Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

ja ci powiem tak. ja kupilam caly zestaw z allegro i dalam 250 ale ten akryl nie byl dobry. teraz zamowilam rzeczy z dobrej rady. sa tam dobrej marki produkty i maja duzo promocji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abisarika no i błąd!!!!!!!! musisz zacząc dostrzegać tych innych, usmiechac sie do nich i patrzeć im w oczy! nie dośc że Ci sie wtedy humor poprawi i podbudujesz swoje ego to jeszcze łatwiej będzie Ci o tamtym niemysleć!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abisarika
przyzekłam sobie ze teraz bede taka zołzowata jak tylko moze byc zołza ,,poczekam az on wróci ,,a w miedzy czasie bede sie super bawic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po co mi kurs impri jak mnie tu przeszkoli Unitra internetowo :D he he he he dzieki Uni za adres :) musze teraz na pół godz zniknąć :( jade ogladac mieszkanie :D nowee :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo superasnie:) jak bedziecie ktoras cos z allegro braly to nie kupujcie od snc!! ani nail design, la famme,perfect lady. czytalam na forum i nazekaja na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unitra jakbym cokolwiek kupowała, to się poradze Tobie :D kto wie, może sie wkręce i naucze...a potem na zlocie wam pomoge..będzie szybciej i sie wszystkie wezmą za picie ;) ha ha ha ha mieszkanie łądne 150 tys za nowiutkie w bloku, który jeszcze nie jest wybudowany hm... ;) plan ładny, pokoje wszystkie w kwadratach :) ale troche mało metrów jak na moje oko :o 59 metrów to mało na 3 pokoje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć irrenko,ja nie umiem wejśc na tą stronkę z mieszkaniem ,co do ceny to jak najbardziej ,jak myśmy szukali z mężem mieszkania 2 lata temu,to w tedy za taki metraż chcieli tyle (150tyś).A teraz ceny poszły w górę,także cena jest zachęcająca jak dla mnie. Aaaaaaaaaaaaaa fajny wierszyk odwdzięcze się .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasza kochana irrenka, co oczka ma jak kocięta, pomoże ,doradzi,serduszko kochane, buziaczki od każdej z nas za to dostanie. Pracuje ciężko,mieszkania szuka, z niej jest po prostu super dziewucha. Była raz w Raju , gdzie spotkała strusia, który obiecał jej malutkiego dzidziusia, wróciła,czekała, aż łezka jej się pokazała, ale nie martw się irrenko, już niebawem otworzy się twe okienko, i zobaczysz jak to jest, gdy w brzuszku ktoś jest. Jesteś super żoną, będziesz super mamą, super zołzą,naszą zostaniesz irrenką kochaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaha dziekuje!!!!!!!!!! ❤️ jaki slicznyyyyyyyyy... łezka mi sie zakręciła w oczku na myśl o tym kimś w brzuszku :D 🌻 może po wczorajszym się cos tam zagnieździ ;) hm...nie wiem czemu nie możesz wejść w link, bo mi sie od razu otwiera... ale to jest w pdf-ie nowym, to może masz starą wersje, albo nie masz tego programu :( a ja mam kawał: Pani z pary A do pani z pary B: -Jestem wk**wiona: na moja propozycje pójścia do restauracji on powiedział, ze jesteśmy ze sobą dostatecznie długo abyśmy poszli do niego. Tam musiałam coś przyrządzić do kolacji, potem zaciągnął mnie do łóżka, zero gry wstępnej, w niecałe dwie minuty skończył, odwrócił się i zasnął! Pani z pary B do pani z pary A: - U mnie zaś wszystko pięknie! Zabrał mnie do eleganckiej restauracji, opłacił pyszna kolacje z fantastycznym winem, odbyliśmy romantyczny spacer do niego, tam przy świetle świecy prawie godzinę mnie rozpalał wstępnie, a potem była prawie godzina wspaniałego seksu! I po tym wszystkim jeszcze godzinkę milo żeśmy gawędzili, aż usnęłam pierwsza! Pan z pary A do pana z pary B: -Było cudownie! Poszła ze mną, ugotowała kolacje, żeśmy się pokochali, dzisiaj jestem szczęśliwy i wyspany! Pan z pary B do pana z pary A: -Jestem skończony! Jak głupek zgodziłem się aby wybrała knajpę, to zaprowadziła mnie do jakiejś restauracji na starówce, z jakimś francuskim winem. Jak zobaczyłem rachunek, to omal nie zemdlałem, musiałem tam zostawić cala forsę i nie stać mnie było na taryfę! Czynsz i liczniki mam nieopłacone, wiec musiałem zapalić świece! Po tych nerwach godzinę mi nie chciał kutas wstać, a potem godzinę kończyć nie moglem! No i nie moglem w końcu zasnąć, gadałem z ta wariatka o głupotach rożnych aż mi zachrapała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałaś racje,miałam starą wersję,ale ściągnęłam nową,i otworzyłam projekt twojego mieszkanka,i powiem szczerze,jest bardzo fajne.I jak nie macie innych propozycji to ja bym się pisała na takie mieszkanie,tylko uważajcie,na fachowców którzy będą budować wam to gniazdko,bo u nas też mieszkania wybudowali śliczne,wszystko nowe okna drzwi panele,gładzie,a po jednej zimie mieszkania w tym bloku ludzie stwierdzili że zaczynają im ściany pękać,parkiet sie wybrzuszać.Popytajcie sie jaka firma bedzie budować,poczytajcie sobie o nich na necie czy są solidni.Bo szkoda kasy.A tak rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ircia kawal od=lotowy moj i moj brat sie usmiali. a mieszkanko ladne a cena tez nie za duza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaha tam Ci oddają surowe...tzn parkiety i te sprawy sobie samemu juz sie robi, więc to sie weźmie na pewno sprawdzoną ekipe :) a blok obok kolega w maju odebrał w nim mieszkanko...ide jeszcze w czwartek jego zobaczyc jak to w środku wyglada... :) mieszkania sprzedaje spółdzielnie mieszkaniowa, a więc solidna, stara firma :) może sie skusimy...musze jeszcze na męża poczekać, pogadać, ustalic wszystko... zarezerwowałam je na razie do piątku do godziny 10 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uni ciesze sie ze sie kawał podobał :D Uni a powiedz mi jeszcze czy pierwszy raz jak robiłaś te tipsy to bardzi kiepsko wyszły -takie pierwsze próbne?? kurde jakbym sobie chciała komlecik do wszystkiego stworzyć - zamówić, to mi pomożesz?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jasne że pomoge;) ja ci powiem ze pierwsze paznokcie jakie robilam to robilam sobie i byly ladne. nie byly to zadn szkarady.wiadomo ze nie byly idealne jak tym stylistkom po kursach,ale bylam zadowolona.wiadomo ze z czasem byly coraz lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no normalka, ze jak sie ręka wyrobi to idzie wszystko i szybciej i ladniej ;) trening czyni mistrza!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to zawsze robie takie dluzsze i wezsze że one nie są takie szerokie jak łopaty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unitra a tak z ciekawości pytam ile bierzesz od klientki za zrobienie tipsów?? ale przykładowo, nie od tesciowej, tylko jak chce jakaś koleżanka albo ktos...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metis ja nawet nigdy nie miałam żelowych :) miałam akryle kilka razy już i zawsze byłam zadowolona ;) a słyszałam,z e żelowe sa słabsze :o hej a co sie stało z zawsze obcą???????? gdzieś zniknęła i co ona sobie mysli???????? hm... a o_linka co się w lekarzu podkochiwala???????????? bejszus też dała nogę :( och te żółtodziobowe zołzoleeeeeeeee ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha chyba że tak :P a czy słabsze to raczej nie po prostu zależy jaką się da warstwe żelu ;) czy cieniutką czy grubszą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no za grube nie moga byc, bo nie ładnie tak... ale własnie plusem jest to, ze żele można cieńsze zrobić i wygladają bardzo naturalnie, jak nie tipsy!!!!! tylko jak swoje pazurki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×