Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

retro

a tak na serio naprawde znacie jakichś fajnych facetów!?

Polecane posty

ekhem :P "Ty sie Komik tak nie czepiaj Krakowa,to stolica gustu ,kultury i smaku" "Ja nazwałam Kraków stolicą kultury?" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedna sie w sobote zachecajaco usmiechala w hipermarkecie?? a miała jakieś koreczki na tacy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"w hipermarkecie?? a miała jakieś koreczki na tacy???" w parku :P dobra ide poogladac ogloszenia, trzaby prace zmienic bo nudno i wyzywam sie na was :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek ja się za fajnymi ciachami też oglądam, bywało, ze sobie brałam któreś na noc...ale dłużej zostawal przy mnie ktoś, kto oprocz wygladu coś sobą prezentował...sam sobie wystawiasz tutaj nienajlepszą opinię;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"sam sobie wystawiasz tutaj nienajlepszą opinię " a lubie sie za byla troche wyladowac na was :P macie cholerne baby :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek twoje podboje miłosne przyprawiają mnie o drżenie rąk ale ty to jesteś men

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatek, a może by tak się ostrzej wyładować? Kup sobie dmuchaną lalkę i jej wpierz, tylko porządnie, do wypęku, może się lepiej poczujesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Kwiatek, a może by tak się ostrzej wyładować? Kup sobie dmuchaną lalkę i jej wpierz, tylko porządnie, do wypęku, może się lepiej poczujesz" po co jak mam Was? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ty Kwiatek nie masz u mnie żadnego plusa" u ciebie nie musze miec plusow bo nawet nie chce miec 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po co jak mam Was? o marzeniach sennych rozmawiamy na innym topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"kwiatek- logiczne, że oprócz wygladu każdy facet musi się zaprezentowac oralnie" hehe i cos jeszcze? bo na razie niewygorowane masz wymagania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek- ty w oralu (użytym tutaj celowo jako skrót myslowy- musisz być fatalny, skoro laski poprzestaja na spogladaniu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
""to ja wybieram kobietę"- nie pochlebisz żadnej tym przedmiotowym traktowaniem" w tym najwiekszy jest ambaras zeby dwoje chcialo naraz - teraz lepiej? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co maja robic? zarywac mnie? to ja wybieram kobiete, nie odwrotnie :D i dlatego chwalisz się jak zakompleksiony wymoczek że "się jakaś na ciebie spojrzała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek- daj sobie spokój z kobietami- nie masz szans-tak jak ktoś wyzej radził...spróbuj na początek z dmuchaną lalą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek- nie, nie jestem z tych kobiet co to lubią mieć kłodę w łóżku, ale jeśli chodzi o zabawki erotyczne....bardziej poręczny jest wibrator po prostu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zauważyłam by udało Ci się wbić tutaj komukolwiek szpilę...sorry nawet w ripoście jestes cieńki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×