Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ninam

Czy ktoś tak jak ja czeka, że w październiku pokażą się 2 kreseczki na teście

Polecane posty

Gość dzołana
Dziewczyny a czy ktoras z was moze jest z pomorza? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też o nim myślałam, ale trochę się boję. Bo jak będą komplikacje, to oni nie mają aparatury do ratowania dziecka. I w tym problem. A nikt nie zagwarantuje Ci,że będzie ok przy porodzie. Też szpital bardzo mi się podoba, super sale jak w hotelu ale ten strach jest. Mój lekarz dr Cholewa jest ok, super specjalista, moja kuzynka niedawno rodzila u niego. A szpital to może Siemianowice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na gazecie (forum) jest już parę złych komentarzy na temat łubinowej. Kurcze, boję się ryzykować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie kuzynka mówi ( a propos mieszka w Tychach) że chwalą sobie Tychy tylko te kobiety, które tam nie mieszkają. Że podobno często tam vacuum robią czy kleszcze. Ale wiadomo, Wybór jest indywidualny i każdej z nas. Ja do końca jeszcze nie wiem. A poza tym dużo czasu zostało;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Titeko
słuchajcie a co z ninam? wczytałam się w jej historię i mam nadzieję, że jej się udało wicie coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Titeko
a juz mam nie zauważyłam,że dostała @ Przykro ja czekam do niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, widze że tu wrze dyskusja:) Titeko ; dostałam w końcu @ , ale się nie poddaję i za kilka dni dalsze staranka:) A za Ciebie to trzymam kciuki mocnooooo!!!! Mam nadzieję, że tu się ze mna podzielisz wiadomością, czy są II kreseczki:) Mot; a za Ciebie trzymam kciuki do poniedziałku u Ciebie też maja być II keski!!!!!! Baderko, a Ty tam dbaj o siebie i o dzidzię:) glammyx - cCiebie też się to tyczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawe..
ja tez juz mam dosc ale nienastanwiam sie zabardzo na dzidzie:) nie chce sie zbyt rozczarowac:) co to temperatury bo ktoras z was pisala to od momentu skoku utzrumuje mi sie tak w miare :) ogolnie mam niska temperature w dzien owulki mialam 36,7 dzis 36,8 i troche :) zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziwczynki :) mnie temp powoli zaczyna iść do góry :) wczoraj znów pobaraszkowalismy od niedzieli dni płodne hurra chociaz test owu pomalutku już ujawnie kreseczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!! Zabusia to życzę powodzonka, działajcie, działajcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć i czołem :) żabusia czyli kolejny gorący weekend przed Wami... oby Wam nikt nie przeszkadzał :) ninam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej żabusia a u teściów nie da rady...bo wiesz, lepiej, żebyście czegoś nie przeoczyli :) ninam u nas dobrze, tylko martwi mnie ten mój kosmiczny apetyt... brzuszka jeszcze jako takiego nie widać, za to rosnę wszędzie w obwodzie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi, hi, hi baderko no bywa , bywa:) Ja w ciąży przytyłam tylko 4 kilo - na szczęście, ale zawsze się tego obawiałam bo w mojej rodzinie dziewczyny w ciąży tyją po 30kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w 1. przytyłam koło 15 i wtedy tyłam w podobnym tempie jak teraz... więc przypuszczam, że będzie podobnie :) a Twoja córeczka po urodzeniu ile ważyła???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ważyła, 3 kilo, była malutka, wyjadała ze mnie, bo odrazu po porodzie schudłam 12 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noooo:) Może i przy kolejnej tak będzie, przydałoby się:) W ciąży Amelka siedziała mi poprostu cały czas na żołądku i przez to przez całą ciążę miałam okropną zgagę - koszmar!!!! A wiesz już moze co będzie????? chłopak, dziewczynka????? Pisałaś że przeczuwasz ze dziewczynka, ale może byłaś już na usg???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ninam :0 Baderko hmm bedziemy działać w sobote u tesciów tak zeby sufi za bardzo nie skrzypiał bo śpimy nad tesciami hihih ale nie odpuszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabusia dla chcącego nic trudnego ;) ninam nie wiem jeszcze, idę w środę do lekarza, ale podejrzewam, że to jeszcze za wczesnie na płeć, z Dominiką wiedziałam dopiero po 20 tc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam porannne ptaszki:) miałam juz nie mierzyć temp. bo i po co jak nie mam porownania a ierwsze co zrobiłam dziś rano to oczywiscie temp. (37'1) oby było tak dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×