Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani_Misiowa

CZERWIEC 2009 - gdyż we wrześniu nam się uda !!!

Polecane posty

Ja też dziś umieram. :( Myślałam, ze przez weekend wyleczę się domowymi sposobami, wezmę Tantum Verde, syropek jakiś i po przeziębieniu. A tu psikus. Jest gorzej niż było. Ledwo mówię. Na zwolnienie nie chcę iść, bo pewnie dostanę ze dwa tygodnie, a to są ostatnie tygodnie w pracy mojej szefowej. Wolę pozałatwiać wszystko przed jej odejściem... Dzisiaj się zwolnię zaraz do domu, a jutro popracuję w domu na laptopie. Mam nadzieję, że te dwa dni starczą i minie... Kurcze, że ciężarówki muszą wszystkie wirusy łapać. W zeszłym mc brałam antybiotyki, teraz znowu mnie dorwało... :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pilmsch trzymam kciuki!!! tuncia to okropne!! fasolkowa życzę powrotu do zdrowia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a ja juz nie moge z tym swedzeniem!To juz stalo sie horrorem, drapie sie niemal do krwi bo wytrzymac nie moge:-(Stpy i dlownie wygladaja jakos dziwnie, popuchniete,no masakra:-(Alez mnie to swedzi wrrrrrrrrrrrrrr. Pimach, mi jeszcze przyszla mysl z prezentem-moze bilet do teatru na jakas dziecieca sztuke?Przynajmniej to nie bedfzie sie walac po pokoju.Albo karnet do aquaparku,sali zabaw...Cos w tym stylu. Zdrowka wszystkim zycze!Wiem, co to znaczy, bo niedawno sama ledwo dychalam z goraczka:-(Ponoc grypa szaleje strasznie:-( I ja mam dzis polowkowe.Z jednej strony baaaardzo sie ciesze i doczekac nie moge, a z drugiej mysle czy z Dzidziusiem wszystko dobrze!Musi byc dobrze! Pimach🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam. Pan dr najpierw sie kłócił, że to nie dzis, a potem, jak zaczał mierzyć, to doszedł do wniosku, że jednak dzis. Wszystkie parametry odpowiadją 20 tc, więc jest ok. Brzuszek okrąglutki, głowa ok, co jest zaskakujące przy tak szurnietych rodzicach, pecherz, nózki, serce itp w porzadku. Mały był ładnie ułozony, więc pan dr poogladał dokładnie i powiedział, że wyglada super. A na koniec walnał tekstem: Jaka sliczna córcia! Prawie spadłam z kozetki. A on na to: Żartowałem, ptoka ma, ze hej. Wokół mnie tez wszyscy prądkuja, smerkają, za przeproszeniem, srają, rzygają, a ja mimo sterydów, odpukac, nie zlapałam jeszcze żadnego świństwa. Fasolkowa mamo, ewcisko, dziekuję. 👄 ❤️ 🌻 Marteeczka, a moze wypij wapno? Może coś Cię uczuliło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja piję wapno i dzisiaj jest już naprawdę lepiej, swędzi tylko troszkę. Chociaż lepiej może też dlatego że wczoraj jak leżałam to cały dzień nogi miałam lekko uniesione, tzn poduszkę taką większą sobie podłożyłam. Pilmach to supper że wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shila, bardzo ładnie wyglądałaś, wcale nie widać że to cywilny, taką ładną suknie miałaś!! Brzusio też śliczny:), tych zdjęć chyba Ci się troszkę za dużo dodało, tych samych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sztorm
Witajcie Oj dlugo sie nie odzywalam-cala ja ale czytam zawsze. Do marteczki....co do swedzenia mnie dopadlo przed swietami swedzenie bolalo jak doszla wysypka to swieta spedzialam w szpitalu..niestety-czy warto chyba nie robili tylo badania krwi-mialam tylko proby watrobowe podwyzszone -ogolnie wszystko o.k -w polowie stycznia wyniki juz dobre -mam je robione 1 w tygodniu.caly czas jestem pod opieka dermatologa ktory przepisuje mi robiana masc za 5 l i pomaga no na chwile ale wysypka zeszla i troche ulgo przepisala mi tez -pomaga bez recepty tanno- hermal lioto-stosuje sie przy ospie i zapaleniu pieluszkowym biala maz. Internista i gastrolog -nie wiedza co mi jest choc dermatolog tez nie =moze byc przypadloscia ciazy-byla jeszcze jedna mozliwosc dotykowe-proszki--itd..pozmienianie sewdzenie nie przechodzi. Wiem jaki to okropne.... Co do usg to dowiem sie 5 lutego na badaniach prenatalnych czy syn czy cora))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..............WIEK....TERMIN .PŁEC....IMIE..............SKĄD JESTEM gosia1062009.......25....1.06...................... ....................Tychy Apsika................29....1.06.................... ...................podlasie Fasolkowa mama...30....1.06........C.......Kinga...............Warszaw a Mum2be..............30....2.06.......................... .............Katowice Kasza22.............22....3.06..................... ..................W\'ton UK Dunia77.............31....4.06........S........ ?? ...................Stany Gonia81.............27....5.06.................... ........................Śląsk agaaa1..............24....6.06..................... ....................Jarocin Pigii .................30....6.06............................ ............Węgrów Anaconda_a........21....6.06........c.....Magda/Martyna....Zabrze/Śl Agusia ..............28....7.06.............................. ...............Śląsk ewcisko.............25....7.06.........c.........Wiktori a...............Łódź Pakston21..........35...10.06..................... ....................Poznań Nikola81............27...10.06................... .........................śląsk tuncia...............26...12.06.................. ........................Rybnik Biała_czekoladka.26...12.06...................... ............... Warszawa czarunia...........34...13.06.......................... ..........świnoujscie joolaa...............28...13.06.........s???.... Kubuś....................śląsk Shila2...............25...15.06.........s........ Filip.................Szczecin Mama E.............39...15.06.............................. ................. UK MariolaNY..........30...15.06........................... ..................NYC Pimach..............31...15.06........s.........Antoni ..........BielskoBiala sztorm..............33...15.06.......................... ........podbeskidzie mantraelle..........34...15.06.......................... ..................stany klunia1912..........34...16.06.................... ..........................UK OlaOli................28...16.06.................. ............................UK mamawiwi...........22...16.06......................... . .........Sochaczew kasiulaaa25.........25...17.06..................... ...............dolny ślask Mamusia222........22...18.06..................... ...................Nasielsk polka1983...........25...20.06................... .......................Kielce Zakochana mama..27...20.06...........................................K alisz obelixowa...........32...20.06.................... ....................lubuskie mój pierwszy raz..30...20.06...........................................Ś ląsk sąsiadka dorothy..28...20.06....................................doln y śląsk AniaP.................28...21.06.................. .................UK/Poznań lusia.79..............29...23.06.................. .........................Śląsk myszka79...........29...23.06..................... .........................UK wiki3010............26...25.06........s............ ...................Poznań loona_84............24...30.06.................... .................dolny śląsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pimach cieszę się, że po połówkowym u Ciebie i Twojej dzidzi jest wszystko ok. Shila, piękne te wasze zdjęcia ślubne, widać, że jesteś szczęśliwa. Fajnie brzuszek Ci wyszedł - zgrabniutki :) Ja właśnie wróciłam od gina. Dzisiejsza wizyta była dla mnie wyjatkowo zabawna... taki wesoły ten mój lekarz. Cieszę się, bo z dzidzią wszystko w porządku, no i poznałam płeć. Lkarz bardzo się zaaferował moim pytaniem : to kto tam mieszka: królewicz czy królewna. Straśnie się przyglądał:P W końcu powiedział, że widzi hamburgera, ja na to co?? a on ze hamburger to slogan ginekologów na wargi sromowe :P Powiedział, że widzi królewnę, a ja oczywiście niedowierzająca: na pewno?, pewnie się jeszcze zmieni, a on: jak jest hamburger to raczej już tu nic nie wyrośnie :). Strasznie sie ucieszyłam, że to bedzie córa - prawde mówiąc marzyłam o takiej wiadomości i mam nadzieję, że to na 100%. Poza tym ustalenie wieku ciąży też było obłedne, położna sie rabnęła wpisując do karty 18+6 jak powiedziałam o tym gin to ten liczył strasnie i obliczył 16=5 a ja myślałam, że jest 17+6 :) cóż taka arytmetyka. I znowu dostałam skierowania na badania: mocz, morfologia, FSH, FT4 i jakieś przeciwciała przeciwjądrowe SSA/ SSB a propo: czarna magia. Podobno kosztują 120 zł !!! Czuję, że za twe wszystkie badania to zapłaca jak nic 200 zeta :( Dobrze, że chociaż gin mało kasuje, bo 50 zeta za wizyte z usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..............WIEK....TERMIN .PŁEC....IMIE..............SKĄD JESTEM gosia1062009.......25....1.06...................... ....................Tychy Apsika................29....1.06.................... ...................podlasie Fasolkowa mama...30....1.06........C.......Kinga...............Warszaw a Mum2be..............30....2.06.......................... .............Katowice Kasza22.............22....3.06..................... ..................W'ton UK Dunia77.............31....4.06........S........ ?? ...................Stany Gonia81.............27....5.06.................... ........................Śląsk agaaa1..............24....6.06..................... ....................Jarocin Pigii .................30....6.06............................ ............Węgrów Anaconda_a........21....6.06........c.....Magda/Martyna. ...Zabrze/Śl Agusia ..............28....7.06.............................. ...............Śląsk ewcisko.............25....7.06.........c.........Wiktori a...............Łódź Pakston21..........35...10.06..................... ....................Poznań Nikola81............27...10.06................... .........................śląsk tuncia...............26...12.06.................. ........................Rybnik Biała_czekoladka.26...12.06...................... ............... Warszawa czarunia...........34...13.06.......................... ..........świnoujscie joolaa...............28...13.06.........s???.... Kubuś....................śląsk Shila2...............25...15.06.........s........ Filip.................Szczecin Mama E.............39...15.06.............................. ................. UK MariolaNY..........30...15.06........................... ..................NYC Pimach..............31...15.06........s.........Antoni ..........BielskoBiala sztorm..............33...15.06.......................... ........podbeskidzie mantraelle..........34...15.06.......................... ..................stany klunia1912..........34...16.06.................... ..........................UK OlaOli................28...16.06.................. ............................UK mamawiwi...........22...16.06......................... . .........Sochaczew kasiulaaa25.........25...17.06..................... ...............dolny ślask Mamusia222........22...18.06..................... ...................Nasielsk polka1983...........25...20.06................... .......................Kielce Zakochana mama..27...20.06...........................................K alisz obelixowa...........32...20.06.................... ....................lubuskie mój pierwszy raz..30...20.06...........................................Ś ląsk sąsiadka dorothy..28...20.06....................................doln y śląsk AniaP.................28...21.06.................. .................UK/Poznań lusia.79..............29...23.06.................. .........................Śląsk myszka79...........29...23.06..................... .........................UK wiki3010............26...25.06........s............ ...................Poznań loona_84............24...30.06.................... .................dolny śląsk kolorowymotylek 27...30.06.......c....... Julia..............małopolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marteeczka- to za Ciebie też trzymam mocno kciuki. :) U Pimach się udało, wszystko ok, u Ciebie też będzie super! Ja już właśnie w domku leżę i się kuruję, a raczej grzeję pod kołdrą. Chyba nos mi zaraz odpadnie od tego kataru... :( Jutro też w domu zostaję, więc może przez dwa dni zrobi mi się lepiej. Dziewczyny, co myślicie o cesarskim cięciu? Jakie są przeciwwskazania, jakie za, jakie przeciw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ;mini waniki; bylam dzisiaj w szczecinie na badaniu miedzy 18 a 20 tyg jest wszysko okey ale mam lozysko na scianie przedniej i nie moglo dobrze serduszko zbadac no mam troche sadelka ale ogolnie jest super a i ryczalam jak bobr bo bedzie corcia Wiktoria,ale sie ciesze ....tylko myslalam ze mnie nie dopadnie infekcka gardlo ale takie jakby zdarte bylo cos sie wykluwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shila, gratuluję serdecznie, bardzo ładna z Was para;-) a raczej rodzinka bo brzusio też śliczny;-) Czarunia, fajnie, że u Ciebie na USG wszytko okejo, gratuluję. Ja nie mogę się doczekać USG połówkowego, b ędę miała w 22 tc, czyli jeszcze 2 tyg;-(ale jakoś wytrzymam, mam nadzieję, ze u nas też bedzie wszystko w porządku. Marteczka, ja bym na Twoim miejscu poszła z tym swędzeniem do ginekologa na wszelki wypadek, czytałam w jednym z num erów Mama i ja dla kobiet w ciąży, że jak sedzi uporczywie ciało to trzeba powiedzieć o tym ginekologowi...lepiej dmuchać na zimne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biala_czekoladko- mam do Ciebie pytanie dotyczące IMiD. Czy chodzisz tam do poradni, masz tam lekarza prowadzącego? Prywatnie czy Z NFZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolkowa mamo, nie ja nie korzystam z państwowej służby zdrowia, ale jeżeli chodzi o instytut to podobno dr Raczyński jest bardzo dobrym ginekologiem-położnikiem. Bywałam tam kiedyś u ginekologa, ale od dawna już nie chodzę, a szukasz tam lekarza, czy coś innego chciałabyś wiedzieć. Może coś doradzę, bo ogólnie znam instytut i dużo mich znajomych i rodziny także tam chodzi. W każym razie do szkoły rodzenia będę chyba tam chodziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja koleżanka, która w lutym rodzi właśnie polecała mi Raczyńskiego. Wiem, że on w Damianie przyjmuje, ja jestem w Medicoverze. Koleżanka właśnie mnie namawia na niego i tak się zastanawiam, czy poza Damianem gdzieś go znajdę, albo w IMiD dostanę się do niego. Moja koleżanka prawdopodobnie będzie miała u niego tak zwane komercyjne cc, czyli opłaci w szpitalu cesarkę. Powiem szczerze, że zaczynam się potwornie bać porodu i zastanawiam się nad tą cc........... Właśnie zaczynam szukać lekarza w jakimś szpitalu, który ma zaplecze, jakby coś się niedobrego podczas porodu zadziało i zaczęłam od IMiD... Do tego ta opcja cc.... Kogo Twoi znajomi polecają? Sprawdziłam sobie specjalistów z Medicaver i są tam położnicy z Instytutu: Janina Kęsicka, Renata Łęcka, Jacek Maciejewski, Maciej Olszewski, Paweł Kubik, Ewa Świątek. Zastanawiam się, czy nie zmienić ewentualnie lekarza prowadzącego. Moja gin niestety nie pracuje w żadnym szpitalu i to jest ból.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam Kęciską, byłam u niej 2 razy...odebrałam jako bardzo małe zainteresowanie mną, ale np.moja siostra bardzo ją lubi i chodzi do niej-myślę, że jest lepsza dla kobiet zbliżających się do menopazy niż cięząrnych. Moja znajoma w listopadzie miała CC w Damianie u Raczyńskiego-była zachwycona. W IMiD terminy są miesieczne, więc moze nie bezie problemu z dostaniem się. Tam się dzwoni 20 każdego miesiąca aby się zapisać na kolejny, spróbuj, może jeszcze Ci sie uda na luty. Ja osobiście nie zdecydowąłabym się na cc gdyby nie było medycznych wskazań do tego. Też się boję porodu, na prywatny się nie zdecyduję bo za dużo to kosztuje (10 tyś ;-(czy nawet więcej;-( liczę , ze tu mnie przyjma i wszytko przebiegnie prawidłowo. Mój lekarz pracuje na Inflandzkiej, więc też mam problem...bo tam rodzić nie chcę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już mi się powoli zaczynają śnić głupoty związane z porodem. W weekend śniło mi się ,że rodzę sarenkę!!! Moja dzidzia chyba w nocy kopała i to miało wpływ na sen... Kurcze, jestem osobą, która zawsze lubi mieć wszystko przemyślane i zaplanowane, a poród bywa nieprzewidywalny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Fasolkowa mamo - duzo zdrowia !!! Shila - gratulacje !!! zdjecia zaraz zobacze ;) Kolorowy motylku - gratulacje, no i kolejna dziewczynka w naszym gronie ;) Ja na usg polowkowe przepisalam sie az tydz wczesniej - bede miala 4 lutego - czyli dokladnie w 20 tyg 1 dniu ciazy :). Mialam miec tydz pozniej, ale jakos nie potrafie sie doczekac i dzis przyspieszylam wizyte :D I wpisze sie zaraz do tabelki, a jak 4 II okaze sie ,ze jednak bedzie chlopak to poprawie najwyzej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolkowa mamo, z tymi snami w ciązy to są dziwne rzeczy, ja dziś też miałam dziwny sen z dzidziusiem, ale nie będę opowiadać;-) w każdym razie nie miał wiele wpsólnego z racjonalizmem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..............WIEK....TERMIN .PŁEC....IMIE..............SKĄD JESTEM gosia1062009.......25....1.06...................... ....................Tychy Apsika................29....1.06.................... ...................podlasie Fasolkowa mama...30....1.06........C.......Kinga...............Warszaw a Mum2be..............30....2.06.......................... .............Katowice Kasza22.............22....3.06..................... ..................W'ton UK Dunia77.............31....4.06........S........ ?? ...................Stany Gonia81.............27....5.06.................... ........................Śląsk agaaa1..............24....6.06..................... ....................Jarocin Pigii .................30....6.06............................ ............Węgrów Anaconda_a........21....6.06........c.....Magda/Martyna. ...Zabrze/Śl Agusia ..............28....7.06.............................. ...............Śląsk ewcisko.............25....7.06.........c.........Wiktori a...............Łódź Pakston21..........35...10.06..................... ....................Poznań Nikola81............27...10.06................... .........................śląsk tuncia...............26...12.06.................. ........................Rybnik Biała_czekoladka.26...12.06...................... ............... Warszawa czarunia...........34...13.06.......................... ..........świnoujscie joolaa...............28...13.06.........s???.... Kubuś....................śląsk Shila2...............25...15.06.........s........ Filip.................Szczecin Mama E.............39...15.06.............................. ................. UK MariolaNY..........30...15.06........................... ..................NYC Pimach..............31...15.06........s.........Antoni ..........BielskoBiala sztorm..............33...15.06.......................... ........podbeskidzie mantraelle..........34...15.06.......................... ..................stany klunia1912..........34...16.06.................... ..........................UK OlaOli................28...16.06.................. ............................UK mamawiwi...........22...16.06......................... . .........Sochaczew kasiulaaa25.........25...17.06..................... ...............dolny ślask Mamusia222........22...18.06..................... ...................Nasielsk polka1983...........25...20.06................... .......................Kielce Zakochana mama..27...20.06...........................................K alisz obelixowa...........32...20.06.................... ....................lubuskie mój pierwszy raz..30...20.06...........................................Ś ląsk sąsiadka dorothy..28...20.06....................................doln y śląsk AniaP.................28...21.06.................. .................UK/Poznań lusia.79..............29...23.06......c.????..Ewa Alicja.................Śląsk myszka79...........29...23.06..................... .........................UK wiki3010............26...25.06........s............ ...................Poznań loona_84............24...30.06.................... .................dolny śląsk kolorowymotylek 27...30.06.......c....... Julia..............małopolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biala_czekoladko - mi lek na poprzedniej wizycie kazal przyjsc za jakies dwa tyg - no wiec to beda prawie... ;) dwa tyg. Ajj najchetniej to juz bym dzis poszla :D Przez week strasznie dokuczaly mi te rozciagajace sie wiazadla - mialyscie tez tak ? Cos mi sie wydaje ,ze mam bardzo niska odpornosc na bol :( I zaczyna sie ze mnie robic hipochondryk panikujacy. Dzis cale szczescie poza lekkim bolem glowy czuje sie juz ok. No i nawet potrafie sie schylic bez problemu co zaraz wykorzystalam sprzatajac ;) Moj i tak stanal na wyskosci zadania - pomyl naczynia, poodkurzal i zrobil to wszystko bez zbytniego marudzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miewam te bóle więzadeł, czasem jak gwałtownie wstanę albo się przeręce to wtedy dość ostro pobolewa, jakby coś mi pękało, ale opowiadałam o tym lekarzowi i powiedział, że to właśnie więzadła i że tak będzie, wiec jestem spokojniejsza;-) najczęsciej pobolewa mnie na przełomie każdego z tygodnia ciąży i wtedy też brzuszek mi sie powiększa, nie wiem czy to zbieg okoliczności czy rzeczywiście w tym czasie intensywniej rośnie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny___ gratulacje takich pieknych wiesci po kolejnych USG. Ale dzis wysyp, no i dziewczynki!!! \"Hamburger\", no coz, tylko lekarzy chyba stac na taki rodzaj kulinarnego humoru w tym przypadku :-P Chorowitki_____ duzo zdrowka wam zycze ❤️. U nas tez ponoc wysyp grypy i mam tylko nadzieje, ze zadne z nas jej do domu znikad nie przywlecze :-O Marteczkaaa_____ Na twoim miejscu, z takim swedzeniem i opuchlizna na dodatek poszlabym do lekarza! Wiesz, wiele rzeczy i przypadlosci tlumaczy sie ciaza i \"ze to normalne\", ale zawsze, akurat w twoim przypadku moze byc cos innego i lepiej szybciej niz pozniej to leczyc. Wiem, ze w pozniejszym okresie ciazy (ok 30tyg) takie uporczywe swedzenie glwonie rak i stop to moga byc objawy tzw cholestelazy ciezarnych. Lepiej chyba dmuchac na zimne ❤️ Fasolkowa mama____ jak widze rozterki porodowe ciebie dopadly juz na calego :-) A to jeszcze tyyyyle czasu. Masz racje, porod jest nieprzewidywalny, ale czy od razu trzeba sie decydowac i placic za \"cc na zyczenie\"? Nie wiem, choc moze nie mi sie wypowiadac, bo ja bede miala wywolanie \"na zyczenie\", mozna tak to okreslic. Co do CC to jak i przy porodzie naturalnym, jest duzo za i przeciw. Glowne przeciw, o ktorym mowia lekarze i babeczki \"po przejsciach\" to to, ze z reguly potem rana boli, i troche sie dochodzi do siebie. Po naturalnym, bez komplikacji, raczej od razu jest sie na nogach i mozna sie maluchem samemu zajac. Oczywiscie jest jeszcze kwestia znieczulenia (jakie), kolejnych porodow w przyszlosci itp. Niby w przyp naturalnego jest \"lepiej\", ale jak mi przed pierwszym porodem dali do podpisania papier, ze zdjae sobie sprawe z mozliwych komplikacji okolo- i poporodowych, to stwierdzilam, ze dziekuje bardzo, dziecko zostanie w srodku, bo ja nie mam zamiaru tak ryzykowac :-) Oczywiscie, akurat w Stanach takie papierki to standard, potem lekarz ei szpital maja na papierze, ze uprzedzili, jakby co. A co sie stanie - nie przewidzisz, bo i w trakcie cesarki moga sie zdarzyc komlipkacjie. Wiem, decyzja ciezka, a jeszcze gorzej, jelsi np nie da rady o tym pogadac szczerze z lekarzem prowadzacym, bo \"on ma inny poglad\", albo \"tego nie robi\" 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×