Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ninam

Czy ktoś tak jak ja czeka, że w październiku pokażą się 2 kreseczki na teście

Polecane posty

czesc kochane !.. i dzien dobry... jak samopoczucie na dzis?.. Karola1988 .. bardzo mi przykro ze spada ...ale nie poddawaj sie!.. ZABUSIA25 witam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liebe
Witajcie dziewczyny, u mnie brak@, temp wacha sie pomiedzy 37,2-37,5 (ta w pochwie), brzuch pobolewa, jutro robie drugi test, poprzedni z 16.10 negatywny. Julka a co tam u ciebie, dostalas@?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liebe
Karola 1988, nie zalamuj sie, bedzie dobrze, jak nie w tym to w nastepnym cyklu,ja sobie tez tak powtarzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tylko najbardziej wkurza to że moj mąż wyjeżdża na 2-3 tygodnie i wraca na tydzien i przez to poprostu nie da sie trafic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Zabusia jak tam staranka???? Karola nie przejmuj się teraz zaczekaj do dnia @ zobaczymy co będzie. Liebe , a kiedy masz dostać@??? Badeko Ciebie Pozdrawiam mocno, mam nadzieję, że czujecie się dobrze:) Mot, odezwij sie czasami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninam spoko codzinnie sie staramy potem obowiązkowe leżakowanie własciwie potem ide spać :) i rano prysznic :) dziś 15 dzień cyklu według obl owulka 24 lub 25 ma byc wiec teraz bedziemy sie jeszcze bardziej przykładac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liebe
Ninam, ostatni okres mialam 22 wrzesnia, dziś mamy 22 pazdzirnika, wiec to juz 31 dzien cyklu, dodam, ze we wrzesniu odstawilam tabletki anty, ktore bralam 2 lata, wiec teraz nie wiem czy okres powinnam dostac normalnie, czyli po 28 dniach czy z opoznieniem! test jeden negatywny, wiec nadal czekam na rzwoj wydarzen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liebe ja odstawiłam 26 lipca pierwszy okres 05 wrzesnia cykl 36 dniowy , drugi dostałam 7 pazdziernika cykl 32 dniowy teraz czekam do 7 listopada i mam nadzieje że zamiast @ zobacze dwie kreski na tescie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej... :) ninam dzięki za pamięć, też gorąco Cię pozdrawiam... u nas jak na moje wszystko ok, dzisiaj idę do lekarza i zobaczymy czy z jego punktu widzenia będzie podobnie... powodzenia dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liebe
Zabusia, a powiedz mi mialas problemy z brzuchem po odstawienu tabletek? tez cie bolal, mnie non stop, defakto od samego odstawienia, a co do okresu to wiem, ze moze myc teraz nieregularny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liebe
u mnie masakra z tym brzuchem, wydety, napiety, obolaly...... ach juz moglby byc normalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez dzisiaj spadła 36,6 tyle ze jej nie wliczam bo mierzylam o 5 rano to po pierwsze po drugie spałam moze z 3 godziny i cały czas sie w nocy budzilam, a zeby tempka byla miarodajna powinnam spiochac sobie przynajmniej 5 godzin :) no i nie mierzyc tak wczesnie :P mierze zawsze miedzy 6:30 a 7 rano Sluz mam jakis dziwny od jakiegos tygodnia, taka jakas woda przezroczysta, na papierze jej nie ma, na bieliznie tez nie widac tylko pare kropelek, dzisiaj np myslalam ze dostalam ale sie okazalo ze to jednak ten sluz, wczesniej mialam sluz taki gestawy i biały przed okresem a teraz go nie ma :) brzuch mam wydety, humorki mam, zobaczymy co bedzie jutro :) bo mam dostac @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady Love - to kiedy robisz test????? Trzymam za Ciebie kciuki!!!!!!! Zabusia - no ja dziś też zaczynam stranka, może to jeszcze wcześnie ale co tam:) Liebe, no to jestem ciekawa co tam wyjdzie u Ciebie, z tabletkami to nie wypowiem się bo nigdy nie brałam, ale mam nadzieję, że ci się udało!!! Baderko to pochwal się jutro jak tam wizyta u lekarza i co u dzidzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninam jezeli nie dostane @ jutro ani w piatek to w sobote z samego rana bede robic :) no chyba ze juz nie wytrzymam i bede testowac w piatek :) wole poczekac troche zeby wynik wyszedl prawdziwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację, lepiej poczekać, ale łatwo mówić trudniej zrobić. Ja też sobie objecuję, że tym razem nie będę robić testu za szybko ale zobaczymy jak to będzie:) A u Ciebie pierwsze staranka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola, strasznie mi przykro:( Mam nadzieję, że się trzymasz!!!!! Wiem to jest wielkie rozczarowanie, ale nie poddawaj sie!!!! Jestem z Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozczarowana:( w przyszłym miesiącu też się nie uda bo mój mąż wraca dopiero 10.11 a wtedy bedzie juz po ptakach:( i jak mamy mieć dzieci i rodzinę?? przecież ja sama ze sobą w ciążę nie zajdę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola, strasznie mi przykro:( Wiem, że jesteś teraz strasznie rozżalona, nie wiem co Ci nawet napisać. A ztym wyjazdem męża to też pech, a nie może wpaść choć na weekendy żeby coś zdziałać?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liebe
przykro mi Karola:((((((((((((((((((((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie:( ma taką pracę:( wyjeżdża na 2-3 tygodnie i wraca na tydzien:( ja wiem że on to robi dla nas żeby nam było lepiej tylko co z tego że mamy pieniądze?? kasa to nie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola przykro mi :( a juz myslalam ze Ci sie udało, naprawde :( nastepnym razem bede mocniej trzymac kciuki za Ciebie :) ja narazie czekam czy przyjdzie czy nie :) po jutrzejszej temperaturze bede wszystko wiedziec... 3majcie za mnie kciuki :) acha, to moj pierwszy cykl staran o ile mozna nazwac to cyklem staran :) ale jesli nie wyjdzie w tym, postaramy sie w nastepnym :) w głebi serca czuje ze cos sie swieci :) nie no koniec... nie moge sie tak nakrecac, co bedzie to bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola, współczuje naprawdę. BArdzo często praca w czymś przeszkadza. Powiem Ci, że mój mąż też wyjechał w delegację i tez się martwiłam,że nic z tego nie wyjdzie ale jednak udało się zajść w ciążę. Często organizm kobiety przestawia się. Fakt, że delegacja nie trwała długo, bo tydzień, no ale też ise martwiłam. Śmialiśmy się jednak z mężem, że jak poczuję, że to będzie ten dzień, to on przyjeżdża albo ja i do dzieła:D:DD:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Karola przykro mi, że przyszła @... nie pozostaje Ci nic innego jak uzbroić się w cierpliwosć... pewnie nie będzie to łatwe, lae spróbuj, bo inaczej będziesz się tylko dodatkowo nakręcać Ninam... z maluszkiem wszystko ok, wszystkie pomiary w normie, choć ciężko go było zmierzyć, bo fikał straszne koziołki... dopiero jak się tatuś odezwał to ułozył się na chwilę spokojnie... na płeć było na razie za wcześnie, choc lekarka dopatrzyła się niewielkiego ogonka między nóżkami...nie kazała się jednak na razie tym za bardzo sugerować... ja za to widziałam małą kobietkę jak na moje... maleństwo ma teraz 73 mm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim ja kucze już nic nie wiem :( temp staneła na 36,8 moja normalna to 36,5 lub 36,6 i stoi, zaczeły mnie bolec piersi z boków, sluz nadal szklisty i ciągnacy teoret jutro owulka ale z tą temp to nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×