Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

Gość nikkka299
* DLACZEGO MĘŻCZYŹNI KOCHAJĄ ZOŁZY* mysle ze to mi pomoze,dlatego prosze o ksiazke bo jestem na najlepszej drodze do deprechy chicka29@o2.pl DZIEKI WIELKIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hel-cia postanowilam sie slodko zemscic, ugotowalam obiadek dzien wczesniej (slodka), nastepnego dnia poszlam na obiad do restauracji na wypasiony i na impreze z kumpelkami a on wcinal odgrzewane (zemsta) chyba musze wiecej potrenowac, bo jak tak patrze to dalej za mila jestem. jak sobie znalazlam nowe hobby i z moim wyszywanie spedzam dluggie godziny to on sobie kupil nowa gre komputerowa i mi popsul szyki , chyba sie w koncu wybiore do rodzicow na weekend i tak go zostawie na pare dni niech sie steskni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koala...
Czesc! Znacie moze jakies ksiegarnie internetowe? Szukalam na topiku o ksiazkach, ale nikt mi nie odpisal. Z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim piszcie dziewuszki jak tam wasza szkoła,jak tam egzaminy bo kujecie i kujecie,są jakieś skutki tego kucia ;-) Wiecie co wczoraj wzięlam sie za sprzątanie piwnicy tak sie narobiłam że na jednej dłoni mam tipsy a na drugiej mi się troche powietrza po bokach dostało i je ściągnęłam .Teraz nie wiem co zrobić bo na lewej ręce trzymają sie mocno,tylko bym musiała iść na wypełnienie,ale co z prawą dłonią??????Aż mi głupio iść się spytać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaha nie wiem co Ci poradzic na pazurki, nigdy nie mialam tipsow :) ja egzaminy mam dopiero na koniec kwietnia wiec jeszcze nie zakuwam :) a potem je sobie pozaliczam i bedzie swiety spokoj do pazdziernika, zycie mnie rozpieszcza normalnie haha pozdrowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haj Zołzunie :D:D:D:D Ino nie przeginajcie z tym zołzowaniem cobyście nie łoberwały jako ta moja Zołza :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tej to dobrze ,życie ją rozpieszcza hmmmmmmmmmmmmmmm hello xyzed witam dawno cie tu nie było,czyżby jakis wypad za miasto był?? A co zrobiłes swojej zołzie????Bo piszesz ze oberwała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pewnie,że był:D Pokowboiłem sobie 4 dzionki w Bieszczadach bez Zołzy,z którą nie mam kontaktu od 2 tygodni :D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u la la długooooooooo,widzę że ci to na rękę,ja za tydzien też już bede sama czekać dwa tygodnie zeby zobaczyć męża,znowu delegacja sie szykuje,ach co to za życie na odległość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ne rękę czy nie,po prostu nie lubię żebrać,a tym bardziej się narzucać:D Poza tym mam taką swoją dewizę,której się od pewnego czasu trzymam i o dziwo robi ona furorę wśród znajomych płci brzydkiej :D:D:D:D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmmmmm napisz jaka,a może być niedostępnym i olewającym wszystko dookoła.;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HALLLLLLLLLLLLOOOOOOOOOOO GDZIE WSZYSTKIE ZOŁZY?????? Czyżby wyjechały z irrenką w walizce hi hi. Oj ale irrence zazdroszczę tego opalania sie pod palmami.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawdę chcesz poznać moje brutalne powiedzonko? :D:D:D:D:D Na pewno Ci się nie spodoba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skoro
xyzed ...nie masz kontaktu ze swoją zołzą od dwóch tygodni, to znaczy, ze ona TEŻ się z Toba nie kontaktuje. Hehehehe......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaha co do tipsów nie mam pojęcia, bo nigdy nie miałam :) - wole swoje pazurki :) a egzaminy... został mi jeden przedmiot z któego wyniki będę znała za tydzień takto wszystko do przodu :D :D:D Sexy a Ty jak tam?? :) Xzed 2 tygodnie :O a w ogóle o co poszło, że to milczenie owiec tyle trwa?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D wczoraj zadzwoniła ale ja byłem bardzo ;) zajęty :D:D:D:D:D:D:D:D O co poszło? W zasadzie o nic:D Była tak zapracowana :D:D:D:D ,że sie odzywała tylko wtedy,gdy byłem potrzebny w rozwiązaniu problemów zawodowych ale po pracy dziwnie czasu nie miała żeby choć napisać "Misiaczku jak tam u ciebie? " :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha przypomniała sobie o Tobie :D żałosne :P nie daj sie :D zresztą komu jak komu ale Tobie tego pisać chyba nie trzeba :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Hope* no ja też bywam zajęty :D:D:D:D:D:D Poza tym ,jeśli zawsze byłem na zawołanie to uważam,że wydzwanianie lub esemesowanie z zapytaniem kiedy się widzimy pozostawiane bez odpowiedzi to obciach :D:D:D:D:D:D:D:D ,a nie mam natury żebraka :D:D:D:D:D:D Nie to nie.Proste jak budowa cepa :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_Kwiatek no to moje powiedzonko na Twój użytek :D:D:D : " Nie myśl sobie dziewczyno,że tylko ty cipke między nogami nosisz" U mnie działa :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eee no mojej w ten sposób nie ustawiam :D:D:D:D:D:D:D Ale ona zna moje podejście do sprawy:D:D:D:D i wie,że dupą nikt mną rządzić nie będzie:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutne ale prawdziwe bo tak się zdarza ale nie ma co zbyt długo się mamlasić wszak tyle fajnych babeczek,że hej:D:D:D:D:D:D:D:D:D Poza tym każda potwora znajdzie swego amatora więc :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam zołzuchy i zołzole :) xyzed mam nadzieje, że tylko tak myślisz i nie mówisz tego jakiejkolwiek kobiecie :P Ale jakby nie patrzec masz racje :) Ja nie mam egzaminów, ale za to koniec semestru :P i na razie jest luzik :D hehehe :D jeszcze tylko jutro i piatek i mam ferie zimowe (przedostatnie) :P Juz nie moge sie doczekac tego wolnego... bo jeszcze chwila i pierdolca dostane w tej klasie.. atmosfera z dnia na dzien jest coraz gorsza... Kurna no maja dziewczyny po 18-19 lat a się zachowuja jakby 10 miały a niby takie dorosłe :/ :O:O:O Żal.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was wszytstkich :) moje kochane zołzunie i was nasze rodzyneczki xyzed i kwiatuchu 👄 przepraszam że nie zaglądam ale te przygotowania ślubu i wesela tak mnie wciągnęły że nie mam na nic czasu hahahahahahahahaaaaaaa a swoja droga to przepiekne czuc sie tak zakochanym i czuć że jest sie kochanym i tak wogóle to u mnie majowo jak u ratunku ,która gdzies tu niedawno minełam czytajac zaległości.... ;) wstawac robić kawcię i na pogaduchy do Magduchy hahahahahahaaaaaa czekam tu na was śpiochy 👄[usta👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka :D:D:D:D:D:D Hel_cia -> no niestety już były takie co to usłyszały :D:D:D:D:D:D ale żadnych wyrzutów z tytułu wypowiedzianych słów nie mam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×