Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość london girl

sluby czerwiec 2009

Polecane posty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zmykam dziewczyny Broneczko 25 juz na zas dziekuje za emaila juz sie nie moge doczekac tych dekoracji :) dziekuje wam dziewczyny za wszystko oj gadam juz od rzeczy, zaraz padne ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spanielka, trzynaj sie cieplutko!!!! Trzymam kciuki za to , żebys się szybko wykurowała. 👄 Buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny boskie jestescie... ciesze sie ze sie znalazlam na tym forum, kurcze jak kolezanki, ktore juz nie chca luchac mojej gadki o slubie ;) jestevcie super, ale ja to juz chyba 40 stopni zlapalam... broneczka jestem nachalana :) przepraszam ale nie zapomnij o tych dekoracjach to mi strasznie pomoze bo na dekoratorke sie nie pokusze... w zyciu! pappapapappa trzymajcie sie! jeszcze dzis wpadne pewnie za jakis czas, ide na herbatke i tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy Wy tez jestescie w pracy, bo mnie to chyba zwolnia za to siedzenie na forum:D...chyba czas popracowac, na przygotowania do slubu jeszcze czas:) Co Wy porabiacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz ja. Wiecie, ze ja w pracy jestem. I to od 8.00 rano, a na kafe spęziłam 3,5 h, dlatego tez znikam na godzinkę,ale wrócę do Was, bo dobrze mi z Wami. Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pracuję w domu, przy kompie, w firmie komputerowej mojego narzeczonego. jestem sekretarką, towarzyszem na wyjazdach itp:) polecam hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Środa, podobno wielkie umysły myślą tak samo;) Ja od 7:30 jestem w pracy...a jakbym miala policzyc ile w tym czasie pracowalam...to musialabym uznac,ze moze z 1godzine;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie minęłą godzina, a juz jestem z powrotem, obrobiłam sie ze wszystkim i jest ok. Mam trochę wolnego czasu, a o 13.00 idę na fajeczka, bo mam 10 minut przerwy. Pewnie ja jedna w tym towarzystwie pale papierosy, teraz to takie nie modne, że rzadko spotykam osoby palące. Tylko na mnie nie krzyczcie, po ślubie rzucam!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez oczywiście w pracy ale mam służbowego laptopa więc mogą mi skoczyć ;) ale mam młyn mały dlatego mnie nie ma co jakąś chwilę Madzia - śliczna ta ostatnia jest fryzurka nie wysłałam Ci maila tego co do dziewczyn ale jak chcesz to doślę - tylko większośc już widziałaś ;) daj znac czy chcesz :) ja się też cieszę że Was tu mam bo nie dosc że w Gdyni nie mam jeszcze dużo koleżanek to te które mam są juz po slubie i z dziecmi a reszta nie ma facetów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×