Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chatterie

Piję i pić będe. Czy jest jeszcze ktoś,kto chciałby wypić ze mną?

Polecane posty

dziekuje Ci bardzo przydało się bo co chwile wyskakuje mi błąd w programie w którym rysuje miasto :/ blleeee a jutro ide do pracy więc muszę dziś to skończyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bla........bla.............bla
Totalna ignorancja "nowych" :O Może się przenieście na gg-konferencję?... no chyba, że obnażanie jest bardziej podniecające:D Ps. Bez urazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ignorujemy nowych :) ale nie miałam pojęcia, że ktoś, kto chciał się napić o północy poprzedniego dnia, do tej pory siedział i czekał na odpowiedź :) jakby coś, to ja zaraz idę po piwko :) i tak a propos wydaje mi się, że nie obnażamy się tu, a rozmawiamy :) ale może to tylko moje zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczątka moje czy my tu kogoś ignorujemy???? czy ktokolwiek włączył sie do rozmowy???? Drodzy pamarańczowi pragnę, was wszystkich poinformować, że topik jest ogólnodostępny i każdy ma prawo wpisu. Niestety nie prowadzimy całodobowych dyżurów, by witać wszystkich o każdej porze dnia i nocy. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RozkojaŻona - uważam, że zostałaś zignorowana :D:D:D:D:D A ja sobie pojechałam dzisiaj/wczoraj właściwie w góry. Było fajnie. Odpoczęłam. Na pamiątkę nabyłam deseczkę do odstukiwania w niemalowane ze stosownym napisem. Teraz zastanawiam się, co z nią zrobić :D:D:D Jest po północy, więc nie obrażę się, jak nikt mi nie odpowie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Ci odpowiem, żeby nie było, że my tu takie nie miłe jesteśmy :D Popukaj w tą deseczkę za mnie, tak z 1000 razy na wszelki wypadek :D :D zdjęcie z wypadu w góry widziałam :D masz na sobie spódniczkę :D Zakończyłam dyżur i idę spać. Jak ktoś będzie miał pretensje, to niech sobie ma. :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana, gdzie Ty na tym zdjęciu zauważyłaś spódniczkę? Musiałaś być bardzo śpiąca już... :D:D:D:D A w deseczkę stukam od rana - tak na wszelki wypadek :D:D:D I w ogóle dzień dobry wszystkim - znajomym, nieznajomym, czarnym, pomarańczowym, zagadującym, zagadywanym itp. itd. :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kłaniam się z rana po same kolana :D:D:D to nie jest spódniczka??? kurcze kurtką zakryłaś i nie widać :D:D Zaraz jade z córcią na pazurki. W środę na bal 6 klas, to niech sobie ma ten żelik (bez tipsów oczywiście). Buźka 👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u nas bal już był, ale młody nie chciał sobie zrobić paznokci :D:D:D ...to były spodenki - po kolana :D:D:D i do pracy, kalambaka, do pracy, bo masz dzisiaj zawyżone wymagania motywacyjne :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalambka wniosek jest taki, że musisz zrobić sobie zdjęcie w spódnicy, żeby RozkojaŻona spodnie zobaczyła ;-) i wyjdzie wtedy na równo:P muszę się Wam pochwalić, że mam już 3 piątki w indeksie :D a przed chwilą skończyłam prawie idealne miasto :) ale szlak mnie trafia jak moja grupa pracuje nad sprawozdaniem, już mam ich dość, każdy robi inaczej, chociaż było jasno powiedziane co i jak... wnerw, a ja wcale starostą grupy nie jestem!!! a poza tym to w wakacje czeka mnie szpital :( i mam anemie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do "ignorancji nowych" to wcale nie jest tak jak Wam się wydaje, my jesteśmy otwarte na nowe znajomości... niestety dyżurów nie pełnimy 24h na dobę, żeby każdego witać... mam nadzieję, że nikogo tym nie uraziłam, z chęcią przyjmujemy nowe osoby do naszego grona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko_Tu_ - ja mam nawet zdjęcia w sukience, ale RozkojaŻona i tak nie odróżnia :D:D:D a co do nowych, to zdaje się, że i tak się na nas obrazili i nie nawiążemy nowych kontaktów, a szkoda... :( A ja mam znowu cztery małe kotki, jakby ktoś chciał ;) są śliczne i kochaniutkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kotków nie chcę, chociaż zapewne moje dziecko było by mega szczęśliwe gdybym takie stworzonko do domu przyniosła :) właśnie wróćiłyśmy z balu... tak mi sie jakoś dziwnie zrobiło... córcia moja zakończyła jeden z pierwszych, najważniejszych etapów w swoim życiu. UKOŃCZYŁA PODSTAWÓWKE. :) i to z całkiem dobrą średnią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcale wstrętne nie jesteśmy :P ja zaczynam panikować, bo jutro idę na randkę? lepiej będzie dla mnie brzmiało idę na spacer z mężczyzną... i jestem przerażona!!!!!!!!! idę spać bo zmęczona jestem rysowaniem tego miasta :P dobranoc PS RozkojaŻona tak to już jest... nie obejrzysz się a będziesz szykowała ją na 100dniówkę... oj moja już tak dawno była... eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cisza jak makiem zasiał :) od wczoraj pilnuje dzieci kolezanki... cała siódemkę :D i wszystkie żyja :D:D:D:D gdyby pogoda chociaż sprzyjała to bym cała ta szarańczę wypuściła na podwórko, a że niestety pada to mam w domu straszny harmider :( jeszcze pare godzin i jade do domu :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow, to całe przedszkole... mam nadzieję, że się nie dasz im wykończyć... ze spacero-randki nic nie wyszło... i chyba muszę zacząć szukać kandydata na partnera na wesele :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciagę na resztkach sił :) ale za 15 min jadę do domu :D w domku wezmę długi prysznic, zrobię sobię drina i nie ruszę sie z kanapy do rana :D:D:D:D mam lęki gdy słyszę słowo \"ciocia\" :D:D:D dzis je słyszałam 15324586523545 razy :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i tak mało :P ja po 5 godzinach z moją małą bratanicą jestem padnięta... a co dopiero Ty po takim czasie z 7demką :P miłego odpoczywania :) ja właśnie będę przyswajać wiedzę na jutrzejszy egzamin... ale w sumie i tak myślami jestem gdzieś indziej... ech jakbym chciała na spacero-randkę iść... nawet jestem w stanie założyć sukienkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko_Tu_ - jakbyś szła na randkę z RozkojaŻoną, to nie byłoby różnicy - sukienka, spodnie, w ogóle bez ... :D:D:D A ja wreszcie usiadłam. W niedzielę wieczorkiem z tyszeczką puskiego ;) To znaczy wczoraj nie siedziałam. Byłam potańczyć. I dzisiaj mam zakwasy i chciało mi się cały dzień robić NIC :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja bym poszła z pewnym panem M. kurde, jeszcze smsowałam dziś z nim o wakacjach, o tym, że myślę gdzie jechać i się skupić na nauce nie mogę... bo bujam w obłokach o wakacjach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puk, puk, puk. To ja stokrotka, hasla do profilu zapomniałam :O Wakacje się kończą powoli, co z Wami kobietki? Żonka, Tutusia, kalambaka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po długiej nieobecności :) Fajnie było, ale się skończyło :( mam na myśli wakacje. Tu cisza niesamowita, wiec może po wakacjach się coś ruszy :) Stokrotko czy aby napewno jesteś do niej podobna :D Buziak dla Ciebie 👄 Kalambaka sie zmaży na greckich plażach. Wiem, bo pisała do mnie eska :) Nie wiem tylko czy ze swoim grekiem, czy z jakimś innym przystojniakiem :D Pozdrawiam Was bardzo gorąco 👄 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żonka 👄 Jak miło Ciebie czytać :) Ja już dawno jestem po wakacjach a teraz ponownie zaczynam zabawę w dom ;) wszystko wraca do normy. Z nieukrywaną zazdrością przeczytałam o Kalambace, oj te jesienne juz powietrz mnie przeraża. Może rzeczywiście więcej z nas po wakacjach powróci do nałogu, kto wie :) Udanego tyg i czekam na reaktywację naszego top`u :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Witam Stokrotko do niej podobna :D Jak my mamy się do Ciebie teraz zwracać????? Chyba na zawsze już zostaniesz Stokrotką :) Jutro rozpoczęcie rok szkolnego. Moje dziecko już szykuje sobie strój galowy. Rozpoczyna gimnazjum i jej ekscytacja nie ma granic (ciekawe jak długo) :D:D:D:D:D A w pażdzierniku mija rok naszego topiku :D Proponuje już teraz zrobić listę obecności, bo trzeba to opić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Nie mam nic na przeciwko Stokrotce ;) Cholerna pamięć :o Gimnazjum to nie to tamto, trzeba być na 5 + :) Osobiście jestem przeciwna temu całemu podziałowi na gimnazja, zbyt szybko zabiera się dziciństwo dzieciakom, ale to temat rzeka, na jakiś piwkowy wieczór ;) Już kiedyś miałyśmy obchodzić pólroczyny ;) i wyszło na to, że sama piłam do monitora :D Boże, ile ja mam zaległości w tym czytaniu tego topiku :) Buziale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×