Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chatterie

Piję i pić będe. Czy jest jeszcze ktoś,kto chciałby wypić ze mną?

Polecane posty

Dobry wieczór :) Około 19-stej dotarłam do domu po wielkim malowaniu. Wykazałam się w szpachlowaniu regipsów i w obsłudze wałka :D Na dłoniach mam odciski, ale wierzcie mi... WARTO BYŁO!!!!! :D Koleżanka zrobiła mi pare fotek, jak dzielnie odświeżam jej salon :D Wyślę wam na maila :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej... RozkojaŻona, to może jakąś firmę remontową założymy?? bo ja to od jakiegoś czasu szkolę się w zakresie malowania i tapetowania, posiadam wieloletnie doświadczenie, nawet mogę się pochwalić zmysłem artystycznym ;-) a poza tym to muszę się Wam pochwalić, że jak narazie sesja dobrze mi się zaczęła... mam 5 z jednego zaliczenia i 4,5 z innego, tego najgorsiejszego przedmiotu w tym semestrze (zawsze miałam przejścia z prowadzącym w poprzednich latach)... no i czekając na wyniki o mało co zawału nie dostałam, bo prowadzący ćwiczenia, który część sprawdzał ciągle się na mnie dziwnie patrzył i uśmiechał.... no to tyle, a teraz powoli biorę się za naukę do kolejnych, bo w next tygodniu mam aż 4 w ciągu 3 dni, ale jeden sobie odpuszczam (jedną zerówkę) no i wreszcie po tygodniu spałam dłużej niż 4-5 h i poszłam wcześniej spać niż 2 w nocy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... teraz to sobie zakładajcie firmę, jak ja już ciężką kasę wywaliłam na remont i nawet już po nim posprzątałam... też mi koleżanki... phi :P :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak tak możesz... a zresztą i tak kiedyś jeszcze będziesz musiała remont zrobić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już właściwie powinnam robić następny... nie wzięłaś pod uwagę ilości moich dzieci, kotów i psów... :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz... tylko musisz nam wcześniej powiedzieć, żebyśmy się jakoś zorganizowały :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko_Tu myślę, że byśmy tworzyły idealną ekipę :D:D U Kalambaki przetestujemy nasze zdolności, a ona w zamian będzie polecała naszą firmę swoim klientom, no i księgowość nam poprowadzi :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak widać są same pozytywne aspekty z takowej współpracy :D ja właśnie uzupełniam notatki, żeby mieć z czego się uczyć do egzaminów... ech jak nie gleba to powietrze i rolnictwo i lasy itp itd.... dobrze, że już robali nie ma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, jestem ździebko pod wpływem... byłam na urodzinach kolegi z roku.... eh i jakoś mi tak ciężko na sercu... sama w sumie nie wiem czemu... ten od randki milczy, może mu się odwidziało? może za brzydka jestem? albo za głupia? eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, moje dziewczątka, zbytnio gadatliwe to Wy nie jesteście... a mnie się zepsuł komputer, myszka przestraszyła się mojej nadmiarowej ilości kotów chyba i umarła ze strachu, a potem już poszło :D:D:D:D:D RozkojaŻona - jak ja Wam księgowość poprowadzę, to ho ho - do końca życia będziemy leżeć na plaży na Karaibach, popijając przez słomkę różne takie, a wieczorami w przepaskach z liści palmowych na naszych zgrabnych bioderkach będziemy hasać z przystojnymi tambylcami wokół ogniska... :D:D:D:D:D:D To ja idę na to :D:D:D:D:D:D A propos Twojego pomysłu, który posłałaś mi mailem - myślę nad nim, ale nie wiem, co z tego wyjdzie... a fotki, które posłałaś mailem - super wyglądasz, zrobimy z Ciebie baner reklamowy firmy remontowej :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego mi ten cholerny przecinek wyszedł na początku nowej linijki to nie wiem, ale proszę mnie nie posądzać o nieznajomość interpunkcji czy czegoś tam :D:D:D:D A w ogóle to zła jestem troszeczkę, bo wszyscy się mnie od wczoraj pytają, jak było na wakacjach, pewnie ekstra - i każdemu muszę tłumaczyć, że nie byłam, i znowu mi się przypomina, że właściwie powinnam być zła :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja to nie mam za bardzo na nic czasu... właśnie siedzę i się uczę teorii systemu zrównoważonego rozwoju obszarów wiejskich, dokładniej mówiąc teorii systemu i zrównoważonego rozwoju obszarów wiejskich, to 2 przedmioty i mam z tego egzaminy jutro, no i poza tym to chyba nic ciekawego... w czwartek idę do pracy, a wieczorem będę w domu i tak na jakieś 30 godzin... ogólnie nauka, nauka, nauka, projekt, projekt, projekt... itd no i nie mogę uwierzyć, że śniło mi się to co mi się śniło!!! że mi się ex oświadczył....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko Tu - nie chciałabym Cię straszyć, ale moja babcia mawiała, że zawsze śni się na odwrót - tzn. np. jak się śni pożar, to Cię okradną, jak wesele, to będzie pogrzeb i takie tam... :D:D:D A w ogóle to już dawno chciałam Ci powiedzieć, że Ty się strasznie mądrych rzeczy uczysz... ja ani w ząb nawet połowy z Twojego streszczenia... a jedno to nawet sobie zapisałam, te \"asychronicznie fluktuujące grupy interakcyjne\"... nie mam pojęcia, co to znaczy, ale czy my nie jesteśmy przypadkiem taką grupą? :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, tego zdania to w grupie 20 osób nie rozwiązaliśmy... może i mądre są te rzeczy tylko, że częściowo zaśmiecają mi głowę... w niedziele uczyłam się agroekosystemów czytaj wszystkiego co związane z łąkami i pastwiskami... no i od jakiegoś czasu objadam się namiętnie krówkami (na papierkach mają fajne napisy) no i czytam papierek \"idziemy na zieloną trawkę;-)\" ze śmiechu o mało co z krzesła nie spadłam... a te krówki są pycha, a te hasła na papierkach potrafią poprawić humor :D świetna zabawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UWIELBIAM KRÓWKI !!!! Ale niestety wypadałoby z nimi trochę przystopować, bo tuczące :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo :D Jest tu kto??? :D Jakoś nie mam czasu nic napisac. W moim na pozór nudnym życiu ciągle coś się dzieje. Np dowiduję się, że jestem stara :D ...a do emerytury daleko :D Wczoraj zrobiłam dzień matki z córką. Cały dzień razem. Zakupy, szaleństwo i pełen luz. Do czasu aż wymusiłam pierwszeństwo na krzyżówce i pewien niemiły pan bardzo brzydko mnie nazwał :D Po tym incydencie przestało być zabawnie. Przecież każdemu się zdarza nie zauważyć prawej strony :D:D:D:D Dziś miałayśmy sobie zrobić tzw piżamowy dzień. Niestety musiałam sie wbić w ubranko po tym jak koleżanka do mnie zadzwoniła i powiedziała, że w mieście wojewódzkim padło jej sprzęgło i stoi biedna gdzieś na parkingu. Wyruszyłam więc z ekipą raunkową. Finał był taki, że linka holownicza zdała egzamin na odcinku 40 km :D:D Czy ja to juz musze tak być zawsze wszystkim potrzebna??? Czy w końcu ktos będzie potrzebny tylko mi??? A jak taki ktoś się znajdzie, to czy nie zwinie żagli gdy nastąpi kryzys??? ....będzie czy nie będzie.... oto jest pytanie... :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RozkojaŻona - dlaczego jesteś stara????? To, że masz zaćmę na oku z prawej strony, to przecież o niczym nie świadczy... :D:D:D A w ogóle jest tu dzisiaj ktoś? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D 🖐️ zaćmę da się zoperować, a ja tak po prostu stara jestem :D Właśnie wróciłam z dni morza w Szczecinie. Wszystko by było suuuper, tylko że te dni morza to strasznie mokre, bo non stop pada. Tylko zmarzłam niepotrzebnie. Poza tym było bardzo fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogę Cię zapewnić, że parę ostatnich dni w górach też jest strasznie mokrych i grzmiących... :D:D:D a poza tym jest fajnie:) jest tak fajowo, jakbym to nie była ja przez te ostatnie parę dni, tylko jakaś inna, młoda, zdrowa i świeża osoba , nie wiem, co mi się stało, ale naszło mnie takie megaoptymistyczne podejście do życia :) to pewnie przez te smsy w języku południowym :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już mam dość tej pogody 😠 chce założyć nowe bikini i jechać na plażę!!!!!! po dzisiejszym wieczorze w deszczu nic nie jest optymistyczne :) daj mi trochę swojego optymizmu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RozkojaŻona już mam dość tej pogody chce założyć nowe bikini i jechać na plażę!!!!!! ja też akurat tego bym chciała :D:D:D:D:D:D A tu - proszę bardzo - odrobinka mojego megaoptymizmu dla Ciebie: O D R O B I N K A D L A R O Z K O J A Ż O N E J 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 Oprócz odrobinki sto tysięcy buziaków :D:D:D:D Starczy czy jeszcze? Mam tego naprawdę mnóstwo :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pocztę odbierałaś w ogóle? tam też różne optymistyczne rzeczy w niej masz :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będziesz miała teraz megaoptymistyczne sny :D:D:D:D:D o ile zaśniesz przy tej ilości optymizmu, bo ja ostatnio mam z tym problemy, przelatują mi przed oczami same optymistyczne rzeczy przed zaśnięciem i wcale nie chcę wtedy zasypiać, a jako że wyćwiczyłam w sobie silną wolę, to ona, ta wola, nie pozwala mi zasnąć, tylko każe mi dalej snuć różne optymistyczne rzeczy sobie przed zamkniętymi oczami... :D:D:D:D:D i codziennie rano z optymistycznym akcentem zapudrowywuję wory pod oczami :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem tak optymistyczna, że przestałam się gramatycznie wyrażać, przepraszam, ale dopiero teraz przeczytałam, co napisałam i jak to brzmi, i mimo całego mojego optymizmu zrobiło mi się słabo :D:D:D a optymistyczne jest to, że moje dzieci potrafią się bardziej gramatycznie wyrażać :D:D:D ...always look on the bright side of life... :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzeję, że po takiej dawce optymizmu ja będę mogła usnąć i nie będę wymyślać optymistycznych historyjek, które mi usnąć nie pozwolą :D jestem przemarznięta na kość, tak więc pożegnam się z Tobą kochana, i idę pod kolderkę zimno u mnie w mieszkaniu jak w psiarni, chociaż myślę, że w psiarni cieplej mają :D papatki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graver
dlaczego w tym temacie nei ma pomaranczowych? ja tez chce sie napic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też chce troche tego optymizmu... bo jakoś mi się poziom humoru znacznie ale to znacznie obniżył... siedzę i rysuje miasto :P a poza tym, czeka mnie szpital :( bo mam kiepskie wyniki badań, eh... zanosi się na piękniusie wakacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×