Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość london girl

sluby czerwiec 2009

Polecane posty

Broneczka ja Ciebie ni mom :( :P :P :D i nie mogę znaleźć u żadnej :P :D znajdże mnie plissss ;) mnie chwilowo nie było bo w panice szukałam zdjęcia Mateo co by się na NK nadawało i nie mogę znaleźć :classic_cool: MADZIANETKA no ja tyż 26, ale w kwietniu skończe [równe 2 msce przed śłubem :P ] ;) SPANIELKA dzięki za ta charakterystyczną urodę :P :P :P :D bo często gęsto słyszę że wyglądam jak ZIMNA SUKA :classic_cool: :D :D :D :D :D znajdzcie mnie pliiiisssss :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa to ja już wiem, która to SŁONECZKO T bo obczajałam u Środy i jedna miała że Tomek coś tam coś tam ;) czyli to będzie nasze Słoneczko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teoria hehehehe w zyciu bym tak nie powiedziala hehehhe :D:D:D:D:D:D:D ten kto to mowi to zimnej suki jeszcze nie widzial :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spanielka no mnie też to dziwi ale dużoooo osób mi tak mówi ;) tzn tych osób które poznaje na necie po czym wysyłam im swoją facjatę :classic_cool: ej a która to Broneczka bo jej za chuja wacława nie mogę znaleźć :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o sucz nawet fajniejsze :classic_cool: Pa 😘 dodałam se Mateo - znalazłam jedno zdjęcie nadające się do publikacji :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale apropo tej suki to my mamy z Mateo taki zwyczaj :D :D [tu od razu uprzedzam, że oprócz tego że mamy zwyczaj mamy również bardzooo specyficzne poczucie humoru, które wiekszość nieznajomych oburza bo znajomi albo przywykli albo mają takie same spaczone mózgi jak my :classic_cool: ] więc ten zwyczaj polega na tym, że uwielbiamy powiedzenie pt LUBISZ TO SUKOOOOOOOOOO :classic_cool: :D :D i używamy go w najróżniejszych sytuacjach :D np idę sprzatać i mówię do Mateo : Kurwa jak mi się nie chce sprzątać to jest koniec :O a Mateo na to: Idź, idź - lubisz to sukooooo :D :D :D i generalnie w takich różnych głupich akcjach tak gadamy - bo ja do niego tez to samo :D :D i jak ktoś nas nie zna to od razu jest bulwers milion i wogóle, że jak tak można :D :D dlatego wśród obcych osób się hamujemy chociaz mi sie samej wyrywa :D ostatnio np poznaliśmy nowych gości i cos tam gadka szmatka bla bla bla po czym ja mówię, że uwielbiam oglądać tenis i coś tam a ten do mnie, że tenis jest do dupy i jak sie można zachwycać tym sportem a ja na to: Lubieeeeeeeeeee to bo jestem suką ! :D :D :D se nawet nie próbujcie wyobrazić jego miny :D :D :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teoria przybj piętkę My też tak do siebie jak i Wy. Łoś najczęsciej mówi\"Spale cie suko\" , albo własnie \"lubisz tosuko\" Każdy patrzy krzywo, a my mamy to w nosie. my w ogle czesto do siebie brzydko mowimy :) a co do mateo, niezly ten twoj teoria :P ;) moj kiedys tez nosil brodke, ale ublagalam go ,zeby przestal ,bo nienawidzilam go w tej brodce, wiec juz nie nosi, za to ja trzy dni musze golic nogi, w zamian za brak brodki - nienawidze tego robic 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piętkę :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D piątkę miało być rzecz jasna ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha ŚRODA coś czuję że moglibyśmy sie skumać ;) we 4 :D skoro lubicie takie klimaty jak my to byłoby :classic_cool: :D :D Mateo często do mnie mówi jeszcze tak: Wiesz co Asia ? Jesteś zajebiście mądra, zajebiście ładna, zajebiście fajna ....................... tylko szkoda, że tego po Tobie nie widać :D :D :D :D :D :D :classic_cool: debil :D :D ja tam jego bródkę lubię, zwłaszcza że ma taką skąpą tylko na bokach policzków i na brodzie [:P ] a wąsy to mu prawie nie rosną wogóle ;) natomiast ja z goleniem mam to co Ty albo i jeszcze gorzej bo ja sie ogole rano a wieczorem już jeżyk :O :O :O wybeiram sie na laser ale póki co jeszcze mnie nie stać :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a najbardziej u Mateo lubię jego kolczyk w języku :D :D tzn lubię we wiadomych sytuacjach haha :classic_cool: :classic_cool: :classic_cool: mówię Wam ta zimna, tytanowa kuleczka potrafi działać cuda :D :D :D :D o fuj ! biegnę sie wyspowiadać ! :D :D :D :D :D :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) teoria- mój Mateusz też ma małą bródkę:D napisałam ci maila nie wiem czy doszedł, też chętnie cię zobacze na nk:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ja głupia :D :D wyłam tu i wyłam a wystarczyło wejść na pocztę i znalazłabym Broneczkę i Liskę ;) ;) ;) ;) ale kret ze mnie :classic_cool: Więc tak - Lisa mieszkamy niedaleko siebie ;) ok 80 km mam do Nowego Targu ;) Twój Mateusz faktycznie na jednym zdjęciu ma lekką bródkę ;) Fajnie wyglądał z nią ;) ;) Broneczka Ty to taka dziewczynka słodka jesteś ;) też bardzo młodo wyglądasz jak na swój wiek ;) a powiedz mi, Twój narzeczony troszkę starszy ? czy tylko tak poważnie wygląda ? :) bo ja bym mu tak 28 - 30 dała ;) oczywiście bez obrazy jeżeli ma mniej ale wygląda poważnie co oczywiście nie jest obraźliwym stwierdzeniem Boże broń ! ;) ja bym czasami chciała, żeby mój Mateo wyglądał poważniej bo ma prawie 27 lat a wygląda czasami na 21, 22 [ jak se ubierze bojówki, trampki i czapeczkę :P bo jak wdzieje gajer to wygląda :D ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha Broneczka świetne zdjęcie to z sercem na plaży ;) wogóle zazdroszczę wszystkim które blisko do morza mają bo ja znowu blisko do gór ale gór nie lubię ;) Liska a Ty lubisz góry ? w sumie mieszkasz w górach więc wyjścia nie masz :P :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dekoracje ślubne weselne ----> ja weszłam ale oferta łoooooj uboga strasznie :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój Mateusz ma 28 lat, i też nie uważam żeby wyglądał na swoje lata, ostatnio kelnerka w knajpie kazała mu dowód pokazać to później śmialiśmy sie z tego cały wieczór bardzo sympatycznie i ładnie wyglądasz Teorio:) pusto wieczorami na tym forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Liska Twojemu Mateuszowi w życiu bym tyle nie dała ;) maks 25 lat ;) ;) ;) ale to dobrze, dłużej się będzie trzymał młody i piękny :D :D tenks Liska 😘 Ty też wyglądasz na miłą dziewczynę ;) o ile nie masz góralskiego temperamentu to luz heheh :D :D :classic_cool: no pusto, pusto a jutro jak wrócę z pracy to pewnie bedzie pińcet stron :O :P :P :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadna ze mnie góralka;P też musze co jakis czas nadrabiać strony, bo w pracy nie mam kompa, a jak mam na rano to sie nazbiera albo jak idę na noc/dzień do Mateusza(bo my razem nie mieszkamy, ale spędzam u niego dużo czasu)to też sie zbiera idę gotować pierożki z borówkami dobranoc no chyba że ktoś będzie jeszcze później:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
góry umiarkowanie lubię, wolałabym mieszkac nad morzem, na pewno bym częściej korzystała z plaży, bo w góry rzadko chodzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja w pracy tez ni mom neta niestety :P :D albo stety bo jakbym miała to już kompletnie bym miała w plecy wszystko [ a i tak mam bo się pół dnia opierdalam :classic_cool: ] Ja już też uciekam bo dzisiaj mamy z Mateo umowę, że punkt 22:00 leżymy w łóżku gdyż ostatnie 3 noce kładliśmy sie o : Piątek - 02:45 Sobota - 04:00 Niedziela - 01:50 i dzisiaj w pracy spałam na siedząco :classic_cool: no a kto się spóżni do łóżka to cały tydzień robi pranie i myje naczynia hahahah :classic_cool: Pa 😘 I NIE PISAĆ TYLE !! :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dołączam do zboków nnówiących do siebie ;UBISZ TO:p a mój placek mówi zawsze tak: WEŹ GO DOTKNIJ:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teoria a my tak gadamy jak i Wy hehe i to dosłwonie wszędzie, sklep i tak dalej:P ale naszym znakiem przewodnik jest WEŹ GO DOTKNIJ:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bom jeszcze nie poszła :classic_cool: Madzianietka WEŹ GO DOTKNIJ :D :D :D :D :D :classic_cool: dobre ;) ;) Mój Mateo mówi raczej WEŹ GO DO DZIOBA :classic_cool: :D :D ale WEŹ GO DOTKNIJ fajniejsze w chuj :D :D :D :D :D dobra lecę bo mam 5 minut łaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotograf -
F o t o g r a f i a ś l u b n a jeśli ktoś szuka fotografa - zapraszam :) dodatkowo współpracuje z profesjonalną wizażystką która wykona makijaż w cenie pakietu ślubnego:-) mój mejl to kwicia@tlen.pl jeśli jest ktoś zainteresowany moją ofertą z chęcią prześle na mejla foto-film z prezentacją moich prac nr tel 501-824-261 * Reportaż ślubny * Przygotowania * Błogosławieństwo * Ceremonia * Wesele * Plener fotograficzny * Liczne ciekawe miejsca plenerowe * CENA PAKIETU ŚLUBNEGO - 800ZŁ + PROFESJONALNY MAKIJAŻ W CENIE więcej na : http://www.mkrzewina.iportfolio.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Powaliło ich z tymi reklamami, przeciez do naszych slubow pozostało tylko cztery miesiące, kto w tym czasie nie ma już wybranego kamerzysty czy fotografa??? No pytam sie kto??? 21, bez urazy :):):) Wkurzaja mnie po prostu i tyle :P Co do mnie i mojego ŁÓsia.... Hmmm.... Przyjechał wczoraj z pracy z wielką różą na przeprosiny. Dużo rozmawialiśmy i on się po prostru stresuje przed slubem i powiedział kumplowi (a koleżanka widzocznie to ostro przekręciła), że okres narzeczeństwa nie upływa pod znakiem samych miłych chwil, tylko kłótniach, sprzeczkach o jakies nic nie znaczące gówna, że jest przedmałżeński stres i stąd sie to wszystko bierze.... Nie powiedział, że nam sie nie układa, tylko, że trudny okres nastał przed slubem, z powodu stresu spowodowanego przygotowaniami. Tak czy inaczej, nie chciał mnie zostawic, wszystko wyjasnione i jest git. Niestety nie mogliśmy tego jakoś \"UCZCIĆ\", bo kuźwa mam @ :D:D:D:D:D: Ale jeszcze sie wyzyję, wyżyjemy.... ;) W ogóle bardzo miło spędzilismy wczorajszy wieczór, duzo, bardzo duzo rozmaweialiśmy, było naprawde miło. Wszystkim, które wierzyły, DZIENKS!!! 🌼 A tym, które nie wierzyły :P :D:D:D:D:D:D:D:D teoria- cholera ci zazdroszczę, tzn. zazdroszczę Twojemu facetowi kolczyka w języku... Zawsze chciałam mieć przekuty język, ale Łoś nie chce o tym słyszeć, tak jak o tatuażu, który on by chciał sobie zrobić... :( :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już po jutrze przychodzi pierwsza partia zaproszeń, ciekawa jestem strasznie jak bedą wyglądały. Myslę, że dobrze, jesli będzie tak jak chciałam, to będzie dobrze. :) Miałam Wam zrobić zdjęcia skrzyni z kieliszkami, ale cholera zgubiłam gdzies kabel, który łaczy komputer i aparat i nie moge ich zgrać. Chyba zostawiłam u mamy swojej jak zgrywałam zdjęcia z sylwestra i może dzisiaj pojade go u niej poszukać, a jak nie znajdę, to lipa:( i będę bardzo, bardz 😡 A jak znajdę, to Wam pokaże, tzn. tym, które będą zaiteresowane ;), a tym które nie, to nie :P :) Mam dzisiaj dobry humor, mam nadzieje, że Wy też, wczoraj smęciłam, to dzisiaj nadrobię... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki:) Znów naskrobałyście:)Dobrze,ze nie mam w domu neta,bo pewnie caly dzien pisalabym z Wami,zamiast sprzatac,gotowac,prac itd itp:D Broneczko,co do NK...to weszlam na twoj prifil..ale niestety nie moglam nic zobaczyc...bo masz zablokowane konto!!Ale jak juz mowilamw czesniej-gdy wyslalas mi zdjcie - to wygladasz na szalenie sympatyczna osobke:) Teorio-wygladasz na super sympatyczna osobe z olbrzymia iloscia poczucia humor:)Dodaje:)A w ostatnio dodanych masz dwie (a teraz z Toba 3) Kafeteriowiczki:)Natalka-Słoneczko T, Magdzia-Środa i teraz Ty , Joasiu:) Środo!!A nie mowiłam:)? To jesczze ode mnie 🌻 choc pewnie nie tak piekny jak roza od Łosia:) A co do @ to...mnie wlasnie sie spoznia...cholera..a to oznacaz,ze juz teraz napewno na wesele przesunie mis ei@...zła jestem jak cholera..no chyba,ze co miesiac po pare dni mi sie poprzesuwa:D A u mnie...hmmm..wczorajw ieczorem ZNÓW poklocilam sie z moim M..a poszlo o bzdure..powiedzialam Mu,ze Jego sasiadka ogladala moj profil na NK...i gadalismy chwile o Niej..ja stwierdzilam,ze wyglada jak czarownica-sorry,ale takie ma wlosy,ze inne okreslenie nie przychodzi do glowy;)No i On sam powiedzial \"wyglada jak szmata,ale jest bardzo pozadna\" i ja na to \"a skad wiesz?, skad ta pewnosc\" bo wiecie...czy moze byc tego pewien-On moze byc pewien tegop,ze ja taka nie jestem,ale jakas obca baba...no i popsrzeczalismy sie....pol noc nie spalam,bo zasnac nie moglam a u[arlams ie ,ze nie przemowie!!No i co za chwile okazalo sie, On tez nie mzoe zasnac gdy jestesmy pokloceni..bo w ktoryms moemnecie nie wytrzymalam i poplakalam sie...kur.. jaka ze mnie placzka to nie uwierzycie:)Ja myslalam,ze On spi..a On nie spal,odwrocil sie wtedy do nie..i po chwili rozmowy,przytulilismy sie poslzismy spac...wiec moze jednak będą jeszcze z Niego ludzie:D Nooo...a teraz popracuje sobie:)Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, z miłościa jest z masłem, odrobina chłodu utrzymuje je w siweżości ;) Co do @, jesli nie zaczne brać tabsów, to na ślub mogę szykowac najwiekszy rozmiar tampo, jaki jest. Od nastepnego @ zacznę chyba sie faszerowac, bo kuźwa nie chcę sie o to martwić w trakcie ślubu... :( Po ślubie przestanę, miałam brać od początku tego @, co teraz mam, ale zwyczajnie zapomniałam...Niezwyczajna jestem i zpomniałam, żebym tylko nie zapomniała przy następnym @, o lie sie pojawi ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×