Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ellllaaaaa

SIEDLCE sala weselna

Polecane posty

Gość gość
W olimpi mozna swoje jedzenie na stół wiejski z zaświadczeniem tylko płaci sie za wypożyczenie stołu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja piernicze a co to za wycena jak tyle osob to tyle płacisz a jak mniej to więcej płacisz a czym to sie różni jakieś inne jedzenie dają czy co? Sala to raczej powinna mieć jedna stawkę czy jest 200 czy mniej osob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolego/Koleżanko - utrzymanie sali weselnej to nie tylko jedzenie- ale również prąd,gaz, podatek od od nieruchomości itp.. Mając salę na 300 osób a robiąc wesele w niej na 150 osób- to właściciel musi zużyć tyle samo prądu przy każdej imprezie , zużyć tyle samo środków czyszczących żeby ją doprowadzić do porządku itp..itd ... ale zysk z takiej imprezy jest dużo niższy- dlatego promocje cenowe są na większe wesela a mniejsze wychodzą drożej. Logiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo polecam zespół weselny FLOVERS !! Naprawdę świetny zespół. Byłem na weselu 18.04.15 r.gdzie grali. Sposób w jaki zabawiali gości oraz poziom grania naprawdę należą do najlepszych. Wokalistka nie dość że piękna to jeszcze utalentowana:-) Na swoje wesele.wezmę tylko ten zespół. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy wokalistka taka piękna to kwestia gustu mi sie nie podoba, a zespol jak zespol na dobre wiejskie wesele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co do gustu to fakt..ale ktoś kto zna się na muzyce nie napisze czegoś takiego "zespół jak zespół", ponieważ albo potrafią grać albo nie....więc jeśli się nie znasz to się nie wypowiadaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
również polecam zespół flovers i salę weselną - u Anny !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisałem ze zespol jak na dobre wiejskie wesele. Widać jakiegoś grajka z zespołu zabolała opinia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak z cenami zespołów? Modem podobno bierze 5,5 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O kurde ale sie cenią, my mamy zespol Efekt za 3600zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mojego kolegi grał Melo i wzięli w tamtym roku 5 tys. a Flovers u siostry to 3.400 zł..vadersa nie polecam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo zalerzy od tego ilu jest członków w zespole. Koleżanka się cieszyła, że płaciła za zespół tylko 3,5 tys, ale zespół składał się z 3 mężczyzn. My płaciliśmy za zespół 5 tys, ale było 5 osób. W tym głos męski i żeński, saksofon, perkusja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry :) Czy ktoś miał wesele w Aleksandrii... co mieści się w kwocie 180/190 zł za osobę tzn. ilość ciepłych dań, przystawek, sałatek itd. ? Na co trzeba zwrócić uwagę przy podpisywaniu umowy? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5dań gorących, 10 przystawek, napoje, kawa herbata ciasta. Tak jak wszędzie. Z tego co słyszałem to sporo jest sal, gdzie jest lepsze jedzenie np orchidea, wersal, olimpia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie powiedziała bym , że tam jest lepsze jedzenie. Byłam teraz na weselu w ALEKSANDRII i jak dla mnie jedzenie było ok. Olimpia tragedia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jak rozmawiam z osobami które były w olimpi to chwalą ze dobre jedzenie i obsługa tez ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość26
Witam,kogo polecacie do dekoracji weselnej i jaki mniej więcej jest koszt? Zwiedziłam już parę miejsc i szału nie ma po obejrzeniu katalogów,a ceny dosyć wygórowane z mniejszą ofertą niż ok 2000 się nie spotkałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam GLAMOUR z Siedlec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co myslicie o novotce i zajezdzie korona? byl tam ktos w tym roku na weselu?? jak ruszyli w nowym sezonie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co do olimpii- byłam w ostatnia sobotę na weselu w tej sali i moge stwierdzić, ze młodzi byli na pewno zadowoleni, ja uważam,ze nie było z pewnością tragicznie,przyzwoicie z+ nie jest przesadzone, być może nieco zaniżone. Będziemy ta sale brać pod uwagę planując własne przyjecie.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W koronie jak narazie były 2 wesela i w niedziele jakaś Komunia chyba, wiem bo codziennie przejeżdzam obok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka gość
Ja Koronę polecam. Byłam na weselu u nich we wrześniu w tamtym roku u znajomych. Było bardzo fajnie. Sala elegancka, obsługa miła, jedzenie bardzo dobre. Nie miałam żadnych zastrzeżeń. Więcej informacji mogę podać na priv. Pozdrawiam Agnieszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukamy nowoczesnej sali weselnej w Siedlcach. Co polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ALEKSANDRIA LUB ORCHIDEA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile czasu przed weselem wybrać kamerzystę i fotografa. Kogo polecacie i jak ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak najszybciej, jak masz już termin i sale to zacznij odrazu poszukiwania kamerzysty i fotografa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodowiak, ktoś coś? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodowiak jedzenie bardzo dobre. Obsługa też ok. Tylko sala wygląda jak lepsza remiza i w tym cały problem. W Siedlcach ładniejsze są sale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam , czy ktoś orientuje się jak jest cena za salę w białkach ewentualnie w Rakowcu ? na przyszły rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×