Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ellllaaaaa

SIEDLCE sala weselna

Polecane posty

Gość future543
MArtylinka87 - jesteś jakaś ograniczona?-na poprzedniej stronie masz opis sali u Anny( negatywny bardzo ) a Ty dalej podgrzewasz wątek- czytasz forum i nic nie rozumiesz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość future543
Powiedz jasno jakiego terminu szukasz , a sale może same się zgłoszą do Ciebie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta i Kamil
MArtylinka87 a może pasuje Ci 20 lipiec 2013 roku w Zajeździe Europa?? My chcemy odstąpić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MArtylinka87
niestety, potrzebuję sali w maju;/ a Europa, faktycznie, nie jest tak drogo jak się może wydawać, niestety człowiek uczy się na błędach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ponawiam swoje pytanie o kontakt do dobrej i sprawdzonej kucharki z okolic siedlec ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Martylinka87: możesz powiedzieć z jakiej sali zrezygnowaliście i co było w niej nie tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zespół na jesień 2013
A ma ktoś namiary na fajny zepół, ale który bierze max 3000 zł. Bo przerażają mnie te ceny! Gdzie nie zadzwonie to min. 4000 zł ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atolka
Polecam zespół DEF, mają stronę internetowa, biorą 2700 ale to jeszcze zależy od ustaleń. Nr tel do Ani z zespołu 510 122 234. Ja sama waham się miedzy zespołami Def(2700), Test(3300) lub Reactiv (3500).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanta :)
Hej pomóżcie co sądzicie o wodzireju Piotrze Pastorze słyszałam że fajny człowiek i ciekawie prowadzi zabawę weselną ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxixxxxzxxx
NIE POLECAM WRĘCZ ODRADZAM sale haramate!!!! nie dajcie się nabrać, tak jak ja! czułym słówkom pani właścicielski.zobowiązała się od stycznia do gruntownych remontów , do września nic nie robiła. a do piątku wieczór przed moim weselem gipsowali przed domem, wstawiali drzwi, ze nawet vodki nie można bylo przywieżć. obsługa do dupy, i żałuje jak nigdy w życiu, wybór dań był szeroki ale na stołach pustki, mało kelnerek, na 1 danie czekali wszyscy ponad godzine, półmiski 1 na metr stołu, jedzenie które miało zostać z wesela zostało przez panią właścicielke BEZ MOJEJ ZGODY WYRZUCONE POD JEJ WINOGRONO. na poprawinach mimo ze płaciłam od osoby, jedzenia nie bylo .półmiski malutkie 1 na metr. i nawet nie miała żeby je wymienić. GDYBY NIE STÓŁ WIEJSKI, KTÓRY JUŻ SAMA ORGANIZOWAŁAM GOŚCIE NIE MIELI BY CO JEŚĆ.WESELE URATOWAŁ MÓJ ZESPOŁ SYSTEM!!!!! POLECAM 10/10 Z CZYSTYM SERCEM, pozdrawiam panią Gałachowską !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanta :)
Szukam dj lub wodizreja niedrogo może mi coś polecicie, nie byłam na takim weselu jeszcze tylko z zespołem podpowiedzcie coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MArtylinka87
Sala Haramata, o której ostatnio tak głośno, niestety zaliczka, zresztą bardzo duża, przepadła, ale lepsze to niż nieudane wesele,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MArtylinka87
Sala Haramata, o której ostatnio tak głośno, niestety zaliczka, zresztą bardzo duża, przepadła, ale lepsze to niż nieudane wesele,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja41
Mogę wiedzieć ile płaciłas w Haramacie od osoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxixxxzxxxx
135 za osobe w haramacie. z poprawinami. cena wyrzucona w błoto. tak kraść pieniądze mało kto potrafi. KTO SZUKA ZESPOŁU POLECAM SYSTEM. SZUKAJCIE, KTO LUBI DISCO POLO, MIELI GRAC DLA MŁODYCH GRALI, MAŁO KTO SIEDZIAŁ ZA STOŁEM, DALI Z SIEBIE 150%, wszystkim się podobali. wzieli 3 tys. jakbym drugi raz wesele robila, jeszcze raz bym ich wzieła, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rako
Witam właśnie w sobotę bawilismy się Zajeżdzie Podkowa , miła atmosfera, ładna obsługa , fajna kapela Kress jednym słowem OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy nie przeszkadzało Wam ani gościom to że trzeba było przechodzić do sali tanecznej ? a jak jedzenie smakowało ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atolka
W sobotę byłam na weselu w Imperium. Wesele było na 160 osób. Fajnie i luźno, sporo miejsca i nawet gdyby było wiecej osób to też było by ok. Wg mnie to 200 osób to na spokojnie wejdzie i bedzie jeszcze dużo miejsca do tańczenia. Jedzenie pyszne, polecam strogonowa, najlepszy jaki kiedykolwiek jadłam i karkowkę z kluskami śląskimi, mniam, mniam. Jedyne do czego miałabym uwagi to tort. Trafiłam na wersję śmietankowa, smakowała sztucznie, odradzam. Podobnie z ciastem na stołach, powinni zmienić cukiernię, bo psuje to całościowo bardzo dobry efekt sali. Super zaś były ciasteczka na stoliku kawowym, grzybki, babeczki, orzeszki, rogaliki itp smakołyki, które najprawdopodobniej robione były na miejscu, wygladały na domowej roboty a smakowały jak ciasteczka z dzieciństwa :) Stoły bogato zastawione przystawkami, co oczywiste nie próbowąłam wszystkiego, ale pycha była rolada szpinakowa z łososiem i tatar, za którym ogólnie nie przepadam, ale ten mi smakował. Obsługa miła i w pełni profesjonalna, spora liczba kelnerów dzięki czemu dania roznoszone były szybko i zawsze trafiały gorące. Szczerze mówiac wystrój sali nie dla mnie(kwestia gustu) i sala dla nas za duża, ale innym polecam z czystym sercem i rozumiem, dlaczego moi przyjaciele wybrali właśnie ją. Polecam Imperium. Ps. Za Taxi o 4 rano z sali na Chrobrego zapłaciliśmy tylko 40zł, co też jest plusem dla gości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc56
A wiesz ile za taką przyjemnośc w Imperium trzeba zapłacić? Ja byłam rok temu, i jak dla mnie sala nadaje sie do gruntownego odświeżenia przede wszystkim wewnątrz: te zyrandole, kwiatki, wazony.. (pachnie stylem sprzed dobrych kilkunastu lat). Co do jedzenia, nie wiem, może sie poprawiło, ale jak dla mnie rok temu nie było co jeśc i wszystko podane na tandetnych półmiskach z arcoroku do tego sztucce teżm jak z knajpy przydrożnej. Sorry, ze tak pojechałam, może nie którzy nie zwracaja na takie detale uwagi.. Co do plusów, to faktycznie jest sporo miejsca i mozna odsapnąc na kanapch przy wejściu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atolka
Remontu chyba nie było a zastawa (sztućce) nie należy do najnowszej, ale wszytko czysciutkie i błyszczące, a to ważne. Wybacz, ale jako osoba pracująca w branży gastronomicznej wiem jakie są koszty wymiany zastawy na nową a do talerzy nie ma się co czepiać, bo są białe uniwersalne i nie widziałam żadnych uścerbień. Bardzo ładne i nowoczesne łazienki, moze trochę ciasne, bo 1 umywalka i tylko 2 kabiny dla Pań, ale na są na ścianach duże lustra, w którym mozna wygodnie się przegladać i odświeżyć makijaż. Moi znajomi podpisywali umowe rok wczesniej i płacili za wesele 150zł od osoby. Wesele musi być na min 100 osób, taki zapis jest w umowie. W tej cenie zorganizowane są poprawiny dla 50osób gratis. To korzystne rozwiązanie. Każdemu podoba się inny wystrój a jeśli Ty masz coś do talerzy to proponuje zorganizować wesele w Orchideii, tam są talerze z najwyżej półki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc56
150pln uwazam, ze to max. jak za taki standard. Nie mam nic specjalnie do talerzy, ale zawsze przyjemniej człowiek się czuje, jak jest wszystko ładne i eleganckie. Mogę sobie wyobrazic, jaka jest róznica w cenie pomiedzy talerzami (i nie tylko) w obu lokalach, więc cena Orchideii jest wg mnie bardziej dopasowana do oferty. Ogólnie nie chce rzucać nawzami sal ale każdy chyba ma oczy i widzi, co i jak jest zrobione. I może wystrój to kwestia gustu, ale ciekawe w jaki procent gustów trafiają oba lokale?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moje dni policzone
Chciałam zauwżyć, że konkurencja jest coraz wieksza a niż demograficzny tuż tuż, może warto poczekać 2-3 lata,,, ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atolka
Poczekać 2-3 lata ale z czym?? ze ślubem czy z remontem sal?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Violet855
Jakiś miesiąc temu byłam w Olimpii szukając sali dla siebie. Cena na wrzesień 2013 to 155 zł. Co chcesz jeszcze wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olazik
A co myślicie o zespole Tequila? Ktoś się bawił ostatnio na weselu na którym grali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BONOZ
a co zawiera cena 155 zł? podaj co jest w cenie- lokal z wyglądu baardzo przeciętny, ale może ciakwa oferta kulinarna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Violet855
W cenie jest w sumie taki standard, 5 dan goracych, jak dobrze pamietam to 10 czy 11 przekasek, ciasto, napoje, itp. Ciasto i tort kupuja, nie pamietam skad. Tak czy inaczej nas rozmowa z wlascicielem raczej nie zachecila i mimo troche wyższej ceny wybralismy inny lokal. Ale najlepiej samemu jest sie wybrac i porozmawiac, wiadomo, kazdy patrzy na co innego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukam zespolu na wesele- tak do 3500-4000max zl- co polecacie, gdzie graja na akoreonie,cos potrafia zrobic -biesiade etc.co do sal bylem w kilku- chodowiak, olimpia, novotka,tip top, podkowa, te wymienione byly zbyt male na moje wesele ale olimpia i nowotka maja bardzo fajny wystroj, w ostatecznym rozrachunku wybieralem miedzy europa a rafalskimi i wybralem europe- siolo zbyt ,,tradycyjne,, dla mnie, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×