Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ellllaaaaa

SIEDLCE sala weselna

Polecane posty

Gość gość
Dokładnie w siedlcach i w obrębie do 8 km jest dużo sal wiec po co jeździć po jakichś miejscowościach które są po 30 km od Siedlec, tutaj jest do wyboru do koloru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość progsamencont1979snxco
Hubertusa też nie polecam! Wczoraj byłam tam na balu walentynkowym. Bal - wielkie słowo, nijak majace się do rzeczywistości. Zapamiętałam okropny huk i łomot zamiast muzyki, uniemozliwiający jakakolwiek rozmowę. Podobno ci DJ-e obsługujuą również wesela. Współczuję weselnikom Jedzenia skromniutko. Tego ostatniego pod dostatkiem jest np w Arche. Ostatni Sylwester w Arche wspominam bardzo miło. Ilości jedzenia faktycznie nie do przejedzenia, muzyka w porządku, obsługa też. Właściwie rzadnych poważnych zarzutów. Za bezkonkurencyjnego uważam jednak Chodowiaka. Klasa, smak i styl, a jedzonko i ładne i przepyszne. Tam muzyka w tańcu pomaga a nie przeszkadza. Jasne http://f**kw.it/26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Impreza walentynkowa miesiąc wcześniej dziwne. A co do chodowiaka ostro przereklamowany sali przydałby się jakiś remont bo trochę wsią zajeżdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Mam do odstąpienia termin 30.05.2015 w sali ”Novotka” i w tym samym terminie zespół ”West”. Zainteresowanych proszę o kontakt na mejla angelikamlynarz@wp.pl lub telefoniczny 503-954-291

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj- to już chyba termin niesprzedawalny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie Chodowiak z wyglądu przypomina remizę po remoncie. Trzeba jednak im przyznać, że mają dobre jedzenie(jak to na wsi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś z was korzystał z usług osoby, która robi zakupy na wesele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki byście polecili zespół? Słyszałem, że Modem ma dobrą opinię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeczytaj sobie od początku ten wątek a znajdziesz "opinie" o wielu zespołach, w tym i o modemie; a poza tym powstał nowy stary zepsół remiks (albo remix) czyli konkret, w sumie to konkretnie nie wiadomo:), w każdym razie jak przechodziłem z psem i oni grali, to mnie się podobało;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a psu podobało się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Czy ktoś z was zna kucharza Roberta Olszewskiego? Czy polecacie go na wesela? Proszę o odpowiedź-bo szukam kogoś do przygotowania wesela.Z góry dzięki za wszelkie info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znam Roberta i polecam przygotowywał 2 wesela i były udane jedzenie bardzo dobre, aczkolwiek dużo zależy od tego czy para młoda nie będzie oszczędzała pieniędzy na jedzeniu i kucharz będzie miał z czego ugotować i co podać. Bo byłam na innym weselu i na małych talerzykach byś sama dekoracja i 3 plastry wędliny, ale tak jak mowię zależy czy nie posepisz kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podzielę się wrażeniami po wczorajszym weselu w Zajeździe Europa-( to już moje trzecie wesele w tym lokalu)- lokal po remoncie wygląda pięknie,jedzonko supcio, ale co najbardziej mi się podobało- to obsługa na sali- bardzo mili i grzeczni kelnerzy-kelnerki, pracujący na sali przez cały czas z uśmiechem i bardzo pomocni- wcześniejsza obsługa to tacy trochę naburmuszeni "miśki"- tak więc nowa odsłona sali na bardzo duży PLUS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale piękna reklama zajazdu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
... no tak - tutaj są tylko prawdziwe negatywne komentarze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak. Nikt Europy nie chwali to właściciel zawsze czuwa ;-) i sam coś skrobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Z przyczyn wyjazdu zagranicę odsprzedamy termin 08.08.2015 na salę weselną RANCZO w Strzale. Osoby zainteresowane proszę o kontakt pod nr. tel. 786125123 . Poniżej link do sali : http://www.salaranczo.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leenkka
Witam, chciałabym uzyskać parę informacji na temat siedleckiej Novotki? Czy ktoś robił tam wesele? Jeśli tak to jakie mają Państwo opinie na jej temat? Od ilu osób robione są tam wesela?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam auta do ślubu najlepiej biały typu audi q7 BMW x5 bmw x6 moze byc jakieś inne z nowych modeli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy może ktoś się wypowiedzieć na temat pałacu w Korczewie? Planowaliśmy wesele w Aleksandrii ub Orchidei, ale przez przypadek zobaczyliśmy zdjęcia tego pałacyku. Wizualnie pięlnie i co ciekawe zaskakująco tanio. Zastanawiamy się czy to niepodejrzane, że tak tanio za taki standart. 60km w obie strony to koszt 15-20zł a i tak każdy samochodem przyjeżdża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo wesele robią obok pałacu w sali weselnej. Pałac to stoi obok. Chwyt marketingowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W pałacu robią wesela do 100 osob i goście siedzą w trzech salach ale można zrobić w sali pod arkadami, co do tego pałacu to nie najlepszy pomysł żeby goście byli rozrzucenie po kilku salach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chcecie wesele w Pałacu to polecam Cardinal Palace w Klimkach i zmieścicie tam każdą ilość osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem sala Olimpia jest bardzo słaba. Za ta cenę można znaleźć zdecydowanie lepsze miejsca, słaba organizacja i obsługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rozmawiałam z osobami które robiły wesele w olimpi i bardzo chwalą jedzenie i właściciela i sala tez jest ładna, wiec nie wiem dlaczego masz takie zdanie robiłaś/es tam wesele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Facebook na polecam nie polecam w siedlcach pojawił sie post na temat sali olimpia same pozytywne opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×