Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ninam

Czy ktoś tak jak ja czeka, że w październiku pokażą się 2 kreseczki na teście

Polecane posty

Witam MOt - tak bym chciała juz ale ja jakos nie nastawiam sie na tak duzo... ze tak od razu.... A masz jakies dolegliwosci.... ja mam jedynie przeogromny apetyt na jedzienie i ciagle mysle o zarciu... ciagle mi mało a dupa rosnie... dzis w nocy mi bylo tak niedobrze ze musialam ladawac w kibelku ale przeszlo bez wiekszych dolegliwosci... ale to chyba z przejezdzenia... wczoraj mialam gosci... i tak sie objadłam... A tak poza tym nic mi nie jest cycole w normie.. nie bola brzuch tez nie boli... a niektore dziołchy pisza ze czasami tak jest ze nic czlowiekowi nie jest na poczatku jedynie brak @... qrczaki jeszcze 5 dni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mozecie mi jeszcze podpowiedziec... z doswiadczenia jaki mam szanse... skoro starnka były w 13, 15 i 18 dn. cyklu... A cykle mam 30 dniowe jak w zegarku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baaaaaaaaa
czekam, by przyjechała, oj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja jednak z drugim testem poczekam do końca tygodnia, zeby sobie nie robić nadzieji niepotrzebnie. A za was Folik, Mot i Gruszka trzymam mocno kciuki, chociaż u Gruszki to myślę, że to jest już TO!! Jeny dziewczyny już nie mogę się doczekać co tam u was wyjdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Folik u mnie to wygląda tak - od paru dni mam dziwne niby kłócia-niby bóle podbrzusza aż miałam myśl, że za wcześnie żebym to czuła bo podobne było do tego co przed @. Mam tak pare razy dziennie od paru dni :) Poza tym z tym apetytem to tak zmiennie - raz nie moge patrzeć na jedzenie a raz wilczy głód aż musze szybko coś zjeść bo dostaje szału. Poza tym wieczorami mi zimno, raz miałam 37 gorączki Myślę, że to wątpliwe objawy ale zaciążone dziewczyny też je podawały, tak że nadzieja jest. Mierze tempke i od owulki jest wysoka więc jak się będzie utrzymywać po dniu przypadającej @ to będzie dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gruszka_zlota
Folik duże ale to zależy kiedy masz owulacje. Powinnaś ją mieć miedzy14 a 20 dniem cyklu wiec trudno powiedziec;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninam najpewniejsze to miałabyś badanie z krwi. Podziwiam Cię za wytrwałość bo mnie to by już dawno poskręcało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik - mnie się udało. Mam cykle ok 28 dniowe, zaszłam w 13 dniu;) Trzymam za Ciebie kciuki. P.S 3testy mnie okłamały, dowiedziałam się jak okres mi się spóźnial, po ok 10dniach.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glammyx - dajesz mi nadzieję, bo ja też mam 28 dniowe a starania były w 12 dc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dajcie znać co i jak:) Najlepsze jest to,że z mężem to nasze pierwsze starania i za pierwszym razem się udało. Powiem tyle,że myślałam,ze nie mam dni płodnych, bo nic na to nie wskazywało. I nie spieszcie się z testami (wiem,łatwo mi mówić) pierwszy robiłam po 8 dniach, drugi po 14 dniach i nic. Gdzieś po miesiącu mi wyszedł dopiero. Oczywiscie lekarz potwierdził termin, więc to napewno w 13-14 dniu cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glammyx robisz mi nadzieję:) tzn. w jakich dniach robiłaś testy???Folik ja też myślę, że miałas bardzo duże szanse na zajście w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wcześniejszych dwóch cykli w zasadzie nie licze, więc jeśli by się udało to uznaje, że to pierwszy :D Jutro mam impreze i tak się zastanawiam - no chodzi o alkohol - lepiej się powstrzymać nie? W zasadzie czytałam, że dziewczyny, które powstrzymywały się od imprez, zabaw, niezdrowego jedzienia itp. i tak się tym przejmowały to nic nie wychodziło a jak wrzuciły na luz to zaskoczyło. Choć nie chciałabym żeby ktoś się czegoś zaczął domyślać bo do tej pory, nie żebym dużo, ale zawsze coś tam nie odmawiałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nic innego mi nie zostaje jak poczekac do soboty a czy mam i kiedy owulacje to ja przyznam sie i sama nie wiem... Nie potrafie az tak siebie obserowac... testów na owul. nie uzywałam temp. nie mierzyłam wiec normalnie glupia jestem w tym temacie... jakie powinnam miec objawy uwul...? hmmm co za głupk ze mnie az mi wstyd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja piłam alkohol, bo myślałam, że się nie udało. Ale powiem Ci o mojej kuzynce. Bardzo chcieli drugiego dziecka ale nie wychodziło i już. No i w końcu jak przestali się starać, poszli na imprezę, wstawili się i..mają. Ślicznego już zdrowego chłopczyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gruszka_zlota
Mot spokojnie coś tam mozesz wypić. Najwazniejsze zebyś się wyluzowala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
testy są mało skuteczne. Po prostu obserwujesz swój śluz. Jak jest go dużo i gęsty to podobno owulacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i ten śluz dobrze łączyć z mierzeniem temperaturki ale tu trzeba być systematycznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzicie ja też dziewczyny się oszczędzałam nie piłam, nawet byłam chora to leczyłam się cytrynką i miodem, a tu lipa nic nie wyszło, więc trzeba trochę wyluzować:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do alkoholu to albo pojade samochodem i problem rozwiązany :) albo tylko tak troszke, dla niepoznaki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninam ale Ty nie pisz, że nic nie wyszło bo u Ciebie jeszcze nic nie wiadomo!!!!!! Przecież masz jeszcze dużą szansę - na takim wczesnym etapie brak @ to pierwszy poważny sygnał nawet przy negatywnym teście - może to po prostu jeszcze za wcześnie u Ciebie i masz za małe stężenie tego co trzeba hormonu we krwi bo nazwy oczywiście nie pamiętam). Tak jak @ może być w ciąży na początku tak i test na początku może wychodzić negatywny - tak więc przywołuje Cię do porządku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruszka_zlota
Nie nakrecamy się. Co ma być to będzie i tak nic nie zmienimy na tym etapie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruszka_zlota
Odpoczywamy, staraczki jakieś winko albo drineczka sobie zapodają i luuuziik:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruszka_zlota
ninam kiedy robilaś test? Bo geberalnie jak wychodzi negatywny a @ nie ma to powtarz się po 3 dniach bo beta już wtedy dość duza bo szybko rośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruszka_zlota
No to nie chcę Cię nakrecac ale spokojnie możesz spróbowac powtórzyć np jutro rano tylko kup ten czulszy test 10 a nie 25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie chcę cię nakręcać, ale ja na Twoim miejscu byłabym już po 2. teście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×