Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

haha no Hope by Ci napisała że dla mnie to żadna kara:P Ale to wredny Małpiszon jest:D HOPPEEEE 🌻 Wick- pewnie że żal...ale mam nadzieje że wyjdzie to Tobie na dobre:) będzie co ma być a ja jestem przekonana żę będzie dobrze 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ładnie, czyzby Hope Rumenke po pupie biła...? :-) ;-) :-D "żaruje" :-D :-D :-D :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zmykam bo z kumpelą na drina jestem umówiona :-) :-p wypije Wasze zdrówko moje kochane forumowe mordy!!!!!!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeby to raz !!! :D tylko , że Rumunka w kolko sie tego domaga ufff juz nie wyrabiam haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irrenka udanej zabawy :D jaki jets Twoj ulubiny drineczek ? :D Rumenka nie kłam :O :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Jezuuu..ja za tydzień mam już zajęcia...nie chceee mi się tak strasznie....Jeszcze teraz z dzienniczkami praktyk latam, za wpisami..masakra!!!!! Dzisiaj do jednego profesora poleciałam...a tu niespodzianka, pani w Jego gabinecie mówi że Profesor poleciał sobie na Hawaje!!!!!! kuźwa się mu powodzi:p a ja bidna będe musiała go szukac znowu wrrrrrrrrrr...... cięzkie to życie studenta....cięzkie...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie kłam że kochasz mnie, nie kłam że weżmiesz gdzies daleko taaaaaaaaakk że nie znajdą nasssssss.....Hope

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedni zdrowieja inni choruja ;/ Ledwo co zyje... A jutro do pracy w poniedzialek znowu na prakrtyki Myslalam ze zycie studenta to bedzie laba a tu gorszy zapierdziel niz w liceum;/ Normalnie jestem taka szczesliwa ze jednak obojetnosc ktora wykazalam wobec Mojego okazala sie skuteczna:) i teraz jest bosko :)Dowodem na to jest Paryz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj tata tak samo mowi:) Wiec musi mnie kochac hehe a najlepiejt o gdyby mi sie oswiadczyl;p zartuje:D za krutko ze soba jestesmy... no ale zgodzilabym sie Bo to jest 2 facet w moim zyciu przy ktorym czuje sie taka wspaniala, i z ktorym bym chciala dzielic swoje zycie To sie po prostu czuje:")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irrenka ja takze dziekuje za motylka👄 dopiero go zobaczylan:-) ja jutro mam zabiegana sobote....urodziny mamy a potem imininy u meza kuzynki czyli zjazd rodzinny:-P wypada sie pokazac,bo dawno tego nie robilam hehe:-D no w niedziele sobie odpoczne,a po niedz.przeprowadzka i frreeee:-D BUZIAKI KOCHANE!!!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niechce mi sie nawet czytac tego tu wyżej :-P wróciłam :-D HOPE ulubione: rozpustna barmaneczka :-P sex on the beach :-D brazylijski wschód słońca :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Twoich ulubionych wymienionych znalazł się i moj uluibiony... :D Sex.... :D pychota !! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha :D jeszcze ta nazwa :D a tych 2 pozostalych to nie znam :D jeszcze lubie blue lagun :) passoa czy jakos tak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blue lagun zblizony jest do kamikaze w smaku :D a to pewnie kojarzysz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczesna???? jak popracujesz to zobaczysz że to juz najwyzsza pora na głęboki sen ;-) ...ładne rzeczy kolega Cie zagaduje ;-) ;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×