Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chatterie

Piję i pić będe. Czy jest jeszcze ktoś,kto chciałby wypić ze mną?

Polecane posty

hehe - bo ja mam takie zejebiste poczucie humoru :D:D:D:D:D przecież mówiłam, że nie idę spać jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ex to przeszłość, która ze względu na studia się przewija przez teraźniejszość... ale on to już szans nie ma, bo z pierścionkiem nie przyszedł ;-) więc nie masz się czym martwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DArth VEjder - ex jak sama nazwa wskazuje służy do rozbrajania granatów... to co Ty się jakimś exem przejmujesz? Carpe diem! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darth, to dokąd idziemy?? tylko, ja musze tak około 11 dotrzeć na ostrobramską po mapy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko jedną? wiesz, oni w takich silosach to mają... to może taki silos chociaż... bo czy Wam warto będzie się tłuc taki kawał dla jednej cysterny? :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogólnie nie lubię swoich zdjęć, ale na tym ładnie wyszłam :D egoizm jak nie wiem co, albo lepiej narcyzm przeze mnie przemawia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dzieci są w takim wieku, że jeszcze trochę i z nami będą pić... niestety, starzeje się kalambaka, no... :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko tu - jak ja się lubię gapić na zdjęcia, na których ładnie wyszłam... :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalambka Ty się nie starzejesz, to dzieci rosną :) hmm, ale na tym zdjęciu to sama jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko tu - faktycznie, może nie gadajmy dzisiaj o zdjęciach już... moje najlepsze to też te, na których jestem sama:) jakiś taki fajny wyraz twarzy na nich mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DArth VEjder - bardzo proszę o muzyce - lista płyt, które mi masz zrefundować, ciągle się wydłuża... :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko tu - % powieziemy sobie na sankach:D a pójdziemy - spiralką:) bo zygzakiem już niemodne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa i powiem Wam jeszcze coś... jakby coś to my się nie zgubimy tylko pójdziemy zwiedzać :D Darth a masz sanki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×