Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ita77

Kto zaczyna starania w 2009 ?

Polecane posty

Po kilku nocach panna młoda skarży się matce: - Wiesz mamo już kilka nocy śpimy razem i nic, jeszcze się nie kochaliśmy - Ależ córeczko, może jest zestresowany - Ale mamo on tylko książkę czyta, i wcale nie zwraca na mnie uwagi - Wiesz córeczko, skoro on nie zwraca uwagi to może ja się położę zamiast ciebie i sprawdzę, o co chodzi. I tak zrobiły. Maż w łóżku czyta książkę, teściowa się kładzie i leży, nagle maż wsuwa rękę pod kołdrę i w majteczki zaczyna rękę wkładać. Wyskoczyła teściowa z łóżka i do córeczki: - Ależ kochanie, chwile leżałam i zaczął się do mnie dobierać - Tak, tak..., Palec zmoczy, kartkę przewróci i dalej czyta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówi kolezanka do koleżanki: - Wczoraj wchodzę do kuchni a mój mąż siedzi na taborecie i wali sobie konia! - I co?! Zrobiłaś mu awanturę? - Nie - zrobiłam mu laskę - lepiej umyć zęby niż podłogę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Panie doktorze, w jakiej pozycji będę rodzić? - W takiej samej w jakiej nastąpiło poczęcie. - Niech mnie pan nie straszy! Jak ja urodzę na tylnym siedzeniu samochodu z noga wysunięta przez okno?! No to dziewczynki uwazac jakie pozycje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie seans kawałów haha :P Gej z gejem sie pokłócili. Jeden mówi: - huj ci w dupę!!! Na co drugi odpowiada: - to co już zgoda ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przychodzi Jasiu do domu , przechodzi obok drzwi do dużego pokoju i słyszy namiętne stękanie , zagląda przez dziurkę od klucza i widzi jak ojciec posuwa matkę od tyłu i krzyczy "chce dziewczynkę!!! " . Ojciec skończył wyszedł z pokoju a Jasiu tak myśli i ...wiem! podbiega szybko do na wpół zgiętej jeszcze matki łapie ja za dupę i posuwając krzyczy - CHCE KOMPUTER CHCE KOMPUTER!!! ten jest najlepszy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odbija mi wiem hahaha ale sie smieje z tych kawałow a wy laski znow zupy poprzypalacie :P Synek mówi do tatusia: - Całowałem się z dziewczyną ! - I co mówiła ? - Nie słyszałem bo uszy mi zatkała udami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczas wytrysku. Jeden plemnik już dalej nie może... Więc krzyczy do pozostałych: "HEJ! Wiecie że jesteśmy w dupie?" Na to reszta plemników zawróciła z niesmakiem. A jeden, który to wymyślił dotarł do celu. To właśnie tak rodzą się geniusze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spotykają się dwie zaprzyjaźnione przyjaciółki: - Dlaczego włożyłaś minispódniczkę? - Wole, żeby szef patrzył na moje nogi niż na ręce... Bruska a nie mowilam ze to dziala :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Kowalska, czy pani wie, że mój mąż to 300 procentowy impotent? - 300 procentowy? - Ano tak, Do wczoraj to on był 100 procentowy, ale wczoraj spadł z drabiny, złamał sobie palec i zębami odgryzł język...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warto przeczytac :P Dyrektor firmy potrzebował nowego pracownika. Dał ogłoszenie do pracy, jego ludzie przeegzaminowali wcześniej kandydatów ... aż zostało ich w końcu 4-rech najlepszych. Aby rzeczywiście wybrać najlepszego dyrektor postanowił przeegzaminować ich osobiście. Wezwał więc ich do swojego gabinetu i posadził obok siebie. 1-wszego z nich spytał: - Co według pana jest najszybsze na świecie? Facet pomyślał chwilę i mówi: - To myśl. Wpada do głowy, nic jej nie poprzedza po prostu jest. - Świetnie - komentuje naprawdę zadowolony z odpowiedzi dyrektor. Zwraca się do 2-giego z tym samym pytaniem. - Mrugnięcie - odpowiada kandydat - mruga się okiem cały czas a nawet tego nie zauważamy. - Bardzo dobrze - mówi dyrektor i pyta 3-go. Ten miał więcej czasu więc starannie przygotował dpowiedź: - No więc w domu mojego ojca jak wyjdzie się na zewnątrz budynku to jest tam taki mur. Jest na nim przycisk jak się go wciśnie to momentalnie zapala się światło na całej posesji. Nie ma nic szybszego niż włączenie światła. - Doskonale! A pan? - pyta 4-tego kandydata. - Według mnie najszybsza jest sraczka. - Co?! - pyta zdziwiony dyrektor. - Spokojnie, już wyjaśniam. Widzi pan przedwczoraj źle się poczułem i pobiegłem do kibla. Ale zanim zdążyłem pomyśleć, mrugnąć czy włączyć światło zesrałem się w gacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko..... Polak przyleciał do USA. Idąc ulica Nowego Jorku widzi mężczyzn stojących w długiej kolejce. Podchodzi i pyta: - Po co stoi ta kolejka? - Stoimy, bo skupują spermę. Płacą 5 dolarów za jeden wytrysk. Polak idzie dalej. Na sąsiedniej ulicy zauważa drugą, jeszcze dłuższą kolejkę złożoną z samych mężczyzn. Podchodzi na jej koniec i pyta: - Co to, tutaj też spermę skupują? - Tak. - A po ile za wytrysk? - 10 dolarów! - To i ja stanę! Nagle za Polakiem staje jakaś kobieta. - Po co tu pani stoi? Przecież tu skupują spermę. Ponieważ kobieta nie odzywa się, kontynuuje: - Co, też ma pani spermę? Kobieta nie otwierając ust: - Mhm...!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kierownik: Kowalski, czy lubi pan spocone dziewczyny? Kowalski: No, nie bardzo... Kierownik: A ciepłą wódkę? Kowalski: Tez nie. Kierownik: To po jaka cholerę chce pan urlop w lipcu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bzyka facet panienkę na cmentarzu i podchodzi do niego drugi facet i mówi: - Daj pobzykać!! Na to pierwszy : - Wykop se !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszka dzieki za towarzyszenie w kawałach :) zmykam do domciu papa miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HHHHHHHHHHAAAAAAAAAAAAA hahahahahaha ale sie usmialam skad wy je bierzecie:) Boki zrywac:) Muszka widze ze juz sie udobruchalas ze sprzataniem tak jak i ja:) teraz tylko dam chlopakom obiadek i juz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki co tu taka cisza?????? To do nas nie podobne:( Piszcie co robicie:) wogole cos napiszcie:) A tu was nie ma i nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nic juz z tego wszystkiego nie rozumiem dziewczyny zaraz padne na cycki i ręce normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj mnie brzuch boli jak na @ i prawy jajnik lekko i na dodatek mam o zgrozo śluz płodny no dosłownie!!!!!!!!!! a to dopiero mój 8 dc więc nic juz nie kumam no nic :o:o:o:o:o chyba ze ten wiesiołek coś pokręcił, bo dzięki niemu to ja mam duuuuużo śluzu dziewczyny więc on działa :):):) dobrze, że cycki mam spore to sie nie potłuke przy padaniu :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jak ja mam byc przy zdrowych zmysłach jak tu takie ceregiele z tymi płodnymi i niepłodnymi sprawami kufa mać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale cichutko sie zrobiło tutaj i puściutko ;););) az tyle sprzątania macie dziewczynki :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mootylek będzie gicior :):):):) no ja w ciebie wierze i w żołnierzyki twojego męża jeszcze bardziej :P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam oj tam :-) nie martw sie tymi płodnymi i nie plodnymi i profilaktycznie gwałc swojego chłopa codziennie-żeby nie przeoczyć dni plodnych oczywiscie :-p a dla wiekszej pewnosci 2 razy na dzień :-) :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×