Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

:) hej a nie macie pomysłu na prezent dla babci :) moja babcia ma urodziny w przyszłym tygodniu i nie wiem co tu jej podarować :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irrenka nie nie porobiłam :D doszlismy do wniosku , że po co skoro on i tak to szybko ze mnie ściaga :D Litwooo Ojczyzno mojaaaa Ty jestes jak zdrowie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irrenka zalezy co babcia lubi... moja kocha kwiatki w doniczce , zawsze jak nie mam pomysłu moge to jej kupic , czy jakiś ładny wazon, bluzke. Hmmm tak mysle ze moja babcia to z każdego prezentu się ucieszy... pościel , czy cos do domu :) ja mam problem z dziadkiem od strony mojego Gada :P (czyt. chłopaka) bo w sobote ma imieniny a nie wiem co mu kupić i gad tez nie wie ;] aletgo daje dziakdowi pieniadze no a ja kasy nie dam bo tak jakos dziwnie... a niby on wszystko ma , nic nie potrzebuje i to jest typ człowieka po 80 który (jeżeli juz czegos nie ma to sam sobie zrobi z tego co ma... po co mu nowe jak ma tyle rzeczy i zawsze moze cos wykombinowac) :P i bądx tu człwoieku madry i pisz wiersze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam z babcią problem, bo moja babcia tez już wszystko jakby ma.. ciężko ją uszczęśliwić :o a dziadkowi kup kapelusz taki na lato :D albo jakies witaminki, typu doppelherz, albo biovital :) o może ja to babci kupie, chociaz miała z okazji dnia babci taki prezent :o dziadkowi możesz skarpetki dać, albo koszule :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Anulka słodycze - czekoladki to bedzie mój plan awaryjny! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam kiedys taka, tzn mój tata miał :) to na serio sie mocno kręciło i dawało wiaterek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laski:) widzialam ze niezly temacik rozkrecilyscie zboczuchy jedne:P:P Ja to w takie ciuszki to nie wiem czy bym wskoczyla ale swoje małe akcje też miałam... ;) :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope jak z dziadka taki majsterkowicz to może coś w stylu \"skrzynka majsterkowicza\". Albo ta czapka z wiatraczkiem jest fajna :) Czwóreczka jak kobieta jest ubrana w seksowny strój to naprawdę nie zwracają uwagi na jej wady. Wiem po sobie bo ja mam mnóstwo kompleksów a jak wyskoczyłam w takim stroju to facet wymiekał. No ale to były dawne czasy jak jeszcze miałam faceta, teraz to sobie moge powspominać i pomarzyć ech ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laseczki a znajdziecie coś seksownego dla ciężarnej hie hie. Też bym zaszalała,bo ostatnio mój men miał ze mną kryzys ,nie kochaliśmy sie długo ,a o pieszczotach nie było mowy,kobitka w ciązy ma tak wszystko wrażliwe i mocno ukrwione że bajka,i mój sie troche złościł,chociaż mówił że to wytrzyma,a teraz mi głupio więc chciałabym mu to wynagrodzić.Hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaha musisz zastosowac delikatne podejście ;) przecież wystarczą seksowne koronkowe majteczki i staniczek, a reszta to czułości... hm... parę słów, dotyk i po prostu miłość :) w końcu dzidzia też z miłości powstała, to w miłości musi wzrastać :D :D pomiziaj męża, powiedz, że chcesz żeby to zrobił delikatnie i poddajcie sie fantazji - będzie cudownie :D niech cie tylko za sutki nie łapie, bo to grozi porażeniem prądem he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej dziewuchy ;) zaraz włażęna allegro i szukam cos w stylu \'obsessive\' ;) Ale poszalałabym z chęcią w takim stroju, no, plus mus czekoladowy albo jakieś inne pyszności. Mój kumpel...potrafi świetnie masować...ciekawe czy pojął tajniki masażu erotycznego :D ja nikomu nie wierzę...będę musiala przekonać sie na własnej skórze :D :P Zwątpiłam, skusze sie na slodycz, lecę po kinder bueno, tą biała wersję z posypką...dzisiaj pobiegam...0,5 km dalej ;) Udanego wieczoru Irrenka- danego wypadu na Litwę, zazdroszczę 🌼 buziaczki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czwóreczka uuuu jak zazdroszcze takiego kolegi masażysty!!!!!! mój mąż łamaga masuje tak jakby zabic chciał - za mocno, aż boli i to bardzo, zupełnie bez wyczucia! i mówi, ze inaczej nie umie :o sadysta!!!! a to kindr bueno białe jest podobno bardzo pyszne!!!! tak słyszałam, ale jeszcze nie próbowałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inserthome
Dziewczyny dzięki za rady. Generalnie wiem o co wam chodzi-o inwestycje w siebie i o to bym była najwazniejsza dla siebie samej. Znam te regułki-ze skoro nie kocham siebie nie moge pokochac innych ludzi. Co do komplementów od obcych osób...hmmm...rózne opinie slyszalam. Raczej jednak te "pozytywne" odbieram zle-tzn. mysle, ze albo ktos chce mnie pocieszyc albo sie podpierdala ze mnie. W szczególnosci chciałam podziękowac irrence, ze poświeca mojej osobie tyle uwagi i odpowiada na kazde pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o obsessive to mam taki, ale to daaaawno już kupiony http://www.allegro.pl/item677013364_sekret_obsessive_curacao_prezent_s_m_gratis.html a podoba mi sie taki gorset: http://www.allegro.pl/item680494180_foretis_obsessive_amoresa_wytworny_gorset_s_m.html chciałam go zamówić na noc poslubną i mi jakoś uleciało :o ale hm... podoba mi się!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inserthome
A poza tym wspominałam wam chyba o pewnej powinnosci- w czasie okresu czuje sie OK ze sobą. wiec Zastanawiam sie teraz czy to nie jakas gra hormonów. Dodam, ze nie jestem juz nastolatką. Czasem ogarnia mnie uczucie frustracji, beznadziejnosci i ciagle chodze rozdrazniona. Zastanawiam sie czy mam jakis defekt w psychice czy to tylko wina mojego charakteru i przyzwyczajen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inserthome ale dlaczego Ty tyle bluźniszi brzydkich słów uzywasz?? hm?? sama siebie obrażasz tak sie odzywając na swój temat! juz Ci o tym pisałam!!!! ładniejsza jest dziewczyna, kobieta z klasą, co nie bluzga i ...kocha swoje ciałko :D (buźka też zalicza sie do ciałka!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inserthome bo wiesz mnie to troche dziwi, ze podczas okresu czujesz sie tylko dobrze, możliwe jest bardzo, ze to wina hormonów - tak jak mówisz! może idź do ginekologa i o tym porozmawiaj, on sie zna na tych hormonowych sprawach!!!! Ja zazwyczaj zaraz przed okresem czuje się źle, patrze w lustro i zaraz uciekam, bo sie sobie nie za zpecjalnie podobam, ale to są może 3 dni przed okresem takie. A póxniej jest luz :) zastanów się i zrób cos, co sprawi, ze Twoja osoba zyska w Twoich własnych oczach!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojj Irrenka....Tyś to porządna kobieta jest :D stroje przepiękne..te haleczki fikuśne mm...będę musiała zrobić sobie taki prezent, bo lubię ładną bieliznę. inserthome- trzeba polubić siebie.. To jest najważniejsze, bo ludzie takie rzeczy wyczuwają podświadomie, i kiedy widzą że sama ze sobą czujesz się źle to zaczynają podchodzić z rezerwą.\"Przyciągnij miłość\" to tytuł ksiązki którą aktualnie czytam, po kilku stronach wiedziałam że znajdę tam odpowiedzi na najtrudniejsze pytania :) Najpierw samemu trzeba siebie zrozumieć, zaakceptować a później zrobia to inni :) uszy do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czwóreczka dobra książka?? jak tak, to musze podsunąc kumpeli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co..dobra, jakby co to moge Ci par stron zeskanowac i przeslac na maila :) tez pisze o facetach...wiec podobna do zołz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm... no ciekawe :) jak bedziesz miała chwile czasu to bardzo chętnie te pare stronek łykne.. jak mnie zaciekawi to kupię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to napisz ktory rozdzial Cie zainteresowal a ja zeskanuje i przesle ;) Ide różowe pazurki zmyć :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×