Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ellllaaaaa

SIEDLCE sala weselna

Polecane posty

Gość gość
jaka jest średnia cena kamerzysty i fotografa w Siedlcach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fotograf z doświadczeniem od 2000-3500 zł kamerzysta 1300-2000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie proponujecie prezenty na podziękowania dla rodziców i świadków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla świadków? Ja żadnego bo w niczym nie pomagają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byliśmy 2 tygodnie temu na weselu. Na podziękowaniach rodzice, chrzestni, babcie i drużbowie dostali przepiękne bukiety ze słodyczy. Od razu przykuły one uwagę ludzi. Były to bukiety z cukierków. W niektórych była wódka, w innych winno, w niektórych były ukryte piersiówki a dla babć była herbata. Sama je później oglądałam i stwierdzam, że rewelacja! Na bukiecie był adres więc odnalazłam stronę i kontakt bo za rok mamy swoje wesele. Co najlepsze jest to jedyna firma w Siedlcach specjalizująca się w czymś takim i do tego cukierki nie są nakłuwane na wykałaczki! Ludzie przemili- oprócz produkcji i sprzedaży takich bukietów mają również zaproszenia ślubne, winietki, pudełeczka na obrączki, poduszeczki na obrączki - a wszystko w rozsądnych cenach. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko nie bardzo wiemy co polecasz bo nie podałaś żadnej nazwy firmy ani strony ani adresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakt, już podaje, strona internetowa to www.ervita.pl a na facebooku ervita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wie ktoś ile życzy sobie ksiądz za udzielenie ślubu w Kościele w Miastkowie Kościelnym ponieważ krążą plotki że minimum księdza to 1500?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, posiada ktoś informacje na temat wesela w lokaku Cardinal Palace w Klimkach koło Łukowa? Chciałbym się dowiedzieć coś o jedzeniu na tej sali, bo wygląd lokalu jest bardzo ładny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cardinale bardzo ładna, duża i elegancka sala. Za osobę 185zł. Jedzenie średnie, ale tragedii nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam kucharki do przygotowania wesela na 200 osób. Kogo polecicie?Proszę o informację. Wielkie dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
planuje ślub w 2017 na około 300 osób z tym, że chciałabym wejść do sali z własną kucharką. Zastanawiam się nad sala w Skórcu, Wiśniewie albo Przygodach? Byliście na takich dużych weselach w tych salach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Skórcu chyba robią wesela na tyle osób ale ze względu, że są tam jakby dwie sale jedna jadalniana druga do tańca nie zmieściliby się wszyscy w tej części jadalnianej i musielibyście ustawiać stoły pod filarami i byłoby ciasno. Najlepiej samemu pojechać na salę i zobaczyć. Ale jeśli ktoś szuka sali na mniejszą liczbę osób to zdecydowanie polecam salę Evita w Skórcu, miałam tam swoje wesele teraz i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dla mnie ta sala evita jest jakaś dziwna. Byłam u znajomej na weselu i powiem tak. Kuchnia na środku , goście dookoła porozrzucani i się nie widzą, ja młodych nie widziałam. ogólnie to taka sobie. Nie ma czym się zachwycać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam szukamy fotografa na 2017r. Polecacie kogoś? zespół nam polecił następujących: Michał Moryl, Kazik Mateńko, Chróściel i firmę "nocne marki" znacie tych fotografów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam fotografa Piotr Topczewski robił zdjecia na moim weselu, wszyscy byli z niego zadowoleni my rownież jest niewidzialny na weselu a zdjecia sa super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli wybierać z tych wymienionych to Chróściel lub Moryl. Od siebie poleciłabym jeszcze Przemka Garbarczyka lub Monikę Replin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MET BUD Konstrukcje Stalowe
Propozycja idealna na piękny ślub w plenerze! Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą. MET-BUD Konstrukcje Stalowe jest młodą, prężnie rozwijającą się firmą z siedzibą w Siedlcach. Dysponujemy własną halą produkcyjną wyposażoną w najwyższej klasy maszyny i sprzęt do obróbki metali. Nasz zespół to wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, którzy elastycznie podchodzą do każdego Klienta. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać każdym wymaganiom w zakresie wykonania hal namiotowych, konstrukcji stalowych i magazynów. Stale wprowadzamy nowe technologie i nowinki rynkowe, co przekłada się na wysoką jakość naszych produktów i usług. Zakres naszej działalności obejmuje: konstrukcje halowe, sprzedaż hal namiotowych, wynajem hal namiotowych, wynajem podnośników koszowych. Obsługujemy Klientów z całej Polski oraz Unii Europejskiej. Idealne do wynajęcia na piękny ślub w plenerze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo polecam salę weselną w Wiśniewie. Duża , klimatyzowana sala , pyszne jedzenie , miła obsługa. Bardzo sympatyczni właściciele. Mieliśmy tam wesele 4 lipca . Wszyscy goście byli bardzo zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezdecydowani
Witam, planujemy wesele na 2017 rok, jaką salę polecacie na 220 osób, imperium, olimpia, wersal? Czy ktoś może wyrazić opinię o sali w Przygodach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z czystym sumieniem polecam sale olimpia w siedlcach, właściciele sa bardzo mili otwarci na wszystkie propozycje, dogadać sie mozna w każdej sprawie. Sala bardzo ładna, nie było problemu z klimatyzacja cały czas była włączona, obsługa bardzo dobra kulturalna i miła, na stołach cały czas był porządek i niczego nie brakowało. Jedzenie bardzo dobre i świerze na bierząco uzupełniane. Wszyscy goście byli zadowoleni i my rownież i na poprawiny przyszło Ok 70 osob tyle ile zaprosiliśmy wszyscy byli od początku do końca tzn ze im sie podobało wesele i dlatego przyszli na poprawiny. Wszystko to co zostało jeszcze z poprawin dostaliśmy do domu, obsługa wszystko nam ładnie zapakowała w swoje pudełka: ciasto, sałatki, wędlinę, napoje, owoce. Polecam w 100% wesele z 27.06.2015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakiego kamerzystę polecacie? zespół polecił nam takie nazwiska: Myrcha, Żaboklicki, Wrona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakich kamerzystów polecacie? Zespół nam podał takie nazwiska: Myrcha, Żaboklicki, Wrona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas27.06 był Sławek Wrona i jestem zadowolona co prawda filmu jeszcze nie mam ale w dniu slubu podpowiadał mówił co mamy robic i jak żeby było dobrze, rozluźnił atmosferę nikt sie nie stresował, teraz czekamy na plener na nagranie teledysku ślubnego. Polecam jak najbardziej. Fotografa rownież polecam Piotr Topczewski, wszyscy na weselu mówili ze mamy super fotografa ja rownież jestem zadowolona bardzo fajny i profesjonalny w tym co robi, nie było stresu przed obiektywem, wszystko na luzie. No i jeszcze zespol ktory mieliśmy to Efekt z Siedlec na fb mozna zobaczyć, wszystkim sie podobało jak grali mało przerw robili i krótkie na kawę i Dania gorące No i nie pili alkoholu co jest duxym plusem dla nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i sala olimpia ale juz pisałam we wcześniejszym komentarzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, kto się orientuje ile osób pomieści sala olimpia? Czy ktoś słyszał o fotoborkowski lub pracowni nocne marki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchajcie a ile Ci dobrze fotografowie biorą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sala olimpia jest do 200 osob. Fotograf dobry od 2500 w gore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kickerka
Kochani, może jakaś nowa opinia o sali pod Arkadami w Korczewie? Lokal mi się bardzo podoba ale slyszałam niepochlebne opinie o jedzeniu i mam straszny dylemat czy zrobić tam wesele. Będę wdzięczna za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×