Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

gdzie wcieło wszystkie zołzy?????????? gdzie Hope, Sexy, Anulka, Unitra, Samotna, Kaha? nie ma tez Zawsze obcej, Bejszus, Metis, i pomarańczowej ... no bo Madasia, Czwórka i Helcia są usprawiedliwone! Summer i Ratunku juz 100 lat u nas nie były :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki makijaż miałam wczoraj na powrót męża ha ha ha ha ha on lubi kocie oczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry ! :) irrenka przecudne te oczka .. łał ! :D strasznie mi się podoba makijaż właśnie w stylu " kocie oczy" jest naj naj naj.. ;) a co do kłótni z mężem to dobrze że się szybko godzicie ;) bo wiadomo kłótnie się zawsze zdarzają to jest nieuniknione ale najważniejsze jest jak się wychodzi z takich sytuacji :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) ircia ja bylam we worek na zakupach i te kupilam bluzke z moodo po 19.90 moze to ta sama;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metis :) :) Unitra no może :D ale ja taka prostą - typu bokserka he he -takich bluzek mam juz kilka teraz... w zeszłym roku kupiłam taką czarną, khaki i sprany niebieski, a teraz zielony soczysty, ciemnorózowy wpadający we fiolet i koralowy taki jaskrawy jakby zmieszany z pomarańczem :D przymierzałam tez inne ale mi nie pasowały -dziwnie sie układały ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja jakis czas emu kupilam sobie te bokserki z moodo sa swietne.mam białą i żółtą:) to jednak teraz ni kupilysmy tych samych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to bylo z jakies pol rok temu jak ją kupowałam więc się nie dziwie ze nie było żółtej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowa alternatywa
melduje sie popoludniowo! irrenka, fajne to oczy :) doszlam do wniosku, ze jestem zolza. i doszlam do drugiego wniosku - ze moj maz jest zolzem. hm... ma to swoj plus - dobrana z nas para... :P dopiero koncze ksiazke a juz widac efekty - robie awantury zamiast zrzedzic i zaczelam wiecej gotowac, bo doszlam do wniosku, ze to lubie robic, a zaniedbalam. maz jest zachwycony, w kolko mi dziekuje. dla porzadku: wczoraj byly placki ziemniaczane i 2 surowki, bo ja lubie surowki ;) dzis ryz z jablkami albo ryz z kurczakiem i dwie surowki. ponadto kupilam mlodemu autko i dzieki temu mam czas na klikanie, bo dziecie sie bawi grzecznie juz drugi dzien. troche ciezko dostosowac te ksiazkowe rady do zwiazku istniejacego juz dlugo, no i sformalizowanego. ale kazda okazja jest dobra, zeby sie przyjrzec swojemu zyciu z dystansem, wyskoczyc z koleiny i zaczac sie pytac, czy tak na pewno ma wygladac moje zycie do starosci. oki, to co robimy teraz? hm... moze kawusia popoludniowa...? mniam, mniam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski a ja zaraz randka:P :P :P odwalilam sie dla ukochanego, mam nadzieje ze mu sie spodoba zolta bluzka i zielona spodniczka :), paznokietki biale, a oczka delikatny roz z dodatkiem siwecacego zotego, kreski na dole i gorze oczek:), nonono

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ładna ta fryzujra impresve20 ja sie umowilam do fryzjera na zorbienie wloskow na wtorek a dzis wloski wyporstowalam, dzis nie ma lokow a co:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak weekend sie zaczal i nikogo nie ma:( mi sie zawsze taka fryzura podobałs.ja lubie takie "pogniecione" włosy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hop hop jest tu ktooo :D hehe wlasnie wrocilam z tancow sobie i tak pomyslalam ze wpadne.... o tu pustkiii :D by cos schreiben :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka!!!!!! ja jestem dopiero dziś :) wczoraj byłam nad jeziorem w powidzu :D wzielismy grilla, kiełabche kaszanke, chleb, chipsy i duuuuuuuużo piwaaaaaaaaa :D ale sie nabombałam ;) łódką pływalismy ...fajnie było :D Impri dziekuje za komplement! ta aktorka jest piekną kobietą, mnie do niej wiele brakuje, ale jak ja Ci ją przypominam to jest mi cholernie miłooo!!!!!! spadam bo mam kaca strasznego..o ile jeszcze pijana nie jestem... ojojoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiłam spaghetti dla całej rodzinki i sie objadłam jak sloń!!!! bleeeee zdycham :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×