Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ellllaaaaa

SIEDLCE sala weselna

Polecane posty

Gość gość
W olimpi za osobę 165 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Która fryzjerkę z zaczarowanych nożyczek polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszamy do nas: www.zespolgreen.jimdo.com Gwarancja udanej zabawy, atrakcyjne ceny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wchodziłam ostatnio na stronę Zajazd Europa- powiem szczerze , że mnie zatkało - pozytywnie - sala przeszła taką metamorfozę , że według mnie jest teraz chyba jedną z NAJ... czy ktoś już robił w tym wystroju wesele? jak podłoga? -wygląda pięknie- ale czy nie jest śliska? płytki mają to do siebie,że można czasami się przejechać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do wystroju w Europie, uważam za przegięcie kopiowanie wystroju z orchidei. Tu aż bije to po oczach. Chyba właścicielom Europy brakuje własnych pomysłów...Bardzo kiepski pomysł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł korona
Jeśli chodzi o kulturę to pani chyba jako jedyna nie zrozumiała prośby ze w budynku jest zakaz palenia papierosów mimo ze sam osobiście prosiłem o to panią co najmniej 4 razy - ja bym zrozumiał, pani nie. To raczej dobrze ze dbamy o dobro wszystkich gości i nie tolerujemy wybrykow jednostek. To właśnie osoby którym przeszkadzał zapach papierosów poprosily mnie o interwencję. Powiem więcej nawet panowie którzy byli mocno w stanie wskazującym potrafili zrozumieć to ze pozostałym gościom może przeszkadzać smród papierosów, przepraszali i wychodzili palić na zewnątrz. Powinna się pani wstydzić za siebie i swój nałóg ze jednak pani z nim przegrywa no i że nie rozumie pani zrozumiałych, prostych komunikatów. To co pani napisała o jedzeniu traktuje jako zwykła złośliwość ponieważ anonimowo każdy ma odwagę takie rzeczy pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co powiecie na temat zespołów Modem, Vaders, Edens i Chojecki Band? Mam dylemat, bo każdy z tych zespołów mi się podoba. Byłam kiedyś na weselu gdzie grał Chojeecki Band, owszem jakość bardzo dobra, ale bardzo raziła mnie jedna rzecz. Kilkakrotnie dało się usłyszeć jakieś niesnaski w zespole... Dlatego martwię się czy to nie popsułoby mojego wesela. Niestety reszty zespołów nie miałam okazji usłyszeć na żywo, ale słuchałam ich nagrań na stronach i najbardziej podobały mi się wokalistki z Edensu i Vadersu. Macie jakieś doświadczenia z tymi zespołami? Planujemy ślub dopiero w drugiej połowie 2016 roku, ale chciałabym żeby wszystko było załatwione na spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi najbardziej podoba się zespół Vaders. Od niedawna jest druga wokalistka. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy słyszałeś "gościu" tę drugą wokalistkę na żywo? Bo chyba na stronie jeszcze nie ma nic, żeby posłuchać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszałem i śpiewa równie dobrze jak ta "stara". Wydaje mi się że na Facebooku na ich stronie już są piosenki śpiewane przez tę "młodą" ale nie jestem pewien. Z tego co wiem to grali ostatnio na Sylwestrze w Rakowcu. Ja jak wybierałem zespół to pojechałem na próbę i dopiero wtedy zdecydowałem czy mi się podoba. Bo w internecie to różnie słychać. Dlatego podpowiem, żebyście zadzwonili do zespołu umówili się na próbę i dopiero wtedy zdecydowali. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goście
Potwierdzam! Byliśmy w Rakowcu i trzeba przyznać, że głos "młodej" robi wrażenie! Nie dość, że świetnie śpiewa to jeszcze jest bardzo sympatyczna i urocza, nie odstaje od reszty, chociaż różnica wiekowa jest spora. Zespół polecam szczerze i z pełną odpowiedzialnością!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosza88
Dzieki dzieki! w tym tyg podzwonie! Dobre jedzenie dają w Olipmii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tam w Aleksandrii, czy sie podoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W okolicach Warszawy jest przepiękny dworek, w którym można zorganizować wesele. To http://www.chotynia.pl/ . Robiłam tam wesele rok temu i wszyscy byli zachwyceni (łącznie ze mną oczywiście). Sale wspaniałe i organizacja również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siostra była na weselu i sylwestrze w Aleksandrii. Bardzo chwaliła salę i jedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna Chojecka
Pisałam to już nie raz, ale widzę, że należy powtórzyć: JEŚLI KTOKOLWIEK JEST ZAINTERESOWANY JAKOŚCIĄ PRACY ZESPOŁU CHOJECKI BAND - ZAPRASZAMY NA INDYWIDUALNE SPOTKANIE Z NAMI, gdzie zaprezentujemy materiał weselny, wyjaśniamy zasady naszej pracy. Kto szuka wiarygodnej informacji na forum to jakby kupił wykrywacz metalu i szukał złota na Placu Sikorskiego... Te same osoby zadają pytanie i te same na nie odpowiadają... Pojawia się nowa sala, za chwile mnóstwo osób było w niej na imprezie i ją widziało, choć imprez odbyło się zaledwie kilka, nowy salon fryzjerski, kosmetyczka itd., zmiany w zespołach, i znów analogiczna sytuacja, to już staje się śmieszne:) Ilu klientów miała usługa eventowa sugerujących się forum? Ja ani jednego. Kto idzie do fryzjera, bo w necie "ktoś" napisał, że po wizycie u Krysi na super fryzurę? W obecnych czasach tylko naiwniak. Wszystkiego dobrego na Nowy Rok, koleżanki i koledzy, wielu udanych imprez i zadowolonych gości (nie tylko pary młodej) i forum znów wróci w ręce klienta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brawo p. Justyno . Ile się nasłuchałam na temat sali , zespołu itp... przed swoim weselem - zaryzykowałam - wzięłam w ciemno 4 lata temu - Goście i Ja wspominamy do dzisiaj - najpiękniejszy dzień w naszym życiu - NIE SŁUCHAJCIE złych wypowiedzi na forum - "marka" sama się obroni - ale tutaj i na innych forach jest więcej zła niż pomocy. Życzę powodzenia - ale nie podam nazwy - gdzie kto i jak dla nas pracował , bo zaraz otowrzymy puszkę pandory. Oglądajcie sale-słuchajcie zespołów live - oglądajcie albumy- vidoe , foto. To WY musicie zapewnić dla soich Gości najlepsze warunki- najlepszy zespół, najlepszepóźniej wspomnienia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałabym się wypowiedzieć na temat wychwalanej Aleksandrii. Przyznam sala bardzo ładna, ale tylko nielicznych stać na zorganizowanie tam przyjęcia na ok 200 osó. Ceny kosmiczne. Moje wesele było w Chodowiaku, jedzenie pyszne za dobrą cene lepsze niż w Aleksandrii. Mam porównanie bo byłam na sylwestrze w Aleksandrii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do cen w aleksandri to się zgadzam ze są z kosmosu sala istnieje od kilku miesięcy bez renomy a cena za osobę na wesele 190zl to lekka przesada ktoś chce się szybko odkuć i odrobić włożone pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli średnia cena za wesele wynosi 175 zł - to mają cenę tylko o 9% wyższą - to prawda,że doświadczenie minimalne, ale skoro założyli sobie taki biznes plan- to ich sprawa . Średnie wesele to jakieś 200 osób, więc to tylko 3000 zł na całym przyjęciu - Czy to tak dużo, jak wydaje się 35000 na wesele ? raptem kilka procent - nie przesadzajmy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba odezwał się głos właściciela aleksandri z dokładnymi wyliczeniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Mam do odstąpienia termin 30.05.2015 w sali ”Novotka” i w tym samym terminie zespół ”West”. Zainteresowanych proszę o kontakt na mejla angelikamlynarz@wp.pl lub telefoniczny 503-954-291

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla Pana/Pani 3000zł to może nic, ale dla kogoś to jest dużo-to jest kwota czasami do zapłaty za zespół, dj-a itp. Wydaje mi się, że Aleksandria to mocno bije do standardu Orchidei. Oj ciężko im będzie jej dorównać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież tutaj nikt nie porównuje standardu Aleksandrii do Orchideii ! to są dwa inne lokale. Myślę ,że na naszym terenie w obrębie 30 km jest naprawdę wiele atrakcyjnych (atrakcyjniejszych ? ) obiektów Standard- to nie tylko doświadczenie - to elementy na które składa się stan obiektu, wyposażenie , komfort zapewniony dla Gości , lokalizacja , parkingi , otoczenie,klimatyzacja, jakość siedzeń miejsce przy stołach , na parkiecie , na terenie wokół lokalu itp...itd - za to wszystko niestety, ale płaci finalnie klient organizujący wesele. Wesele bez parkingu i terenu - bez klimatyzacji - kosztuje 150 zł , ale już z dodatkami - 190 zł . To tak jak z autem może być za 30.000 zł "golas" - lub super wypasiona fura z klimatyzacją i skórami za 45.000 zł Przemyślcie , i niech każdy sobie sam odpowie, "jak chce podróżować i przewieźć swoich Gości "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ty gadasz za głupoty, jest dużo sal które maja teren wokół sali i parking i są dłużej na rynku i się nie cenią po 190 zł. A to ze w aleksandri jest nasadzonych drzewek i nasyłanych kamieni ozdobnych to żaden komfort za który miałabym zapłacić tyle kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta dyskusja jest bezcelowa - próbujesz tutaj na forum wymusić obniżenie ceny w sali ? Jeżeli jest za drogo, to szukaj tańszej sali i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie wymuszenie obniżenia ceny nikt tutaj na forum o tym nawet nie napisał nie doszukuj się rzeczy których nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aleksandria moim zdaniem ładniejsza sala niż orchidea. Za 170zł jest sala w Stoczku Łukowskim "Rosa". Duży parking, piękny ogród tak jak w Aleksandrii a ile taniej. 30km od Siedlec to nie tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to sobie przelicz- średnie spalanie siedem i pół litra/na sto km x 4,4 zł za litr = 33 zł - czyli 60 km ( tam i powrót ) = 19,8 zl dojazd ;) - a tak naprawdę to tam jest ponad 40 km - czyli wychodzi 170 zł od osoby + narażenie Gości na dodatkowy koszt 20 zł od auta . czyli już wychodzi 180 zł od osoby + czas dojazdu - wspierajmy Siedleckie lokale i okoliczny biznes a nie inne odległe lokale ;) Cena jest ważna, ale na naszym rynku lokalnym a nie na odległych peryferiach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zajazd Rosa jest fajny, ale zupełnie nie w postrzeganiu przez siedleckich klientów. Dajcie sobie spokój z tą reklamą. Mamy tu dużo fajnych sal na miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×