Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ninam

Czy ktoś tak jak ja czeka, że w październiku pokażą się 2 kreseczki na teście

Polecane posty

no ja teraz jestem na etapie "chcenia" chłopca... ale to tylko dlatego, że dziewczynkę już mam... a to moje słoneczko jak byście chciały zobaczyć... ostatnie fotki są sprzed 3 miesięcy chyba... niedługo powrzucam aktualne :) http://www.bobasy.pl/jujka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola, ależ Ty jesteś niecierpliwa:) Ale rozumiem Cię, ale lepiej poczekać i troszkę wyluzować, żeby potem nie było za wielkiego rozczarowania - oczywiście tfu, tfu, tfu. Ja bede trzymac za Ciebie kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawe..
oj ja chyba tez chcialabym miec chlopczyka jako pierwsze dziecko :) tempka dalej 36,8, no ale kazdy moj cykl tak wyglada jak nie spadnie do momentu kiedy mam @ dostac, bede dobrej mysli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabusia współczuję, ja na zwolnieniu jestem do końca tyg. A od pn do pracy:/ nie wiem jak wytrzymam z mdłościami zwłąszcza,że muszę być na pełnych obrotach non stop, bo jestem nauczycielką:/:/ I u mnie w pracy wóz albo przewóz. Jeżeli pójdę na zwolnienie, to na całe 9mcy,żeby dyr mogła zastępstwo komuś dać. Nie mogę chorować sobie np 3 tyg i do pracy:/ Dziewczyny, tak się do Was przyzwyczaiłam,że nie myślę uciekać na majówki lub czerwcówki, bo tam jakoś tak obco. Będę z Wami no i kciuki trzymam. Chciałabym,żebyście się nie martwiły odnośnie jednych kresek, bo naprawdę niektórzy długo czekają. Mnie udało się za pierwszym razem, ale myślę, że to dzięki tabletkom. W ciążę zaszłam we wrześniu a tabletki odstawilam chyba pod koniec lipca albo w sierpniu. To wzmogło owulację no i się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kolezanki ja czekam na @ 26 lub 1 lis .... juz sie nie moge doczekac mam nadzieje ze nie przyjdzie!... gratuluje wszystkim Przyszłym mamom....:D ja czekam ale bardzo niecierpliwie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawe..
Dmer wyobrazam to sobie, ja wole mowic sobie ze nie jestem w ciazy zeby sie nie rozczarowac jak @ przyjdzie, ale jakos ciezko tak :) nie mam zadnych takich typowych objawow, piersi mnie bola ale to moze dlatego ze za 6-7 dni ciotka, jajniki mnie kłuja tego raczej wytlumaczyc sie nie da bo jeszcze tak nie mialam, wiec gdybym dostala @ to pierwsze co ide do lekarza, mdłosci? hmm czasem po papierosie mam, o ile wogole do konca go dopale, no i wczoraj w nocy po ostrej potrawie mialam... nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie chce sie rozcarowac staram sie nie nakrecac ale tak sie nie da.... czasem jak poczuje jakies zapachy alebo wyjde na swierze powietrze z auta to troche mam mdłosci ale nie zeby Zwymiotowac ale tak tylko chwile mi nie dobrze ... no nie wiem piersi troche pobolewaja tak samo jak podbrzusze....ale straszny apetyt dostałam... i ciagle głodna jestem nic nie stwierdzam czy jestem czy nie zobaczymy Prosze Boga Aby dał dzidziusia:) a wiec nic innego jak czekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glammyx- mam nadzieję, że te mdłości Ci szybko przejdą, a dasz radę pracować z ta chałastrą dziciaków? I mam nadzieję, że bedziesz nam tu towarzyszyć cały czas:) Ciekawe.DMER - no dziewczyny, a wam to już nic nie zostaje tylko czekać. Ja chce się tego dzidziusia to dopatruje się tych objawów ciąży, ale tak to już jest. Ale życzę wam z całego serca tych II kreseczek. I mam nadziję, ze za miesiąc to wy będziecie za mnie trzymać kciuki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach, ja pracuję w budżetówce w księgowości i też mam sajgon niesamowity:) ale też co jakiś czas coś maznę tu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje ... staram sie o tym nie myslec ale to jest silniejsze :) tobie tez zycze II kresek :) za miesiac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będzie dobrze zobaczysz:) Zamierzam za kilka dni brać się do roboty:) Widzisz ja tak bardzo chciałam, ze mi nic z tego nie wyszło, choć z moją córeczką udało mi się za pierwszym razem i chyba i teraz liczyłam na to, że będzie tak samo:) Ale cóż, trzeba działać dalej. Ale mam nadzieję, że Tobie uda się już teraz. Hu,hu trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje ja za ciebie i zamnie bede tzrymac kciuki jak i za reszte dziewczyn ktore sie staraja:) juz tak zyram na kaledarz ... i licze ...i czekam ale damy rade kolezanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nie będę pracować tyle miesięcy, to zwariuję, bo nie umiem siedzieć w domu. Ale chodzenie do pracy też jest ryzykowne. Dzieci chorują i często chore przychodzą do szkoły:/ Zobaczę jak się sytuacja rozwinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka28-
hej kobitki..dzis 26 dc....korci mnie zeby zrobic test..co wy na to?juz cos wyjdzie?? buzka wielka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka i co zrobiłaś ten test?????? Jak nie to ja na Twoim miejscu bym poczekałam do dnia @. No ale sama wiem jak to korci, chociaż ja wytrzymałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka28-
Ninam jeszcze nie zrobiłam.....@ ma byc 21-22 ale tak sie zastanawiam przeciez to tylko 3 dni i gdyby była ciąża to pewnie juz wykaze ???? Jejku miałam sie nie nakręca a tu co znowu to samo!..troche to dziwne bo jeszcze pare dni temu chodziłam obolała jak by mnie ktoś "skopał"wszystko mnie bolało brzuch piersi...zmienne nastroje np.ogladając film normalnie sie popłakalam ze wzruszenia i w ogóle czułam sie dziwnie a teraz jakby troche wszystko ucichło ..sama nie wiem..:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihasaa
lepiej nie rob bo ci nie wyjdzie..mi w 26 dniu nie wyszlo nic, a w 29 delikatna kreseczka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka, kochana wytrzymałaś tyle, to wytrzymaj do 21, bo ihasaa może Ci jeszcze nie wyjść i będziesz miała dodatkowego stresa. A tymi objawami to się nie przejmuj, ja w ciąży na początku żadnych nie miałam, a byłam w ciąży. Zaczekaj jeszcze:) A ja będę mocno trzymać kciuki za Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka28-
Ninam jestes kochana..masz rację wstrzymam sie z testem i poczekam na dzien tej wstrętnej @...dam wam znac co wyszło...Dziekuje za dobre słowa i trzymam kciuki za inne kobitki to co nam teraz potrzeba to cierpliwośc i odrobina wsparcia od was kobitki..buzka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×