Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

Impressive ha ha ha ha Hope nie śpij :P ...ja juz powoli uzupełniam tabelke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja póxniej wysle foto Irrence bo w pracy nie mam :) chyab ze jak Irrenka Ci sie chce mozesz ode mnie z NK to co na głownym mam skopiowac i wkleic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irrenka to samo jakbys chciala zdjecie moje to tez z nk sobie wez :D wiesz moetoda ,,kopiuj i wklej'':) Kolezanka chyba grype jelitowa dostala, a feeee...wiecie po kawie to automatycznie dupsko niesie do klozetu hehehe:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope no problem :D Impressive jaj se nie rób :P jestem swiezo po pisaniu pracy mgr więc wiem co to "kopiuj wklej" :P he he he he ale u ciebie które? tez główne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ellloooooooooooooo ;) gdzie mam wysłać to moje zdjęcie???? hehe co tam moje zołzuchy??? jak samopoczucie w zblizajacym się Łykendzie przez wielkie eŁŁŁŁ hahahahahhahahahahahhaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madasia miałam własnie Cie zaatakowac na gg, zebys tu przyszła :P zdjęcie do mnie slij... :D bo na razie wkleiłam to jak miąłś w mundurze zrobione :D bo innego na mailu nie mam, oprócz twoich córeczek :) więc wyślij mi na maila :D ale kochane ja te fotki w tabele wrzycam, więc one beda małe i głównie przedstawiajace twarzyczke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie cierpie weekendów latem:p jakie wy oglądacie seriale? dowiedziałam sie ze ,, Tylko miłosc'' zostanie zdjety z anteny eh:O wielka szkoda za to lubie m jak milosc i barwy szczescia:D a gdzie ta tabelka bedzie irrenka:D wyslesz na meila tak?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ogoladam na wspolnej :P i jak trafie to m jak miłość ale tak nuuudy ostatnio straszne :P takze jak nie ogladalam 10 odcinkow to nic sie nie stalo bo obejrzałam jeden iwiedzialam o co chodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i naj naj naj... serial oczywiscie nie zgadniecie ale Prison Break haha :D a i kiedyś Zbuntowanego anioła wielbiłam :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
impressive co Ty taka niecierpliwa... robie cały czas ta tabele :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak cos komus nie bedzie apsowało to neich zgłasza reklamacje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy bedzie, zobacz jak jest pieknie w całej polsce :D uwaga uwaga!!! za 5 minut kazda zołza bedzie miała na mailu tabele!!!!!!! prosze to magiczne narzędzie używac z rozsądkiem i rozwagą... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny super to wyszło a ola i asia sa tak podobne do siebie,widać od razu że to rodzina :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czeeeeeeeeeeeeesc pamietacie mnie jeszcze??????????? :P ha ha ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tu duzo mowic Irrenka - Helenka gdzie Twoja waneinka ? :D zajebuaszcza tabela :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miło mi... że podoba sie ;) teraz mamy wszystko czarno na białym kto jest kto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×