Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ellllaaaaa

SIEDLCE sala weselna

Polecane posty

Gość ewela1238
Carla byłam w tamtym roku na weselu w sali Orchidea, i miło wspominam, sałabardzo ładna obsługa bardzo miła, jedzenie dobre, z tego co wiem chyba nikt po weselu nie narzekał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela1238
Carla byłam w tamtym roku na weselu w sali Orchidea, i miło wspominam, sałabardzo ładna obsługa bardzo miła, jedzenie dobre, z tego co wiem chyba nikt po weselu nie narzekał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narzeczona:)
My planujemy wesele dopiero na 2014 r. i potrzebujemy dużej sali, tzn. 350 os. Chcialibysmy sami zorganizowac. A z tego co wczesniej przeczytałam tylko Strumyk i Wisniew pomieszcza moich gości. Powiem szczerze, ze myslalam iz znalezienie sali to bedzie jedna z łatwiejszych rzeczy :P Może macie jeszcze jakies sale w zanadrzu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carla109
wielkie dzięki za info:) My planujemy na 2014 tam wesele, jeżeli ktoś jeszcze był tam to bardzo proszę o wypowiedź najbardziej zależy mi na temat jedzenia czy nie jest za mało na stołach i czy smacznie... dzięki:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytryna86
byłam ostatnio na weselu w orchidei i było bardzo dobrze, sala piękna, jedzenie pyszne i dużo na stołach:)dania gorące tez super i spore porcje:) co do sali na 350os z organizacja własną to zapytaj jeszcze w Zbuczynie w sali Centrum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina i Robert
Serdecznie polecamy salę weselną Wersal Siedlecki.Dla par , które szukają większej sali tak żeby zarówno komfortowo bawiło się 100 i 200 osób sala jest idealna. Posiadają swój hotel , duzy parking i piękny ogród z ogromną altaną.Obsługa dopieszczała najbardziej wymagających gości. Dużo miejsca przy stołach ,co w dzisiejszych czasach ,też juz coraz rzadziej jest spotykane. Jedzenie elegancko podane jak w wykwintnej restauracji. Polecamy opcję drink baru i stołu wiejskiego( wedliny przygotowywane przez włascicieli lokalu- wiec bez żadnej niezjadliwej lipy). osobiscie nie wiemy , czemu niektorzy puszczaja ploty na temat jedzenia lub oblugi , chyba dlatego ze na codzien stołują sie w lokalach typu mc donald i nie znaja innych standartów;) Właścicielka rzetelna i uczciwia bardzo przyjazna i kontaktowa. co do zespołu polecamy zespół IMPULS z łukowa, jako nieliczni graja muzykę na żywo bez playbacku.maja w skladzie elektryczne gitary saksofon a nawet perkusję! muzyka koncertowa!!! Zdjecia Michał Moryl artysta "pęłnym fleszem".Jest zawodowym fotografem a nie samozwańczym artysta dorabiającym weekendami. Zyczymy wszystkim Narzeczonym udanych wesel.To cudowna chwila;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda_maskotka
ELA TOMYŚLAK z Węgrowa, miałam ogromna nieprzyjemność z nią współpracować. Zepsuła mi całe wesele, które gdyby nie ona było cudowne. Już od samego początku były z nią problemy, bo ciężko było się z nią dogadać, nic jej nie pasowało, na wszystko narzekała chociaż co chciała to miała zapewnione. Miała mi zrobić wesele na 250 osób, na weselu było osób trochę ponad 200 i zabrakło jedzenia, którego było nie do przejedzenia. Jej wytłumaczeniem było, że ludzie jedzą jak świnie. A wynieśli mi tyle że głowa boli, napoje, lody, wędlinę, mięso, frytki nawet już gotowe ciasto i przystawki na stoły. Omijajcie ją szerokim łukiem. Jej wynajęcie było największą porażką mojego życia, nigdy nie przypuszczałam, że będę musiała płakać na swoim weselu. Kucharka może i dobra ale złodziejka, fałszywa, krętaczka, kobieta z zerową kulturą osobistą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich internautow, raz na jakis czas zagladam tu na forum i juz nic mnie nie zdziwi z tego co tu czytam, ale chce napisac jedno dla osob ktore pisza co im slina na jezyk przyniesie: generalnie da sie ustalic kto, z jakiego ip pisze i pewne temty ktore sa tu poruszane ocieraja sie o przestepstwo wiec zastanowcie sie dwa razy zanim cos glupiego napiszecie, zastanawim sie czemu ludzie ktorzy sa tu oczerniani nie zajma sie tym i nie wytocza sprawy cywilnej tym ,,pisarzom;; poki co nie slychac o takich przypadkach ale mysle, ze do czasu, wiec prosze niektorych o opamietanie i nei pisanie dyrdymalow, pozdrawiam forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;):):)
Wydaje mi się , że pani ,,sasiadka" została wywołana do tablicy. Czy wcześniejszy post nie jest o pani? Stąd to oburzenie. Co do procesu to moim zdaniem ruda_maskotka powinna wytoczyć proces kucharce. Nie powinno być tak , że jakaś osoba swoim pazerstwem rozwala komuś WESELE! Pozdrawiam Cie ruda_maskotko i radzę Ci iśc do sądu. Ja bym tak zrobila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koncz678
witam. słaszałam ostatnio że w sali Orchidea jest mało jedzenia i że dzieci do lat10 za 50% zniżki dostaje tylko z rosołek z dań gorących... Czy to prawda? I jak kogoś nie ma przy stole i było i nie dostał dania gorącego że nie donoszą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadna ze mnie kucharka i guzik mnie obchodzi pichcenie kucharek na weselach po tanuiosci, chcieli taniej to maja a teraz wielkie pretensje, pewnie- zle zostal usluga wykonana to maja prawo isc do sadu ale pisanie nazw lokali, oczernianie, pisanie nazwisk na forum publicznym to jest cos co moze i powinno byc scigane z urzedu, maja problem to niech brudy piora we wlasnym domu lub sadzie a nie na forum publicznym. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodaZonaaaaaaa
po taniości???? każdy orze jak może, według mnie to po prostu nie jest przepłacanie i proszę uwierzyć, że da się zrobić dobre wesele z kucharką itp. ale nie każdy ma szczęście trafić na godną zaufania osobę. Jeśli nie podamy nazw lokali czy innych namiarów to skąd będziemy wiedzieć na czyj temat jest opinia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koncz767
witam. słaszałam ostatnio że w sali Orchidea jest mało jedzenia i że dzieci do lat10 za 50% zniżki dostaje tylko z rosołek z dań gorących... Czy to prawda? I jak kogoś nie ma przy stole i było i nie dostał dania gorącego że nie donoszą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAŁAMARNICAAKJ!
DO narzeczona:) W Strumyku max to 200os!!! 350os wejdzie jak do dyspozycji będzie parking i pozostałe 2 piętra tego budynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek9009
Odstąpię termin wesela 25 Sierpnia 2012r. w sali weselnej "Wiśniewianka" w Wiśniewie tel:505-814-570 dzemes@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia M:)
Witam, Z przyczyn losowych mam do odstąpienia termin 13 październik 2012 r. w lokalu ZAJAZD EUROPA. Cena 150 zł/os + hotel gratis (w cenie 5 gorących dań, 10 przekąsek, deser lodowy, szampan, napoje) Zaliczka 3000 zł. Jeśli ktoś jest zainteresowany proszę o maila na adres: gosiaczek13-1988@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młody pan
Mieliśmy przyjemność organizować nasze wesele 16.06. 2012r. w Sali weselnej Olimpia w Siedlcach. Współpraca związana z przygotowaniem oraz realizacją naszego wesela, spełniła nasze oczekiwania w stu procentach. Jesteśmy zadowoleni z sali, jedzenia oraz kontaktu z właścicielem. Sala jest duża, bardzo elegancka i dobrze oświetlona. Dania główne oraz przekąski wyglądały bardzo apetycznie i świetnie smakowały. Wszystkim polecamy kartkóweczkę z tej sali chyba najlepsza jaką dotychczas jedliśmy. Dobra obsługa: krótki czas oczekiwania na dania, dbałość o czystość na stołach dla gości, na stole wiejskim, czy na stole kawowy. Kącik kawowy rewelacyjny -u nas bardzo ładnie prezentował się w winami i ciasteczkami ( bardzo pyszne babeczki). Na wyróżnienie zasługuje dobry i życzliwy kontakt z właścicielem. Dało się odczuć indywidualne podejście, a Pan Darek niejednokrotnie służył dobrą radą np. w ramach ustalania menu, czy ustawiania stołów dla gości. Plusem sali są miejsca noclegowe. Na uznanie zasługuje też duży parking i profesjonalny stół dla barmana, to szczegóły, ale z pewności wpisują się w zalety sali. Bardzo polecamy!! Ania i Marcin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może macie jakieś doświadczenia dotyczące sali haramata w Siedlcach, w przyszłym roku organizuję tam wesele a ostatnio docierają do mnie same negatywne opinie nt tej sali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia M:)
Witam, Z przyczyn losowych mamy do odstąpienia termin 13 październik 2012r. w lokalu ZAJAZD EUROPA. Cena 150 zł/os + hotel dla 40 osób GRATIS (w cenie 5 gorących dań, 10 przekąsek, deser lodowy, szampan, napoje, ciasta, tort, Apartament dla młodej pary). Zaliczka 3000 zł. Mamy także do odstąpienia w tym terminie zespół BRAWO (do obejrzenia płyta z wesela podczas którego grał ten zespół) oraz kamerzysta z firmy KRAINA WSPOMNIEŃ (także posiadamy płytę do obejrzenia z nakręconym przez nich weselem). Wiemy również, że wolne terminy mają w tym dniu świetni fotografowie: Tomasz Krzymowski oraz Daniel Woliński. Jeśli ktoś jest zainteresowany proszę o maila na adres: gosiaczek13-1988@o2.pl< /a>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Weselny
Super Młoda Para , rodzice ,obsługa sali Olimpia , fantastyczny zespół Kress cóż to była za noc !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Weselny
Super Młoda Para , rodzice , obsługa sali Olimpia , fantestyczny zespół Kress cóż to była za noc !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość weselny 2
Oj zgodzę się z przedmówcą zespół bombowy a i obsługa w tej olimpii profesjonalna aż za bardzo bo tańczyć nie chciały:-) a pobrykal bym z jedną:-)ogólnie chyba najlepsze wesele na jakim bylem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta i Kamil
Witamy,z przyczyn losowych mamy do odstąpienia termin wesela w Zajeździe Europa 20 lipca 2013r. Sala do 300 osób, duża, widna i bardzo ładna. Cena zaliczki 2500zł. Zainteresowanych prosimy o kontakt 500648834

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośka z Kressu
Dzięki za bardzo pochlebne opinie na nasz temat, jako zespół z 25-cio letnim doświadczeniem musimy trzymać fason. To tak jak z winem im starsze tym lepsze. Zapraszamy www.zespolkress.pl ...Pozdrawiamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł/
Witam. Robiłem wesele w sali "Pod Arkadami" w Korczewie. Polecam gorąco. Jedzenie świetne, miła obsługa, lojalni ludzie. P.S. Polecam również zespół WEST. Profesjonalnie prowadzą wesela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedlczanka
HEJ MAM PYTANKO CZY SKORZYSTALIBYŚCIE Z USŁUG KONSULTANTA ŚLUBNEGO ORGANIZUJĄC SWÓJ ŚLUB???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość worek kartofli
tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ollus
a co myślicie o Haramacie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytu
To chyba tam niedawno Panna Młoda dostała w twarz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×