Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

hej dziewczynki:):):) jescze raz ponawiam prosbe o wyslanie ksiazek na maila:)jesli mozna oczywiscie. A z filmow najbardziej lubie "Love actually" ,ostatnio ogladany rozsmieszyl mnie "To nie tak jak myslisz kotku" Wlasnie wrocilam po pracy..ufff.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O te ksiazki mi chodzi ,o ktorych pisala Hope * DLACZEGO MĘŻCZYŹNI KOCHAJĄ ZOŁZY* *MężCZYźNI Są Z MARSA A KOBIETY Z WENUS" *KOBIETY KTóRE KOCHAJą ZA BARDZO" "MARSJANIE I WENUSJANKI ZACZYNAJą żYCIE OD NOWA" "MARSJANIE I WENUSJANKI W SYPIALNI"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laski:) Co do filmów to mi się najbardziej ostatnio podobał Zmierzch;) Przeczytałam wszystkie 4 ksiązki i teraz czekam na II część filmu:) Kuźwa,ale będę miała dziś cięzki dzien:-o O której Wy dziewczyny wstajecie?Ja wstaję przed 6:00 i zawsze jestem zła!!!!Normalnie bez kija to nie podchodź!!!:-o Czy Wy tez tak macie???:-o Ja nie wiem jak sobie z tym poradzic:( a jak pomysle,że w weekend jeszcze szkoła to już w ogóle jestes wkur*******:-P 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ide do pracy to wstaje przed 6 :P nie jestes sama nie narzekaj :P moj dziadek wstaje do pracy o 5 :P nie ma co sie zloscic.. życie po prostu hehe :D i lpeiej zaczac prace o 7 czy tam 6 i wczesnieij skonczyc, niz miec na 14 i do 21 siedziec :O bo tutaj jest jak jesttt po prostuu i ty dobrze o tym wiesz lalala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope ja jeszcze w lipcu tez wstawalam o 5:-P Ale teraz jeżdzę samochodem z kolega;) Dobrze,że nie jestem sama:-D ehh....kurde powinnam wstawac i byc zadowolona i miec sie z czego cieszyc a u mnie dół........buuuuuuu:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znaczy wiesz ja nie wstaje z usmiecham jak tylko uslysze budzik , tylko sobiem yslee kurwa to już haha no ale co NIE CHCEM ALE MUSZEM !! ktos musi tyrać w pracy hehe :D :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy ja nie lubie wstawać... dobrze mi sie wstaje tylko w piatek ;) a słyszałam, ze zmierzch jest dobry :) moja mama chce przeczytać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope masz racje z tym, ze lepiej wczesniej wstać i szybciej wyjść z pracy... ja kiedys chodziłanm na 7:30 i wychodziłam o 15:30 teraz chodze na 8 a wychodze o 16 i to niby głupie małe pół godziny, ale tak duzo mi dawało jak wczesniej wychodziłam,ze w zyciu bym nie pomyślała :) masakra!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciao! no niestety ja wstaje o 7 i tez spiaca jak diabli, i najgorsze ze pol godziny sie gramole i gadam cały czas do siebie:P:Phahaha BUDZIKOM ŚMIERĆ;) Czwórka no weronike przeczytam bo mam na booku:Dhihi a wiesz co musze kupic ,,Jedz, módl się, kochaj'' ponoc fajna podroznicza ksiazka , tez takie lubie... Dom nad rozlewiskiem pozniej poczytam , jak bede miala wiecej czasu ,musze dokonczyc 3 ostatnie czesaci Harry Pottera,nie smiejscie ale bylam, jego fanka i musze dokonczyc co dalej o ile mi sie nie znudził ,królestwo za Chomiczka👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Sexy ja w poprzedniej pracy musiałam wstawać ok 5, wlec sie jednym autobusem, potem czekac jak łaskawie drugi przyjedzie ( a często w zimie nie przyjeżdżał) więc też sie nieraz wkurw.. ostro. Teraz nawet dobrze, wstaje po 6, jak sie spoznie to też sie nic nie stanie. Natomiast ja sie wkurzam jak chce iśc spać a nie moge zasnac... och, wtedy to jestem złaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impri ja sie nie bede smiać bo ja uwiebiam czytac harrego pottera - filmy w porównaniu do ksiązki to kicha :) ale mam przeczytane wszystkie oprócz ostatniej, ale zanim ja łyknę chce zaczac od poczatku wszystkie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irrenka racja racja :) ja we wczesniejszej pracy mialam na 9 do 17 to mordęga dla mnie byla!! w radiu pierdzielil o 15 ze niedlugo koniec pracy :O aja tam mulilam jeszcze :O:O:O a teraz jak jestem od 8 do 16 to cos piekneeego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej no wiecie co mój małż mnie wczoraj zaskoczył... ostatnio późno chodzilismy spać...dlatego wczoraj byłam już wieczorem mega padnieta...niedospana :o połozyliśmy sie gdzieś przed 23 i mnie sie oczy kleiłay strasznie... a mój maz sie zaczął dobierac...hm... ja mu na to: misiu błagam, ja nie mam siły, jestem padnięta... a on: no dalej bo musze Ci tysiące plemników wetknąć :D buahahahahaha oczy miałam jak 5 złotych :P cos sie ten mój mężulek nakrecił chyba bardziej niz ja sama ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impri chyba tak... a wydaje mi sie że tez przez to, ze mamy w pracy takiego jednego, co 2 lata temu nie miał nikogo, smutas takki a juz 30 na karku... a od czerwca jest żonaty i żona zaszła niedawno ... i mój chyba posłuchał jaki on dumny i tez chce mu dorównac :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieta w depresji - Obwinia siebie - Czuje się smutna, apatyczna i bezwartościowa - Czuje obawę i strach - Unika konfliktów - Zawsze stara się być miła - Wycofuje się, gdy czuje się zraniona - Ma trudności z szacunkiem do samej siebie - Jest przekonana, że żyje, by ponosić porażki - Jest ospała i nerwowa - Chronicznie ze wszystkim zwleka - Za dużo śpi - Ma problemy z wyznaczaniem granic - Jest winna za to, kim jest - Nie umie znosić pochwał - Z łatwością przychodzi jej rozmowa o słabościach i wątpliwościach - Ma lęk przed osiągnięciem sukcesu - Musi się „wtopić”, by czuć się bezpiecznie :-o :-o :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak kurde Hope - on podszedł do tego bardzo technicznie :o ;) sexy no to trzeba to zmienić :P dalej zapisz sie na lekcje spiewuuuuuuuu :D pamietaj że mi obiecałas w razie zlotu zaspiewać piosenke o zołzach :D a ja Ci nie popuszcze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sexy a Ty nie masz czego robic tylko szukac takich pierdol ??!!! a nie lepiej poszukac "jak poprawic sobie humor "?, czy czytac tego Pudelka.pl ? :P albo jak wiesz co jest nei tak proboj to zmieniac... ;) STARAJ SIE !!!!!!!!!!!!!! oj nie pdoba mnie sie to :) Gdzie ta wesola laska ktora pisala tuataj niedawno?? :> Irrenka hmm ale dopiał swego nie hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy, ja mam dośc podobne symptomy Moze z wyjątkiem unikania konfliktów, bo ja ostatnio mam ochote sie wlasnie kłócić.... ;) Sexy z depresją nie ma żartów, więc lepiej sie nie poddawaj jej tylko staraj sie walczyć ze złymi myslami. Bo taka prawdziwa depresja naprawde jest okropna chorobą. Człowiek nie ma siły nawet wstać z łozka, nie ma ochoty umyć sobie zebów, jeść ani nic dosłownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no sexy weź sobie głeboko do serca to co samotna napisała, bo ona prawde najprawdziwszą pisze!!!!!!!!! tak Hope oczywiście że dopiął swego :P ;) he he zrobiłam to dla dobra tych plemników, aby nie kisły :D ha ha ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope pudelek,plejazda,nk itp.mam zabokowane w pracy irrenka ja nie wiem gdzie tu u mnie sa lekcje śpiewu??:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×