Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

witam was wszystkie :) :) :) :) :) :) :) :) waga 55 7 kg do tyłu od listopada :) wygladam super ,suknia lezy rewelacyjnie ;) juz wiem że teraz bede dbała o swoje ciałko,wiem ile to mnie kosztowało żeby tak wyglądac ..... bardzo wam dziękuje za wsparcie i pomoc od samego początku,wesele coraz bliżej juz zostało tylko 7 tygodni :) :) :) :) :) :) :) :) :) wszystko prawie załatwione czekamy tylko na ten dzień :) po wszystkim pokażę zdjęcia i napewno podziele sie z wami wrażeniami tego dnia .... przepraszam jeszcze raz ze tak czesto nie zaglądam ale naprawde brakuje mi czasu wybaczcie mi a mój książę z bajki...... pewnie i ma swoje wady,jak każdy.... ale nas kocha wszystkie 3 i nie pozwoli ,żeby nam sie krzywda działa :) :) :) :) :) :) :) a to najwazniejsze wiecie jak bardzo go kocham???? bardzooooooooooooooooooo.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kliver każdy ma wady ;) no ja mysle, ze nam foty powysyłasz, bo inaczej to pojade do Ciebie i Ci natłuuuke!!!!!!! :P jak Ty to zrobiłaś że tak schudłaś??????? ja też chce!!!!!!! a wzrostu ile masz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kliver podaj recepte na dobra diete :D Przytyłam 4 kiloooo :(:( A i nie masz za co dziekować :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helcia ja też przytyłam ... jak poznałam mojego męża to ważyłąm 59 kg i było całkiem OK a teraz waże przez niego 65 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna trzydziecha
cholera, ja sie dzisiaj zważyłam pod dłuższym czasie. przytyłam 5 kg w ciągu pół roku. I jak teraz to cholerstwo zrzucić?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech samotna nie wiem...:) Wiec Kilver podaj recepte zołzom :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej dziewczyny wy nie wiecie co to za dieta?? nazywa sie MIŁOŚC :P:D he he ;) Ale Kliverku ja też porposzę o tą dietę Twoja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Miłość jakoś na mnie nie działa.:P dziwna dieta poprosze o inną :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kliverka poszła ostro z saxem i dlatego schudła :D :D :D ...nie no wiem, ze ona ma dietetyczne sposoby... Kliver czekamy na rady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z saxem :) :) :) z sexem miało być a tak mi wyszedł sax & sex :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sax hahaha :D najsss :D a co do kg... to ja przyjme od kazdej po trochu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope> to ja ci chętnie oddam:D he he ja sie od poniedzialku biore za siebie smigam na silownie, fitness itd:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna trzydziecha
Hope, ja Ci z chęcią ofiaruję z 5... a co tam 10 nawet. Nie będe taka skapa ;) Kurcze, nie. Załamałam sie dzisiaj. Dieta "Miłość" owszem jest rewelacyjna, mi pomogła nie raz. Tylko ostatnio cos mi jej brakuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jakiej książce mowa? Czy możecie wkleić link lub podać autora? Prrroszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he tylko że po jakimś czasie ta dieta miłośc działa w drugą stronę he he i sie troszke tyje:D:P ale co tam poradzimy sobie dziewczyny;) A ksiązka to : Argov Sherry - Dlaczego mezczyzni kochaja zolzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha takiego sportu jak sex nie uprawiam :D hahaha :D Hope ja moge jedynie oddać Ci jakieś 5 kilo reszte sobie zostawie :D Jutro chyba coś spale hahaha ide na zawody a na treningi nie chodze pewnie z jakis rok albo dłuzej :P haha ale co tam przynajmniej jest ruch :D Trzeba bedzie rower wystawić z piwnicy :P bo teraz to się wszedzie samochodem jedzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowe i inne
Witam was dziewczyny. Kiedys sledzilam topik ale to bylo juz baaardzo dawno temu. Impossible zeby teraz wszystko przeczytac... Mam ta ksiazke ale ona nie rozwiaze problemu ktory mam aktualnie... oto moj topik http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4010329, czy ktoras z was mialaby jakas dobra madra zyciowa rade czy jeszcze w ogole da sie cos zrobic? Dziekuje bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 kg... przyjme :D ile od któej to juz mnie nie interesuje podzielcie sie jakos hehe :D Nowe i inne ja sie nie wypowiadam bo zniesmaczyło mnie to jak piszesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) nowe i inne myśle, ze skoro sama tak zaczełas tą znajomośc to nie miałaś większych zamiarów co do tego pana... ale jak Ci sie odmieniło to tylko współczuje, bo nikt nie jest w stanie przewidzieć jak on Cie teraz potraktuje. Może sie w Tobie zakochał, a może tylko zauroczył sie Tobą i może rzuci Cie jak \"szmate\" bo \"łatwo przyszło, łatwo poszło\"... Niestety takie zycie! Jak facet walczy o kobiete - w sensie musi o nią zabiegac, starac się, to później jest ona dla niego bardzie wartościowa! Dla każdego faceta im ciężej musi pracowac by zdobyć coś/kogoś tym później bardziej to docenia! ale to nie jest pewny scenariusz, może tak nie bedzie w Twoim przypadku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja teraz pracę zaczęłam więc nie będe pisała tak do 18 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9-17 al dojazd do domu , obiad i tak czas leci hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam dzisiaj zawody w siatke... hahaha przegrałyśmy ale dobrze się bawiłam :D chyba jako jedyna w drużynie.. w takiej atmosferze nie da się grać więc się nie dziwie, że przegrałyśmy bo mogłyśmy chociaż jeden mecz wygrać no ale cóż :D Hope w takim razie powodzenia w pracy życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was moje kochane,fakt faktem jestem dietetykiem.... ale pracuje w straży hahahaahahhahaaaaaaa dlatego przejrzałam sobie dietę którą znalazłam tu na kafe to link http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3179964&start=0 jest rewelacyjna,ma trzy fazy i nie stosujemy jej przez określony czas tylko zmieniamy nawyki zywieniowe na całe zycie... a to jest podstawa tej diety... wejdźcie sobie tam i poczytajcie napewno wam przypadnie do gustu,zwłaszcza po zimowych miesiącach ;) a tak poza tym u mnie majowo hahahahahahahah jak to nasza ratunku mówi... a tak apropo to ona gdzie znowu wsiąkła wpadła jakiś czas temu i znów jej ni maaaaaaa pije kawusię i czekam tu na was mam troche luzu,potem długo bedziecie na to czekały hahahaahahahahahahahaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×