Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ninam

Czy ktoś tak jak ja czeka, że w październiku pokażą się 2 kreseczki na teście

Polecane posty

dziwna sprawa ninam u Ciebie... u mnie wszystko ok, tylko stałam się strasznie wrażliwa na zmiany pogody, normalnie masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baderka a to z pogodą to tak pierwszy raz masz? Bo ja ogólnie jestem wrażliwa na pogode. Ninam faktycznie jak pisze Zabka dziwne to - moze test z krwi? Baderko u mnie żadnych oznak @, nic się nie dzieje. Najbardziej mnie ciekawi co będzie się działo przez weekend - czy coś się pojawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziwna, jak do piątku nie dostane to chyba wybiorę się do gina, bo coż tu robic:( Przez to wszystko to staranka mi się opóźniaja!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mot ja to mam nadzieję, ze jak w sobotę zrobisz teścik to odrazu sie pochwalisz:) Zabusia, a jak tam u Ciebie wczorajsza wizyta u gina????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninam ide dopiero w poniedziałek :) 20 pazdziernika Baderka nie denerwuj sie tak :0 ja poprostu jak pracuje mam cały czas właczony i czasem zapominam wyłączyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabusia jak ja bym się zdenerwowała to pisałabym na bank DRUKOWANYMI literkami... ja Ci tylko delikatnie zwróciłam uwagę kochana... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrze bo w Twoim stanie nerwy nie wskazane :) Spoko poprotu mam dziś młyn w pracy masakra a powiedz baderka czy kobieta w ciąży musi ograniczyc prace przy kompie??? i w jakim okresie tej ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby nie powinna siedzieć dłużej niż 4 godziny i zakład pracy tak powinien zorganizować jej stanowisko pracy, by te normy były przestrzegane :) w praktyce bardzo często jest to niemożliwe... ja w 1. ciązy pracowałam 8 godzin do 7 miesiąca i nic złego się nie działo... zresztą te nowe płaskie monitory lcd są dużo bezpieczniejsze niż te stare wielkie pudła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiulaha bardzo mi przykro:( Wiem , ze to żadne pocieszenie. Ale trzeba próbować od nowa!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Titeko
hej dziewczyny czytam Was i mam takie pytanie czuję dziwne ukłucia po prawej stronie ale nie znam się na anatomii czy to jajnik czy macica tak raczej w dole. termin @ mam za 3-4 dni . Czy tak może zaczynać się ciążą??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Ja po wizycie u ginekologa. Serduszko bije prawidłowo, będzie jednak jedno a nie bliźniaki. Ważne, że na chwilę obecną wszystko jest ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawe..
mnie najbardziej zastanawiaja te jajniki, bo powiem szczerze jeszcze nie mialam tak zeby mnie pobolewały tak dlugo. Przewaznie bola mnie w czasie owulki o ile wogole mnie bola, a w tym miesiacu kłuja mnie i kłuja i przestac nie przestaja. teraz dla odmiany kłuje mnie prawy jajnik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, jeśli chodzi o kłucie w jajnikach, to często w ciąży się je odczuwa, ja tak miałam w ciąży, ale dopiero gdzieś w 5, 6 tygodniu. No oczywiście przed okresem można czuć to samo. Titeko to życzę powodzenia i oby były II kreseczki:) glammyx - super, że u Ciebie i u maleństwa wszystko ok!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka28-
Witajcie kobitki ;-)Baderka dziekuje bardzo za odpowiedz...własnie czuje sie tak jakbym miała zakwasy ...piersi i brzuch bolą mnie identycznie...czy to możliwe ze brzuch moze tak bolec.....??Czy jest szansa ze ten ból może oznaczac ciąże...mam nadzieję ze Tak! Mot cieszę sie ze nie jestem sama !!!!!!!:-)Mam nadzieję ze za niedługo bedziemy cieszy sie jak "wariatki" Pozdrawiam was gorąco buzka wielka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawe..
heh juz zaczynam sie denerwowac powoli czy ta moja ciotka przyjdzie czy jednak nie :) nie chce zapeszac ale mam dziwne przeczucie ze moze jednak :) jestem palaczem no i jak odrzuca mnie od fajek to juz na serio musi cos byc :P no chyba ze cos w powietrzu wisi ze mi poprostu jest niedobrze... powoli zaczynam schizowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawe..
oj widze ze nikogo tu nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh... ja muszę czekać do 24.10 dziewczyny wiem że nie jesteście lekarzami ale ja już powoli od tego czekania zwariuję:) jeżeli okres miałam 24 września( 7dni, cykl31 i tak z reguły jest), współżyłam z mężem 12.10 , 13.10, 14.10 czy jeste szansa że zaszłam w ciążę??:) Bardzo byśmy chcieli, na testy za wcześnie... kiedy mogłabym najszybciej zrobić bete i zwyky test ciążowy??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochane Ninam ja mam termin @ dopiero w poniedziałek więc test przewiduje nie wcześniej niż we wtorek. Kasiula tak mi przykro :( Titeko - życze dzidziusia ale ja tak miałam jak miałam torbiel na jajniku i to właśnie czułam tylko przed terminem @ Glammyx - gratuluje!!!! A wolałaś jednak bliźniaki? Ja to bałabym się, że sobie nie poradze Julka - mam nadzieję, że się uda choć mnie nachodzą wątpliwości a może to strach przed rozczarowaniem Ciekawe - no t fajki to faktycznie coś musi być na rzeczy Ja wczoraj przed snem i dziś koło południa miałam dość silne mdłości ale krótkotrwałe i przeszło - przewiduje jakieś oddziaływanie przewodu pokarmowego ale chicałbym żeby powód był inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola ja uważam, że szanse są duże ale ekspertem nie jestem i sama bym chciałą znać procentoowo moje szanse :D Betę to nie wiem, ale test to odradzam przed terminem @ tyle się naczytałam o tych negatywnych wynikach przed terminem, że szkoda swoich nerwów a i po terminie @ testy mogą płatać figle choć fasolka kiełkuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic mi nie pozostaje innego jak czekać... teoretycznie wychodzą dni płodne wktóryc się kochaliśmy:) ale nie można być pewnym w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mi tez tak wychodzi choć staranka to były tylko raz więc teoretycznie mam mniejszy procent niż Ty ale to nic nie znaczy. Trzeba wierzyć, że się uda ale zostawić margines prawdopodobieństwa, że różnie może być. W każdym razie wszytsko dzieje się z jakiegoś powodu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka28-
a moje to juz drugie staranko..mam nadzieję ze sie uda....za pierwszym razem byłam prawie pewna ze jestem a tu @przyszła...i myslałam ze skonam..troche sie załamałam ale zaraz ostro sie wzielam do pracy :-)buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka - bardzo dobre podjeście :D Karola - mój jest w domu teraz tylko na weekendy i to nie każde więc Cię rozumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo jak jest to nie zawsze można trafić w "te" dni:) nie będę przecież do niego specjalnie jechać i mówić kochanie teraz teraz...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie dokładnie - albo jest za wcześnie albo za późno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×