Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ellllaaaaa

SIEDLCE sala weselna

Polecane posty

Gość gość
Dzień dobry, czy ktoś się może orientuje jak jest ogólnie z terminami w salach siedleckich i w okolicach? Jak wcześnie trzeba rezerwować? Ostatnio usłyszałam, że już na przyszły rok raczej nie dostanę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chce byc niemiły ale nie lepiej telefon do dłoni i wykręcić kilka numerów, na forum szukac takich informacji to czysta .g.....a, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam wesele w tym roku w czerwcu i sali szukaliśmy w marcu zeszłego roku i byli cieżko z tymi salami które mieliśmy na oku były wolne terminy na maj pojedyncze terminy a sezon kwiecień, czerwiec-wrzesień, ale to zależy jaka sala cie interesuje jak jakaś dobra to będzie cieżko, jak mnie popularna to cos sie znajdzie napewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje wesele odbywało się w Borowinie pod Warszawą - super miejsce z pysznym jedzeniem. Grał Dj Marcin Bartoszewski ( http://dobrydj.pl/ ) i to był zdecydowanie najlepszy wybór :) jeśli szukacie kogoś kto poprowadzi Wam wesele z klasą, kulturalne bez głupich zabaw to możecie być pewni - Marcin da radę. Przekonał nawet moją babcie, że nie tylko z zespołem jest dobra zabawa na weselu ;) Suknie miałam z salonu Margarett (warszawa, al krakowskie) - salon także Wam polecam! Panie doradzą Wam szczerze! co najlepiej Wam pasuje i nie będą wciskać obojętnie jakiej sukni tylko po to, żebyście zrobiły u nich zakupy. Udanych przygotowań wszystkim Parom :) Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my planujemu wesele w czerwcu 2017r. Dzwoniliśmy do kilku sal w Siedlcach i wszyscy twierdzą żeby już umowę podpisywać ponieważ ludzie juz się dopytują o terminy w 2017r. Zaliczki chcą ok 3 tys. My weźniemy Aleksandrię lub Orchidea. Naszym zdaniem najładniejszę i podobno jedzenie, obsługa też ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, czy jest ktoś kto był na weselu w Omedze w Siedlcach? jak tam z jedzeniem i ogólnie? Będę wdzięczna za każdą informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sale moze i ładne ale co do jedzenia w Aleksandrii to bym sie zastanawiała czy takie dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co byłaś w Aleksandrii? W omedze jedzenie w miare, ale sala malutka. I standard na średnim poziomie, wygląd itp. Cena dobra, ale coś za coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak z obsługą w omedze-daje radę? nie planujemy dużego wesela i fortuny nie chciałabym na nie przeznaczyć ale chciałabym, żeby goście mieli co zjeść i nie było pusto na stołach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za ile zapłacisz, tyle zjesz . Nie da się zapłacić mało, a zjeść dużo . Jak zamawiasz jednego hamburegera za 5 zł to tyle dostaniesz, jak zamawiasz mega zestaw za 20 zł, to zjadasz mega zestaw. Logiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie z osoba wyżej, ludzie chcieli by robić wesele na 100-150 osob wydać 10tys zebrać 30tys i jeszcze żeby jedzenie bylo Smaczne i dużo i sala na dobrym poziomie czysta i ładna. Ludzie obudźcie sie realia sa inne. Jak ktoś oszczędza na weselu a nastawia sie na to ze sie zwróci to sie myli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie rób w omedze. Szału nie ma. Jest dużo więcej lepszych sal. Jak nie musisz mieć luksusu to weź chodowiaka. Smaczne jedzenie, dobra obsługa. Albo wersal lub olimpia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przesadzaj ze w Wersalu i olimpi nie ma luksusu, nie porównuj tych sal do chodowiaka ktory remontu nie widział x lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak jest teraz w omedze ale jak moja siostra 7 lat temu chciała zrobic tam wesele w lipcu to właściciel powiedział ze napoje zimne to 0,5litra na osobę a pozniej płacisz za wszystko wiec podziękowała za cos takiego bo 0,5litra napoju na osobę w środku lata to trochę za mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakie macie opinie na temat sali Imperium w Starym Opolu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poszukująca Ewa
Czy możecie polecić sprawdzony zespól na wesele bo w googlach jest ich bardzo dużo a może Wy mieliście styczność z jakimś fajnym zespołem . Chodzi mi tutaj o zespoły z samych Siedlec żeby nie jeździć daleko w Polskę na prezentację.Wesele organizujemy w 2016 r.I jaki jest orientacyjny koszt wesela - jeden dzień bez poprawin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sala imperium przydał by sie remont bo od 5 lat to tylko pokrowce na krzesła dorzucili a tak to nic sie nie zmieniło. Nie wiem jak teraz ale 5 lat temu jedzenie było dobre obsługa rownież. U mnie na weselu w czerwcu br będzie zespol efekt nie maja strony internetowej biorą powyżej 3500 tys ale to większość tak bierze, nawet jeden Dj w siedlcach bierze 3500 tys szok. Co do ceny za wesele to zależy jaka sala i ile osob koszty zaczynaja sie od 150-190zl za osobę, No i jak masz wesele w 2016 roku to radzę sie decydować bo nie wiem czy cos znajdziesz dobrego bo sale rezerwowalismy w styczniu 2014 na czwrwiec i juz było cieżko zgrać do kupy zespol kamerzystę i fotografa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U koleżanki był zespół modem. Wybawiliśmy się i było bardzo fajnie. To było kilka lat temu więc może skład się zmienił więc ręki nie daje sobie uciąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka Strus
Polecam Modem , Cristal , i Chojecki Band. Agnieszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podobno w niektórych salach właściciele nie pozwalają żeby klienci mieli własny stół wiejski. I jedyną możliwością jest wzięcie od nich stołu. Spotkaliście się z taką sytuacją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozna mieć swoje jedzenie na stół wiejski ale trzeba mieć zaświadczenie z masarni ze mięso jest zdrowe i nadaje sie do spożycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dekoracje światłem
Polecamy dekoracje światłem. Wolne terminy. www.facebook.com/ozdabianie.swiatlem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aleksandrii nie polecam, jedzenie słabe, tajemniczo znika z lodówek, właściciel nieprzyjemny i ma parcie jednie na wesela w granicach 300-400os, inne mało go interesują i proponuje wtedy terminy poza sezonem. Polecić mogę Orchideę, za ładną salę i smaczne i w sporych ilościach jedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, macie jakieś opinie na temat sali Cardinal Palace w Klimkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znajomi byli w tym roku w Cardinal. Sala bardzo ładna, ogromna, obsługa ok ale jedzenia to sobie nie za bardzo chwalili. Mówili, że w smaku nie za bardzo. Tyle wiem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My planujemy wesele na ok 160 osób. W Aleksandrii właścieciele wydawali się mili jak oglądaliśmy salę. Ciekawe czy smaczne jedzenie. W Orchidei podobno 160 osób to za mało bo olbrzymia sala i goście by zagineli w niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale planujecie zaprosić 160 osob czy zapraszacie więcej a liczycie ze tyle przyjdzie? Bo jeżeli zapraszacie 160 to liczcie ze Ok 20 osob nie przyjdzie wiec będziecie mieli mniej gości i nie wiem czy aleksadria nie jest zaduza na taka ilośc osob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
150-160 powinno być. Prosimy ok 185. Aleksandria wcale nie jest taka duża bo oglądaliśmy ją. W internecie oglądaliśmy Cardinal Palace. Ładnie wygląda, ale nie wiemy jak z jedzeniem. W Aleksandrii podobno na średnim poziomie jedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Olimpię na taka ilośc osob jedzenie jest dobre sala tez ladna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzwoniliśmy o ceny na 2017r. Orchidea - poniżej 200 osób 200zł za osobę, powyżej 200 osób 185zł. Aleksandria- poniżej 150 osób 190zł, powyżej 150 osób 180zł. Cardinale Palace 185zł. Wersal- poniżej 150 osób 180zł, powyżej 150 osób 170zł. Dodatkowo stół wiejski 10zł na osobę wszędzie, swojego nie można nawet jak będzie się miało zaświadczenie o jakości mięsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×