Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ellllaaaaa

SIEDLCE sala weselna

Polecane posty

Gość Leenkka
A Novotka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A właściciel Olimpii czuwa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tu sie mylisz sama bede robiła tam wesele i śledzę każde forum na ten temat gdzie jaka opinia sie pojawi to czytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a te wszystkie opinie to nic nie warte, same ogólniki, nikt nie ma odwagi podpisać sie z imienia i nazwiska, wiec brak wiarygodności, a niech tylko pojawi sie cos pozytywnego o czymkolwiek to oczywiście "właściciel czuwa"... żałosne te wasze "opinie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj są tylko "prawdziwe" opinie negatywne, - jeżeli ktoś napisze coś dobrego, to od razu konkurencja posądza o reklamę i "czuwanie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie tak dlatego napisałam ze na Facebook są opinie o sali olimpia i tam ludzie podpisani są imieniem i nazwiskiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właściciel, znajomi czy rodzina... Może małe zainteresowanie salą to i czas na forum jest, albo pisanie postów ,,obronnych'' na fb. Każdy ma prawo do własnej opinii. Jednemu się podoba- inny sądzi, że jest wiele lepszych sal. Na szczęście konkurencja coraz większa i niedługo na rynku pozostaną tylko ci naprawdę godni zaufania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj raczej tak sie nie stanie bo nie wszystkich stać na wesele za 190 zł czy 160zl za osobę wiec te tańsze sale tez bedą co nie znaczy ze droższa jest lepsza od tańszej i odwrotnie. Z roku na rok będzie tych sal coraz więcej a nie mniej, praktycznie każda sala ma inne ceny i wielkość sali wiec można wybierać do woli nawet jak sala ma złe opinie a kogoś na nią stać to zrobi tam wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma już "tanich sal". Najtańsze ceny za osobę to ok. 150zł. Osobiście wolę dopłacić lub zaprosić mniej osób a zrobić w lepszej sali za np. 170 mczy 180zł. Także coraz mniejsza różnica jest między najtańszymi a najdroższymi. Najtaniej wychodzi zrobić samemu i wynająć salę lub osp i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale nie każdego stać na to żeby dołożyć te 10 czy 20 zł wiec robi tam gdzie taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z salami weselnymi jest jak z samochodem- można jechać z gośćmi maluchem - i nikt tego nie skomentuje, ale można gości przewieźć mercedesem i dla większości będzie to przejażdżka życia w komfortowych warunkach ,którą pamięta się do końca życia. A przecież wesele robi się po to, żeby ugościć swoich najbliższych w najlepszych warunkach - i to jest forma podziękowania za "koperty" ;) Różnica przy weselu w cenie od osoby jest jednak nie tak duża jak przy aucie;)- bo wynosi ok 10 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba nie wiesz co mówisz, jak ktoś robi wesele na Ok 200 osob to taka impreza kosztuje go w granicach 50tys jak płaci za osobę bo jak robi sam to trochę taniej wiec nie wiem dlaczego piszesz o jakieś różnicy za 50 tys to juz nie byle jakie auto jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro mówisz że wesele na 200 osób od osoby wychodzi 50 tyś , to znaczy,że sala bierze 250 zł od osoby - a takich cen w Siedlcsach nie ma- max 190 zł ! co za brednie. Średnie wesele w lokalu na osobę to 175 zł od osby x 200 osób = 35.000 zł . Chyba że liczysz, ze samochód spali 100 l on na 10 km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Całe wesele wychodzi w tych granicach, a zreszta nie bede uderzać w takie dyskusje bo to forum jest o czym innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wole zaprosić 120 osób i zrobić w sali jaka mi się podoba nawet za 190zł od osoby niż zrobić w najtańszej sali za np. 150zł bo tanio i zaprosić 140-150 osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To powodzenia w wyborze gości którzy zostaną wyróżnieni i zaproszenie na twoje wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skomentuje to tak: trochę dzieciaków(niekoniecznie wiekiem), kilku zakompleksionych ludków z wybujałymi aspiracjami, trochę niedojdów co nic pewnie sami nie robią konkretnego a tylko krytykować potrafią i coś pewnie z konkurencji tu przesiaduje, dziękuję ,milej nocy , walczcie dalej na forum i oczerniajcie się ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedługo mam swoje wesele i wiem jakie sa koszty wesela za osobę do tego suknia garnitur i reszta dodatków, wiec jak zaczniesz liczyć ile cię to będzie kosztować to nie wiem czy będziesz taka mądra z tym ze wolisz dołożyć 10 czy 20zl więcej, No chyba ze rodzice za ciebie bedą płacić to będziesz miała to gdzieś czy płacisz 150 czy 170 zł za osobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktoś wie ile kosztuje wynajęcie sali w Przygodach lub ma jakieś namiary na osobę zajmującą się tym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znalezione na olx.pl możesz poszukać i odezwać sie do tej osoby i zapytać o cenę ID ogłoszenia 136343957 Wyświetlenia 70 odstąpię sale weselną w Przygodach na 4 lipca 2015 możliwość odstąpienia zespołu muzycznego VADERS marcelina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Czy moze ktos byl w Zajezdzie Korona, jak tam jedzenie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłem w Zajeździe Korona na weselu w tamtym roku. Było bardzo fajnie. Jedzenie bardzo dobre, obsługa miła. Wszystko na najlepszym poziomie-widać, że się starają. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Był może ktoś w tej nowej sali "Aleksandria" na imprezie? Jesteśmy ciekawi jak jedzenie bo sala wizualnie ładna. Szukamy sali na ok 170-180 osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znajoma była na sali mówiła ze jest ładnie i cena za osobę to 190zl. Od innych słyszałam ze jedzenie nie bardzo ale nie wiem jak jest bo sama nie byłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aleksandria jest za duża na 170-180 osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie prawda maja tam ścianę do przesuwania i mogą zmniejszyć sale na 200 osob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, wiadomo. Właściciele wiedzą najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za głupi naród kto by czegoś nie napisał to odrazu właściciel, nie trzeba nim byc wystarczy na stronę aleksandri wejść i przeczytać ze maja taka ścianę przesuwna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karcerzyk
Wchodzi tutaj - http://www.weselezklasa.pl/ Masz całą bazę firm z okolicy i na tej podstawie wybierasz. Nie radzę nastawiać się na jedną czy dwie sale. Lepiej zobaczyć kilka, porównań koszty i opinie. Wtedy powinno być ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×