Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość darek_tychy

Dziewczyny mam do was intymne pytanie

Polecane posty

Gość darek_tychy
Kami to ja ci życze szybkiego powrotu do zdrowia i szybkiego powrotu męza do domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blekot
o mamo! jak dla mnie to powodem do zerwania w Twoim przypadku (sorki że nie ogólnie, ale nie mogę się powsstrzymać) byłoby to, że tak strasznie jesteś niepewny, a nie potrafisz o tym pogadać ze swoją dziewczyną i zasmiecasz sobie głowę głupotami - to jakaś obsesja jest :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyobraznia
wyglada to tak jak u ciebie.... kocha cie jest z toba tu i teraz i powinienes zakonczyc i nie drazyc juz tylko postarac sie zeby była zadowolona i oczywiscie ty równiez:) kami dobrze powiedziała tylko poczytaj dokładniej... nie ma co wspominac bo to do niczego nie prowadzi... twoja dziewczyna widocznie nie wspomina skoro jest z toba i jest jej dobrze ... gdyby miała na mysli tamtego gwarantuje ci ze bys wyczuł to... dawała by ci jakies znaki ze porównuje a tego chyba nie idczułes.... wyslij jej eska ze ja kochasz bardziej niz jej sie wydaje i ciesz sie z tegoco masz a nie zajmuj sie jej przeszłoscia:) nie byłaby zadowolona gdyby sie dowiedziała ze myslisz o jej eks bardziej niz ona :) głowa do góry i usciski ja mykam na filmik papapappaap moze jeszcze zagladne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kami_111
Wiesz co Darku.Nigdy nie byłam z draniem zawsze miałam fajnych chłopaków.I prawda jest taka że każdy z nich był inny w te klocki i nie każdy dobry od początku bo......każda kobieta jest inna i lubi co innego zawsze jak zaczynłam być z kimś pojawiał sie normalny temat seksu co kto lubi i jak a potem każdy partner wie juz co lubisz i jest wam razem bosko.Dla mnie to kwestia tego czy umie sie o tym porozmawiać Jeśli tak to zawsze jest bosko.Bo przecież żąden facet nie chce by jego kobiecie było z nim źle w lóżku.A jeśli ona ci tego nie powie to ty sie nie domyślisz:)a jak pogadacie to jeszcze cie może zdziwić co lubi twoja kobieta.Może sie np.okazać że nie koniecznie w łóżku i pod kołdra np.;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eee tam gadanie
to , ze uchodzi za casanowe lokalnego to pewnie dlatego że gość może ma troche wyglądu i fama poszla że taki teges i aski sie same garną chyba dziewczyny tutaj potwierdzą , że ci lokalni wyrywacze to tylko opakowanie, pod którym nic nie ma, gość może być zupelnie przecietny w te klocki nie możesz myśleć w ten sposób jeżeli ona cie kocha i jest z tobą już tak dlugo i jesteście szczęśliwi to po co chodzą ci po glowie takie historie jak sie bedziesz tak nad tym zastanawial to jeszcze skopiesz sobie udany związek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek - przestan truc dupe. chcesz przeczytac zapewnienie, ze Cie panna nie zostawi bo jestes super facetem, ale srednim kochankiem. to tylko moze stierdzic Twoja kobieta. nie dzis, nie jutro tylko za pare lat. zamiast szukac zapenienia na forum, popracuj lepiej na soba. nad tym aby byc lepszym kochankiem. co z tego ze tutaj Cie odpowiedzi usatysfakcjonuja, jesli Twoja kobieta nie bedzie zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę Państwa
Chciałam nadmienić tylko,że mimo,że seks nie jest najważniejszy,ale sama wiem,że gdybym miała być z facetem,który nie potrafi dac mi orgazmu...to klapa. I kiedy dawno temu...oj,dawno...poznałam mojego meża i on uparcie nie robił mi minetki-to chciałam go wtedy rzucić w cholerkę:D No ale,że sie rozkręcił i zaczął-to zostaliśmy razem...po dziś dzien. Seks i orgazm jest ważny,nawet bardzo wazny.Tak uważam. Pewnie,że nie wzięłabym sobie za męża jakiegoś frajera casanovę,tylko dlatego,że jest super kochankiem,ale za to strasznym dupkiem.Wtedy wolałabym byc sama. Jednak jeżeli Darku nie dajesz orgazmu swojej dziewczynie-nie licz na to,że związek będzie sprawnie działał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucencja
Dokładnie orgazm to podstawa. Jest orgazm jest dobrze, nie ma orgazmu jest źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kami_111
podpisuje się pod tym co napisałaś Lukrecja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kami_111
sorki przekręciłam Lucencja oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W "te klocki"mozna sie podszkolic, w koncu czlowiek uczy sie przez cale zycie,a jak facet jest chamem,ignorantem to raczej ciezko bedzie to odmienic. Glupie jest porownywanie partnerow:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieta wybierze tego, który da jej poczucie bazpieczeństwa, przy którym będzie się czuła kochana i którego sama pokocha. Serce nie patrzy na ludzi poprzez pryzmat seksu, ale... No właśnie, może się zadrzyć, że po kilku latach mało satysfakcjonującego seksu zatęskni za rozkoszą. Frustracja wynikająca z tego faktu może się przełożyć na inne dziedziny życia, a jeśli, nie daj Boże, pojawią się jeszcze problemy innej natury to wierz mi-łatwo będzie o zdradę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nazywam sie monika narcyz
wiec tak mialam chlopaka 2lata: cudowny dla mnie byl,ja bylam dla niego wprost boginia i tak tez mnie traktowal.bardzo szanowal.seksu nie bylo bo ja sie balam ciazy i w sumie on mnie zbytnio nie pociagal fizycznie,a ze mnie kochal to sie na to godzil(do czasu pozniej mnie rzucil ale to nie ze wzgledu na seks,tylko moj charakter)wiem ze seks znim nie bylby super bo mnie wogole nie podniecal,no moze raz na b.dlugi czas pozniej poznalam chlopaka,taki moj ideal,ze ochote na sex mialam czesto(sex po 3tyg znajomosci) ale on byl zupelnie inny niz ex-nie ze mnie zdradzal.sex mnie byl jakis super ale bylo milo. i odp na pytanie twoje autorze zloty jakbym miala wybierac z ktorym wolalabym byc to bym wybrala chl nr 1 bo dawal mi poczucie bezpieczenstwa,czulam sie przy nim cudownie,wyleczyl mnie z kompleksow,byl swietnym chl,tak troskliwym ze chyba takiego juz nie poznam.ale wydaje mi sie ze ten byle jaki seks bym przezyla,chociaz nie wiem czy poprostu nie znalazlabym sobie kogos poprostu do sexu powiedzialam szczerze co mysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nazywam sie monika narcyz
a i jak narazie przeczytalam tylko twoj post autorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mumijo
Seks jest ważny ale nie najwazniejsze. Wazny jest całkokształt. Jak seks będzie beznadziejny to ta reszta niwiele pomoże ale jeżeli jest troche tylko gorszy ale reszta lepsza to da się zyć. Tak mi się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzybek
Dziewczyny który jest lepszy facet obrzezany czy nie obrzezany. Jaki członek jest ładniejszy z napletkiem czy bez który jest bardziej zmysłowy i podniecający, powiedzcie czy chcecie by wasz facet obrzezł się przed ślubem czy też nie. Która główka jest ładniejsza na ptaszku ta zakryta czy odsłonięta już na zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×