Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

retro

a tak na serio naprawde znacie jakichś fajnych facetów!?

Polecane posty

nawet Komiczne wie że facet bez kobiety nie jest fajny. To naprawdę banalna prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja akurat to rozumiem partnerzy mają dziwaczne hople i dziwacznie bywają zazdrośni mój mnie nie wypuści z domu samej po zmroku- poza wyjątkiem kiedy po prostu idę na spacer- bo wie , że ja MUSZĘ pospacerować inaczej umrę ale nie przeszkadza mu absolutnie kiedy oglądam obce penisy na kafeterii albo wprost piszę, że np dałabym komikowi pyska komika partnerka pewnie bez problemu "puściła" by go na imprezkę, ale zazdrosna by była o jego pisaninę z babami na jakimś dziwacznym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komika partnerka pewnie bez problemu "puściła" by go na imprezkę, ale zazdrosna by była o jego pisaninę z babami na jakimś dziwacznym forum no własnie dlatego wczoraj był na imprezce, a dziś mogł się wpisac na kafe tylko rano jak robił siku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sami:) dopóki Komik pojawia się w rozmowie pod tytułem: "Nie ma fajnych facetów na tym świecie", to mi to osobiście nie przeszkadza.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie retro!!! nie ma innych tematów tylko komik ???:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie retro!!! nie ma innych tematów tylko komik ??? a co ty chcecie od mnie????? czy to ja zaczęłam??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To o czym popiszemy, może o weekendowym menu? Ja np. mam jakis rzadki u mnie ciąg na słodkie, w tym wypadku chałwę. I niezbyt mi się to podoba :) Poza tym powinnam ruszyć tyłek i iść na rower albo na stepper, a następnie zrobić się na piękną i na spacerek jeśli nie z mężczyzną to chociaż z koleżanką i jej dzieckiem. Matko, czy tylko ja mam takie nieciekawe życie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,a w/g Ciebie Komik nie jest fajny to dlaczego piszemy o Nim a nie o tych suuuper rewelacyjnych mężczyznach. bo rewelacyjnych nie ma. więc nie ma o czym pisac. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rewelacyjni są, ale ponieważ nie mają jakichś poważniejszych odchyleń, więc faktycznie nie ma o czym pisać :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luśka, nie słyszałas o chińskim przekleństwie " Obyś mial ciekawe życie"? ciesz się :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luska ale chyba nie chodzi o ideały- ideały są nudnawe, koszmarne- ja osobiście bałabym się żyć z ideałem - ja taka niedoskonała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Poza tym powinnam ruszyć tyłek i iść na rower albo na stepper" LUśka, ŚWIĘTA PRAWDA! zwłaszcza że pogoda sprzyja... to ja właśnie ruszam. do zob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike, nie chodzi mi o ideały, bo takowe nie istnieją. Ale każdemu można zapewne coś zarzucić, zresztą kto dla jednych "fajny" dla innych już taki być nie musi, co czyni tę dyskusję trochę w stylu "sztuka da sztuki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luska!!! jak mogłaś przez ciebie stracilismy jednego z rozmówców!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Retro nie uciekaj popisz z Nami złośliwa.... :) na pewno... bo ja mam do ciebie jeszcze dużo pytań.......:):) 🌻 dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luska- "sztuka dla sztuki" jak każdy topik retro:D to chyba dobrze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×