Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ita77

Kto zaczyna starania w 2009 ?

Polecane posty

Hehehe dobra bruska....:):) Ja to ubolewam nad rozmiarem..:(Moglby byc wiekszy....A co do ciasta to bylo cos podobnego do szarlotki:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1201 wpis oto czynie na naszym topiku :):):):) cudnie sie nam temat rozwija heh a tu prawie szarlotka mi przed nosem uciekła buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja czy już posprzatałyście dom, ugotowałyście obiadek????? nikogo nie ma masakra jakaś wrrrrrrrrrrrrrrrr a co do wiatru to jak wyszłam z biura jak mi zawiało to myslałam że mnie za włosy na drezwie powiesi , a w samochodzie w lusterku ujrzałam fryzure jako najświeższy krzyk mody :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny tak sie zastanawiam...duzo czytalam, ze kobiety bedac w ciazy tez czuly bole jak na @...ja mam miec jutro a takich bolow zero (zawsze byly) nie wiem juz jak to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mootylku ale tez były takie co pisały, że nie miały zadnych objawów, spokojnie moja mała do jutra zostało ci bardzo mało czasu, rozluźnij sie , pośmiej sie z nami powydziwiaj i ciesz sie życiem :):):):) ja wierze że bedzie dobrze :D:D:D Mootylku ale ty też w to musisz wierzyć powiem tak dopóki nie ma @ to zawsze jest szansa na dziecko czyz nie mam racji :):):):):) nie mówie o skrajnych przypadkach, którym sie cos dziwnego trafilo :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No masz racje:):) nie chce juz o tym myslec....:) Ide sobie pomalowac pazurki czyms sie zajme hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak trzymaj ❤️ ja codziennie robie sobie postanowienie że zrobie sobie takie spa podczas kapieli ale jak wchodze do wanny to mi sie odechciewa wszystkiego :):):):) pa dziewczynki ja zmykam do domciu HUUURRRRAAAA!!!!!!!!!! nareszcie i głowy do góry :D:D:D:D razem przez wszystkie nasze dzieje przejdziemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
która juz jest w ciazy?? pochwalic mi sie tu;) Jenifer??? jak sie czujesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej:) Jolitko my tu wszystkie jestesmy w ciazy-ZAPOMNIALAS????????? Ale w urojonej;) Witam kolejna staracze:)Mam nadzieje ze bedzie aktywna w naszym topiku:) A mnie ciagle cos kluje,i sie wcale nie wkrecam bo wiem co czuje,ale to nie musi wcale swiadczyc o ciazy,ale jakis znak to tez moze byc:D Jeszcze 10 dni i juz bedzie 27 nie moge sie doczekac:) Dzis sie dowiedzialam kiedy moj maz ma wolne i juz wiem kiedy bedziemy w PL Fajnie ze juz cos moge zaczac planowac:) Jak macie czas to poklikajcie chwilunie.Napiszcie jak wam popoludnie zlacialo-ja zasnelam:P a moje dzieci mialy samopas;) Ale mnie sie tak spac chcialo oooooooooo szok....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc i czołem !! jestem przezylam dentyste buuuuuuuuu:P a juz myslalyscie ze sie mnie pozbedziecie a tu psikus Pumka powraca boze ale ja swiruje masakra odbilo mi bo sie ciesze bardzo ze juz po dentyscie troszke bolalo ale to nic mala dziurka maly bol oj i nie dala znieczulenia bo mala dziura :P ale jestem cala :P hihi bruska a fryzurke to tez mialam dzis niezła tak hmmm wiatr we włosach :p normalnie trzeba by bylo dzis miec grzebien w samochodzie :P mi teraz ocieplaja blok chlopaki robia remont i jak wysiadam z autka pod blokiem to zawsze lukaja na mnie ale dzis to pewnie dlatego ze mialam super fryz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikogo nie ma ,wszystkie patrza na Ule brzydule;) Do jutra kobietki-buziaczki dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuzwa juz prawie 19 sta ale ten czas leci musze isc teraz ogarnac chatke i wszystko przyszykowac na jutro. moze zagladne jeszcze pozniej buzka dla was kochane !!! papa zamelduje sie po 6 rano :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam lubie Ule brzydule :p ale w tygodniu nie mam na nia czasu :( za to ogladam maraton w sobote powtarzaja odcinki z Ula :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze ja sie zegnam a tu Pumka wyskakuje:) Ciesze sie ze zyjesz po dentyscie;) A co do panow ocieplajacych blok to sie wcale nie dziwie-taka laska to uhuhu:) A ty pojutrze zas masz gina i cytologie nie-i zero seksu:( Ale w eekend i we wtorek nadrobicie wszytko bz bz bz bzzzzzzzzzzz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frecia sexik juz byl haaaaaaaaa nie wytrzymalismy ale taki w gumce bleee nie lubie gumek :P tak teraz w czwartek ide do ginia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jeszcze chwilke mam :D nie moge bez was życ !! haaaaa to jakas paranoja :P ale fajnie tak pogadac :) a moj w pracy calymi dniami pracuje, zreszta on juz ma mnie dosc i tego mojego gderania o ciazy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o brusce sie marzy SPA uhuhuhuhuuuuuuu:P ja jak sobie robie domowe SPA to mi sie zawsze dobijaja do łazienki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj oj jak ja to lubie słuchac ........ Paulla :) \" Juz wiem ze od dzis chce dzielic z toba wszystkie moje sny zasypiac i budzic sie przy tobie do konca swoich dni.......\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolitko czuję się trochę lepiej Kupiłam test achaha Jutro robię rano Myślę pozytywnie A połaziłam sobie z córcią u kuzynka bylismy taki maluch roczek kończy Macie jakis pomysł na prezent???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj kurcze, napatrzyłam się na te konkursy dziecięce i wkleiłam fotkę Kasi do konkursu Pampersa - tak sobie, i mi coś nie wyszło... komentarz mi nie wyszedł.... tzn wyszedł, ale można dwojako zrozumieć :O ale już posłałam kolejne zdjęcie z normalniejszym komentarzem :p ja to nocny marek jestem, a wy pewnie już śpicie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iiiiii ????????? dzien dobry melduje sie ale nie jako pierwsza dzis :( wyprzedzila mnie testujaca ,mamuśka?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bruska jak ty to obliczasz ze to twoj byl 1201 wpis?????? hmmmm chyba nie liczylas po koleiii???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pod zmienionym nickiem ja tez zagłosowałam na ta sliczna panienke z wiaderkiem :D ach dzieci sa kochane !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×