/ a tutaj mi sie wydaje tanio :) http://zukowomorskie.bo.pl/ i jak dla mnie to super sprawa taka agroturystyka ) Ogolnie to ja nad morze jezdze blisko siebie Świnoujscie, Miedzyzdroje, Pobierowo, Rewal, ddziwnów itp i zazwyczaj jedziemy na jeden dzien bo to tylko 1,5godz drogi, wiec nigdy jakos tak nie interesowalam sie noclegami (no poza majowka - czyli ostatnim wypadem bez dziecka :P). A poza tym teraz mój kuzyn mieszka w Świnoujściu i moja super kumpela meza tam znalazla :P Wiec problem z noclegiem odpada:P A ja juz jestem mama pracujaca :) i dobrze mi z tym :P Fakt, ciezko i jakos szybko sie mecze, bo musze sie wbic w caly ten rytm od nowa, ale wyjscie do ludzi jak dla mnie super sprawa :) Ehhh tylko, zebym jeszcze tak za Filipkiem nie tesknila :( No i m pieknie daje sobie rade z dzieckiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shila______witaj w klubie mam pracujacych!!!!!!!!!!!!!!!! A ja nadal gotuje sie w biurze w 36 st ..masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZIZU OK DODAM FOCIE W KRECONYCH WŁOSACH W NAJBLIZSZYM CZASIE, ALE SIE NIE PRZERAXCIE:p Tak babunka jest bardzo przewrazliwiona na temat skapego stroju, sama mi czasem mowi ze sasiadka dzis przy dzieciachw takich krotkich spodenkach biega:P Ale spoko, teraz w upaly to i ja tak biegam:P A u mojej mamy to bym juz pewnie w bikini po domu chodziła, takze niech sie cieszy ze mam bluzke ubrana:P Ja kochani dzis ostatni dzien, bo robimy remoncik, takze milego weekendu zycze. Nikodemka do babci zawiozłam i miałam takiego stresa, a on bez problemu został i mało tego nawet o mnie nie pyta, co za lobuz sprzedajny:P Matis jutro do drugiej babci idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sztorm - u mnie w pracy jest tylko 30 :p Shila - jak zbliżał sie termin mojego powrotu to pracy to czułam sie tak jakbym nigdy więcej nie miała zobaczyć Zuzi , koszmar , byłam kompletnie załamana , przemyśliwałam już nawet wychowawczy , a teraz bardzo sie cieszę że pracuję , zawsze to jakaś odskocznia no i w moim przypadku odpoczynek , bo dziecko bardzo potrafi zmeczyć :) Parę dni potęsknisz , potem Ci przejdzie :p Och jak ja bym chciała mieć rodzinkę lub przyjaciół nad morzem i w górach ... Tuncia - czekamy na zdjęcie :) Miłego remonciku i żeby szybko się skończył , dzieci u babć to będziecie mieli czas tylko dla siebie :p Ewcisko - ja też bym nie pojechała w ciemno z małym dzieckiem .Miałam identyczną sytuację jak Lusia tylko że w Zakopanem. Jak mieliśmy zarezerwowany pokój to widzieliśmy naganiaczy na każdym kroku , jak raz pojechaliśmy w ciemno to M musiał chodzić od domu do domu i pytać ,w końcu z wielkim trudem udało się coś znaleźć. Dlatego nigdy więcej bym tak nie pojechała. Niestety będzie Wam trudniej coś znaleźć bo jedziecie w dwie rodziny , ale mam nadzieję że się uda :) Dziewczyny poradźcie , mojej księżniczce po raz pierwszy wyskoczyły potówki i nie pamiętam co się z tym robi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×