Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chatterie

Piję i pić będe. Czy jest jeszcze ktoś,kto chciałby wypić ze mną?

Polecane posty

Tylko tu - to chyba oczywiste, że przyjedziecie tu zwiedzać, a nie pić ;) ja mam sanki, jedne jeszcze moje z przedszkola... ale mocne... to Wam pożyczę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, że z tym też nie będzie problemu... ale najlepsze jest to, że jeszcze cysterny na sankach to nie widziałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"zuzia lalka nieduża a na dodatek cała ze szmatek, choć nie ma sukni złotej zabiorę ją na bal..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to sobie wyobraziłam właśnie... i odkryłam, że mam pod biurkiem pełno kurzu, jak spadłam z krzesła.... wyobraziłam sobie DArth VEjdera, ciągnącego cysternę piwa na sankach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DArth VEjder - bo na tym topiku są ludzie wyjątkowi... a ta reszta to faktycznie jakieś przypały, już przestałam czytać, bo przedtem zaglądałam z ciekawości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Wam mogę zaśpiewać " W murowanej piwnicy" albo "Hej bystra woda"... ... co byście klimat na sankach łapli :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kogo????????????? hmm kalambka, ale bardzo mocne masz te sanki? czy one udźwigną taki ciężar cysterny? pomyśl sobie jaki Darth będzie dumny że ma dwie takie laski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany, Tylko tu, my go tak tu podrywamy, a jego mama pilnuje... ale mi się głupio zrobiło... :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko tu - sanki są bardzo mocne. Nawet dwie cysterny i damy radę. Najwyżej pod pachę weżmiemy :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DArth VEjder - to akurat chyba właśnie nie... mnie to tyłek już chyba przyrósł... :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×