Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ellllaaaaa

SIEDLCE sala weselna

Polecane posty

do adolek Polecam zespół Vaders. Podam Ci telefon 501 041 627, albo stronę www.vaders.pl. Naprawdę grają dla wszystkich, a repertuar dobierają do gości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akawa
Odnośnie Olimpi- to mają fatalną podłogę - jest bardzo śliska i niewygodna do tańca terakota - na pograniczu złamania nogi - a jak coś się wyleje to ślizgawka, no i wystrój-jak dla mnie zbyt "szkolny " b-bardzo jasna "zimna" sala . Mi się osobiście nie podoba. Obśługa może być , potrawy standard.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atolka
Do młodapanna: zespół Vaders grał 8 wrzesnia na weselu mojej przyjaciółki i wogóle mi sie nie podobało. Grali chyba tylko dla siebie nie patrzac na gosci. Oczepiny to tylko 3 marne i tandetne zabawy. Zaczeli grac dobrze dopiero około 3 gdy goście już się rozchodzili. Nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atolka
Mam pytanie w kwestii foto i video. Czy ktoś z Was korzystał z usług kamerzyty Pana Grabowskiego? Jakie są Wasze spostrzezenia? A może ktoś miał styczność z Kamilą Grabowska, jego córka i fotografką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynka90
Zespół. tylko i wyłącznie KRESS. byłam na weselu na którym grali- wyszłam totalnie zmęczona. Wokal super, dobór repertuaru bez zastrzeżeń. Cena 3500zł. Sama bede miała ich na weselu :) Gorąco polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosias13
Do Akawy powyżej: chyba musiałaś mieć wyjątkowo śliskie buty, bo my nie zauważyliśmy takiego problemu, albo szukasz tzw. dziury w całym... Sala z wyglądu też całkiem przyzwoita zarówno w srodku, jak i z zewnątrz. Jasna jest, ale przez to właśnie "'ciepła" nie "zimna"..Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akawa
gosias13 - nie szukam dziury w całym, tylko wyrażam swoją opinie- a skoro to tak bardzo Cię boli- to może starasz się tylko tutaj zareklamować oraz salę Olimpia- ja wypowiadam swoje spostrzeżenia i odczucia- a Ty atakujesz i spierasz się - NIE ŁADNIE! -nie tędy droga - wrzuć reklamę w tygodniku siedleckim a nie starasz się zrobić darmową reklamę na forum - NIE POLECAM I KONIEC!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosias13
Do Akawa, nie bedę pisac na tym samym poziomie, ani odpierać bezpodstawnych zarzutów reklamowania sali. Nie znasz mnie, a zarzucasz, jakieś koneksje z właścicielami...Po prostu wyraziłam swoją opinię odnośnie Twoich wcześniejszych pomówień, bo byłam tam na weselu i niczego o czym mówisz nie zauważyłam,stąd ten post. Pz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak w kolo i tak dalej, sliska, zimna, goraca, zle , jedzenie ,dobre jedzenia, ladna brzydka, ludzie nie czytajcie tego tylko w samochod i po lokalach i z wlasciceialmi rozmawiac i ewentualnei tanczyc na sali zeby sprawdzic sliskosc podlogi, tak na marginesie, chodze po weselach- w Siedlach tez mialem okazje bywac i 99 % lokali ma terakote na podlodze- w wiekszosci tej samiej klasy na i pewnie nieraz producenta wiec bez przesady, a rodzajow podeszw butow jest setki i nie radze sugerowac sie wypowiedzia w/w pan. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, he, niezle wypowiedzi tu kraza, ciekawe czy ja sie czegos konstruktywnego dowiem, interesuje mnie sala w Mordach, Bialy Kamien, czy ktos z tu obecnych miał tam wesele lub byl gosciem i może cos uczciwego napisac- obiektywnie, obiektywnie drogie panie i panowie, konkurencje prosze o wstrzymanie sie od wypowiedzi gdyz czytając niektore posty to jestem przekonana ze konkurencja chyba najezdza na siebie. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja4321
zaraz się dowiemy ,że mało jedzenia na poprawiny nie zostaje ,bo właściciele muszą coś jeść, że sztućce nie takie a podłoga śliska i kelnerki przez to sie nie wyrabiają ...itd itp na obiektywne opinnie nie ma co liczyc ,a poza tym ile ludzi tyle gustów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepesza
karabinek- przejzyj wczesniejsze strony forum-bylo dosc duzo o sali ranczo- pewnie przez te kilka miesiecy nic sie nie zmienilo na +

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola436
sala raczno SUPER maiałąm tam wesele w sierpniu REWELACJA polecam wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepesza
odpowiedz na pytanie- co extra?! jaka cena? jak klima?( pół roku temu beznadzjna), jak przekąski - więcej? zachęć nas;) rozreklamuj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tak Kamila Grabowska i jej ojciec tworzą świetny duet na wesele. Widziałam ich reportaż więc informacja z pierwszej ręki. Kamila mi też robiła zdjęcia na ślubie i byłam bardzo zadowolona nie tylko z ceny ale i zdjęć. Co do zespołu mogę polecić zespół TEST z Siedlec. Mają swoją strone i można sięz nimi dogadać we wszytskim od zabaw po muzykę jaka maja grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atolka84
Bardzo dziękuje za podpowiedz(SWIS). Zdecydowałam się na Kamilę i jej tatę po wypowiedziach znajomych z FB. Taki sposób czerpania informacji podpowiadam i Wam, jest dużo bardziej wiarygodny. Zauważyłam, ze kilka osób nie wiadomo czemu pisze tu kompletne bzdury o salach itp. sprawach. W kwestii zespołu, Test także mi się podobał a znajomi z realnego świata polecali, ale moj narzeczony ostatecznie wybrał zespół DEF- życie jest sztuką kompromisu :) Podsumowując, dziękuje wszytkim wiarygodnym za opiniie, innym, za możliwość ubawienia się po pachy czytając Wasze wypowiedzi. Nasz ślub 10 sierpnia 2013, wesele w Novotce, zabawe poprowadzi zespół Def, fotovideo: tata i córcia Grabowscy. 3majcie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atolka84
Foto za 300 zdjeć a płycie z przygotowań, ślubu, wesela, pleneru (bez zdjec w studio, bo nie chciałam a Kamila nie robi) oraz elegancki album na 100 zdjęć w sumie 2100zł. Pan kamerzysta powiedział, ze taka usługa to koszt rzędu 1200-1400zł, ale nie więcej niż 1400zł. Proponuje skontaktować się samemu bo ceny zależa od tego, gdzie i w jakim terminie jest ślub i wesele oraz skad będzie wyjazd. Efekty ich pracy można zobaczyc na http://fotovideosiedlce.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jus_wu
witam wszystkich! Mam do odstąpienia termin 25.05.2013 w Zajeździe Europa. Sala jest bardzo ładna, obsługa profesjonalna - nam poleciła ja znajoma. Niestety okazała się trochę za duża. Zadatek wynosi 2500. Zainteresowanych proszę o kontakt na mejl :justyna_wrona@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narzeczona 88
Czy są tu może osoby, które organizowały swoje wesele w Europie? Bo podpisaliśmy umowę, a ostatnio słyszałam parę negatywnych opinii, że kelnerzy są nie uczciwi, że strach zostawiać wódkę, bo ginie, itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariusz31
Mieliśmy wesele w sierpniu , i mogę śmaiło rozwiać Twoje obawy co do Zajazdu - ekstar obsługa - chłopaki śmigają aż miło i bliźniaczki -kelnerki bardzo sympatyczne - ogólnie bardzo udana impreza weselna. Nam zostało jeszcze trochę alkoholu - mieliśmy przelicznik 0,75l wódki na parę i spokojnie nam starczyło - nie wydaje mi się,żeby "ktoś" chciał wziąć butelkę ryzykując pracę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o salę Europa to miałam tam wesele dwa tygodnie temu i też polecam, jedzenie dobre, obsługa miła, alkoholu zostało nam dużo, także nie sądzę aby ktoś coś podebrał. Jeśli mogę jakoś pomóc osobom własnie ogranizującym wesele to z czystym sercem polecam kwiaciarnie Lilia na Czewronego Krzyza, dziewczyny tam zrobiły nam piękne bukiety, swoim byłam zachwycona i za dobrą cene w stosunku do innych kwiaciarni. Dodatkowo mogę polecić kamerzystę Sławomira Wronę, który uratował nas w niejednej sytuacji, podpowiadając nam jak się zachować, np. kiedy klęknąc w kościele ;) oraz gorąco polecam zespoł WEST, profesjonalisci, wiedzieli co zrobic , aby ludzie dobrze się bawili, cała sala tanczyła, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o salę Europa to miałam tam wesele dwa tygodnie temu i też polecam, jedzenie dobre, obsługa miła, alkoholu zostało nam dużo, także nie sądzę aby ktoś coś podebrał. Jeśli mogę jakoś pomóc osobom własnie ogranizującym wesele to z czystym sercem polecam kwiaciarnie Lilia na Czewronego Krzyza, dziewczyny tam zrobiły nam piękne bukiety, swoim byłam zachwycona i za dobrą cene w stosunku do innych kwiaciarni. Dodatkowo mogę polecić kamerzystę Sławomira Wronę, który uratował nas w niejednej sytuacji, podpowiadając nam jak się zachować, np. kiedy klęknąc w kościele ;) oraz gorąco polecam zespoł WEST, profesjonalisci, wiedzieli co zrobic , aby ludzie dobrze się bawili, cała sala tanczyła, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio organizowałam przyjęcie weselne w Imperium w Opolu. Jestem bardzo zadowolona. Jedzenie było pyszne, ciasto i tort również wyśmienite. Obsługa sympatyczna i fachowa. Szefowa nadzorowała całą noc. Jest otwarta na propozycje, dużo doradza i jest bardzo miła. Na drugi dzień były poprawiny. Bawiliśmy się do późna bez ograniczeń. W poniedziałek wszystko co pozostało z przyjęcia było już spakowane i gotowe do zabrania. Byłam miło zaskoczona. Wszystkim polecam tę salę. Dziękuję serdecznie całej obsłudze, a szczególnie szefowej, Pani Asi za pomoc w zorganizowaniu tak ważnego dla mnie wydarzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola_Sz
Nie polecam fotografki z Siedlec, Pani Moniki Replin. Pani Monika dla mnie jest osoba niepoważną. Próbowaliśmy wynająć ją na nasze wesele. Pani Monika nie odbiera telefonów, biuro nie odpisuje na e-maile. Kiedy w końcu udało mi się dodzwonić na telefon, który był podany jako kontakt do biura, odebrała zaspana Pani (godzina 10!), umówiła nas na niedzielę na godz. 17. Stawiliśmy się na miejscu spotkania punktualnie. Biuro zamknięte na głucho, telefonów nikt nie odbiera, na zostawioną przez nas wiadomość na poczcie głosowej z prośbą o kontakt nikt nie odpowiedział. Ja rozumiem, że może Pani Monika jest rozchwytywana, ale nie zwalnia jej to z kulturalnego zachowania. Nie polecam! (Chyba, że ktoś ma ochotę się poczuć totalnie olanym)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×