Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

kupiłam sobie gąbke sizalową, ponoc świetnie pobudza ukrwienie i efekty są ;) Próbuję już wszystkiego ;) i będe walczyć :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samo smarowanie nie wystaraczy tym cudeńkiem, jeszcze korzystam z siłowni, basenu i rowerów i duzo biegania lub szybkiego marszu:) efekty powalajace.Az spodnie za duze mam:p ale masazer musze kupic , bo mam slabosc wylegiwania sie i relaksowania w wanience;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impressive20 szacun :classic_cool: Ja kocham jeżdzić na rowerze..ale mi się zrąbał. Pływac nie umiem a siłownia? mogłabym mieć dostęp do Atlasu...i maj jeszcze leg magic hihih ale to ostatnio leży zaniedbane :( gdyby tylko tak bardzo mi sie chciało jak sie nie chce :D I musze jeszcze jednego spróbować...sex, to ponoc gwarantuje najlepszą formę i samopoczucie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w kremy nie wierze ruch to podstawa! choć podobno rollmasaż jest świetny i rozbija cellulit :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no sex to bez zwątpienia...dobrze ze mozna usta miec po tym seksowne, ponetne:D haha a ciałko i ta serotonina...eh tylko nie mam z kim sie bzykac, wypozyczcie mi jakiegos faceta:p zartuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czwórka ja tez mam cellulit :( 😭 nabawiłam sie go, bo sie mało ruszam i mam siedzącą pracę :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie juz pada. Paskudna pogoda :( Co do tego seksu to ja miałabym z kim ,tylko za bardzo nie pasuje mi ten osobnik, ale pracuje aktualnie nad jednym ;) i może może.... hehehe Chyba sie pod walec polożę, jak po mnie przejedzie to wszystko usunie hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka racja, nie schudniesz od seksu ale poczujesz sie po tym piekna nieprawdaz?:) ja tez irrenka mam siedzaca prace, dlatego staram sie duzo ruszac , bo kregi szyjne bola jak diabli po calodniowym siedzeniu...moja rada jest taka na basen jedzcie same w sobote rano albo jak macie rodzine kochana zaproponujcie im okazje pojscia na basen to swietna okazja. Ja z rodzicami mamy slabosc do wycieczek rowerowych i to morderczych( waszym zdaniem;) ) ale kazdy robi jak chce nikogo nie wolno zmuszac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na basen nie pójde, bo tam to sie moge co najwyżej utopić :P niepływająca jestem, pływanie zostawiam rybkom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wiecie z tym sexem to różnie, bo jak jest go dużo i w róznych pozycjach to schudnąc można :D :D :D przeciez nawet namiętny pocałunek spala sporo kalorii :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba sobie kupie pejcza i męża zagnam do "roboty" :D he he he bo się chyba ociągamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubie basen, a nie lubie chodzic sama, musze z kims, a kurcze nikt czasu nie ma. Alemam basen pod nosem to moze sie przemogę. no przepraszam, cos mi sie przypomnialo, chyba jest jedna osoba chetna na basen, ale nie wiem czy to jeszcze aktualne;) tak seksik super super;), tak tak tak impresive20 a co ty z rodzicami jedzisz rowerem??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Irenka, ja nie lubie pejczy, ale moj "niby facte' bylby zadowlony, o tak...:) zwiazywnie i tkaie bajery, ja nie lubie tego, lubie seksapil:))))) namietnosc och.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w jakiś tam sposób seks wpływa bo: czujesz sie po nim szczesliwsza, radosniejsza, weselsza,zadowolona, a jak czlowiek zadowolony to mniej je :D taka jest moja teoria Chociaz dla mnie najlepszym srodkiem na schudniecie to zawsze było zakochanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak jedzenie czekolady, sex, i inne przyjemne rzeczy wywołują wydzielanie endorfin, czyli hormonu szczęścia, radości :D anulka wszyscy faceci lubia urozmaicenia w łóżku, a jak nie mówią o tym to nie znaczy że nie lubią tylko sie kryją z tym ;) normalka! dlatego ja sobie ostatnio kupiłam po raz pierwszy bodystcking he he he ale jeszcze w nim nie wystąpiłam :D a z tym pejczem to żaruje :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny rozbawie was teraz ten moj nowy adoratar, ktorego widzialam zalediwe ... kilka razy... mozna policzyc na placach rąk, a moze i u reki tylko jednej:), hahhahahahaha stawia mi juz warunki " albo rybki , alebo akwarium" " ze mam wybierac" hahhahahahahahahahha, na glowe upadl chyba,,,,, ja..... nie ze mna takie numery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulka no pewnie ,moi rodzice są aktywni :) kochaja rower;p moja mam narzeka na dlughie kilometry ale daje rade;) pejcz,huśtawka:),wibratory,kostki z pozycjami, ludzie to maja pomysly na te urozmaicenia zycia seksualnego:):):) no ale to sport;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zabawek raczej nie mam w zyczaju jeszcze używać... jak sie mojemu w sexy bielizne wystroje z pończochami obowiązkowo i szpilkami to jest napalony jak diabeł!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zajebisteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee gdzie to kupic, ile to kosztuje, moza zaszaleje , i moj dzaidek juz nigdy o mnie nie zapomni:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×