Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

no to widze, że się wszystkie zaraz będą urlopować ;) tylko pozazdrościć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no było w styczniu, a kiedy następne to się okaże... nie mam jeszcze planów :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helcia w pracy ;) no ja mam z was chyba najblizej nad morze a narazie sie nie zapowiada zebym jechala :(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJOOOO:) Nie śpię jak by co:-P Na nóżkach od 5.00 jestem;) Dzięki dziewczyny za Wasze komentarze odnosnie rodziców:)Ulżylo mi jak przeczytałam,ze nie jestem sama:)w umie lepiej ze mama jest nadopiekuncza niz by miala sie w ogole nami nie interesowac...jak to w niektorych rodzinach bywa:-O A slowa KOCHAM CIE tez nigdy nie uslyszalam...choc wiem ze mnie kochaja:) Musze jakos sie przełamac i po prostu czasem zbuntowac i tyle;) Zastanawiam sie czy jednak od padziernika ,kiedy znowu studia ,dlugie cimnie wieczory nie zamieszkac znowu w P-aniu..... ale juz nie na stancji tylko jak juz kawalerka lub cos z siostra...moze teraz bylo by inaczej...bo wtedy u tej baby masakra byla:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy popieram pomysł mieszkania w Poznaniu! przeciez nawet jak wynajmiesz pokój gdzieś indziej to może sie okazac bardzo fajnie! Jasne! to jest bardzo dobry pomysł!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjj nie pokoj juz nie;)bo znowu jakas baba bedzie miala wonty jak jakiegos mena przyprowadze:-P Wole cos swojego niezaleznego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień doberek dzień doberek ,u mnie w nocy padało,a teraz upał jak cholera.Ale ja tam lubieć ciepełko,chociaż w tym stanie to troszeczke męczące,ale luzik.Ja zaczęłam 11 tydzień za dwa dni mam znowu USG ,jestem ciekawa co tam zobacze hi,hi.Ogólnie sie dobrze czuje ,jak rano nie zjem śniadania to okropnie sie czuje ,strasznie słabo,ale jak zjem to jakby nigdy nic.Za 9 dni jade do Ustki ,mam nadzieje że bedzie wszystko ok,i pospacerujemy sobie z chłopkiem po plaży ,musze sobie tylko kapelusz kupić hi hi,bede wyglądać chyba jak Sofia Loren ,ona też wiecznie w kapeluszach......Synek też jedzie na obóz ,pierwszy raz ,mam nadzieje że nie bede miec co 5 minut telefonów ,że tęskni,bo ja na samą myśl już tęsknie.Achhhhhhh kobitki,kobitki życie to nie bajka jak sie nam wydawało za dziecka. Życie,życie jest nowelą raz przyjazną a raz wrogą...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irenka sa ebooki na chomikuj.pl tam jest wiekszosc ksiazek ktore zassysałam;) sprobuj:p trzeba byc zalogowanym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
impressive ja na razie jestem na etapie szukania sposobu na wydanie swojej książki i skorzystanie z tego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm irrenka pisarka jestes:D a ja jedno opowiadanie mam za soba a druga nie zapisalam i skonczylam na 200 stronach i stracilam , do dzis jestem zalamana :( bo to byla moja ulubiona!!:P ale mam jedna zatytułowana ,, minimatrix\\\'\\\'hahah:p z czasow kiedy szalalam za tym filmem matrix. Tylko jakos wstyd mi go troche opublikowac hehe:Dbo bedziecie sie smialy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mówcie nic o arbuzie i o smakach bo jak ja widze na bazarze owoce to musze po troche kupic,bo mi ślinka cieknie.Wczoraj kupiłam kilo czereśni,2 kilo truskawek ,kawałek arbuza ,brzoskwinie i nektarynke,wszystko zjadłam oprócz całych truskawek, z połowy zrobiłam kompot,troche zamroziłam reszte zjadłam ,masakra.A dzisiaj znowu ślinka mi cieknie,już czekam z utęsknieniem na agrest i czerwoną porzeczkę.Hmmmmmmmmmmmmm. Irrenka tego linka mam ja przeczytać czy dać mojemu Zgredkowi .?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też uwiebiam owoceeeeeeeeeeeee niam niam mniam mniam teraz arbuz i truskawki, maliny, potem winogronka, a potem nachodzi czas na mandarynki, pycha;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest bardzo bardzo bardzo cicho Słońce rozpala nagie ciała Morze i niebo ostro lśni Dobrze mi, ach jak dobrze mi Jem słodkie słodkie winogrona Ty śpisz w moich moich ramionach Morze i niebo ostro lśni Dobrze mi, ach jak dobrze mi Cykady na Cykladach Cykady na Cykladach W nocy gdy gwiazdy spadają A dyskoteka gra Przez bardzo bardzo krótką chwilę Dokoła widzę rój motyli Stopy mam takie gorące Gorące w ustach słońce Jem słodkie słodkie winogrona Ty śpisz w moich moich ramionach Morze i niebo ostro lśni Dobrze mi, ach jak dobrze mi Cykady na Cykladach Cykady na Cykladach W nocy gdy gwiazdy spadają A dyskoteka gra ale fajnie sobie pośpiewac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulka posłucham w domu :P hej a pamięta ktoś czwórke - Monikę ???? kuźwa napisałam do niej na gg, zeby na forum weszła a tam mi ktoś odpisuje : lubisz sex zrób mi loda aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a jasny gwint! weszłam na nk, zeby Monie opierdaczyc, ze zmieniła nr gg i nic nie dała znać, patrze, a ona sie zlikwidowała z nk 😠 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×