Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ninam

Czy ktoś tak jak ja czeka, że w październiku pokażą się 2 kreseczki na teście

Polecane posty

Hej dziewczyny, Ja tez sie staram. Zalozylam konto na www.28dni.pl ale to dla mnie za bardzo pracochlonne. W niedziele i poniedzialek STARALISMY sie o dwie kreski i zobaczymy... staramys ie juz 6 miesiac :/ i najgorsze jest to ( nie wiem czy tez tak macie) jak robie test ciazowy i pojawi sie tylko jedna kreska to potrafie sie wpatrywac w te pole 5 minut i szukac chocby najmniejszego cienia przypominajacego kreske w polu "T" a potem ide do chlopaka i mowie,ze te testy sa jakies glupie i musze zrobic kolejny. Bo oczywiscie nigdy nie wytrzymuje i robie przed terminem spodziewanej @... A jak nieraz pojawi sie cos co w ogole nie przypomina kreski ale jakims cieniem , zaciekiem czy czyms podobnym to jest SZALENSTWO i czekanie pare dsni by zrobic kolejny test i zeby zovbaczyc czy tym razem bedzie juz normalna kreska... O mamo, jaka ja jestem juz glupia od tego starania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my pierwszy cykl ale byśmy bardzo chcieli:) przed ślubem mówilismy że będziemy czekać aż kupimy własne M, ale na razie się nie zapowiada- problemy z kredytem więc stwierdziliśmy że nie ma na co czekac:) staramy się o dzidzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo prawda jest taka, ze zawsze jest nieodpowiedni moment.. zawsze jest jakies ale... ja tez tak zawsze myslalam ale widze jak ludzie fantastycznie radza sobie majac dzidzie, dorabiaja sie bez przeszkod. Nie ma co czekac, jak sa mozliwosci... a zreszta od starania do zajscia w ciaze jak widac nieraz dluga droga... ja gdybym mogla to zrobilabym juz test, bo lezy juz w lazience w koszyczku przygotowany do uzycia. Ale musze wytrzymac jeszcze chociaz z tydzien... raz juz bylam w ciazy i wlasnie bardzo wczesnie sie dowiedzialam, to bylo okolo 2 tyg. wyszlo z testu (Amil - i od tamtej pory tylko te testy kupuje) potem zrobilam bhcg z krwii i okazalo sie,ze faktycznie... ale niestety 26.01.2008 w 11 tygodniu poronilam. potem lekarz kazal mi pol roku brac tabletki anty...bralam Cilest, odstawilam je jakos kolo maja.i dupa, zawsze tylko ta jedna kreseczka. Ale jak jest mi zle to w spodziewana owulacje robie test owulacyjny i przynajmniej tam pojawiaja sie 2 kreski - swietne uczucie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic, ja uciekam spac... Karola Tobie tez zycze duzo wypoczynku bo kto wie, moze cos tam juz zaczyna powoli sie rozwijac :))) trzymam kciuki za nas dwie :) jutro tu zajrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej jestem po USG, doktor mowi ze nie jest zbyt szczesliwy z wynikow, mam pecherzyk w prawym jajniku 14,45mm a to jest 12dc, mowi ze oczekiwal wiekszego, ale mam przyjsc za tydzien, bo biorac pod uwage moje dluuugie cykle, to moze byc tak, no nie wiem, pozostaje czekac,...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawe..
jeszcze tydzien jeszcze tydzien :) zobaczymy czy @ sie pojawi :) ojj mam nadzieje ze nie :) 3mam za was kciuki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jeszcze zostało 8 dni....:)) oby nie przyszła ta wredna @:)) wczoraj wieczorem miałam kłócie w jajniku ale nie przypisuje tego niczemu bo wiem że jak się pragnie czegoś to człowiek już widzi i czuje to co chce:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!!! Widzę, że grono oczekujących na II kreseczki nam się powiększa:) Witam nowe dziewczyny!!! Mot, Baderko co u was???? Ja wczoraj w końcu dostałam @, więc za kilka dni wznawiam staranka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ninam no to w sumie dobra nowina, bo w końcu wiesz/wiemy na czym stoisz/stoimy... :) u nas dobrze, wczoraj wieczorem wydawało mi się, że czuję delikatne bąbelki w brzuchu... w sumie to jeszcze chyba trochę za wcześnie na maluszka, ale kto wie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzołana
Kurcze dziewczyny a myslicie ,ze tydzien po przytulaniu czy po ewentualnym zagniezdzeniu sie wszystkeigo co ma sie znalezc na swoim miejscu, wyszedlby juz test? bo jas nie wytrzymam 2 tygodnie... :/ a tyle mi zostalo do @. A w niedziele minie tydzien od dni plodnych i przytulania ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny ja tez czekam na @albo 26 albo1 listopada mam dostac wiec musze jeszcze treoche poczekac ... ale nie moge sie doczekac ..... powieccie mi ,widze taka ciemna kreske na moim podbrzuszy czy to cos oznacza?....czy to juz jakis znak ? wszystkiego dobrego wam zycze kolezanki nie mam zabardzo z kim pisac bo jestem nowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Wolałam bliźniaki, ale w sumie, to najważniejsze, żeby dziecko było zdrowe, a schizę mam okropną i się boję. Jeżeli chodzi o objawy ciążowe, to nie ma co gdybać dziewczyny! Moim zdaniem te objawy są identyczne jak przed okresem i nie da się tego odróżnić. Ja byłam pewna,że dostanę okres, bo mialam objawy jak PMS czyli: ból piersi, ból brzucha jak przy okresie i nerwowość. Najważniejsze: róbcie testy albo badania krwi. Test jest niedrogi, i można zrobić parę razy. Oczywiście wszystkie RANO!!!! i tyle. Trzeba czekać. Powodzenia życze i trzymam kciuki!!! P.S Jest któraś ze Śląska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a my wczoraj znów sie relaksowalismy hehe może coś się przytrafi hihi a od niedzieli testu owu w ruch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwykły test sikany tydzień po nie wyjdzie... ale już 10-12 dni po jest szansa... jeśli chcecie robic przed terminem @ to lepiej betę z krwi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to super! Jakby co, to będziemy mogły się radzić co do szpitali itp. A panikara jestem, że hoho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam wszystkie staraczki :D Ja czekam sobie dalj do poniedziałku i zjada mnie nerwówka i ta niepewność :( ktoś pisał o ciemnej linii na brzuchu - ja taką miałam jak miałam torbiel na jajniku i wtedy schizowałam, że może ciąża a tu dupa blada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ta linia może również oznacząć ciążę... u mnie na samym początku pierwszej pojawiły się podobne przebarwienia na piersiach na brodawkach... potem dopiero ta linia... róznie to bywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm...staranka zaczelismy od 5 paź.. i mam takie bobolewania,własnie ukazała mi sie ta kreska ale nie mocna bardzo taka ze widzac ale nie bardzo mocno... no nie wiem zobaczymy i poczekamy :) Daj Boze bo juz sie doczekac nie moge z mezem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glammyx a ty skąd jestes :) ja też czasem jestem panikarą hehehe ja wsumie wybra lam dwa miejsca w których chciałbym rodzic hmm ale najpierw trza w ciąże zajść hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem z okolic Siewierza. Na chwilę obecną wybrałam dra Cholewę a szpital to może Śiemianowice Śląskie a Ty o czym myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta kreska prowadzi od bępka w dół... taka ciemna jak by opalona.... tylko ta kreska ... jest jeszcze taka troszke blada ale sie ukazała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzołana
no tak beta z krwii tylko mnie to zrujnuje bo u mnie w przychodni musze za to placic 37 zlotych... znacie jakis tanszy sposob na zrobienie betahcg ?? To juz wole za to zrobic 3 testy :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×