Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ellllaaaaa

SIEDLCE sala weselna

Polecane posty

Z tych trzech znam tyko Piotra Szupłaka i zdecydowanie go polecam, bardzo fajnie prowadzi wesela i o ile wiem jest do niego sporo chętnych, także trzeba się spieszyć:) Aha i jeszcze polecam Piotra Pastora, bo u niego też na weselu byłam i też fajna zabawa była:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manieko
do osób szukających opini co do sali w rakowcu.wystrojenie sali wiekowe zakurzone papiery,tutaj dekoratorka za 700zł i po sprawie sala wygladała imponująco,instalacja elektryczna w kuchni do kitu (spalone ze 4 przedłurzacze) patelnia kopiąca prondem, kucharka ze 2 godziny bała sie do niej podejść:) było troche strachu ze względu na pore piątek wieczór na szczęście awaria osobiście szybko naprawiona. klimat ogólnie ok dostajesz klucze my mieliśmy je od środy do wtorku i nikt nigdzie sie nie wtrąca troche rąk do sprzątania szczególnie łazienki i wszystko było git. tak więc można polecić. i jeszcze jedno najważniejsze. nie róbcie na więcej niż 150 osób. tutaj tyle było i straszny ścisk przy stołach już nie mówiąc o tańczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amdzia
k4rolk4 - Mogę się dowiedzieć ile placicie od osoby? Właśnie jestem tą salą zainteresowana, ale nie dowiadywałam się bo wesele w 2013. Jeśli mogę spytać, to z jakim wyprzedzeniem zamawiałaś termin i jak wtedy wyglądał wybór wolnych terminów. Jeśli możesz, napisz swoje wrażenia z oglądania sali, na ile osób jest przystosowana? z góry dzięki za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k4rolk4
mysza mini: wielkie dzieki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amdzia
k4rolk4 - zdjęciami na stronie już sie zachwycalam wczesniej. Własnie w okresie wiosenno - letnim zamierzam wybrać się, zeby zobaczyć salę. I być może zarezerwować, zależy mi, żeby wybór terminu który nam się podoba , a nie wybierać wsród wolnych ;) No i zależy to, czy nie bedzie zbyt duża... choć szczerze, po zdjęciach na taką nie wygląda, bo planujemy wesele na ok 100 os. dzięki. A może dowiadywałaś sie cen w Dworze mościbrody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka50
Mam do odstąpienia termin wesela na 2011 rok na 20 sierpnia w sali weselnej Biesiadne Sioło w Przyworach koło Siedlec. Zainteresowanych proszę o kontakt na numer 608-381-043. Sala bardzo ładna, duża, piękne otoczenie. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karroollaa
Potwierdzam sala piękna, jedyna w swoim rodzaju w Siedlcach i okolicach. Śpiewałam tam parokrotnie i nigdzie tak nie było czuć atmosfery weselnej jak właśnie tam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karroollaa
Więc szansa dla spóźnialskich (studniówkowych itp. haha)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karroollaa
Nie no przesadziłam, dla studniówkowych trochę za późny termin !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przesądy
wierzycie w przesądy ślubne? np to że w miesiącu w którym bierze się ślub powinna być literka 'R' ? Ja od wczoraj dzwonie po salach weselnych. Przyznam że dowiadywałam się już o oferte w trzech które mam najbliżej. Panderosa fajna jest,ale najdroższa jak narazie - 160 zł od osoby. Miał ktoś tam z was wesele? lub był na jakims? Jak tam jest to zorganizowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przesądy
Polećcie jakiś fajny zespół lub DJa na wesele :) Wiem że każdy ma swoje zdanie i swój gust ale byliśmy nastawieni na jeden konkretny zespół a okazało się że niestety zawiesili działalność narazie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam zespoły Modem, Extreme, Kryters - w porządku śpiewają i dość ciekawie prowadzą wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość The Best Band
"przesądy" a jaki termin, odnośnie zespołu interesuje Cię ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MĘŹATKA
panderosa organizuje swoje imprezy bardzo profesjonalnie, moźna się dogadać w kaźdej kwestii, droga jest bo i jedzenie nietypowe, jak komuś odpowiadają wyszukane, nieco inne w pozytywnym tego słowa znaczeniu potrawy to polecam. Tam nie podają bigosu. Zaleźy co komu smakuje. Ja osobiście byłam tam na kilku imprezach i zawsze gorąco polecam - odpowiada mi ich klimat. Wadą jest to, źe nie posiadają duźej sali i mogą organizować wesela do 100 osób, ale siedzi się oddzielnie w dwóch salach. Wielki szcun dla profesjonalnej obsługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o nie, tylko nie ten lokal!!!
Bylam tam na weselu, jedzenie niecodzienne fakt, ciasno, duszno, a sala byla tzlko do 4 rano, a wtedy najlepsza zabawa! Ciasny parking! Panderosa, to na male przyjecia tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helaaa
nie polecam nikomu domu weselnego HARAMATA, byłam na sylwestrze, jedzenie słabe , było ciasno, stoły kompletnie źle ustawione, kelnerki nie mogły prawidłowio obsłużyc gości, tytlko zespół był ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiuleńka;)
Dla mnie zespół West jest poniżej przeciętnej, ale każdy ma swój gust, sama niedługo planuję wesele i chyba wybiorę zespół który zdecydowanie dłużej trzyma się na tym rynku, także życzę udanych poszukiwań:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka89
ja bym proponowała zespół Azyl super prowadza wesele zabawa jest z nimi świetna biora 3000tys. a za poprawiny 800zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta123...
Jestem oburzona, przedstawiłam obiektywnie prezencję zespołu West na scenie podczas wesela mojej znajomej,a mój komentarz po jednym dniu został usunięty. Zapewne członkowie powyższego zespołu permanetnie kontrolują sytuację na wszelakich forach, aby nie pojawiła się tam nieprzychylna opinia,żałosne, także współczuję tym którzy wybrali sobie owy zespół na jedną z najważniejszych uroczystości w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość banały
Nie mogę czytać tych bzdur o zespole West.Grali u mnie na weselu.Było super.Bardzo profesjonalnie podchodzą do swojej pracy.Po pierwsze nie piją ,po drugie nie robią przerw ,po trzecie grają super muzykę a nie jakieś stare przeboje.Kolejnym atutem jest fakt ze grają do ostatniego gościa.Oczepiny były cudowne.Po moim weselu wszystkie młode pary brały namiary do nich.Uważam ze ktoś kto pisze o nich bezmyślne komentarze ten nie ma ani gustu ani nie wie co to dobra zabawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość druhenka
Moim zdaniem zespół WESt jest jednym z najlepszych siedleckich zaspołów-super grają, prowadzą oczepiny itd. Wszystkim polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hugmag
W żadnym stopniu nie zgadam się z opinia Marty123 gdyż na naszym weselu grał właśnie zespół "West" i uważamy że wybór własnie ich był to strzał w dziesiątkę.Zespół gra każdą muzykę, potrafi dobrać repertuar do gości zarówno młodszych i starszych,wszyscy bawili się świetnie do białego rana.Zabawy na oczepinach i biesiady przy stołach były przeprowadzone bardzo profesjonalnie i wesoło.Jeśli ktoś szuka zespołu na swoje wesele to ja w 100% polecam "West", a na pewno nie będziecie żałować tej decyzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martituska81
Dziewczyny pomocy !! Nie moge znalezc fajnego auta na wesele.... w miare taniego oczywiscie. Za ausina princess zaproponowano mi 1200 zl. Za 2 godz pracy to troche przesada. Interesuja mnie stare auta ale jesli ceny sa tak wysokie to nie mam nic przeciwko nowym pomozecie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli ktoś szuka w pełni profesjonalnego i naprawde zaje... zespołu to polecam WEST. Grali na moim weselu i opinie gości mowily same za siebie. Podobalo sie wszystkim, nawet moi tesciowie, ktorzy byli sceptycznie nastawieni do zespolu z tak mloda obsada stwierdzili, ze graja naprawde rewelacyjnie i przede wszystkim dla kazdego. Z czystym sercem polecam ten zespol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zespół muzyczny
Kochani "nasi przyszli- niedoszli klienci" mam dla was taką radę !!! Jak tak czytacie różne fora weselne zapewne zauważyliście, że jest dużo różnych opinii, diametralnie różnych opinii na temat tego samego usługodawcy. Mając na uwadze, że "jeszcze się taki nie urodził co by każdemu dogodził", większość komentarzy jest albo reklamą zespołu pisaną przez członków zespołu lub na odwrót wpisami negatywnymi konkurencji. Z jakiego powodu jeden zespół oczernia drugi naprawdę nie potrafię tego zrozumieć (chyba takie czasy :-(). Być może jestem troszeczkę z innego pokolenia, gdzie takie praktyki były nie "do pomyślenia" !!!!! Piszę to odnośnie powyższych komentarzy o zespole West. Nie znam ich osobiście tylko ze strony internetowej i stwierdzam, że raczej to niezły zespół. Ale z drugiej strony takie "na siłę" prostowanie swojego wizerunku nie wpływa dobrze na opinie o zespole. Jak myślę, nie same "blondynki" czytają takie fora i wnioski nie trudno wyciągnąć. Przecież która nowopoślubiona "Para młoda" zagląda na takie fora, żeby napisać komentarz o swoim zespole, kamerzyście, sali weselnej itp. itd. Ma po ślubie wiele innych spraw mniej i "bardziej przyjemnych", że raczej rzadko którą interesuję, żeby dziękować w ten sposób. Ps. A propos, też piszę to w swoim interesie, jakby ukazał się na forum wpis krytykujący nasze usługi :-) Więc rada: jeżeli o kimś nie ma nic na forach, czyli dobrze swoją robotę i nie budzi emocji, jest lepiej niż opinie przegięte w jedną lub drugą stronę. Takie jest moje zdanie w tym temacie ale może nie mam racji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zespół muzyczny
i stwierdzam, że raczej to niezły zespół. Ale z drugiej strony takie "na siłę" prostowanie swojego wizerunku nie wpływa dobrze na opinie o zespole. Jak myślę, nie same "blondynki" czytają takie fora i wnioski nie trudno wyciągnąć. Przecież która nowopoślubiona "Para młoda" zagląda na takie fora, żeby napisać komentarz o swoim zespole, kamerzyście, sali weselnej itp. itd. Ma po ślubie wiele innych spraw mniej i "bardziej przyjemnych", że raczej rzadko którą interesuję, żeby dziękować w ten sposób. Ps. A propos, też piszę to w swoim interesie, jakby ukazał się na forum wpis krytykujący nasze usługi :-) Więc rada: jeżeli o kimś nie ma nic na forach, czyli dobrze swoją robotę i nie budzi emocji, jest lepiej niż opinie przegięte w jedną lub drugą stronę. Takie jest moje zdanie w tym temacie ale może nie mam racji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zespół muzyczny
Sorry boś mi się zdublowało !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga.aga...
Zgadzam się z Tobą, faktycznie ludzie po swoim ślubie mają w nosie pisanie jakichś komentarzy negatywnych czy dobrych o swoim zespole. także duże pole do popisu mają same zespoły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×