Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fanka seli i zlego

Temat SeLi i Złego Męża - zapraszam kochankow i fanow

Polecane posty

Gość SeLa-
a nie znam Vivę w ogóle Tv niekoniecznie czasu brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rok temu kupiłem polsat cyfrowy - pakiet 10 zł za miesiąc i tam jest viva i fajne radyjko - rmf maxx - sporo tanecznych kawałków techno i klubowa w nocy - jak ktoś lubi ( np ja ) to polecam. dekoder wcale się tak często nie zawiesza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i przyszła 15 - wolność dla Seli :) mi jeszcze trochę przyjdzie pobazgrolić co nieco . do 18 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SeLa-
u nas dzisiaj mglisto i chyba siąpi aura nie zachęca do spacerów ale i tak muszę pospacerować do domu... i aerobic dzisiaj wieczorem oka lecę pozdrawiam wszystkich serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Memelia
...bo bezkrólewie w świecie memeli dobrze wiesz że herszt sam zbójców nie upilnuje...długo ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podziwiam dziewczyny ćwiczące na aerobicach :) tyle teraz tych dziwnych nazw ćwiczeń tam gdzie ja chodzę na siłownię chyba kilkanaście rodzajów jakieś stepy i inne dziwolągi :) tak się mówi ale kondycję trzeba mieć !!! ja chcę swe ćwiczenia urozmaicić o skakankę bo zimą za zimno i ślisko na bieganie a śniegu na narty nie ma . pozdrawiam też !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macie u siebie w pracy tzw wigilijne spotkanka ? ja mam 19 grudnia - nie przepadam - jakieś kilkadziesiąt osób nawet nie wiem po co to ? ci co się na co dzień nie lubią życzą sobie dobrze :) zresztą- pracownicy biurowi są bardziej zżyci - ja zawsze byłem outsiderem :) wygnańcem terenowym !!! integracyjne są lepsze - muza i żarło :))) każdy bawi się z tym z kim chce . jest tu kto ????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SeLa -
wigilijne spotkania? nie bardzo bo to wiesz różne wyznania itp podobne... raczej takie podsumowania roku w sylwestra przy sikaczu szumnie szampanem zwanym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SeLa -
co do dekoderów ja się na tym kompletnie nie znam ale moja druga połowa a i owszem jak wprowadzili nowe karty dla cyfry zrezygnował i kupił cyfrowy polsat, za tydzień skuisiła go n no to kupił, a jakieś dwa tygodnie później przemyka mi za plecami z pudłem pod pachą co to? pytam grzecznie a wiesz promocje mieli 20 zł przez rok no to wziąłem cyfrę plus :) takim to oto sposobem mam w domu cztery dekodery ( wtym jeden w szafie bo stary) z osiem pilotów do tychże, plazmę i nowy talerz prosze ja Ciebie bo tamten stary nie łapał czegoś... czy nie kumał czaczy wszystko żeby zdezorientować przeciwnika nie umiem sobie dziennika sama włączyć teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) opowieść wigilijna o dekoderach mi się spodobała !!! :) z dzienników tylko prognoza pogody mnie ciekawi zwłaszcza jak kret opowiada :) resztę w przelocie na onecie przelecę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamiętam kiedyś taki wieczór - też późno jesienny - sobotni był silny wiatr i topola przy moim domu padła na linię ciemno , zero komputera , zero telewizji zapaliliśmy kilka świeczek , całą rodziną usiedliśmy przy kominku i rozmawialiśmy taką wigilię bym chciał :) czar prysnął jak prąd po dwóch godzinach wrócił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ja dobrze zrozumiałem że na spotkaniach wigilijnych ktoś Ci Sela miłość wyznał czy coś podobnego ?? :) :) :) nie gadaj !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam wszystkich niedzielnie !!! i polecam- idźcie z dzieciakami na pioruna :))) właśnie wróciłem z kina !!! fajne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SeLa-
Cześć! okna powiadasz? eeeeeeeeee tam jutro się umyje albo i nie może tylko przetrę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SeLa-
spaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaać królestwo za łóżko! albo kawę... dożylnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam takiego kota który tuż po umyciu okien w błagalnym geście chodzi od okna do okna po parapetach cały uświniony i dmuchający ociera się o szyby z nadzieją że ktokolwiek go dojrzy i wpuści . i myj tu okna :) lepiej łoże - kimnij się , kawę jutro! nie macie zakamarków w pracy gdzie nikt Cię nie znajdzie ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SeLa-
niby można się gdzieś zaszyć ale maskra jak sokół dojrzy urywanie premii i tym podobne sceny robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SeLa-
a mój kot ostatnio asystował panu od talerza znaczy antenę satelitarną z gościem instalował a że rusztowania zostały jak mu nikt nie otwiera tarasowych drzwi zagląda w okna /kot nie facet/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sokole - kawał drania :) a kot cwańszy od gostka od anten ...do jakiego pokoiku okienko ??? że spytać pozwolę :) może odwiedzę w stroju batmana :) przepędziwszy kota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SeLa -
a zapraszam :) okienko do salonu tego z kominkiem i dużym imprezowym stołem wpadnij może w wigilię? stary zaprosił tyle osób że jeden batman nie zrobi różnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet nie wiesz jak jeden batman robi różnicę :) wigilia to rodzinne święto muszę je spędzić gdzie reszta braci i sióstr z głowami w dół :) ale dziękuję jeden talerz niech czeka nigdy nie wiadomo - jak pisał Twardowski : może wciśnie się kurczak za chudy na rosół :) pozdrawiam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość snipe
SeLa - ciekawy felieton o fantazjach na kafeterii :) masz jakieś ??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
człowiek wysłał kiedyś w kosmos wiadomość przyjdzie czas że pożałuje :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paloma 5 baran małpa !!! Sela !!! moja schizofremia przestaje działać wymyśliłem Was a teraz nie widzę :) wolę być chory !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×