Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chatterie

Piję i pić będe. Czy jest jeszcze ktoś,kto chciałby wypić ze mną?

Polecane posty

Gość czy już gadacie w kółku wzajem
nej adoracji, czy można sie normalnie niezonbowiązująco przyłączyć do picia?Bom juz z lekka pijana winem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
T_t dobranoc. Miłych senków. 👄 p.s. Moze to tylko pomowienie. Jasne, ze mozna sie przylaczyc. Wstep wolny i dobrowolny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy już gadacie w kółku wzajem
to dobrze, bo nie lubie pic sama. też wino zresztą spijam, dobre nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łódka_bols
Kocham Cię ponad życie.................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łódka_bols
Słucham????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łódka_bols
Ja tu jestem przypadkiem i nie jestem w temacie,dlatego pisze ze kocham wodke a raczej lodke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łódka_bols
cos smutno tu u was???????????????????? prrzeciez swiat jest taki piekny.Chyba,ze sa smutki to wtedy co innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łódka_bols
kazdy ma swoj łodke.Cos humor chyba jest kiepski u ciebie????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie zycie, ze nie zawsze mozna sie tylko usmiechac. Przychodzi taki dzien, ze chcesz tylko zapomniec.... Ale zapomniec sie nie da....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łódka_bols
No coz,takto w zyciu bywa.Chyba chodzi o jakas milosc ale czas tu jest najlepszym doraca.W sumie jestem pijana slatego tak pisze ale faceci to gnoje...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czas nic nie zmieni. Wspomnienia kiedys wyblakna, ale zapomniec sie nie da. Bo... taka miłość zdarza sie tylko raz w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łódka_bols
Jest ci bardzo ciezko z tego co piszesz ale moze to cie podniesie na duchu nie wiem jakie tam sa relacje miedzy wami i o co chodzi ale te gnoje czasmi zrozumieja te bledy gdzie ranili i moze sie wszytko ulozy....Wiem jestem pijana to sie tak latow mowi,ale coz moge ci napisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łódka_bols
dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlayla5
też kiedyś myślałam o kimś,że taka miłośc zdarza się raz w życiu,ale to nieprawda.Każda miłośc jest piękna,wyjątkowa przez 2 pierwsze lata,więc moze antidotum na smutki jest zakochiwać sie co 2 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łódka_bols
RozkojaŻona dzień dobry dla ciebie.Dasz radę,werze w to.Mi sie udało w miłości to tobie tez sie uda,bo sama naipisałaś,że taka miłość sie nie zdarza.Wierze w to,że jeżeli to jest silna miłośc i silne uczucie to bedzie dobrze i bedzie razem...Buziaki dla Ciebie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Bolsie. Nie napisalam, ze taka miłość sie nie zdarza. Napisalam, ze zdarza sie raz w zyciu. Ale ok . Czy bedziemy razem?? Watpie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zimno, ale śnieg jest i mam ochotę iść na sanki, tylko sanek nie mam i muszę stworzyć tą pracę inż :/ ale jakoś nieźle idzie może uda się dziś zamknąć 2 rozdziały i oddać do sprawdzenia :P miłego dnia :) RozkojaŻona a Ciebie to tak mocno mocno przytulam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zimno jest strasznie. Do garażu daleko, ale jak mus, to mus. Musze sie wziac za siebie. Wygladam jak strach na wróble. T_t ty musisz skonczyc 2 rozdziały, a ja musze zaczać nowy rozdział. Nie cofne sie do czasow, gdy brakowalo mi tylko fartuszka i wałkow na głowie. Ktos dał mi siłe, później ja odebrał, ale nie pozwole, by moje życie wygladało tak jak rok temu. Buziaki dla Was wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RozkojaŻona nie możesz oddać tej siły, jesteś dzielną kobietą rozdziały na papierze łatwo się kończy, ale z tymi życiowymi różnie bywa... najwyższy czas postawić kropkę, przewrócić kartkę i zacząć od nowa... i właśnie teraz tak planuję zrobić... czeka mnie tylko jeszcze jedna rozmowa :/ bez której niestety nie postawie tej kropki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy Bóg stworzył kobietę, był to już 6 dzień jego pracy i w dodatku po godzinach... Pojawił się anioł i zapytał: - czemu tyle czasu Ci to zajmuje? Bóg mu odpowiedział: - widziałeś zamówienie? Musi być całkowicie zmywalna, ale nie plastikowa, ma 200 ruchomych części, wszystkie wymienne, działa na kawie i resztkach jedzenia. Ma łono, w którym się mieści dwoje dzieci naraz, które znika (kiedy, pojęcia nie mam). Ma taki pocałunek, który leczy każdą rzecz od startego kolana do złamanego serca. Anioł starał się powstrzymać Boga: - To jest za dużo pracy na jeden dzień, lepiej poczekać ze skończeniem do jutra. - Nie mogę, powiedział Bóg. Jestem tak blisko skończenia tego dzieła. Anioł zbliżył się i dotknął kobiety: - Ale zrobiłeś ją taką miękką? - Ona jest miękka, ale jest także twarda. Nawet nie wiesz ile może znieść lub osiągnąć. - Będzie myśłeć? spytał Anioł Bóg odpowiedział: - Nie tylko będzie myśleć. Będzie rozumować i negocjować. Anioł zauważył coś, zbliżył się i dotknął policzka kobiety. - wydaje się, że ten model ma skazę. Powiedziałem Ci, że starałeś się jej dać za wiele rzeczy. - To nie skaza, to łzy. - A po co są łzy? zapytał Anioł Bóg powiedział: - Łza, to jest forma, którą ona wyraża swą radość, wstyd, rozczarowanie, samotność, ból i dumę. Anioł był pod wrażeniem. - Jesteś geniuszem. Pomyślałeś o wszystkim, to prawda, że kobiety są zdumiewające. - Kobiety mają siłe, która zdumiewa mężczyzn. Mają dzieci, przezwyciężają trudności, dźwigają ciężary, ale obstają przy szczęściu, miłości i radości. Uśmiechają się, kiedy chcą krzyczeć, śpiewają kiedy chcą płakać, płaczą kiedy są szczęśliwe i śmieją się kiedy są zdenerwowane. Walczą o to, w co wierzą, sprzeciwiają się niesprawiedliwości, nie zgadzają się na "nie" jako odpowiedź, kiedy wierzą, że jest lepsze rozwiązanie. Nie kupią sobie nowych butów, ale dzieciom tak... Idą do lekarza z przestraszonym przyjacielem, kochają bezwarunkowo, płaczą kiedy ich dzieci osiągają sukcesy i cieszą się, kiedy przyjaciele odnoszą sukcesy. Łamie się im serce, kiedy umiera przyjaciel, cierpią kiedy tracą członka rodziny, ale są silne kiedy nie mają skąd wziąć siły. Wiedzą, że objęcie i pocałunek mogą uzdrowić zranione serce. Kobiety są różnych kolorów, wielkości i kształtów. Prowadzą samochody, latają samolotami, wysyłają Ci mejle, żeby powiedzieć, że Cię kochają. Serce kobiety jest tym, co powoduje, że świat się kręci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mylisz sie Kolo. Nie chodzi o ciebie... Pisze tylko o tym co czuje, bez podawania zadnych szczegółów. Tak naprawde nikt nie wie czy chodzi o ciebie czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chce rozstawac sie z toba jak z wrogiem. Nie po tym wszystkim. Stało sie jak sie stalo, ale pamietaj nie byles i nie bedziesz moim wrogiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×