Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

Czesc Zołzy moje kochane;) Nooooooo nareszcie 2 miesiace labyyyy :D he he czesci z was to tu nie znam:(:( EEjjjjj wiecie co hi hi ja tu sobie do was przyszłam a mój men mi obiadek robi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj unitra ja jestem nowo przyjęta do grona dziewczyny, zastanawiam się czy złożyć milczkowi życzenia urodzinowe czy olać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uni ty to za dobrze nie masz?? :P samotna wiesz, raczej skłanialabym sie ku temu, ze facet o 4 rano nie wie co pisze, po prostu nie mysli i po chwili może juz napisać cos innego z obawy że wyszedł na idiote, a to dopiero dekla z siebie robi tym 2 smsem... tak to widze. ja wiem,z e oni nie myslą godzinami co napisać! my tez nie ;) tylko baby to jeszcze szybciej odpisują - pokazują jakie sa gotowe - tylko nie wiem do czego :D ;) ...a swoje chłopy za uszami maja, oni wcale nie sa tak prosci jak sie czasem wydaje, czasem to kombinują aż za bardzo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy a czy ja wyczuwam zazdrość... hm... ❤️ he he piszesz, ze tak późno, bo u laski był???? no wiesz ja jako, ze koles jest mi zupełnie obojętny widze to nieco inaczej. Prędzej bym powiedziała że z kumplami na piwie! a jakby mi ktos powiedział, ze sobie specjalnie budzik nastawił an 4 rano, zeby Ci tak odpisac to tez bym sie nie zdziwiła - bo to porypany koles przecież ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość - to bedzie zazdrosny
No własnie o to np jak dodam fotke na popularny portal - to ze bedzie zazdrosny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...nie będzie tylko jest! skoro nie każe tego zrobić, warunki stawia i próbuje rządzić, to nawet chorobliwie zazdrosny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irrenka ja zazdrosna??????:-D Co Ty!!!!!!!:-D juz mi minęło to chore uczucie do niego;)a tak napisalam dla zartow bo wiele lasek se dziwilo dlaczego tak pozno odpisal,wiec ja sobie to tak wlasnie wyłumaczylam;)hehe..... On mnie nie interesuje Kochana jak facet...kolega se moze byc,ale nic wiecej;)Ciekawe czy mi przysle ta piosenke?:-P Nie zdziwie sie,jesli tego nie zrobi,bo.......on przeciez nigdy nie umial dotrzymywac obietnic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunka14222
19 lat i jakos mi ciekzo przezwyczaic sie do nowej sytuacji w zwiazku skoro on nie ma o co zabiegac bo byłam ta "miła" a juz pochlonełam pół ksiazki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niuńka tak myślałam, ze Ty młodziutka jesteś ;) nie to, żeby ja staraaa była, bo mam jeszcze 25 lat :P ale ta twoja niecierpliwość mnie tak pokierowała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunka14222
nio młodziutka :D ale tez dojrzalsza i z rozsadkiem taka "miła" ale ta ksiazka mnei zmieni to wiem jak juz zaczełam te triki wprowadzac. Mysle,. że sporo przez to osiagne afacet sie zaskoczy. Aa mam jeszcze pytanie, Co robic jelsi czasem cisza jest czynem to facet i mów cos?- on to lubi bo sam jest pozytywnie zakrecony,wygadany i po drugie?? Czy jak on zakceptował mnie taka miła, spokojna ? nie odwroci sie na te moje inne stwierdzenia? i co mma mu powiedziec jesli stwierdzi, że jakos sie zmieniłam i go szokuje bo wczensiej taka nie byłam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze - radze nie tłumaczyć mężczyzn - przez takie tłum aczenie w stylu \"bo nie chce skrzywdzić\" \"bo tamto \" same robimy sobie wode z mózgu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irrenka>> no coś Ty;) Trzeba sobie odpowiedniego faceta wybrac hie hie;) o_linka>>witam również;) aha a ile masz lat?? ;) niunka>> to widze ze w tym samym wieku jestesmy;) nie dokladnie wiem co za sytuacja jest u ciebie bo mialabym duzo stron do nadrobienia he he ale bede podczytywac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flaczek
przepraszam, ze wcinam sie w rozmowe, ale czy bylby ktos laskawy i wyslalby mi 'dlaczego mezczyzni kochaja zolzy' ? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niuńka>> przeczytałam twoj wpis bodajże spred dwoch stron i było tam takie zapytanie czy jesli ograniczysz pisanie ze kochasz tesknisz itd. to czy on zacznie to robic... Są dwa warianty: 1. Tak zacznie do Ciebie pisac ze kocha, ze tęskni i bedzie ubiegał o to żebys też mu tak pisala (jak to opisuje "Zołza") 2.I wariant drugi ktory był akurat w moim przypadku jakies 1,5 roku temu z byłym chłopakiem : KOLES nawet nie zauwazy ze cos sie zmienilo, ze nie piszesz, nie dzwonisz... Mój były nawet nie zauważył że już nie pisze i nie dzwonie,nie odpisuje na smsy... Wszystko się skonczyło na cale szczescie dla mnie;) to zalezy jeszcze od tego jak kolesiowi na tobie zalezy i czy bierze cie na powaznie...Ja mimo ze bylam ze swoim 3 lata to chyba jednak nie bylam dla niego powazna kandydatka na swoja dziewczyne,ukochana... No ale teraz go nie ma i jest oki;) Pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bejszys
Kurde, schrzanilam swoj plan :P U nas jest tak, ze znamy sie tylko z gg, ja pisze mu smsy na dzien dobry, on mi na dobranoc. Rozmawiamy codziennie na gg. Wczoraj napisalam na dzien dobry i zamierzalam sie nie odzywac az do dzisiaj popoludnia. Bylam na niewidoku na gg, nawet jak wchodzilam, zeby odczul brak, ale.. nie napisal na dobranoc.. Wiec i ja nie napisalam dzisiaj rano na dzien dobry (on byl gdzies na imprezie), no ale teraz wlazl na gg i cholera nie wytrzymalam i sie odezwalam jako pierwsza :P Plan wzial w leb :P On jeszcze niezdobyty, wiec przykladam do lekkiego dystansu duza wage :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flaczek 🌻 ksiazki poleciałay na twojego maila ;) bejszys 🌻 :) no to nie dawaj za duzo z siebie ... bo Cie chłop tylko wykorzysta :o Unitra 🌻 no doskonale sobie wyszkoliłaś chłopa ;) :) Helcia 🌻 to mówisz, że tego lata będziesz kobietą pracującą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bejszys
Heh, ja wiem, staram sie, no ale jeszcze srednio mi wychodzi, jestem mila dziewczyna, zawsze bylam, a teraz staram sie zrobic z siebie wieksza zolze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irrenka przeciez Ty stara jestes jak świat co Ty tu dziewczynie za farmazony wciskasz.ze nie ?hahahaha:-D:-D żartuję oczywiście:-P Dziś rano napisalam ost.egzamin:-D juuuhuuuuu wreszcie 3 miesiące laby:-D Szanowny Koega przysłał mi ta piosenke i jeszcze tak ładnie mnie w mailu pozdrowił:-D:-D Co za koleś:-P Ale wiecie sie czego sowiedzialam wczoraj od kumpeli??Że on znowu bedzie gral u mnie w wiosce na imprezie w lipcu:-O Co roku mamy taką jedna większą gdzie zawsze zą jakies gwiazdy...a on ma grac na zabawie tanecznej:( Grał już 2lata pod rząd wiec myslalm,ze w tym roku nie,a tu kicha:-O I co ja mam zrobic??????Miałam Go nie oglądac,bo jeszcze mi cos \"wróci\" jak Go zobacze:( Poza tym on myli,ze mem tego chłopaka!!!Jak mnie zobaczy samą(mimo i tak tłumu wielbicieli:-P)To pomysli,ze Go bujałam!!!!:( No to sie porobiło no:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexyyyyyyyyyyyyy ja cały czas odnosze wrażenie jak Cie czytam, ze Ty jednak masz jakiś sentyment do tego absztyfikanta :p :o weź wyluzuj, nawet jak masz chłopa to nie musisz byc z nim non stop, jak Cie zapyta gdzie on jest to powiedz, ze pojechał na kurs nurkowania ;) i go zatka! i nie ma problemu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bejszys
Mam i przeczytalam, dlatego staram sie wprowadzac rady z tej ksiazki. Udawalo mi sie i on stawal sie czulszy, bardziej sie angazowal. Ale wlasnie ostatnio jak schrzanilam to jego reakcji nie przewidzialam - to inteligentny chlop i moze sie domyslil co to za "gierka"? Bo wlasnie tez sie nie odezwal. dzisiaj nie wytrzymalam i odezwalam sie pierwsza - odpisal "Witaj moja Piekna", pozniej poleciala rozmowa na gg. Ale widzial ze jestem dostepna, prowokowalam go opisami i nic, sam pierwszy nie napisal :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bejszys no ale o to chodzi, zebys ty mimo wszystko pozostała sobą, żeby to nie były gierki, a żebyś siebie troszke zmieniła... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irrenka sentyment mam racja bo od razu tak sie nie da zapomniec:( a gadac to ja z nim przeciez nie bede:-D Chyba,ze sam podejdzie:-P Z nurkowaniem dobre....:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy no to sobie miej sentyment, ale trzymaj sie od niego daleko i uważaj, zenby wkontaktach z nim nieprzysłodzić ;) Dziewczyny kochane w opisie gg mam link - głosujcie codziennie jak możecie prooooszę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bejszys
Wiem, staram sie zmienic, ale mi to tak szybko nie pojdzie, skoro tyle lat bylam mola dziewczyna. W kazdym razie ten zwiazek chce zaczac na nowych zasadach i troche czasem robie wbrew sobie, ale mam nadzieje, ze zmienie postawe na bardziej zolzowata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to spokojna głowa irrenka:-D To On słodzi nie ja:-D poza tym niedlugo zmieniam nr kom,wiec nie bedze mial kontaku ze mną......:) Lecę posprzątac w chacie,bo przez sesje mi sie tu troche zapuscilo :-P 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Beiszys bo tu chodzi o to by pokochać siebie wtedy i facetn as pokocha, No włąsnie, nei sądzicie dziewczyny że to kultura nas troche krzywi? Niby równouprawnienie. Ale nie uważacie zenormy kulturwoe troche nam zniekształcają nasz obraz. Botzreba być skromnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×