Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość london girl

sluby czerwiec 2009

Polecane posty

Środa gdybym to ja musiala zdecydowac to wydam inne zdanie ;) ja bym wolala na 19, wolalabym pozniej bo jakos tak jest ze na weselach ludzie zaczynaja sie dobrze bawic jak sie szaro robi, zrobiliby to od razu po obiado-kolacji, a tak mi sie wydaje ze ta 16 to za wczesnie, balabym sie ze za szybko sie porozchodza jak za dlugo bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sloneczko T Serdeczne życzonka uśmiechów i słonka ;). Szczęścia ogromnego - wszystkiego dobrego! Słońca i radości, dużo pomyślności. Na te urodzinki życzę Ci zawsze słodkiej minki. Zdrowia, czasu dużo na zabawy i podróże. Moc uścisków, uśmiechów wiele w dni powszechne i niedziele. No i wspaniałych cudownych przeżyć przed ślubem, w czasie i po!!! Szczęścia, szczęścia, szczęścia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej spanielka. Jak będę sie chcieli rozejsć o 2 w nocy, to czy slub by był o 15.00 czy o 20.00, to i tak by sie rozeszli. Jak ktos przychodzi na wesele i wie że nie zostanie do końca, to o ktorej slub by nie był, to i tak nie zostana dłużej nioż sobie "założyli" Tak myslę. Nie wiem, wydaje mi sie, że 19.00 to za późno, jeszcze mamy jechać z moim Łukaszem do dwóch innych kościołów, żeby zapytać czy jest wolna masza na 17.00 albo 18.00. Nie wiem sama, jak będzie o 19.00, to po wyjściu z kościoła będzxie jeszcze widno, więc nie będzie źle, ale sama nie wiem, nawet mój Łukasz sie nad tym głowi. Co do samochodu, ja własnie przyglądam strony i wiecie do jakiego wniosku doszłam.Wypożyczymy samochód z wypozyczlani, płaci się tam za dobę około 120 zł, dają samochód z pełnym bakiem, płaci sie za dobę, zalewa się z powrotem do pełna i oddaje się im wóz w stanie nienaruszonym. My chcemy koniecznie kabrio, ale jakies nowej daty. Już mam na oku trzy wypożyczalnie. To będzie chyba najlepsze wyjście, wychodzi duzo taniej i nie trzeba jechać z kierowcą od wy6najmu ślubnych samochodów. Pomysl o tym, spanielko, czy juz może o tym mysleliscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, drogie Kobietki, dzięki Wam zaczynam inaczej patrzec na przygotowania do mojego slubu i coraz czesciej mysle o bardziej angazowaniu sie w przygotowania-tzn chodzi mi o samodzielne wykonywanie niektorych rzeczy jak np zaproszen-bo juz jestm na 99% pewna ze zrobie je sama mam kilka nowych pomyslow, m.in. spodobaly mi sie zaproszenia na ktorych wycinane sa motywy-ogladalam juz punchery do wycinania i nie jest to jaki wielki wydatek,a przeciez do naszego slubu zostalo duzo czasu,wiec moge pobawic sie:) Jesli amcie jakies linki do zaproszen jakie Wy wybralisycie to przeslijcie. Pomyslalam tez,ze sale jednak bede ubierac sama-tzn z pomoca dekoratorki ale tylko w zakresie przybrania sufitu(ale kto wie mzoe w koncu zdecyduje i to sama robic) A stalo sie tak gdy uslyszalam ile kumpela zaplacila za przybranie sali.UWAGA 3,5 tys zł.!!! Dla mnie to niewyobrazalna suma za dekoracje...fakt,ze miala pelno storczykow, slicznych swiecznikow ze swicami i mase malych swiczek...ale i tak uwazam,ze to za duzo ..dlatego mysle,ze stoly przybiore sama a sufit (bo to wysoka sala ) ubierze mi jakas dekoretorka,ale bede szukala tanszej niz ta, o ktroej swoja droga sama wczesniej myslalam (to moja sasiadka). My mamy dwudniowe wesele-wiec poprawiny tez odbeda sie na sali. A tak na marginesie to na ile osob robicie wesele...bo ja bede musiala zaprosic 160 osob ....ile z tego przyjdzie nie wiem,ale poki co msyel,czy nie skrocic listy...tyle,ze z mojej strony nie dam rady(bo mam duza rodzine ktora zawsze sie prosi na wszystkie wesela a i sama bylam na wielu weselach znajomych wiec teraz trzeba sie odwdzieczyc tym samym).Juz i tak wyrzucilam z listy kolezanke ktora ostatnio zapomniala o moim istenieju...wiem,ze to drastyczne,ale musze skrocic troche...jedyna nadzieje jeszcze w moim narzeczonym,bo On zaplanowal prosic paru kolegow a ostatnio urwal Im sie kontakt...wiec moze odzruci Ich..ja takie kolezanki z ktorymi urwal mi sie kontakt odrzucilam dawno:) Widzicie wiec, przy tak duzym weselu zalezy mi na cieciu kosztow:( Słoneczko, wszystkiego naj naj najlepszego z okazji urodzin:)Widze,ze podobnie jak ja jestes skorpionem,ciekawe jaki znak ma Twoj narzczony i jak dogadujecie sie;)Bo wiem po sobie,że ze mna czasem bywa ciężko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko T - sto lat !!! 🌻 🌻 🌻Wszystkiego NAJ!!!!! :D Dziewczyny dla mnie 19:00 to za późno na śłub nawet w czerwcu kiedy są najdłuższe dni, zresztą zestresowałabym się na amen czekając prawie cały dzionek ;) Aga80 - fajnie że sama chcesz robić niektóre rzeczy - ja wiem że mi to sprawi ogromną frajdę, a nie tylko pozwoli zaoszczędzić czas i pieniądze. Może szybciej mi zleci czas jak będę się bawiła w te pierdółki jesienno-zimowymi wieczorami. W tym tygodniu ma przyjść przesyłka z papierem i aż się palę do roboty hihi. A tak z drugiej strony to powiem Wam że chętnie bym naprawdę przyspieszyła ten ślub. Tyle już mamy załatwione, ale obawiam się że przepisywanie umów z salą, zespołem, fotografem i kamerzystą byłoby za bardzo zamotane, nie mówiąc że mogliby nie mieć terminów wolnych... Ale tak mi po głowie chodzi marzec :D ja jestem z początku marca i to fajny miesiąc ale niestety zimno troszkę.... :( Co do autka - ja marzyłam zawsze o starym jaguarze, i jeździł taki po Wałbrzychu w kolorze beżowo-złotym ale nie wiem czyj... no i mogłam się zdecydować na bordowego specjalnie z białą skórą do ślubu - ale 600zł to dla mnie za dużo.... I przypadkiem znalazłam na moto allegro mojego wymarzonego z miasteczka pod Wałbrzychem i gościu wozi też młode pary - już mam zaklepany i koszt może bedzie 250zł... :) taki: http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C6069094 fajny? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Broneczko-super to auto:) Ja coraz bardziej wkrecam sie w przygotowania - tzn juz wyszul;am mase fajnych rzeczy do przybrania sali i chyba sama sobie ją przystroję:) Już nie mogę sie doczekać:) A co do godziny ślubu to ja chcę na 16 (17 najpozniej) niw ytrzymam dluzej:) Pozdrawiam..i bior sie do pracy,bo w koncu zwolnia mnie za to przegladanie neta zamiast pracowac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze i tak... a tak propos tego Kosciola... bylismy wychowywani w jednej i tej samej parafii, natomiast od roku jestesmy zameldowani w innej parafii, zastanawialismy sie nad Kosciolem, bo niby powinnismy brac slub w tej parafiii gdzie jestesmy zameldowani obecnie, na poczatku chcialam jednak w tej gdzie bylismmy wychowywani, jednak tamten ksiadz.... o rety! jaki on gburowaty i niuprzejmy... strasznie... nawet nas do orytarza nie wpuscil, wialo na dworze ze swoich slow nie slyszalam, on stal w drzwiach i cos mowil z taka łaska :( ja jeszcze chora mialam problem sie wyslowic bo chrypa ogromna a on tylko robil zlosliwe miny :( zniechecilo mnie to i chyba bedziemy chcieli slub w tej parafii gdzie obecnie mieszkamy... niestety slyszlam ze za wyciagniecie dokumentow czyli swiadectwa chrztu i bierzmowania bedziemy musieli słono zapłacić, wiecie moze ile to kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Broneczka25 Fajne autko, gdyby było to w dodatku cabrio, byłoby super wozem do slubu (dla nas). My wypozyczymy chyba jakis nowoczesny z wypozyczalni, najgorzsze jest to, że nawet jak sie wypożyuczy samochód na dwa dni, to trzeba wpłacić kaucję ok. 2.000 zł, którą ci potem oddaja, ale to i tak lipa, bo trzeba mieć te pieniądze. Pomyslimy, zobaczymy co z samochodem będzie. Ja też bym mogła przyspieszyć do marca na przykład. Zaproszenia by się dało w święta Bożego Narodzenia, reszta po Nowym Roku. My mamy podpisana umowę tylko na salę weselną, więc z trym akurat nie byłoby probl;emu,ale nie chciałabym aż tak przyspieszać z tym wszystkim. własnie odkryłam, że jesteśmy w lesie z przygotowaniami, umowa tylko z salą weselną!!!! STRASZNE!!! Czas się wziąć do roboty. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spanielka, wyciągnięcie tych dokumentów wcale nie kosztuje duzo. Jutro będę dokładnie wiedziała, zapytam braowa mojego Łukasza, bo oni w tym roku się hajtali. Wiem, że zaświadczenie z Urzędu Gminy kosztuje ok. 80 zł, akurat wczorajk rozmawiałam o tym z bratową Łukasza. My jeszcze zapytamy o godzinę w dwóch kościołach, jak nie będzie, to będzie 16.00 i juz. Dzisiaj obwieszczę to mojemu nazeconemu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłyście na tej stronie? Po co mi Allegro.pl?! :) www.nowozency.pl Broneczka25, może ty tam cos znajdziesz? a może masz jakąs lepszą stronę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Środa ja na tej stronce dla siebie niestety nic nie znalazłam :( mam torchę inny zamysł i pewnie dlatego jestem taka wybredna hehe Siedzę z pracy i odliczam jeszcze 3 godziny.... zieeeeew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciocia mięsko
Cześć dziewczyny!!! Dawno mnie tu nie było,ale teraz dopiero znalazłam chwilke,aby coś napisać. weekend był dla mnie baaardzo pracowity. Zalatwilismy sale, auto, videofilmowanie i fotografa. A jak u was przygotowania. Prosze napiszcie jak to jest z tymi naukami przedślubnymi. Ja i narzeczony bedziemy brac ślub w innej parafii. Musimy mieć jakieś pozwolenia z naszych parafii podobno. Wiecie ile one kosztuja???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też bierzemy w parafii innej niż mieszkamy, bo mieszkamy razem a ślub jest daleko daleko stąd - w moich rodzinnych stronach. Para z naszej parafii z którą byliśmy na naukach (w jeszcze innym miejscu) powiedziała że nasz proboszcz jest bezproblemowy i absolutnie nic nie utrudnia, nawet się chyba za to nie płaci u nas. Alleluja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Broneczka25, czy mogłabyś mi podać jeszcze raz adresy stron, Z których zamawiasz dekaracje? Szukałam na całym topiku i nie wiem w końcu, czy je dawałaś, czy nie? Czy były czy nie? iI w ogóle, tak więc bardzo cie prosze o adresy. Mam przepływ gotówki i jak nie wydam tego na dekaracje, to przejjem albo przepalę... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Środa ja adresów nie podawałam raczej bo rzeczy do dekoracji nabywam w Ikei a co do zaproszeń - to zamawiam tu: www.papiera4.pl to tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje kochane dziewczynki za życzenia 🌻 🌻 🌻 mój Tomek jest z pod znaku wodnika tak że \'\'gryziemy\'\' się często ale po dzisiejszym dniu stwierdzam że mimo wszystko bardzo mnie kocha, że wytrzymuje ze mną i znosi moje humorki. zaczęłam się zastanawiać nad tym aby robić zaproszenia sama, drukarkę mam więc może to nie głupi pomysł, byłoby bardzo orginalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dziś spędzam nockę samotnie :( buuuu jak ja zasnę sama w takim wielkim łóżku? ehhh człowiek szybko się do dobrego przyzwyczaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, pewnie szykujecie się do pracy, ja już jestem po i szykuje się nynki:) a zatem dobranoc moje drogie życze wam miłego dnia w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja juz jestem na 100% pewna,ze sama zrobie zaproszenia-wymyslilam,ze zrobie dwuwartwowe (jeedna jasna a druga kolorowa i w jasnej wyciety jakis motyw-wlasnie ogladam dziurkacze ozdobne ktorymi sie to wytnie)-mysle,ze koszt nie taki znow duzy,a efekt...super:) Na 75% sale przybiore rowniez sama-a w zasadzie z pomoca bliskich osob-w koncu bedzie kto mial mi pomoc:)A rozwiesic materialy i moze girlandy z balonow jednokolorowych potrafi kazdy-nie tylko dekoratorka...a jak wczoraj pisalam, dekoratorki biorą podobna niezlą kase za cos,co w zasadzie nie wymaga wielkich zdolnosci manualnych(nie umniejszajac Im, ale niektore dekoracje mozna zamowic a inne zrobic samodzielnie...a jaka satysfakcja:) A tak wogole to szukam teraz serc do przytsrojenia sciany za nami-widzialyscie jakies ladne-i nie kiczowate-bo takich jest masa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga_80 takie serca znajdziesz rozne na allegro, serca, golabki... u mnie jest wielka niewiadoma, bo dekoracja sali lezy juz w cenie sali, mam sie tylko zglosic tydzien przed aby wybrac kolory dekoracji... niewiem czy mi sie spodoba ta ich dekoracja... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie duzo myslalam i po torcie marza mi sie fajerwerki... i podklad muzyczny przy tym z filmu "piraci z karaibow" ;) jakos tak sobie to ubzduralam ;) ale przypuszczam ze moj zespol nie zagra tego bo oni graja tylko na zywca... :( a tego sie chyba na zywca nie da zagrac bo w tym podkladzie slychac mnostwo instrumentow nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny1 Spanielka, spoko pomysł, chcoziaż przyznam szczerze, ze nie mogę skojarzyc tej muzyki, a pracy nie mam głosników do komputera, więc nawet teraz nie mogę sprawdzić co to za muzyka, ale po powrocie do domu od razu to zrobie. My wczoraj z Łukaszem ogladalismy samochody i doszlismy do wniosku, że pojedziemy do slubu fiatem 500, pogięłó nas, ale co tam. Będzie oryginalnie, tylko jescze musi znaleźc się czarny i najlepiej cabrio, ale jak nie będzie cabrio to też będzie spoko, tylko jeszcze nie widzielismy ciemnego w wypozyczalniach, więc z tym może być problem, żeby był chociaz czerwony, ale tylko nie jasny, bo nie będzie widać przystrojenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie talkim, szkodfa, że tak daleko ode mnie :( Najlepiej, żeby był czarny, ciemny ale taki żółty też by był zajebisty:) Jak Ty to znalazłaś, spanielka? Jakby ci się jeszcze coś takiego rzuciło w oczy, to prosze o link :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×