Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ellllaaaaa

SIEDLCE sala weselna

Polecane posty

Gość gość
Z Siedleckich sal weselnych patrząc po zdjęciach to najlepiej się prezentują Aleksandria i Orchidea. Był ktoś tam na przyjęciu? Jak jedzenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prezentacja sali to nie wszystko, liczy się jedzenie , obsługa i właściciel czy da sie z nim dogadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście, że ważna jest jakość jedzenia i charakter właściciela, ale wygląd sali też jest ważny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byliśmy na weselu w ALEKSANDRII, jedzenie dobre, poprawiła sie od ostatniej mojej wizyty tam w listopadzie , młodzi bardzo sobie chwalili podejście właścicieli, nie było żadnego problemu, z godzinami ustaleniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc z siedlec
nie wiem czy temat trafny, ale jestem coś winna wodzirejowi, który poprowadził nasze wesele. Zależało mi żeby było elegancko, gustownie i możliwie bez disco polo i tak też było! Marcin Bartoszewski - super gość. Co prawda spóźnił się na pierwsze spotkanie, ale później nadrobił wszystko. Dużo nam pomógł, ukierunkował nas i odradził rzeczy, które były po prostu złymi pomysłami. Marcin jeszcze raz dziękujemy i polecamy !! www.dobrydj.pl :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam zespołu Edens z Siedlec. przestroga dla wszystkich, podpisuje umowy, najlepiej przy świadkac. współpracę mogę określić na najniższa ocenę w jakiejkolwiek skali. Przykre, bo każdy chce aby jego wesele było wyjątkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśka 85
piszesz o kimś same negatywy ale bez kontretów, trudno cokolwiek osądzic z takiej wypowiedzi, oszukali cię, nie dojechali, nie grali, napili się, co sie stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam zespołu Edens z Siedlec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to już wiemy ale dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KORONA SIEDLCE- byłam widziałam, jadłam - sala ok, jedzenie OBRZYDLIWE, 500 zl za każda dodatkową godzinę wynajmu SŁABO, ogólnie NIE DLA MNIE I NIE POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak czytam to całe forum i jak widzę, że ktoś poleca lub nie poleca i opisuje jakie to wszystko jest ble, fuj, ohydne, obrzydliwe,jak jest nie ładnie, jaki to zespól zły, a fotograf jeszcze gorszy o kamerzystach nie wspomnę itp. to dochodzę do wniosku, że negatywne komentarze piszą tylko ci, którzy niczego w życiu sami nie zrobili i niczego się nie dorobili, a ich głównym zadaniem jest siedzenie przed kompem lub z telefonem w dłoni i hejtowanie. Ktoś napisał, że nie poleca zespołu Edens- a mi on się podobał. Chłopaki fajnie grają, dziewczyna pięknie śpiewa-no ale jak ktoś ma wymagania i sam nie wie czego chce to właśnie takie komentarze się pojawiają. Skoro ci Edens nie pasował to trzeba było sobie Dodę albo Boys(ów) zamówić może wtedy byś zaszpanował przed rodziną i właśnie to twoje wesele pamiętali by do końca życia i wtedy byś się pokazał.Co???? A paniusia, która opisała Koronę, że jest ohydne, że trzeba dopłacać itp. nie ma nic za darmo kochana pani. Takie czasy. Za parking w mieście płacisz, za kibel w mieście płacisz, za bilet w autobusie też płacisz. Swoich kosztów nie liczysz to policz koszty innych.!!!To forum jest beznadziejne-powinni je usunąć. Wypowiadają się tylko ludzie, którzy plują jadem i nie nawidzą drugiego człowieka a z zazdrości by spod siebie g...zjedli.....masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze, że Pani/ Pan z komentarza powyżej się ujawnił. Każdy ma prawo oceniać co chce i jak chce, i akurat ten komentarz nie ma najmniejszego znaczenia. Oczywiście że nie ma nic za darmo ale każdemu podoba się co innego!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Czytając komentarz " gościa " z dnia 28.08.2015 z godziny 11;57 zastanawiam się nad emocjami kierujących ta osobą. Prawda jest taka, że to jest wolny kraj i każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie, odczucie, ale tylko osoby, które nie mają poczucia własnej wartości oraz jakieś problemy z życia w taki wulgarny sposób Atakują innych. I tak proszę pana lub pani wulgaryzmy i tego typu słownictwo proszę zostawić dla siebie a nie porywac się na świat z takim zasobem słownika, wiedzy i kultury. A ja uważam, że każdy może ocenić świadczone dla niego usługi, które ktoś zamówił i zapłacić. Takie jest prawo. A osoba, która napisała o zespole pewnie jest nie zadowolona o poziomie świadczonych usług, pewnie jak inni, którzy wypowiadają się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram osobę która pisała komentarz wyżej, kazdy ma prawo sie wypowiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćGośka
Hej. Gośka pisze, żeby nie było że Pan/pani bo się rozgalopujecie. Zacznę od wpisu z dziś z 13:25 cyt . "zastanawiam się nad emocjami kierujących ta osobą."PISZE SIĘ KIERUJĄCYMI TĄ OSOBĄ.Skoro już tak bardzo chcesz się wypowiadać to naucz się pisać poprawnie. Jeżeli ktoś miałby problemy z życia tak jak piszesz , zajmował by się tymi problemami. Ten kto pisał o 13:25 z wiedzy ogólnej i z podstaw języka polskiego mógłby się podszkolić. Bo słów typu "kali chcieć jeść" w dzisiejszych czasach to się już nie używa" cyt . "które ktoś zamówił i zapłacić."Oraz"pewnie jest nie zadowolona o poziomie świadczonych usług". No , ale skoro chciałeś się wypowiedzieć, to napisałeś jak umiałeś. W naszym wolnym kraju widzę wszystko jest dozwolone. Geje już niebawem będą mogli adoptować dzieci, ostatnio dozwolone były dopalacze, może pozwolą na aborcję? . itp i co z tego wyniknie lub wynika? Nic! Jedynie to, że za bardzo ludziom się wydaje, że wszystko im wolno bo to właśnie wolny kraj. Tylko nikt się nie zastanawia zanim coś tutaj na forum napisze lub w życiu coś zrobi. Jeżeli chociaż troszkę liznął byś"prawo" to byś się tutaj więcej nie pojawił. Bo jak na razie to nic mądrego nie napisałeś. I na koniec tylko dodam, że Wielkie umysły obgadują idee, średnie - wydarzenia, a małe innych. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zajmowałby oraz liznąłbyś piszemy łącznie - mistrzu słowa polskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz Gośka sie musiała dowartościować i pokazać jaka jest mądra a z tym forum ta wypowiedz nie wiele ma wspólnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaabebefed
A ja naprawdę nie wiem jakiego wziąć fotografa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie robił Piotr Topczewski jestem zadowolona. Ale u znajomych robił fotograf Nocne marki i tez fajne zdjecia wyszły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam Monikę Replin i Mateńkę. Super zdjęcia robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2016
Witam, Szukam sali na ok 100 osób na 2016, co polecacie? Jakieś opinie o sali ,,U Anny"? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może sala w Rakowcu, też można wynająć z pełną organizacją imprezy. Mi się podoba ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sala "u anny" ma bardzo słabe opinię. Znajomi byli na weselu i nie byli zadowoleni. Słabe jedzenie, wyglćąd sali też na dość słabym poziomie. Porównując z konkurencją to wypadają blado. Może 10-15 lat temu był standard na średnim poziomie, ale teraz sa sale coraz lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kiedy byli Ci znajomi ,,u Anny"? słyszałam właśnie o słabym jedzeniu kilka lat temu, podobno coś się poprawiło ale zależy mi na aktualnej opinii....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byli w sierpniu tego roku więc aktualne. Musisz pojechać obejrzeć. Kwestia gustu. Mi to odrazu wygląd sali odstrasza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sale widziałam, udekorowana nie wygląda źle, kwestia jedzenia, słyszałam że zimne, niesmaczne i że menu różni się od tego co było ustalane, chyba nie zaryzykuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na 100 osób to nie znam bardzo sal. Na większe przyjęcia dużo pozytywnych opinii jest o salach: Aleksandria, Orchidea, Olimpia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×