Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani_Misiowa

CZERWIEC 2009 - gdyż we wrześniu nam się uda !!!

Polecane posty

Witajcie🌼 Shila- wszystkiego Najpiekniejszego z Okazji tak znacznej:-)🌼🌼🌼 Oby Wasza milosc trwala wiecznie, a malenstwo spajalo wasza wiez❤️. Mialas slub i wesele?Napisz nam cos wiecej, jesli mozesz i chcesz;-) Heh, ja na trzecie imie tez mam Wiktoria.Tak zwyciesko brzmi... Ewcisko, Mamo E, Fasolkowa- jak tam wasze zdrowko? Ja dzis sie obudzilam z okropnym swedzeniem nog i rak:-oI jakies plamy mi powychodzily, nie wiem od czego:-o No i sie tam mecze, zeby nie drapac bo jest jeszcze gorzej. I chyba mi tez palce popuchly, ale obraczki jeszcze nie musze sciagac. Idziemy zaraz po ksiazki i ksiazeczki do Empiku:-)A Matyldzia moja kochana, wystojona w sukience wlasnie tancuje przy muzyce Mozarta:-) Tez sluchacie muzyki powaznej ze wzgledu na Malenstwa? Milego dnia Mamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shilla - wszystkiego najlepszego na Nowej Drodze Życia, aby każdy następny dzień był dla was zawsze piękny i pełen miłości.Co do ruchów dzidzi - nie martw się na nas też przyjdzie czas :) Marteczka, ja póki co nie słucham specjalnie muzyki poważnej, ale od 7 miesiąca zamierzam codziennie słuchać muzyki relaksacyjnej i melodyjnych kołysanek, a wszystko to z nadzieją, że jak moje dzieciątko już bedzie ze mną, to przed snem bede właczać właśnię tą muzykę i (może wtedy łatwiej) ono zaśnie. Ono - bo jeszcze nie wiem czy córeczka czy synek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie, pytanie z innej beczki. Macie jakiś pomysł na prezen dla rozpieszczonej 5-latki, która ma wszystko? W lutym idziemy na urodziny, a mąż jest chrzestnym... Zdalam sobie sprawę, że nie wybrałam drugiego imienia... Marteeczka, myślalam nad zakupem jakis płyt. Widzialam kiedys w Empiku specjalne dla kobiet w ciązy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shila🌼 wszystkiego dobrego ,obyś zawsze była tak szczęśliwa jak teraz:) może wkleisz na bloga jakąś foteczke ze ślubu jak wyglądałaś?:) Oj nie martw się tymi kopniaczkami jeszcze tak bardzo:) Wczoraj nie wytrzymałam i poszłam na basen,wydawało mi się ,że jest ok bo to basen dla maluszków.Jednak nie wiem czy dobrze zrobiłam bo czuję lekkie pieczenie jak sikam,tego mi brakowało :(a może tylko sobie wmawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pimach znamy te jazdy:( mój mąż siedzi w pracy najdłużej jak się da ostatnio,mam wrazenie ,że to przez moje marudzenie:) Ostatnio mu wygarnęłam ,że nie chce jechać z nami rozejrzeć sie za ciuszkami dla maluszka,na nic zdało się tłumaczenie ,że nie lubi biegać po sklepach tak jak ja i Tomasz...ja już stwierdziłam ,że nie zależy mu ani na mnie ani na dziecku:( ale dzisiaj na przeprosiny jedziemy do kina na" Opowieści na dobranoc":) niedługo (29.01)mamy rocznicę ślubu 9 więc pewnie chce żebyśmy nie byli pokłóceni:) a niech się stara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pimach, mówisz prezent dla rozpieszczonej 5 - latki, która ma wszystko.... mhmhmhm skądś to znam. Ja bym proponowała ( o ile ma własny pokój) np jakies fajne dzieciece biureczko, albo fototapetę, fajnym prezentem wydaje mi się też płyta z piosenkami dziecięcymi, taka jakiej oczywiście nie ma :P lub pięknie wydana książka. Decyzja zalezy od Was i przede wszystkim od zasobu waszego portfela :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prezent dla rozpieszczonej pieciolatki.może gadżety z ulubionej bajki:)lub filmu.moja chrześnica ma dopiero 6 lat a od roku wszystko co jej kupuję "musi " być z hanah montana albo gabrielą z hsm,dal mnie te filmy nie są dla małych dzieci ale to nie moje dziecko. są różne 5latki,czy to typ małej damy?może zestaw do makijażu z perfumami barbie ,takie kolorowe dla dziewczynek.. a może już "operuje komputerem"to jakaś gra ,widziałam ostatnio takie z księżniczkami.. dużo zależy też od kwoty jaką chcesz przeznaczyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marteczka ja miałam takie swedzenie i plamy w pierszej ciazy. Przewaznie na piersiach. I dermatolog polecił mi masc clotrimazolum i plamy znikneły. Nogi teraz mnie tez bardzo swedza i musze ciagle sie balsamowac bo to chyba z powodu suchej skory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Shila - Wszystkiego najlepszego!!! Niech Wasza Milosc ciagle rosnie ❤️ A kopniaczki jeszcze poczujesz, zobaczysz. Teraz bedziesz pewnie miala wiecej czasu na relaks i wsluchanie sie w brzusio ;) Matreeeczka, dzieki za troske 😘 dzisiaj jakos lepiej pod wzgledem boli miesiaczkowych. Stawiam to jednak na rozciagajaca sie macice i jesli bole powroca bede musiala leciec do lekarza ale to juz chyba w PL. Ja muzyki powaznej specjalnie nie slucham, moje gusta muzyczne sa tak zroznicowane ze jest normalne u nas slyszec i muzyke powazna jak i heavy metal. Niezupelnie wierze w to ze tylko dzieci ktore sluchaja muzyki powaznej dobrze sie rozwijaja umyslowo ;) Dzisiaj ledwo na nogach sie trzymam bo tym calodniowym wczorajszym wedrowaniu :o zamowilismy taksowke na jutro rano na lotnisko, przyjedzie o 3.30 ... nie wiem jak ja sie z lozka zwleke o 2.30 ... ???? A tu sie trzeba jeszcze spakowac :( a nawet dzemki sobie nie moge uciac bo roboty remontowe w toku i mase chalasu w domu ... ahhhhh, biedna ja! ;) Pimach, cholerne hormony! Ze trzy dni temu mialam sen ze babka mi poderwala mojego pod moim nosem i on nas zostawial. Caly dzien mialam potem zakichany i ciagle irytowalam M mowa o jego kochance. Ale z jednej strony podzialalo bo zrobil sie bardziej troskiwy i ciagle mi buziaczki daje :) No wlasnie dziewczyny, to co wpisujemy plec i imiona w tabelke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezanka_b
dzieki dziewczyny za porady.Jutro ide na spotkanie z polozna,bo w sumie nie mam jeszcze ksiazki ciazowej.Z Eryczkiem jak bylam w ciazy dostalam w 18 tyg.polozna o mnie zapomniala i usg polowkowe mialaam dopiero w 26 tyg ciazy.Teraz mieszkamy w innej dzielnicy w londynie i wszystko jest na czas usg mam w srode (20 tydzien),mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze,ze niunia bedzie zdrowa(nie weim czy dziewczynka czy chlopiec ale tak planowalismy ze na dziewczynke),i mam takie dziwne przeczucie ze ona wlalasnie bedzie):) Tak myslalam ,ze moze to ze nie jem ,wymiotuje i ze spie jak niedzwiedz to to ze pracuje na nocki niby tylko 4 w tyg ale po 10 godzin i w dzien opiekuje sie Eryczkiem i spiie pao 5-6 godzin i po tych 2 nockach odsypiam przez nastepne 2 i znow do pracy i moze moj organizm jest troche wyczerpany po tych nockach.ale niestety nie mamy innej opcji ,musze pracowac.Myslalam ze dam rade do konca maja popracowacx ale ,nie sadze. Po tych perypetich w pierwszej ciazy obiecalam sobie ze bede jezdzic do Polski co 3 miesiace na badania ,ale plany tak sie zmianaja , ze nie udalo mi sie. MamoE jak czesto Ty chodzisz do lekarza i jak czesto robia Ci badania krwi i moczu?kiedy dostalas ksiazke ciazowa.w jakim szpitalu bedziesz rodzic? podczytwwalam Was przez dluzszy czas ale nigdy nie moglam sie zebrac by napisac cos o sobie,ale teraz napewno bede :) Jesli macie jakies pytania z zchecia odpowiem ,pozdrwaiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marteeczka u mnie ze zdrowiem nadal nie najlepiej, tzn męczy mnie kaszel i katar, pocieszam się tylko że może ten antybiotyk coś pomaga bo przespała całą noc dzisiaj, obudziałąm się tylko o 5:40 na siusiu:) Aż się zaśmiałam jak przeczytałam o Twoim swędzeniu nóg i rąk, ale broń Boże ze złości, poprostu od dwóch dni nie mogę sobie dać rady z tym samym, moje nogi zrobiły się jakieś czerwone, a palce u stóp spuchnięte i też mam jakieś plamy na nogach!!! Swędzi jak cholera!!! Te moje humory mnie samą dobijają, mój mąż zaczyna trochę łagodniej do nich podchodzić i ustępuje mi prawie we wszystkim. A ja i tak ciągle ryczę i łatwo mnie z równowagi wyprowadzić!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam jeszcze pytanie do tych które brały bioparox, na ulotce napisane jest że należy robić tą inhalacje cztery razy dziennie po cztery razy powtarzać czynność, a mnie lekarz zalecił cztery razy dziennie po raz, a jak u Was?? Bo ja może coś źle zrozumiałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ecisko, szczerze mowiac nie pamietam jak ja bralam Bioparox( bo to dawno bylo), ale na Twoim miejscu posluchalabym lekarza, lepiej mniej niz za duzo. Kurde, czyli te swedzawki to objaw ciazowy?! Ja juz pol dnia mysle czy cos zjadlam czy jak...:-O Tez mam wlasnie stopy jakies opuchniete, czerwone, no inne...A swedzawki okropne, chodze i sie srapie o dywan:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*drapie o dywan- mialo byc:-P Kolezanka_b- witaj! Po Twoim opisie Twojego trybu zycia, wnioskuje, ze po prostu jestes przemeczona i Twoj organizm calkiem prawidlowo reaguje.Nocna praca,a w dzien opieka nad malutkim dzieckiem-samo mowi za siebie! Tak jak piszesz, musisz poluzowac, moze mniej godzin pracy?Pamietaj, zdrowko najwazniejsze i jeszcze musisz byc pelnowartosciowa mama dla Eryka:-) Napisz nam ile masz lat i skad pochodzisz a najlepiej do tabelki sie wpisz!Tylko pewnie nikt nie wie, gdzie ona jest:-o MamoE, no nie wyspisz sie, ale sama wybralas lot nocny:-P Ja tez nienawidze porannych lotow, bo wlasnie trzeba wstawac nie wiadomo o jakiej drakonskiej porze. Spokojnego lotu i bezpiecznego ladowania w ojczyznie! Tuncia, to sprobuje Clotrimazolum bo akurat mam. Ja w pierwszej ciazy nie mialam takich swedziawek i dlatego mnie to dziwi. Aha, jeszczed chcialam podziekowac Pimach za rade z migdalami!Zadzialalo i zgaga poszla sie bujac:-)Dziekuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marteeeczka, a szorstki chociaz ten twoj dywan? daje ulge? Slyszalam o tej \"swedzaczce ciazowej\", jak narazie (i odpukac) mnie nie dopadla. No i lot naprwde niewygodny ale niestety jedyny bezposredni, nie usmiecha mi sie wedrowka przez Frankfurt czy W-we, nie z brzuchem i dwuletnia lobuziara ;) Ewcisko, lepiej nie przedawkowywac z lekarswami, wiec jak ci sie wydaje ze moze cos zle zrozumialac przedzwon jutro do lekarza i sie upewnij, bo nie ma co ryzykowac. Zdrowka zycze! Kolezanka_b, ciesze sie ze do nas przylaczasz!!! Jak mowi Marteeeczka, to pewnie twoj styl zycia, a raczej pracy, ktory cie przemecza. Nie mozesz jakos tego zmienic? Wiem ze nam latwiej mowic bo nie znamy z bliska Waszej sytuacji, ale moze jakas opieka nad Eryczkiem w ciagu dnia dala by ci te 2 godziny extra snu? Wiesz, kobieta duzo zniesie, ale robotami tez nie jestesmy ;) Co do mojej opieki to wybralam prowadzenie szpital + polozna rejonowa. Do tego sprawa sie troszke komplikuje bo wybralam szpital, ktory nie jest w moim rejonie (Whipps Cross w Waltham Forest, znasz?) i moja polozna i pracuje i zna lepiej procedury innego szpitala... Lekarza jeszcze w ogole nie widzialam, niby jestem ciaza high risk (sprawa wieku i poprzedniego wysokiego cisnienia i cesarki) ale lekarka z jakiejs tam racji stwierdzila ze nie potrzebuje mnie widziec. Mam z nia spotkanie 10go lutego po usg polowkowym i mam nadzieje, ze i tej wyzyty nie przelozy! Krew mialam badana 2 razy, raz badania ogolne + grupa krwi, drugie przy badaniu genetycznym w 14 tyg. Mocz tylko raz, jak spotkalam polozna szpitalna by omowic wyniki badan krwi i wtedy wlasnie dostalam ksiazke ciazowa (ok 16 tyg) Ale ze mam wszystko w normie za bardzo sie nie przejmuje. Moja pierwsze ciaza byla prawie ksiazkowa i wcale mnie nie martwily rzadkie spotkania z lekarzem. Teraz to chyba sie trosze za bardzo nasluchalam dziewczyn w PL, gdzie oczywiscie badania i wyzyty sa o wiele czestrze. W jakiej dzielnicy Lnd mieszkasz? Ide sie troszke polozyc bo jestem strasznie wykonczona po wczoraj :o wypuscilam Mala z jej najulubiensza przedszkolanka, ktora mieszka dwie ulice dalej, swietnie jest mies taka sasiadke, bo raz ze ja znamy, dwa ze Mala ja wrecz uwielbia a trzy ze i ona lubi sobie troszke dorobic przez babysitting.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odkopalam tabelke NICK..............WIEK....TERMIN .PŁEC....IMIE..............SKĄD JESTEM gosia1062009.......25....1.06...................... ....................Tychy Apsika................29....1.06.................... ...................podlasie Fasolkowa mama...30....1.06.....................................Warsza wa Mum2be..............30....2.06.......................... .............Katowice Kasza22.............22....3.06..................... ..................W'ton UK Dunia77.............31....4.06..................... ......................Stany Gonia81.............27....5.06.................... ........................Śląsk agaaa1..............24....6.06..................... ....................Jarocin Pigii .................30....6.06............................ ............Węgrów Anaconda_a........21....6.06...................... .........Zabrze/Śl ąskie Agusia ..............28....7.06.............................. ...............Śląsk ewcisko.............25....7.06.................... ........................Łódź Pakston21..........35...10.06..................... ....................Poznań Nikola81............27...10.06................... .........................śląsk tuncia...............26...12.06.................. ........................Rybnik Biała_czekoladka.26...12.06...................... ............... Warszawa czarunia...........34...13.06.......................... ..........świnoujscie joolaa...............28...14.06................... .........................śląsk Shila2...............25...15.06................... .....................Szczecin Mama E.............39...15.06.............................. ................. UK MariolaNY..........30...15.06........................... ..................NYC Pimach..............31...15.06.......................... ..........BielskoBiala sztorm..............33...15.06.......................... ........podbeskidzie mantraelle..........34...15.06.......................... ..................stany klunia1912..........34...16.06.................... ..........................UK OlaOli................28...16.06.................. ............................UK mamawiwi...........22...16.06......................... . .........Sochaczew kasiulaaa25.........25...17.06..................... ...............dolny ślask Mamusia222........22...18.06..................... ...................Nasielsk polka1983...........25...20.06................... .......................Kielce Zakochana mama..27...20.06...........................................K alisz obelixowa...........32...20.06.................... ....................lubuskie mój pierwszy raz..30...20.06...........................................Ś ląsk sąsiadka dorothy..28...20.06....................................doln y śląsk AniaP.................28...21.06.................. .................UK/Poznań lusia.79..............29...23.06.................. .........................Śląsk myszka79...........29...23.06..................... .........................UK loona_84............24...30.06.................... .................dolny śląsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Mamusie, ktore juz znaja plec niech powpisuja plec albo imie juz.Ja mam nadzieje wpisac juz jutro wiesc nowa:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Czesc przy niedzieli :-) To ja zaczynam tabelke z potomstwem: NICK..............WIEK....TERMIN .PŁEC....IMIE..............SKĄD JESTEM gosia1062009.......25....1.06...................... ....................Tychy Apsika................29....1.06.................... ...................podlasie Fasolkowa mama...30....1.06.....................................Warsza wa Mum2be..............30....2.06.......................... .............Katowice Kasza22.............22....3.06..................... ..................W\'ton UK Dunia77.............31....4.06........S........ ?? ...................Stany Gonia81.............27....5.06.................... ........................Śląsk agaaa1..............24....6.06..................... ....................Jarocin Pigii .................30....6.06............................ ............Węgrów Anaconda_a........21....6.06...................... .........Zabrze/Śl ąskie Agusia ..............28....7.06.............................. ...............Śląsk ewcisko.............25....7.06.................... ........................Łódź Pakston21..........35...10.06..................... ....................Poznań Nikola81............27...10.06................... .........................śląsk tuncia...............26...12.06.................. ........................Rybnik Biała_czekoladka.26...12.06...................... ............... Warszawa czarunia...........34...13.06.......................... ..........świnoujscie joolaa...............28...14.06................... .........................śląsk Shila2...............25...15.06................... .....................Szczecin Mama E.............39...15.06.............................. ................. UK MariolaNY..........30...15.06........................... ..................NYC Pimach..............31...15.06.......................... ..........BielskoBiala sztorm..............33...15.06.......................... ........podbeskidzie mantraelle..........34...15.06.......................... ..................stany klunia1912..........34...16.06.................... ..........................UK OlaOli................28...16.06.................. ............................UK mamawiwi...........22...16.06......................... . .........Sochaczew kasiulaaa25.........25...17.06..................... ...............dolny ślask Mamusia222........22...18.06..................... ...................Nasielsk polka1983...........25...20.06................... .......................Kielce Zakochana mama..27...20.06...........................................K alisz obelixowa...........32...20.06.................... ....................lubuskie mój pierwszy raz..30...20.06...........................................Ś ląsk sąsiadka dorothy..28...20.06....................................doln y śląsk AniaP.................28...21.06.................. .................UK/Poznań lusia.79..............29...23.06.................. .........................Śląsk myszka79...........29...23.06..................... .........................UK loona_84............24...30.06.................... .................dolny śląsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shila____ gratulacje! A tak pamietalam, zeby ci zlozyc zyczenia juz w piatek, ze... zapomnialam :-( Przepraszam, ale to zwale na ciazowe romiekczenie szarych komorek, ktore ostatnio dopada mnei w najmniej oczekiwanych momentach :-) Ja w pierwszej ciazy tez sluchcalm wiecej muzyki powaznej, niz normlanie, bo i tak lubie. Ale potrafilam np siedziec ze sluchawkami na brzuchu :-D Ale to nie byla tylko klasyka, rozne. A teraz - nie mam czasu, ani glowy. Jak juz siedze przy kompie i moglabym Malegu cos zapuscic do brzucha, to z reguly przypominam sobie jak od kompa wstaje. Ale moze ponadrabiam, bo cos wogole ten moj synek \"biedniejszy\" w tym wieku niz siostra :-) Ale to juz pisalysmy, ze wiekszosc dziewczyn z kolejna ciaza ma podobne rozterki. Coz, juz nie mamy tak duzo czasu tylko i wylacznie dla siebie i swojego rosnacego brzuszka, choc cczasami szkodaaaaa... :-) pimach_____ moza faktycznie jakies ksiazeczki, jakas serie, fajnie wydana? Nawet jesli rozpuszczony dzieciak i masz problem z \"normalna\" zabawka, to ksiazeczki sie pewnie przydadza. Nie wiem, moze \"Muminki\"? Albo faktycznie, jakas bajke na DVD z tych ostatnich, podpytaj moze rodzicow co jest na topie. A jak z grami roznego rodzaju? Bo na 5 lat to juz jest wiekszy wybor, jakies planszowe, czy domino? kolezanka b____ witaj 🌼 Wiesz, tych objawow tylko przemeczeniem tlumaczyc nie wolno. Faktycznie, tryb zycia masz dosyc intensywny i meczacy (poltoraroczny synek, oj to sie nabiegasz). Ale najbardziej ze wszystkiego martwi mnie ten mocz, bo nie wyglada to ciekawie. Nawet jesli nie masz zadnych boli zw z sikaniem, to i tak bym sie zaniepokoila. Choc z drugiej strony, rada na taki kolor i stezenie moze byc pic duuuuuuuzo, duuuuuuzo niegazowanej wody, zeby rozcienczyc mocz. Powodzenia i serio, jak najszybciej skontaktuj sie z jakims \"medykiem\", bo nawet jak na GB, to do tej pory bez karty ciazy, to chyba dziwne (przynajmneij z tego, co tu dziewczyny pisza). No i bez tej karty nie mozesz leciec do szpitala w naglym przypadku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..............WIEK....TERMIN .PŁEC....IMIE..............SKĄD JESTEM gosia1062009.......25....1.06...................... ....................Tychy Apsika................29....1.06.................... ...................podlasie Fasolkowa mama...30....1.06.....................................Warsza wa Mum2be..............30....2.06.......................... .............Katowice Kasza22.............22....3.06..................... ..................W\'ton UK Dunia77.............31....4.06........S........ ?? ...................Stany Gonia81.............27....5.06.................... ........................Śląsk agaaa1..............24....6.06..................... ....................Jarocin Pigii .................30....6.06............................ ............Węgrów Anaconda_a........21....6.06...................... .........Zabrze/Śl ąskie Agusia ..............28....7.06.............................. ...............Śląsk ewcisko.............25....7.06.................... ........................Łódź Pakston21..........35...10.06..................... ....................Poznań Nikola81............27...10.06................... .........................śląsk tuncia...............26...12.06.................. ........................Rybnik Biała_czekoladka.26...12.06...................... ............... Warszawa czarunia...........34...13.06.......................... ..........świnoujscie joolaa...............28...13.06.........s???.... Kubuś....................śląsk Shila2...............25...15.06................... .....................Szczecin Mama E.............39...15.06.............................. ................. UK MariolaNY..........30...15.06........................... ..................NYC Pimach..............31...15.06.......................... ..........BielskoBiala sztorm..............33...15.06.......................... ........podbeskidzie mantraelle..........34...15.06.......................... ..................stany klunia1912..........34...16.06.................... ..........................UK OlaOli................28...16.06.................. ............................UK mamawiwi...........22...16.06......................... . .........Sochaczew kasiulaaa25.........25...17.06..................... ...............dolny ślask Mamusia222........22...18.06..................... ...................Nasielsk polka1983...........25...20.06................... .......................Kielce Zakochana mama..27...20.06...........................................K alisz obelixowa...........32...20.06.................... ....................lubuskie mój pierwszy raz..30...20.06...........................................Ś ląsk sąsiadka dorothy..28...20.06....................................doln y śląsk AniaP.................28...21.06.................. .................UK/Poznań lusia.79..............29...23.06.................. .........................Śląsk myszka79...........29...23.06..................... .........................UK loona_84............24...30.06.................... .................dolny śląsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiłam postępy,kupiłam pierwsze trzy rzeczy dla dzidziusia:) aż!!!hehe trzy pary bodów w reserved fantastyczna przecena na 9 zł to nic ,ze jedne wściekle różowe z cekinami ,tak mi się strasznie podobały a mój Kuba "tylko" na 65%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joola - gratuluje postepow;) ja tez jak narazie bodziaki kupuje;) jakos tak najwiekszy wybor w tym jest:) Co do slubu to byla tylko kameralna imprezka w gronie samych najblizszych. To byl slub tylko cywilny. No przede wszystkim ze wzgledu na kase ... Ale i tak mozna powiedziec, ze poza niektorymi wyjatkami to bylo super:) dla mnie najwazniejsze bylo, ze w koncu jestesmy razem i to juz tak naprawde:):):):):):):):) A co do zdjecia to za moment wkleje zebyscie mogly zobaczyc:) Dziekuje wszystkim za zyczenia:) 🌻 🌻 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dopisuje do tabelki :) NICK..............WIEK....TERMIN .PŁEC....IMIE..............SKĄD JESTEM gosia1062009.......25....1.06...................... ....................Tychy Apsika................29....1.06.................... ...................podlasie Fasolkowa mama...30....1.06.....................................Warsza wa Mum2be..............30....2.06.......................... .............Katowice Kasza22.............22....3.06..................... ..................W'ton UK Dunia77.............31....4.06........S........ ?? ...................Stany Gonia81.............27....5.06.................... ........................Śląsk agaaa1..............24....6.06..................... ....................Jarocin Pigii .................30....6.06............................ ............Węgrów Anaconda_a........21....6.06...................... .........Zabrze/Śl ąskie Agusia ..............28....7.06.............................. ...............Śląsk ewcisko.............25....7.06.................... ........................Łódź Pakston21..........35...10.06..................... ....................Poznań Nikola81............27...10.06................... .........................śląsk tuncia...............26...12.06.................. ........................Rybnik Biała_czekoladka.26...12.06...................... ............... Warszawa czarunia...........34...13.06.......................... ..........świnoujscie joolaa...............28...13.06.........s???.... Kubuś....................śląsk Shila2...............25...15.06.........s........ Filip.................Szczecin Mama E.............39...15.06.............................. ................. UK MariolaNY..........30...15.06........................... ..................NYC Pimach..............31...15.06.......................... ..........BielskoBiala sztorm..............33...15.06.......................... ........podbeskidzie mantraelle..........34...15.06.......................... ..................stany klunia1912..........34...16.06.................... ..........................UK OlaOli................28...16.06.................. ............................UK mamawiwi...........22...16.06......................... . .........Sochaczew kasiulaaa25.........25...17.06..................... ...............dolny ślask Mamusia222........22...18.06..................... ...................Nasielsk polka1983...........25...20.06................... .......................Kielce Zakochana mama..27...20.06...........................................K alisz obelixowa...........32...20.06.................... ....................lubuskie mój pierwszy raz..30...20.06...........................................Ś ląsk sąsiadka dorothy..28...20.06....................................doln y śląsk AniaP.................28...21.06.................. .................UK/Poznań lusia.79..............29...23.06.................. .........................Śląsk myszka79...........29...23.06..................... .........................UK loona_84............24...30.06.................... .................dolny śląsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W moim przypadku większe postępy w zakupach dla maluszka robi moja mama niż ja, a tak się rozpędziła, że ja zajme się wiekszymi rzeczami takimi jak wózek, łóżeczko itp. Chociaż jedne body już kupiłam bo były takie słodkie, że nie mogłam przejść obok obojętnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..............WIEK....TERMIN .PŁEC....IMIE..............SKĄD JESTEM gosia1062009.......25....1.06...................... ....................Tychy Apsika................29....1.06.................... ...................podlasie Fasolkowa mama...30....1.06.....................................Warsza wa Mum2be..............30....2.06.......................... .............Katowice Kasza22.............22....3.06..................... ..................W'ton UK Dunia77.............31....4.06........S........ ?? ...................Stany Gonia81.............27....5.06.................... ........................Śląsk agaaa1..............24....6.06..................... ....................Jarocin Pigii .................30....6.06............................ ............Węgrów Anaconda_a........21....6.06...................... .........Zabrze/Śl ąskie Agusia ..............28....7.06.............................. ...............Śląsk ewcisko.............25....7.06.................... ........................Łódź Pakston21..........35...10.06..................... ....................Poznań Nikola81............27...10.06................... .........................śląsk tuncia...............26...12.06.................. ........................Rybnik Biała_czekoladka.26...12.06...................... ............... Warszawa czarunia...........34...13.06.......................... ..........świnoujscie joolaa...............28...13.06.........s???.... Kubuś....................śląsk Shila2...............25...15.06.........s........ Filip.................Szczecin Mama E.............39...15.06.............................. ................. UK MariolaNY..........30...15.06........................... ..................NYC Pimach..............31...15.06.......................... ..........BielskoBiala sztorm..............33...15.06.......................... ........podbeskidzie mantraelle..........34...15.06.......................... ..................stany klunia1912..........34...16.06.................... ..........................UK OlaOli................28...16.06.................. ............................UK mamawiwi...........22...16.06......................... . .........Sochaczew kasiulaaa25.........25...17.06..................... ...............dolny ślask Mamusia222........22...18.06..................... ...................Nasielsk polka1983...........25...20.06................... .......................Kielce Zakochana mama..27...20.06...........................................K alisz obelixowa...........32...20.06.................... ....................lubuskie mój pierwszy raz..30...20.06...........................................Ś ląsk sąsiadka dorothy..28...20.06....................................doln y śląsk AniaP.................28...21.06.................. .................UK/Poznań lusia.79..............29...23.06.................. .........................Śląsk myszka79...........29...23.06..................... .........................UK wiki3010............26...25.06........s............ ...................Poznań loona_84............24...30.06.................... .................dolny śląsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..............WIEK....TERMIN .PŁEC....IMIE..............SKĄD JESTEM gosia1062009.......25....1.06...................... ....................Tychy Apsika................29....1.06.................... ...................podlasie Fasolkowa mama...30....1.06........C.......Kinga...............Warszawa Mum2be..............30....2.06.......................... .............Katowice Kasza22.............22....3.06..................... ..................W\'ton UK Dunia77.............31....4.06........S........ ?? ...................Stany Gonia81.............27....5.06.................... ........................Śląsk agaaa1..............24....6.06..................... ....................Jarocin Pigii .................30....6.06............................ ............Węgrów Anaconda_a........21....6.06...................... .........Zabrze/Śl ąskie Agusia ..............28....7.06.............................. ...............Śląsk ewcisko.............25....7.06.................... ........................Łódź Pakston21..........35...10.06..................... ....................Poznań Nikola81............27...10.06................... .........................śląsk tuncia...............26...12.06.................. ........................Rybnik Biała_czekoladka.26...12.06...................... ............... Warszawa czarunia...........34...13.06.......................... ..........świnoujscie joolaa...............28...13.06.........s???.... Kubuś....................śląsk Shila2...............25...15.06.........s........ Filip.................Szczecin Mama E.............39...15.06.............................. ................. UK MariolaNY..........30...15.06........................... ..................NYC Pimach..............31...15.06.......................... ..........BielskoBiala sztorm..............33...15.06.......................... ........podbeskidzie mantraelle..........34...15.06.......................... ..................stany klunia1912..........34...16.06.................... ..........................UK OlaOli................28...16.06.................. ............................UK mamawiwi...........22...16.06......................... . .........Sochaczew kasiulaaa25.........25...17.06..................... ...............dolny ślask Mamusia222........22...18.06..................... ...................Nasielsk polka1983...........25...20.06................... .......................Kielce Zakochana mama..27...20.06...........................................K alisz obelixowa...........32...20.06.................... ....................lubuskie mój pierwszy raz..30...20.06...........................................Ś ląsk sąsiadka dorothy..28...20.06....................................doln y śląsk AniaP.................28...21.06.................. .................UK/Poznań lusia.79..............29...23.06.................. .........................Śląsk myszka79...........29...23.06..................... .........................UK wiki3010............26...25.06........s............ ...................Poznań loona_84............24...30.06.................... .................dolny śląsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..............WIEK....TERMIN .PŁEC....IMIE..............SKĄD JESTEM gosia1062009.......25....1.06...................... ....................Tychy Apsika................29....1.06.................... ...................podlasie Fasolkowa mama...30....1.06........C.......Kinga...............Warszaw a Mum2be..............30....2.06.......................... .............Katowice Kasza22.............22....3.06..................... ..................W\'ton UK Dunia77.............31....4.06........S........ ?? ...................Stany Gonia81.............27....5.06.................... ........................Śląsk agaaa1..............24....6.06..................... ....................Jarocin Pigii .................30....6.06............................ ............Węgrów Anaconda_a........21....6.06...................... .........Zabrze/Śl ąskie Agusia ..............28....7.06.............................. ...............Śląsk ewcisko.............25....7.06.........c.........Wiktoria...............Łódź Pakston21..........35...10.06..................... ....................Poznań Nikola81............27...10.06................... .........................śląsk tuncia...............26...12.06.................. ........................Rybnik Biała_czekoladka.26...12.06...................... ............... Warszawa czarunia...........34...13.06.......................... ..........świnoujscie joolaa...............28...13.06.........s???.... Kubuś....................śląsk Shila2...............25...15.06.........s........ Filip.................Szczecin Mama E.............39...15.06.............................. ................. UK MariolaNY..........30...15.06........................... ..................NYC Pimach..............31...15.06.......................... ..........BielskoBiala sztorm..............33...15.06.......................... ........podbeskidzie mantraelle..........34...15.06.......................... ..................stany klunia1912..........34...16.06.................... ..........................UK OlaOli................28...16.06.................. ............................UK mamawiwi...........22...16.06......................... . .........Sochaczew kasiulaaa25.........25...17.06..................... ...............dolny ślask Mamusia222........22...18.06..................... ...................Nasielsk polka1983...........25...20.06................... .......................Kielce Zakochana mama..27...20.06...........................................K alisz obelixowa...........32...20.06.................... ....................lubuskie mój pierwszy raz..30...20.06...........................................Ś ląsk sąsiadka dorothy..28...20.06....................................doln y śląsk AniaP.................28...21.06.................. .................UK/Poznań lusia.79..............29...23.06.................. .........................Śląsk myszka79...........29...23.06..................... .........................UK wiki3010............26...25.06........s............ ...................Poznań loona_84............24...30.06.................... .................dolny śląsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj nie poszlam do pracy, czuje sie nadal nienajlepiej, zaraz dzwonie umowic sie do lekarza bo musze miec zwolnienie,w piatek oczywiscie go nie wzielam bo myslalam ze jak w weekend sie wyleze to mi przejdzie a tu guzik!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, umieram ze strachu. Mam dziś usg połowkowe, a jak na zlość maly od rana się nie ruszył.... Dziękuje za pomysły prezentu... Może faktycznie jakąś płytkę? Joolaa, mam wrażenie, ze dyrekcja mojego M zawarła jakiś pakt przeciwko mnie. Co tydzień ma szkolenie w W-wie!!! Kilkudniowe. Toz to jakas masakra. Kolorowymotylek, dziekuję za pomysły. Pomyślę o tej plycie lub/i książce. Wiesz, impreza rodzinna to zawsze rewia, kto kupil lepszy, czytaj droższy, prezent. Nigdy nie biorę udziała w tym rankingu, bo to idiotyczne. Te wszystkie szczekające pieski, gdajace krówki itp potem sie poniewiwerają po domu. MamaE, szczęsliwego lotu. 👄 Ech, mój jest skorpionem, więc paskuda wredna jak cholera. Malomówny, zamkniety w sobie, ale ma ten urok... Zawsze miał powodzenie... Mam nadzieję, ze hierarchie priorytetów tez ma we łbie. koleżanka_b, ja dzis zaczynam 20tc, więc idziemy leb w łeb. ;-) Ale dobrze, ze idziesz się skonsultowac. Trzymam kciuki. Marteeczka, nie ma za co. Polecam sie na przyszlość. Mnie calkiem odpusciło. Ale posłalam mojego na zakupy i kazalam na wszelki wypadek kupic paczke, a ten matoł kupił mi solone!!!! Matko, jak chlop robi zakupy..... Jak mam się wpisac do tabelki? Skopiować, poprawić i wyslac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..............WIEK....TERMIN .PŁEC....IMIE..............SKĄD JESTEM gosia1062009.......25....1.06...................... ....................Tychy Apsika................29....1.06.................... ...................podlasie Fasolkowa mama...30....1.06........C.......Kinga...............Warszaw a Mum2be..............30....2.06.......................... .............Katowice Kasza22.............22....3.06..................... ..................W\'ton UK Dunia77.............31....4.06........S........ ?? ...................Stany Gonia81.............27....5.06.................... ........................Śląsk agaaa1..............24....6.06..................... ....................Jarocin Pigii .................30....6.06............................ ............Węgrów Anaconda_a........21....6.06...................... .........Zabrze/Śl ąskie Agusia ..............28....7.06.............................. ...............Śląsk ewcisko.............25....7.06.........c.........Wiktori a...............Łódź Pakston21..........35...10.06..................... ....................Poznań Nikola81............27...10.06................... .........................śląsk tuncia...............26...12.06.................. ........................Rybnik Biała_czekoladka.26...12.06...................... ............... Warszawa czarunia...........34...13.06.......................... ..........świnoujscie joolaa...............28...13.06.........s???.... Kubuś....................śląsk Shila2...............25...15.06.........s........ Filip.................Szczecin Mama E.............39...15.06.............................. ................. UK MariolaNY..........30...15.06........................... ..................NYC Pimach..............31...15.06........s.........Antoni ..........BielskoBiala sztorm..............33...15.06.......................... ........podbeskidzie mantraelle..........34...15.06.......................... ..................stany klunia1912..........34...16.06.................... ..........................UK OlaOli................28...16.06.................. ............................UK mamawiwi...........22...16.06......................... . .........Sochaczew kasiulaaa25.........25...17.06..................... ...............dolny ślask Mamusia222........22...18.06..................... ...................Nasielsk polka1983...........25...20.06................... .......................Kielce Zakochana mama..27...20.06...........................................K alisz obelixowa...........32...20.06.................... ....................lubuskie mój pierwszy raz..30...20.06...........................................Ś ląsk sąsiadka dorothy..28...20.06....................................doln y śląsk AniaP.................28...21.06.................. .................UK/Poznań lusia.79..............29...23.06.................. .........................Śląsk myszka79...........29...23.06..................... .........................UK wiki3010............26...25.06........s............ ...................Poznań loona_84............24...30.06.................... .................dolny śląsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×