Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ninam

Czy ktoś tak jak ja czeka, że w październiku pokażą się 2 kreseczki na teście

Polecane posty

Gość Liebe
Witajcie dziewczyny, jestem tu nowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liebe
Witajcie dziewczyny, jestem tutaj nowa:))))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej obiecałm że zajrze :0 jesteśmy u teściów i już żałuje tego przyjazdu testść ma znowu jazdy i wszystkich wkurza masakra jak ja mam sie dziś spokojnie bzykac hehehe Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liebe
No wiec, troche mialam problemów z rejestracja, ale juz jestem, no wiec ostatni @mialam 22 wrzesnia, staramy sie z męzem o druga dzidzie, nasz synak ma prawie 2 latka(za trzy tyg skonczy 2 lata), wiec chcielibysmy bardzo kolejnego malenstwa. No wiec, przez 2 lata bralam yasminelle, odstawilam we wrzesniu, potem dostalam okres, a terz czekam na kolejny, kochamy sie regularnie, wiec mamy nadzieje ze zaskoczymy jeszcze w tym roku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liebe
no wiec juz zrobilam sobie 1 test, negatywny:(, wiem za bardzo sie pospieszylam, ale od owulacji dziwnie sie czuje, ciagle boli mnie brzuch, jest twardy i wydety, moze to zmiany hormonalne, nie wiem, nasz lekarz powiedzial, ze teraz tabletki sa takie bezpieczne, ze nie maja wplywu na dziecko, wiec mozemy starac sie od razu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liebe
jestem tez zmeczona non stop, nie dospana, wiec bys moze to skutek odstawienia tabletek, zastanawia mnie tylko ten brzuch, czasami mam tak wydety jak w 3 miesiacu ciazy!!! no i bilo, okaze sie w tym tyg, czy dostane okres czy nie, na pewno powtorz test, jak myslicie sugerowac sie tym brzuchem, czy moga to byc zmiany potabletkowe????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka28-
witaj liebe ...ciesze sie ze nie jestem sama moja @ tez była 22 wrzesnia i rowniez jak ty mam dziwne podejrzenia co do tego ze mogłam zafasolkowac.....korci mnie zeby zrobic test ale teraz mysle ze jak u ciebie nie wyazało to i u mnie mogłoby nie wyjśc wiec sie wstrzymam do środy... a ty kiedy masz termin @? duza buzka super ze jest ktos z tego samego dnia @ co ja...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liebe
hej julka, no wlasnie nie wiem na kiedy mam ternin, jak mam to teraz liczyc? bo jak bralam tabletki to okres przychodzil zawsze po 21 dniach w przerwie miedzy tabletkami a tera? a ty kiedy bedziesz sprawdzac? to zrobie tak samo!!! a masz juz jakies objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liebe
test robilam w czwartek,, wiec chyba za wczesnie!!!!!!!!:((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka28-
naprawde nie wiem jak to teraz bedzie z twoim cylkem...ja mam cykle 29-30 dniowe wiec @ mam dostac 21 albo 22...test chciałam zrobic jutro ale jak wytrzymam to zrobie w dniu @...co do objawów to bolały mnie piersi tak jakbym miała zakwasy po cwiczeniach i brzuch tak samo...no i wogóle czułam sie dziwnie taka napąpowana i rozdrażniona....a jak u ciebie z samopoczuciem?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liebe
jestem tez rozdrazniona, zmecona, aj nie wiem co robic!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liebe
a kiedy zaczely cie bolec piersi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liebe
Julka a masz numer gg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka28-
to było jakis tydzien po dniach płodnych...to było okropne....teraz jakos sie uspokoiło....odezwe sie potem musze zmykac pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liebe
no i zostałam sama:(((((((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola mam nadzieje że @ sie nie pjawi :) my zaczynamy dziś starania oby tylko teść dał nam wreszcie spokój brrr niecierpie go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, zabusia nie przejmuj się teściem tylko do dzieła:) i oby owocne:) karola, ja na twoim miejscu bym jeszcze nie robiła, tak jak wcześniej julce pisałam może jeszcze Ci nie wyjść i bedziesz się stresować niepotrzebnie. Wiem jak ciężko wytrzymać bo przechodziłam przez to samo bo do 24 jeszcze sporo dni, pomyśl o tym - to tylko takie moje zdanie, a Ty zrobisz jak uważasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NInam mam go dośc teścia znaczy mielismy iśc w jedno miejsce nie bo trzeba robić wkurza mnie odrazu mam kule w brzuchu i nerwy ten człowiek jest chory mam dość A bzykanko bedzie :) hehehe jemu na złość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka28-
Witam kobitki jak tam mija sobotnie popołudnie???U mnie ok tylko znowu zaczęło sie cos dziac w moim brzuszku...mam takie jakby "żabki" tez tak macie?Piersi narazie przestały bolec reagują tylko jesli je z boku dotknę to tak kłuja...a jak wasze samopoczucie??pozdrawiam gorąco;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liebe
witam dziewczyny, widze, ze wieczorem duzo was wiecej, mam do was pytanko, powiedzcie mi czy wy tez tak macie, ze od owulacji boli was brzuch? i ze w godzinach popolodniowych staje sie taki wydety i twardy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabusia, wyluzuj i olej teścia, skup się na robocie:) Ja zaczynam staranka za jakieś 3 dni, więc w tym razem musi się udać. Julka, a u Ciebie te objawy to są typowo ciążowe, hmmmm coś mi się wydaje, że zaskoczyłas:) Libi, ciężko mi powiedzieć, ale dużo dziewczyn w ciąży też tak ma, z tego co czytałam, bo ja tego nie doświadczyłam. Net mi słabo coś chodzi więc wolno będę wam odpowiadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola, zobaczysz, zobaczysz:) Wiem, że nie możesz się doczekać, kiedy zrobisz test i zobaczysz II keseczki. Już niedługo kochana:) Ja trzymam mocno kciuki za Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka28-
witajcie kochane...wczoraj zauwazyłam na bocznych stronach piers widoczne niebieskie zyłki czy ktos tez tak ma? Wczesniej tego nie miałam...buzka;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka.. korciło mnie zrobiłam test ale wynik NEGATYWNY:( jeszcze 5 dni do @ oby ten test sie mylił, a temp ciagle powyżej 37\'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×