Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

retro

a tak na serio naprawde znacie jakichś fajnych facetów!?

Polecane posty

"Kwiatek do Ciebie bym napewno nie wskoczyła" to skacz do mnie i nie marudź:P Kwiatek woli zabawy z psem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
guzik mnie obchodzi pstrokata moda- kwestię rajstop- zielonych!!! powtórzyłeś parokrotnie!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złosliwa- u nas chodzą tak wszystkie- żólto- niebiesko, różowo, fioletowo- bosz- idziesz do hipermarketu zrobić zakupy a tam- matko jedyna:D co jedna to i lepsza- dziwię się, że w strojach wieczorowych nie śmigają na zakupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luska- do czego się do łączysz?? i czemu ja mam pozwalać albo nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"W krakowie nie ma papug" w Krakowie snują sie kobiety w powłóczystych sukniach koloru nieokreślonego i podobnych do niczego płaszczach... W Krakowie nawet z szaletu toi toi czuć powiew bohemy, wiec obca im warszawska pogoń za uciechami :P Ps - oczywiscie, ze nie mysle o seksie - kiedys tak miałem, ale to przeszłość :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike, przeczytałam po łebkach i nie zauwazyłam w Twojej wypowiedzi dotyczącej sympatii dla Szukania spójnika "ale" :D Poza tym to nie analizujmy zbyt dokładnie kazdego słowa, bo ja pisze spontanicznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam w szafie tylko czernie, biele i czerwienie + jakieś tam szarości i granaty. Ale wszystko jest kwestią gustu. I oczywiście, typu urody, w różu nie wyglądałabym w ogóle :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osobiście lubię wyglądać jak mała dziewczynka- jestem chuda malutka i o wiele bardziej pasuje mi taki styl niż styl wielkiej damy z kapeluszem chociaż pstrokacizny nie lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a widzisz bo tej chciałam się pochwalić że mam na sobie tylko dwa kolory- a tu pupa- majtki mam różowe w zielone kwiatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty sie Komik tak nie czepiaj Krakowa,to stolica gustu ,kultury i smaku:classic_cool: Nie myslisz juz o seksie Komik??,a tak Cie oczerniają ze Ty tylko o jednym i z byle kim🌼a ja Cie bronie bo uczucia są najważniejsze. a Szukanie tylko o jednym:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do komika komiczne jestem bezwzględna w strawie rajstop albo wielkimi literami napiszesz, że kochasz zielone rajstopy albo z nami koniec !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złosliwa- może masz rację może czas wznieść się na duchowe wyżyny i podniecać się znaczkami........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znaczkami, mowisz? To prosze bardzo, coś a'propos znaczków : "Mężczyzna w średnim wieku spotyka kobietę w średnim wieku, zakochują się w sobie i postanawiają wstąpić w związek małżeński. W noc poślubną małżonkowie kładą się do łóżka, a ona mówi do niego: -Obiecaj, proszę, że będziesz delikatny Wciąż jestem dziewicą. -Jak to? -dziwi się on-przecież miałaś trzech mężów! -Owszem miałam trzech mężów ale wiesz... Pierwszy był psychiatrą i jedyna rzecz jaką chciał robić to rozmawiać o tym. Drugi był ginekologiem i jedyną rzeczą jaką chciał robić, to patrzeć na to. A mój trzeci mąż zbierał znaczki, i jedyną rzeczą jaką chciał robić to... O Boże! Jak ja tęsknie za nim!!!!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kyyrene- dobre:D tak znaczki zdecydowanie mają coś w sobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie chodzi głównie o pstrokacizny :) Złośliwa - czy byłaś w Pradze? Bo chyba nie, skoro uwazasz, że Kraków ma jakikolwiek klimat :) Praga to ma dopiero klimat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Kwiatek do Ciebie bym napewno nie wskoczyła \" kto by chcial zasmarkana okularnice-mikruske 😴 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×