Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

niunka14222v chcesz by powiedzial , że Cie kocha? to przestać Ty mu pisać w kolko ,że go kochasz i tęsknisz :) gdyb bedzie chcal sie spotkać odmów , bo umówiłąś się z przyjaciolka... Nie gadać mu , nie robic długich wywodów ja Cie kocham Ty nic nie okazujesz bulelele bo facet odbierze to jako zrzędzenie zadnych długich monologow, jak jużchcesz rozmawiać to tylko i wylacznie KONKRETY :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ucieło mi :P tam gdzie było , że umówiłąś siez przyjaciolka w nawiasie napisałam żebyś naprawde gdzies wyszla a siedziałą i beczała w domu :) Facet jest po prostu Ciebie pewien , skorto na kazdym kroku zapewniasz go o swoich uczuciach :) To tak jakbyś budziłą sie miała milion smsów od niego , że Cie kocha, szła do łazienki tam na lusterku napisane mazakiem , że... kocha, otwierasz lodowke tam na dżemie napisał , że Cie kocha, idziesz do wc a tam na desce też napisane ... że Cie kocha... jak bedzie to czułto Ci powie... ale nie kiedy Ty mu to w kolko mowisz , bo fgacet uznaje a po co skoro Ty ciagle gadasz... / piszesz... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunka14222
No tak racja postaram sie tego nie pisac i tak byc cichaczem przez dzien nie odp udam, że tel cos nie działał czy coś .. zobacze jak to podziała. hm ... a jak to z ksiazka mozecie mi to na miala przesłac? malutka12345-18@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajmij się sobą... to najlepsza rada niunka14222 :) najpierw musisz się uczyć zachowań zołzy... potem już samo z siebie tak wychodzi :P ja np. ostatnio wróciłam strasznie zrypana po proacy bolała mnie glowa, ale nie pisałam nic mojemu chlopakowi... koło 20 po prostu zasnęłam :D budze sie rano ileś połączeń niedobreanych i smsy :P że widocznie nie chce zn im rozmawiać, że mogłam oddzwonić, że co mu pozostaje jak zyczyc mi kolrowyych snów hehe :D facet zaczal sie zastanawiac dlaczego nie odbieram , co robie... czemu nie odpisuje , bo przeciez zawsze jestem na zawołanie.. o nie nie to się zmieniło :P a potem potulny jak aniołek... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunka14222
uuu skzoda ale mam nadzieje, ż emi ja ktos wysle :) bedee bardzo wdzieczna :))) masz racje "hope" przesadziłam z tym okazywanie uczuc teraz to do mnie dorarło jak ja ciagle Skarbus, dziubek i takie tam.. normalnie ciagle, albo tesknie,mysle, kiedy przyjedzie cyz kocham.. przesadziłam teraz z tym zero, ale sie zdziwi.. raz zatme mu napisałam mu tak.. czy nie płakał by z amna jakby mnie ktos porwał ?... a on taki zmarnowany ze nio płakałby strsznie z amna heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunka14222
przeslijcie mi ta ksiazeczke, która ja ma mail : malutka12345-18@o2.pl Musze to przeczytac, dziewczyny jestescie kochaniutkie od razu lepiej sie czuje :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to teraz Ty nie proponuj spotkania , niech sam sie wykaze :) ! po prostu musisz nad soba popracowac no i nad nim oczywiście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :):):):) Ale, żeściu ty się rozpisały :P hehe :D ale to dobrze, bardzo dobrze, przynajmniej topik nie umrze :P chetnie bym Was poczytała, ale nie mam czasu :P dzisiaj wróciłam z pracy i się dowiedziałam, że już jutro musze byc z powrotem, a wczesniej szef mówił, że dopiero od niedzieli zaczynamy :/ 😠 a miałam plany na impreze i w ogóle i dupa :/ Byłam w pracy na sprzataniu mojego miejsca pracy i takiego syfu to w zyciu nie widziałam, tyle sprzątania że ja nie moge ;/ :o Była ze mna moje kuzynka i taka moja kumpela i za dwa dni sprzątania one dostały po 100 no kurwa mać ale żeśmy się wkurzyły :o A i Witam nowe Panie bardzo serdecznie :) 🌼 sorki że się nie odzywałam, ale w praycy byłam a wczesniej to czasu nie miałam :P no i niestety nie nadgonie bo teraz na sezon ide i nie mam tam dojścia do internetu nawet głupiego radia tam nie ma, ani telewizora :o no ale cóz przeżyje :P:D więc nie bedzie ode mnie wieści do końca sierpnia :P no chyba, że mi któraś wysle numer tel na nk hehe :P nie no postaram się zjeżdzać do domu co jakiś czas to się odezwe :) :D Pozdrówki 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irrenko, czy mogę prosić jeszcze raz o linki do książek na nowego maila??? straciłam poprzedniego razem z tytułami, a kończę już czytać pierwszą zołzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunka14222
Dzieki sliczne :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam \"stałe\" zołzy :) Czytam ksiażek dalej i dochodze do wniosku że robiłam wsztsko w kierunku żeby tamten samiec jadł mi z ręki, musiał być jakiś uszkodzony widocznie.....skoro wybral właściwie Królową Desperatek a nie Mnie Więc po co mi uszkodzony samiec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zołzy kochane ,lepiej wydrukujcie sobie bo jak wam zanikaja te pliki heheh:D ja juz w polowie tej ksiazki jestem i wciaga humorystycznie i poradami ze juz wiem jak postepowac z mezczyznami , ta autorka to superbabka:) niunka 14222 Oj musisz ta ksiazke przeczytac koniecznie , wtedy bedziesz wiedziała na jakim etapie jestes i musisz to nastawienie do niego zmienic...za bardzo mu okazujesz uczucia a pozniej on o ciebie nie zabiega bo znudziło mu sie , faceci lubia sie ciagle bawic dlatego musisz robic tak zeby to on czesciej pamietal o tobie a nie ty:D dziewuszki jak ja przeczytałam ten rozdział związany z seksem ,to najbardziej sie smialam z udawanych orgazmów, jak boga kocham uwazajcie na te stronke by facet nie przeczytał zreszta jest ostrzezenie,ale padła mi szczeka ,mi to wychodziło z byłym automatycznie,haha ale bomba ta ksiazka... szkołe mam w 3 dni i nie mam czasu przeczytać dalej tej ksiazki:( ale juz nie dlugo szybko przeczytam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze służę książkami :P zawsze obca :D uszkodzony samiec - genialne ;) \"znów sie zepsułeś i wiem co zrobie... zamienie Ciebie na lepszy model!\" :P :D niunka tobie widze juz wysłała sexy ksiązki o_linka ja Ci zaraz wysle :D niuńka ja Ci powiem, ze jak ja mojemu mówię kocham, to on mi nie, a jak ja zapominam na jakiś czas o tym słowie to on mi to nagle mówi ni stąd ni z owąd :) tak jest zawsze! to sie powtarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irrenka dzięki wielkie jużmam na wieczór nową lekturkę:) niunka, Ty musisz nauczyć się cierpliwości, chyba młodziutka jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niunką, nie okazuj mu aż tyle czułości. Nie narzucaj mu się aż tak. Nikt nie lubi narzucania i chocby nie wiem jak sie kochalo taką osobę to po pewnym czasie ma sie jej zwyczajnie dość. Więc nie przesadzaj bo facet naprawde będzie miał Cie dość. Wyluzuj trochę. Jak Ci coś napisze, odpowiedz mu, ale dopiero po jakims czasie i zwyczajnie krótko bez wstawek Kocham Cie, tesknie, zyc bez Ciebie nie mogę itp. facet sie moze w końcu troche zastanowi: o już nie pisze tyle do mnie, nie prosi ciagle o spotkanie, nie ma czasu... Tylko nie przeginaj też w druga stronę. Nie możesz go też całkiem olać bo tego też nikt nie lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joł joł Lasencje!:-D Ja dzis mam wolne bo ucze sie do jutrzejszego,ostatniego egzaminu......no dobra powiedzmy sie,ze sie cucze:-P Mam lenia jak diabli:-D Ja ksiazeczki bede jeszcze raz czytala sobie,ale to od niedzieli;)Bede miala teraz duzo czasu na to;) Wyslalam wczoraj ta eske jak mi irrenka radzila:-D Odpisal ten Gwazdor buhahahaa ale dopiero cos o 4 nad ranem:-P Tak czy siak napisał,cytuje:\"Hejcia.Nie obrazilem sie Monia,bo nie mam o co.A jaka Ty piosenke chcialas?Pozdrawiam\" I za chwile po 4 minutach przyslal druga eske;\"żartowałem monia.Jutro Ci ją wysle...buzialki.....\" Obie przeczytalam rano,bo spałam przeciez;) Wygląda na to,ze obrażony o ta kawe nie jest......a moze Tylko udaje?nie wiem.....ale i tak czuje,ze cos mu nie pasi,ze mu odmowilam spotkania.....no i ,że mam mena:-D a wy co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy ja mysle, ze mu i tak troche jest na pewno głupio, ze mu odmówiłaś ;) ale na takiego esa to Ci musiał odpisać, bo by na frajera wyszedł jakby Ci nie odpisał ;D a sama widzisz, próbował jeszcze udac, ze nie wie o jaką piosenke chodzi - czyli,z ę cie uwaznie nie słuchał/czytał a sie okazało po chwili że doskonale wie o co loto i baran i tak wyszedł na idiote... bo próbował swoich sztuczek, poczym sie szybko złamał :D ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie irrenka, faceci tez bez byłych czy kolezanek nie umieja zyc, oni uwielbiaja sie kontaktowac z nimi zebysmy tylkko o nich nie zapomniały ,rezygnują jak wiedza ze sa przegrani.. sexy ,jak utworu nie pamieta jakiego ma ci przysłać? No to udaje wariata,boze jaki ten jezyk męzczyzn jest upośledzony i naiwny... i znajdz takiego mądrego trafi sie 1 na milion...eh!Ale wazne by sie nie poddawac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impressive20 ----wiem ze udal wariata czy głupola:-P dlatego po chwili juz udal ze to zart i sue tlumaczyl......hehe zobaczymy czy przysle ta nutke,jak nie......to i tak nie mam zamiaru mi sie wiecej przypominac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Irrenka, w teorii to ja jestem dobra. Gorzej z praktyką :D Sexy a ja jeszcze myslałam o jednym. Skoro odpisywał o 4 rano. Może po prostu był nieprzytomny / zmęczony / niewyspany? I w pierwszej chwili mu sie zapomniało o jaka piosenke chodzi? Ja sobie tak czasem myślę czy nie przeceniamy troche tych facetów. Mi się czasem wydaje że faceci dzialają raczej na zasadzie bodziec-reakcja. Oni nie analizują, nie zastanawiaja sie godzinami co napisać i co to znaczy że ktoś napisał mu tak a nie inaczej. Nie wiem no, tak mi jakos przyszło do głowy. Czy ten lalus o 4 nad ranem przygotował sobie jakiś plan pt: najpierw udam że nie wiem o co chodzi, żeby Monie troche podrażnić. Czy po prostu złapał do reki komórke, napisal coś tam, potem sie zastanowił i zajarzył o co kaman?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze obca racja;] samotna trzydziecha-pewnie odpisal nad radnem bo byl u jakies panny czyt,małolaty:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunka14222
A co jesli hm facet mówi że bedzie zadrosny oznacza? że ogólem jest czy dopiero bedzie...? Juz biore sie za ta lekturke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×